Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

hana2626
6. nov 2012

Ahojte,
som tu nova, hoci diskusie na konikovi citam uz dlhsie. S priatelom sme sa pred par mesiacmi zhodli, ze by sme pomaly chceli rodinku a ze ked sa stane, tak sa stane a obaja sa budeme tesit. Skusame to cca 3 mesiac, nic extra neriesime, nesledujeme, zatial to nechavame volne "na prirodu" ;) Mam asi 6 dni do ocakavajucej menstruacie (ja viem, ze je to skoro), ale uz asi tyzden sa citim divne. Ked som hladna, tak mi je zle od zaludka a ked cokolvek zjem, tak mam strasne palenie zahy. Neviem, ci to moze byt priznak tehotenstva. Ak ano, zda sa mi to strasne skoro. Mali ste niektora podobne problemy a boli ste v rannom stadiu tehotenstva? Dik.

twistybaby
6. nov 2012

nevim či sem ešte chodite žienky,ale nam o teda zasa nevyslo...spontanny potrat 4 tt... ☹ ☹ ideme snazilkovat dalej... majte sa zatial krasne 🙂

martyga
7. nov 2012

Ahoj holky, tak já měla PS 4 den menstruace, ale při slabí. Menstruace odezněla a já za 3 dny začala mít bolesti v podbříšku a začala jsem špinit asi 2 dny. V podbříšku mě bolelo asi týden, pak zase na 4 dny klid. Teď už mě zase bolí, bolí mě záda, trochu bolí prsa, ale jak jsem to počítala, tak to mam za týden dostat, nikdy mě nebolela tak dopředu. Už jsem si dělala asi 4 testy a nic. Už je to 18 dní a čárka by eventualně měla být vidět ně? ale asi tak 4 dny mi je ráno po kávičce trochu blbě, ale jen na chvíli. Nevim, jsem z toho jelen, ale mimi asi nebude, ale pořád bych spala.

nikushka323
8. nov 2012

Ahojte, tak ja uz zase cakam na kramy, uz si styri dni davaju nacas, ale posledne tri mesiace je to uplne normalne. stale mam pocit ze uz to pride a nic...iba biely vytok, ale sa mi zda ze to uz aj minuly mesiac tak bolo, tak snad sa bud rozbehnu alebo najdem dve ciarky 🙂 vcerajsi test vsak negativny, tak som zvedava co bude...fakt je ze sa citim strasne unavena. najhorsie vsak je, ze clovek nevie na com je...

ivi_kiwi
8. nov 2012

@twistybaby drzim palceky to pride neboj, maly sa zakusne a nepusti tento krat uz 🙂 ako sa prejavil potrat?

twistybaby
8. nov 2012

@ivi_kiwi no ja som vlastne zacala spinit,uuuplne slabučko, prste asi štyri dni na to čo mi mali dojst kramy som mala špinenie, ale ked trvalo uz 4 dni a kramy nikde,sla som doktorovi a ten mi zobral krv a tam hcg 810 (na dvojtýždnové tehu dost) tak ma poslal do nemocky. rano som sla,tam mi zobrali zasa krv a uz to klesalo az po 5 dnoch bolo hcg 0. ziadna krv,ziadny menzes iba uuupne slabe špinenie,tak na jednu intimku, bolesti iba uplne slabucke v podbrusku a krizoch,slabsie ako ked mam dostat normalne menzes,nic som si z toho nerobila,ved ja ze uhniezdovanie a tak... no a nakoniec to takto dopadlo. Spinit som prestala po 12tich dnoch. ale ziadny menzes doteraz neprisiel.

ivi_kiwi
8. nov 2012

@twistybaby no tak treba sup sup miesit znova, pomaly ale isto sa blizi ovulacia nie?

twistybaby
8. nov 2012

no ved. uz som mala pred tromi dnami aj sme sa snazilkovali usilovne 😉 len som sa potom zlakla lebo som si uvedomila ze to asi neni dobre pocat hned po potrate ked som ani menzes este nedostala... ale doktor mi nic nevravel ze by sme mali cakat ale tu na nete sa toho popisalo ako je treba cakat aspon tri mesiace atd...nuz ked nahodou tak dufam ze to nedopadne rovnako ☹

jituska23
8. nov 2012

ahoj holky, s manzelem se snazime o 106 a tento mesic jsem mela pocit, ze se to podarilo, zvetsily se mi prsa o cislo nevim jestli je to taky priznak, ale porad mam takove divne tlaky na cipku, a tak jsem jen cekala zda mrcha dorazi nebo ne. Mela bych to dostat tak za 2 dny, ale od utery spinim, dneska ze me na toalete dokonce vypadl kus sliznice (Vzdy tmava krev). Cetla jsem, ze se po zahnizdeni se trochu krvaci ale po dnesku mam spatny pocit ☹ nemate s tim nektera zkusenosti? muzu byt tehotna?nevydrzim to a zitra rano testuju...

zuzanka2211
8. nov 2012

Ahojte baby,
mam 4 dni do MS a dnes som to nevydrzala a urobila som si test - vysiel negativny ☹ Neviem ale, co si mam o tom vsetkom mysliet. Dva dni mi bolo zle, akoby ma niekto udrel po hlave - tocila sa mi a bolela, brucho ma boli ako na MS uz asi tyzden a tiez ma bolia prsia uz viac ako 2 tyzdne.. Stretol sa s tym niekto? Myslela som si, ze som tehu, ten test ma totalne zmiatol, mozno som ho robila priskoro - alebo je to naozaj negativne.. Ale cakat, ci mi dojde MS, to je vecnost tieto 4 dni.. 😖

spikella
9. nov 2012

Ahoj,,,asi taky hlásím falešné těhu,,,do mrchy brzo,,nicméně,,kovová chuť, časté wc, nateklá prsa,,
jenže poslední ms 19.10,,,tak to není asi moc realné....bohužel...?

janulik83
9. nov 2012

6.11. som mala dostať ms, ale ešte sa nedostavila.. teraz neviem či môžem byť tehotná alebo nie, ked sme mali pohl. styk asi 2-3 dni pred ms..?

bubutko
9. nov 2012

@hana2626 no takto. ja som sice prve taketo priznaky zacala pocitovat az na konci prveho mesiaca, ale je to velmi individualne. mojej mame bolo zle uz od zaciatku - ze ked sa nenajedla a bola hladna tak zle jej bolo. mne zas opacne, mne nechutilo jest - a prvy priznak bol ze som dostala zufalu chut na grilovane kura s pecivom - to som si hned aj musela kupit (asi tak okolo ocakavanej mrchy) - to mi nikdy nechutilo. a potom zacali priznaky - chut na zeleninu, smrdelo mi pecivo. postupne uz potom ziadne priznaky, vsetko vymizlo, len pazravost ostala. Drzim palce.

bubutko
9. nov 2012

aha a este jeden priznak ktory som predtym nikdy nemala - zacalo ma tak pichat v prsiach, take pichanie.

hana2626
9. nov 2012

@bubutko No, ved uvidim, ci dostanem menzes v nedelu. Ak nie, tak planujem testnut v pondelok. A zvlastne je aj to, ze ja som uz dlhe roky taka "kavickarka", 2 salky kavy denne som proste musela mat vzdy. Posledny tyzden na sebe sledujem, ze mi uz akosi nechutna, dokonca je mi z nej tazko, takze si hocikedy kavu radsej vobec nedam. Nechcem si vsak nejako namyslat, nechcem byt potom skalamana, ked mi mrcha pride. Dnes mi prislo zle aj pri treningu v posilke (to sa mi nikdy nestalo), musela som si sadnut, napit sa a predychat. A hned po treningu som sa isla do restiky najest 🙂 Isto dam vediet ako som dopadla, dufam, ze nam to vide a skoro sa presuniem s kategorie "snazilka" do kategorie "tehulka". To by bol aky vianocny darcek pre moju rodinu... xixi...
A gratulujem k babatku v brusku, a drzim palce nech je vsetko ok ;)

bubutko
10. nov 2012

@hana2626 dakujem, hadam bude, ved termin mam ze 24.12. 🙂 a inak este som ti chcela napisat o tej kave, ze presne to bol tiez u mna priznak - od zaciatku mi prestala chutit kava, aj som ju prestala pit, a zacala som az v siestom mesiaci. 🙂

jarunkaxyz1
10. nov 2012

Holky, to kafe Vám vyloženě nechutná nebo jako že ho vypijete, ale nic moc najednou? Já mám kafe moc ráda, ale poslední dva dny žádný požitek, MS nikde, ale čekám ji.

ivi_kiwi
11. nov 2012

@twistybaby tralala zatial meška dva dni 🙂 tesim

martyga
12. nov 2012

Ahoj holky, měla jsem dostat menstuaci, kterou jsem nedostala, ale místo toho už 6 den špiním, takové tmavé špinění. Test jsem si dělala naposled před týdnem, než jsem to měla dostat. Mam si udělat test během špinění a nebo až mi skončí? nikdy jsem to neměla, že bych to nedostala. Vždycky jsem špinila a pak jsem to dostala. Prsa mě bolí a poslední dobou se mi občas během dne udělá blbě, ale nic závratného, tak nevím....

twistybaby
12. nov 2012

@martyga a snazite sa o babo? alebo? lebo ak ano môže to byt problem,ja som tam potratila,iba špinením,a ak nie môže to byt hormonálna porucha...

twistybaby
12. nov 2012

@ivi_kiwi no super, drzim palce 🙂 ja som zase zufala.zase mi doslo po týždnivej orestávke to špinenie a žiadny menzes, už mi to ide na nervy. chcem poriadne kramy nech mi to odkrvaca a vycisti sa aby som mohla dalej pracovat na bejby s manzelom ale nejako moje telo strajkuje...

misena01
12. nov 2012

ahojte. ja som tiez v ocakavani ako to dopadne. o tyzden by som mala dostat (snad nedostanem 🙂 ). ja som cerstvo po vysadeni HAK. uz niekolko dni ma boli podbrusko - nie tak klasicky ako zvyklo pre MS. boli ma v strede, taky permanentny tlak. z vajecnikov bolest zmizla... neviem ci to mam pripisovat vysadeniu, hoci v minulosti ked som vysadila ma nikdy v strede podbruska nebolelo.... stretli ste sa s tym niektora?

ivi_kiwi
12. nov 2012

@twistybaby mojko urcite si po špineni urob test znova, švagrina je v 4 mesiaci a tiez mala krvacanie slabe a druha švagrina mala prve 4 mesiace normalne krami a ma 2 zdrave deticky 😉 neboj bocian zakotvil aj u teba urcite

martyga
12. nov 2012

@twistybaby nedáváme si pozor 😀 takže možné je vše...

twistybaby
12. nov 2012

@ivi_kiwi ale ja som bola n krvnych testoch , týžden pred poslednými krvynými testami tam bolo este 817 hcg a týžden na to uz nula.na sone som tiez bola a potvrdil potrat,ze tam nic nevidi a sliznica je nizko ako pred menzesom... takze tehu urcite uz niesom...len neviem co sa deje ze mi to riadne neodkrvacalo iba taketo mizerne spinenie...uz som z toho nanervy 😠 celý minulý týžden sme "fičali" naplno,doktor povedal ze nemusim cakat,ale zase prislo take iste spinenie vcera 😠

twistybaby
12. nov 2012

@martyga no tak by som na tvojom mieste sla doktorovi..nechcem ta strasit to vôbec nie,ale moze to byt vselico a ak si tehu,tak nieje dobre ak špiníš.... aby ti radsej doki pozrel ... drzim palce

ivi_kiwi
12. nov 2012

@twistybaby mojko tak makame makame a hlavne nohy vykladame a moja zakazmnicka mi povedala ak sa da vydrzat aj dva dni neumyvat podvozok 🙂 sice ja som to nevydrzala ale tak vsetkosa da skusit

nicky07
12. nov 2012

@misena01 ja som otehotnela okamžite po vysadení HAK. bábo ešte v pláne nebolo a mňa v čase očakávanej menštruácie poriadne bolelo podbruško a kríže tak som si bola istá že dostanem... tak som čakala týžden... 10dní a bolelo stále no nič sa nedialo. tak že si teda urobím test pre pokoj duše a na teste svietili 2 čiaročky.

aymee
12. nov 2012

@misena01 ja som bola tiez taka zvlastna sem tam nieco zabolelo ale myslela som si ze to bude tym vynechanim HAK, no som tehotna 😉pockaj par dni skus test a uvidis, drzim palce.

twistybaby
12. nov 2012

@ivi_kiwi len neda sa makat cez to špinenie 😅 😀 musim pockat... a neumyvat dva dni? a to je k čomu dobre? 😲 to nevydrzim :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre