Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

aber
25. júl 2015

a určite by som sa nepýtala tu, lebo budeš len zmagorena, lebo niektoré sú schopné ti povedať, že áno si, ak môžem poradiť, vráť sa až keď ti budú meškať, lebo dovtedy sa tu aj zbláznis, tu ti vedia dobre poradiť ako steinarka, zuzanka 3381 a iné a také ako lemra, Zuzana 256 nepočúvaj sú dosť mimo, keď chceš napíš súkromnú správu a môžem poradiť 😃

aber
25. júl 2015

@ewik_ ak nebudeš teraz tehotná určite si urob detox tela,vyupratovat si telo, užívať kyselinu listovú, kúp si nosifol, ten je bez hormónov, milovať sa len každý druhý deň, každý deň je blbosť, lebo to budú nekvalitné spermie, aby stihli nabrať silu
Budem myslieť na teba a potom určite daj vedieť ☺

steinarka
25. júl 2015

@ewik_ no ked mas 4 dni do ms a pred tyzdnom si si robila test, tak sa ani necuduj, ze bol negativny... by si si mala zistit kedy sa tehotenske testy najskor maju vykonavat 😉

zuzana256
25. júl 2015

@aber tak aber to ty si mimo a nas neurazaj

aber
25. júl 2015

@zuzana256 vôbec nie Zuzka ja len pravdu píšem, veď uznaj aké blbosti si tu už napísala veľa ľudí ti to už vysvetľovalo a nepochopila si, alebo si nechcela, ja som písala, že rady od Vás aby nebrali, alebo si trúfas poradiť niekomu, keď si nevieš ani samej pomôcť? Ja som to tak myslela.som sestrička a viem ohľadom týchto vecí poradiť, ty si určite v inom dobrá, ja v zdravotníctve. A neurazaj sa, keď dôvod nemáš, mala by si byť rada, že som ti to úprimne napísala a netvarila sa, že si múdra.. Toľko k tomu.

zuzanka3381
26. júl 2015

@zuzana256 Zuzi a ty sama si pýtaš rad od žien, takže keď ti niečo poradíme, tak by si to mala brať do úvahy a nie sa vypytovať stále to isté. Čo myslíš, že iné ženy ti napíšu niečo, čo chceš počuť ty? To tak nefunguje. Radili sme ti tu väčšinou ženy, ktoré sme mali tak istý problém možno ako ty, ženy, ktoré tiež túžili po bábätku a museli si niečím prejsť a zažiť. 🙂 A ver, že aj teba čaká na konci to šťastie. Určite. len trochu trpezlivosti.

ladyblcha
26. júl 2015

@zuzanka3381 mozno by mala najskor napisat, co ocakava ako odpoved, aby vedeli, co jej napisat 🙂

pahu
28. júl 2015

Ahojte. Prosím vás o názor. O dieťatko som sa snažila od roku 2006, cca 4 roky, boli tam aj nejaké IUI, IVF - všetko negatívne,... Potom pauza na zmenu partnera 🙂 asi 1 rok... Teraz nechránený sex tiež už cca 4 roky, pred 4 mesiacmi ťažšia operácia endometriózy hrubého čreva...
MS bola vždy mimoriadne pravidelná, max v rozpätí 26-28 dní... Aj po operácii som dostala MS hneď po 3 dňoch, nakoľko to bolo 28.DC. Dnes som 35.DC a mám strach. Príznaky ako pred MS, pobolievanie v podbrušku, občas pichnutie, spánok na bruchu takmer nemožný kvôli boľavým prsiam. Ráno ma natiahlo do záchoda z kolegyninej kávy s mliekom, točí sa mi hlava... Áno, chcem si spraviť test, aj som sa dnes vybrala do lekárne a majú inventúru do soboty 😀
Partnerovi nechcem zatiaľ nič hovoriť, nechcem mu dávať plané nádeje, je to už tak dlho. Akurát nám prišli aj výsledky z genetiky a sme obaja zdraví ako repy! Práve dnes mu pani doktorka povedala, že má materiál ako 20 ročný mladík 😀

Takže: tie, ktoré ste už tehotné boli, čo myslíte?
Ďakujem...

steinarka
28. júl 2015

@pahu tehotná byť môžeš, ale aj nemusíš.. predpokladám, že lekáreň s inventúrou nie je jedinou v tvojom okolí 😉 veľa šťastia

pahu
28. júl 2015

@steinarka Haha, bohužiaľ dnes áno, som bez auta a do mesta autobusom cca 20 minút a som v práci a večer doma grilovačka a ja budem hrať abstinentku 😀

steinarka
28. júl 2015

@pahu nuz, tvoje rozhodnutie 🙂 ak by som chcela mat 100% istotu, tak hoci by som mala cestovat do ineho mesta, ale pre ten test by som sla........................ 😉
tu ti nikto nepovie na čom si, lebo nikto do tvojho tela nevidi.. moze byt X dovodov, preco ti meska ms.. moze to byt tehotenstvo, moze to byt cista, alebo aj iny problem.. a nemusi to byt vobec nic a mohla sa ti len posunut ovulacia..
a ovela horsie, si myslim, ze bude, ak sa budes tesit, ze to vyslo a ono to nevyslo.. prepac, moj nazor 🙂

zdencaaaa
28. júl 2015

@pahu tiez zdielam nazor @steinarka zeby som pre ten test isla aj do ineho mesta

zuzana256
28. júl 2015

@aber a to neni ziadna blbost ale pisem preto sem lebo mavam take priznaky a neni to ziadny vymysel ak vam to tak prekaza a vadi na mne ze sem stale pisem tak uz ani nebudem radsej sa budem radit otom z doktorom a chcem vediet iba ci by to mohlo bit aj tehu ja si to neprivolavam a uz ani nerozmyslam nad tim tk radsej uz sem ani pisat ziadne prispevky nebudem a ani komentovat nebudem len citat dakujem za pochopenie

steinarka
28. júl 2015

@zuzana256 a uz si skusala urobit test?

zuzana256
28. júl 2015

@steinarka ano skusala je tam nieco vidiet al len malilinko schovava sato este v tom bilem pasiku pockam zo par dni a spravim zas

steinarka
28. júl 2015

@zuzana256 tak potom nemozes byt tehotna tak ako si pisala, pretoze uz by bola ciarka ovela zretelnejsia.. pokial sa nemylim, tak estelen teraz niekedy mas ovulovat, ze? dam ti jednu radu - neorientuj sa podla tej smiesnej aplikacie v mobile.. to je aplikacia pre zeny, ktore maju cyklus ako hodinky a nie taky ako ty 😉 milujte sa kazdy druhy den, ale ako pisem - MILUJTE SA - a nie SEXUJTE kvoli plodeniu dietata.. drzim palce 🙂

zuzana256
28. júl 2015

@steinarka ok a dik

steinarka
28. júl 2015

@zuzana256 ozvi sa potom, ze ako si dopadla tento cyklus 😉

zuzana256
28. júl 2015

@steinarka jasne ozvem

aber
28. júl 2015

@zuzana256 vieš, môžeš mať príznaky, ale pozri si pseudotehotenstvo.ja som ti písala, že stále píšeš o tom istom, nemôžeš stále si niečo nahovárať, vieš keď nevieš otehotnieť, tak tam nejaký problém bude, asi by si to nemohla ani vynosit...

steinarka
28. júl 2015

@aber prepac, ale nemusi tam byt ziadny problem.. ako som tu uz velakrat pisala, my sme sa snazili 4 dlhe roky o dieťa, miestami mi z toho aj fakt preskakovalo a nahovarala som si kadejake priznaky, ale nastastie som sa cez to velmi skoro dostala.. a boli sme ZDRAVI obaja.. manzel ma spermie ako supermanov a ja som mala tiez vsetko ciste, priechodne vajcovody, zdrave vajicka, vsetko v poriadku a aj tak sa nedarilo.. niekedy proste treba cas a netlacit na pilu 🙂 ale to zena pochopi, az ked otehotnie

aber
28. júl 2015

Hej máš pravdu, nemyslela som ten problém, napr stačí nejaký skrytý zápal, zanesene telo a v poslednom rade príroda vie čo robí a prečo zatiaľ neotehotnela

steinarka
28. júl 2015

@aber ano, tiez si myslim, ze priroda vie sama, co robi.. 🙂 uvidime no, kedy sa zuzka pochvali pozitivnym testikom 😉

aber
28. júl 2015

@steinarka určite čoskoro len nesmie až na to myslieť, ja som takto zúfala pár mesiacov a potom som prestala, veď to príde kedy má

zuzanka3381
28. júl 2015

@aber
@steinarka No babule, niekedy ani čas nepomôže, mne po dvoch neúspešných rokoch zistili, že mám na prd činnosť ŠŽ - autoimunitné ochorenie štítnej žľazy. A to som mala celý život nepravidelný menzes a nikto to neriešil, vraj to je ok. Až po tom, čo doktor chcel, aby som absolvovala "prefuk" vaječníkov, lebo už nevedel čo so mnou, tak prezradil, že mám trochu blbé výsledky hormónov ŠŽ. Že keď chcem, tak mám ísť na vyšetrenie na endokrinológiu a tam bol pes zakopaný. Po zahájení liečby sme do pol roka ostali v tom. Ale samozrejme som sa prestala aj sústrediť na tehotenstvo, lebo som riešila liečenie ŠŽ. Ja som už Zuzane aj to radila, aby si dala toto skontrolovať. ŠŽ je mrcha 🙂

steinarka
28. júl 2015

@zuzanka3381 jasne, ale my sme sa bavili o ZDRAVYCH paroch 🙂

zuzanka3381
28. júl 2015

@steinarka Však jasne 🙂 Len pri Zuzane nevieš, či sú obaja zdraví. Ako nič v zlom, lebo veď nič konkrétne nepíše, žiadne vyšetrenia, len príznaky, ktoré badá

steinarka
28. júl 2015

@zuzanka3381 to je pravda, lebo ma nepravidelny cyklus a ani nevie, ci ovuluje.. to by malo byt prve, co si zena musi zistit..

zuzanka3381
28. júl 2015

@steinarka taaaaaak, pochopila si ma správne, na čo narážam

aber
28. júl 2015

@zuzanka3381 preto píšem, že možno má skrytú chorobu a preto nevie otehotnieť, ani o nej nemusí vedieť, veď keď má telo problém, tak je samozrejmé, že sa nedarí a prílišné sledovanie sa, je začarovaný kruh ⭕, toľko ľudí jej už radilo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre