Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zuzana256
5. júl 2015

@lilimoni asi tak od 7dc

lilimoni
5. júl 2015

@zuzana256 28.6 a 29.6. si nemerala? Predtym zacala teplta klesat a tieto dva dni mi chybaju 🙂

steinarka
5. júl 2015

@zuzana256 skus si urobit tehotensky test

zuzana256
5. júl 2015

@lilimoni nie nemerala zabudla som rano merat

zuzana256
5. júl 2015

@steinarka skusim

zuzana256
5. júl 2015

@steinarka ale myslim ze by mi muselo byvat zle aby som mohla bit

lilimoni
5. júl 2015

@zuzana256 vobec nemusi. Zle zacne byvat asi tak v 7 tyzdni tehotenstva a niekomu neskor, niekomu vodec 🙂

steinarka
5. júl 2015

@zuzana256 tehotenske priznaky prichadzaju az neskor.. a riesis vobec s gynekologom nepravidelnu menstruaciu? Lebo si pisala, ze vsetky vysetrenia mas v poriadku, tak ako doktorovi nie je divne, ze mas nepravidelny cyklus?

zuzana256
5. júl 2015

gynekolok vie ze mavam nepravidelny cuklus ja som sa snim otom vypravala a moze sa stat ze nebudem mat vobec priznaky take ze mi bude byvat zle

steinarka
5. júl 2015

@zuzana256 robil ti hormonalny profil aj folikumetriu?

lilimoni
5. júl 2015

@zuzana256 by som sa cudovala, keby si ich mala 🙂 gynekolog ti nenavrhol daku liecbu na upravu cyklu? Je to divne. No teploty vyzeraju ako po ovulacne. Chybaju mi dve, vtedy by mohla byt mozno ovulavia. Vcera mozno prebehlo uhniezdovanie, takze testovat mozes o 5 dni. Cize v sobotu sprav z ranneho tehu test a meraj stale 🙂

zuzana256
5. júl 2015

@lilimoni ok dik ale keby som aj mala na miesto mrchy spinenie tak by som mala aj hlienisty vytok nie?taky natahovaci co som pocula ze byva

zuzana256
5. júl 2015

@steinarka hej robil

zuzana256
5. júl 2015

17.7 ma prist ms tak uvidim

steinarka
5. júl 2015

@zuzana256 ako vies, ze vtedy ma prist ms, ked mavas nepravidelnu? Ci to aplikacia ti vyratala?

zuzana256
5. júl 2015

a pod jazykom ked sa merava teplota kolko by mala bit

zuzana256
5. júl 2015

@steinarka hej aplikacia

steinarka
5. júl 2015

@zuzana256 zuzi, nemozes sa riadit aplikaciou, ked mas nepravidelny cyklus.. to sa proste neda takto 🙂 skus si nastudovat veci o bazalnej teplote..

zuzana256
5. júl 2015
steinarka
5. júl 2015

@zuzana256 toto si nastuduj, mas tu vsetko vysvetlene dokonca aj s prikladmi teplot http://www.fertility.sk/sk_SK/plodnost-a-zdravi...

zuzana256
5. júl 2015

a keby som bola tehu kedy sa zacne tvorit mlieko

snazilka1983
5. júl 2015

@zuzana256 mlieko sa tvorí po pôrode. Pred porodom len mlezivo. Čiže počas tehu asi ťažko mlieko 😅

veronikax
5. júl 2015

Ah jaaaaaj .... dievca :P Isto mas uz aj nohy opuchnute ... strie na bruchu .... a citis pohyby .... :D este ani uhniezdene male nebudes mat. Aj ked nevies kedy vlastne bola ovulka :P prejedas sa preto...lebo mas bud ovulku...alebi pred MS ...alebo len preto...ze ti chuti 🙂))) a zle...ti moze byt z toho prejedania sa :P Brucho ti moze tvrdnut....z prejedenych criev 🙂)) a ak budes vracat....tak to asi bude koli tomu plnemu zaludku :P @zuzana256 neboj sa....momentalne s najvacsou pravdepodobnostou este nebudes tehotna ;) Pockaj si...ci ti vynecha ms ... a urob si test ;) Tu nikto nie je jasnovidec :P A ak babatko este nechcete ... tak si davajte lepsi pozor ...aby si nemusela potom zbytocne stresovat :P

1234lubka
6. júl 2015

@zuzana256 moja..citam tvoje prispevky....si totalny novacik 😉 nevadi ved nikto uceny zneba nepadol, ani ja som nevedela ako poriadne funguje cyklus a vsetko okolo toho. Tu modrom koniku je taka sekcia ze "wiki modry konik" tam si nastudujes vsetko co potrebujes vediet. Apropo..tehoútenske priznaky ako tvrdnutie brucha..zvycajne prichadzaju okolo 5-6mesiaca tehotenstva alebo ku koncu...nieje to dobre ked tvrdne skoro, a nemoze tävrdnut ked niesi v tom 😀 psychika, sugeracia robi divy. Po druhe, tehu priznaky nemozes mat pred vynechanim ms dokonca uz vobec nie pocas plodnych dni 😀 nakolko k oplodneniu dochadza niekedy 5-7dni po ovulacii, vtedy zacne tvoje telo produkovat hcg (tehotensky hormon-ten sposobuje tie tehotenske stavy), ale ten hormon je po oplodneni a este minimalne tyzden taky nizky ze ho ma problem zachitit test nieto tvoje telo...vela stastia 😉 https://www.modrykonik.sk/wiki/

ladyblcha
6. júl 2015

@zuzana256 ako keby si mala 19nast, tak sa nedivim, ale blizis sa uz k 30tke a tie otazky ... 😖 🙄

zuzannaaa
6. júl 2015

@ladyblcha ,,,.,..,..

zuzana256
6. júl 2015

@1234lubka dik za radu

milluska
6. júl 2015

Ahojte, tak ja stale neviem na com som.. Dnes teoret 14-15dpo, znova testujem, ale nie ranny moc a ciarka/dusik sice nabehla hned (pred tym tak po minute), ale vobec neztmavla ☹ Robim stale testy z citlivostou 10, tak dnes som skusila Clearblue s citlivostou 25, vysiel tiez pozitivny... No je to veeelmi divne... Som mesiac po kyrete, hcg neklesa (testujem tyzden), ani nestupa... Necitim sa vlastne nijak, ale ja som nemala ani.pri prvých dvoch tehu nejake priznaky... Co si myslite?
K dr idem az buduci tyzden...

lilimoni
6. júl 2015

@milluska no mal by ta kuknut doki 🙂

steinarka
6. júl 2015

@milluska tesuj z ranneho, ak chces vidiet , ci tmavne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre