Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zuzana256
4. júl 2015

27

lilimoni
5. júl 2015

@zuzana256 prve tehu priznaky su okolo mrchy, vtedy je pocit ako pred menzesom, potom v cca 7 tyzdny tehotenstva zacinaju grcave dni. Tvrdnut brusko pri "zdravom" tehotenstve zacne okolo 34 tyzdna tehotenstva ako tzv. poslickovia. Pri skorsom tvrdnuti sa berie magnezium 🙂

steinarka
5. júl 2015

@zuzana256 a ty si akoze myslis, ze si tehotna? Ved len nedavno ti skoncila menstruacia 😕 a akoze lauritku nevies najst? Ved som ti tam hodila odkaz priamo na nu..

lauritka
5. júl 2015

ahoj nejak tiez nerozumiem tym vysokym teplotam.. jedine zeby bola ovulacia nejak velmi skoro po ms..
@zuzana256 skus pre istotu tehu test, lebo to mas vysoke.
a merias podla pravidiel ?? hned rano, rovnaku hodinu, po niekolkohodinovom spanku ???

steinarka
5. júl 2015

@lauritka tiez som pozerala ako puk.. ale ked pise, ze 19.6. mala ms, tak nerozumiem 😕

lauritka
5. júl 2015

chcelo by to vidiet cely graf od ms, respektive uz po nej

steinarka
5. júl 2015

@lauritka no ona sem dala teploty od 25.6. a to bola siedmy den cyklu, a uz vtedy ich mala vysoke.. tak bud je Zuzka tehulka a ms mala len v podobe nejakeho spinenia, alebo ja neviem.. 😕

lauritka
5. júl 2015

@steinarka jj.. no treba urobit test na prvom mieste

zuzana256
5. júl 2015

@lilimoni ahoj no ja uz mam teraz taki pocit ako by som mala dostat mrchu a tlaci na mechure co chodim casto curat

zuzana256
5. júl 2015

@lauritka ahoj hej

zuzana256
5. júl 2015

@steinarka to neviem prave ani ja ci som to mala mrchu alebo spinenie ale bolesti som mala ako mrchu

zuzana256
5. júl 2015

@steinarka mam taki cudny pocit a pritom sa aj vazim a vaha ide hore a nechce ist dole a to nejem skoro vobec nic len melon

zuzana256
5. júl 2015

@lauritka test som este nerobila ved uvidim ked mi nepride mrcha

zuzana256
5. júl 2015

a som nafuknuta asi este ked mam posledny den plodnich dni

zuzanka3381
5. júl 2015

@zuzana256 ale veď ty musíš vedieť, či si krvácala, alebo len nejaké hnedé špinenie, ružovkasté špinenie. Nerozumiem. Veď si nemala teraz prvýkrát v živote menzes, či?

zuzana256
5. júl 2015

@zuzanka3381 no krvacani eako tak skoro ani nie iba taky hnedy vytok a asi tak o dva dni som mala vzdy ked som isla na zachod curat aj biely vytok a nebol husty a ruzovy nebol jedine sa uistim ked mi pride mrcha

zuzana256
5. júl 2015

@zuzanka3381 hej ms mavam len ked ja uz som v obavach ze kazdy mesiac mam taki iny pocit a bolesti ked mam pri ms tak viem ze ju mam jedna vec je takak teraz ze kazdy den mi nieco stale chuti a aj v noci alebo aj nad ranom sa zobudim na hlad

zuzanka3381
5. júl 2015

@zuzana256 Zuzka, prepáč, ale stresuješ sama seba. Strašne silno chceš niečo, na čo treba čas. Nie je dobré sa sledovať toľko. Ak si nie si niečim istá, treba zájsť k doktorovi, to je najlepšie riešenie, ten by ti mal odpovedať na všetky tvoje otázky. ak máš pocit, že ms máš nejaký divný, tak určite treba ísť k lekárovi, aby ťa prezrel. Či nemáš nejaký zápal, alebo niečo iné. Proste aby vylúčil všetko. Ak chceš počkať do ms, tak to už nemáš tak dlho, tak vyčkaj, ale sa hlavne nestresuj prosím ťa. Nerobí to dobre tebe a ani bábatku, ak sa vám zadarilo.

luta13
5. júl 2015

@katka14 Gratulujem Ti zo srdca, drz sa a pekne sa setri...prajem len dobre vysledky a aby malinke ukazkovo rastlo...krasne tehulkovanie...a v praci to oznam az neskor, ak mas robotku v pohode...ak mas namahavu robotu, pripadne vlacenie tazkych veci, tak oznam co najskor, aby Ta odbremenili...🙂

zuzana256
5. júl 2015

@steinarka mne dnes skoncili podne dni a mam bazalnu teplotu 37,5 moze sa takato teplota drzat az do ms a ked pride ms tak uz nebude taka klesne ?

steinarka
5. júl 2015

@zuzana256 zuzka, som ti vcera vysvetlovala, ze si teraz plodne dni nemala, sudiac podla tvojej teploty......

zuzana256
5. júl 2015

a co to teda mam ked mam zvyseny teplotu

lilimoni
5. júl 2015

@zuzana256 zober si stvorcekovy papier a spav nam graf a mi ti potom spravime analyzu 🙂

steinarka
5. júl 2015

@zuzana256 no bud si tehotna, alebo si mala ovulaciu hned po ms, alebo mas nejaku hormonalnu poruchu, ktoru treba riesit.. ale pokial si dobre pamatam, mas nepravidelnu menstruaciu, takze sa nemozes riadit vypoctom plodnych dni v nejakej aplikacii

steinarka
5. júl 2015

@lilimoni ona sem davala teploty vcera, ktore si znaci od ms,. Mrkni predoslu stranu.. tam neboli ani predovulacne teploty

lilimoni
5. júl 2015

@steinarka @zuzana256 a to je merane od ktoreho DC? A pri nepravidelnej ms ti je aplikacia na prd 😒

steinarka
5. júl 2015

@lilimoni no ak som dobre ratala, tak od 7dc.. lebo ms jej zacala 19.6. a meranie zacala znacit 25.6.

zuzana256
5. júl 2015

@steinarka a nemoze to bit aj tim ak mam nadvahu a odvodnujem sa kedze kazdu chvilku chodim curat

zuzana256
5. júl 2015

@steinarka hej mavam nepravidelny

zuzana256
5. júl 2015

@steinarka ja vobec netusim co znacia take teploty

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre