Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zuzanka3381
19. aug 2015

@luta13 Aspoň čo som si všimla, tak tu radia baby, ktoré už sú tehu a ktoré sa momentálne už nesnažia, majú svoje skúsenosti a prešli si tými istými vecami, ktorými si prechádzajú dievčatá, ktoré sa snažia o bábo. No na druhej strane žiadna, ale žiadna žena tu nemôže čakať, že jej tu bude poradené na 1000 % a že to čo jej tu povedia aj sedí. Pretože každá sme iná, neradia si tu gynekologičky, ale ženy, ktoré si tu môžu poradiť z vlastných skúseností. a je tu veľa dievčat, ktoré strašne túžia po bábätku a síce pýtajú radu, ale keď im je poradené, tak aj tak to neprijmu, pretože nedostanú odpoveď , ktorú očakávali. takže to je ťažko. A na to niekedy nemá nik nervy, to musíš uznať aj sama. Takže preto sa to tu takto nejak deje.
Ďakujem za prianie , aj tebe všetko dobré v októbri 🙂

zanet1407
19. aug 2015

Baby viete mi Prosím poradiť? Som tehotná alebo nie? Ta čiarka je veľmi bleducka a na foto to veľmi zle vidno...

majka_ka89
19. aug 2015

@steinarka ved presne o to ide 🙂 ked si tvrdi svoje tak bohuzial proste ked je raz nieco cervene tak predsa to nemoze byt zrazu biele.
Ja som citala prispevky ale niektore zeny su strasne tvrdohlave alebo nepoznaju svoje telo.
To ako moj drahy sa ma pytal: 3 dni pred MS este si plodna? Tak som sa z chuti zasmiala, ci mam byt plodna reku cely mesiac, tak som mu to musela vsetko pekne vysvetlit 🙂
cize zeny, nie nie sme plodne cely mesiac, len kazda v inu dobu🙂 aj ked asi by sme niektore brali celomesacnu ovu.

zuzanka3381
19. aug 2015

@zanet1407 Podľa mňa je dosť viditeľná 🙂, aj keď slabučká

aber
19. aug 2015

@sara34valentina bacha na karmu, nestojís mi ani za hlavičku špendlíka 😁😁😁😁😁ukáž čo si dokázala???? Už ma to nebaví môj čas na teba míňať, ja si píšem čo chcem, kedy chcem a komu chcem,ak sa to to nepáči, tak čo už som zvedavá akoby si reagovala na takýto článok.. Ahojte mala styk, urobil sa mi do pyskov, mam ešte blanu, mozem byť tehotná?! Fajn prvý krát odpovies v pohode a keď po týždni sa opýta zase.... A teraz ty čakám čo by si jej poradila 😉😉😉😉😉

steinarka
19. aug 2015

@majka_ka89 presne tak.. a ked niekto tvrdi, ze kamaratka otehotnela 2 dni pred menstruaciou, tak ano, je to mozne, lenze keby neotehotnela, tak by jej menstruacia "meskala", pretoze sa jej proste posunula ovulacia.. takze tvrdit, ze sa da otehotniet mimo plodnych dni je totalny nezmysel.. nechapem ako si niekto moze mysliet, ze ked mu neprebieha ovulacia, tak sa da otehotniet 😀

majka_ka89
19. aug 2015

@zuzanka3381 ak mozem skus sa pomilovat s drahym 🙂 vraj to pomaha, aspon co mi zienky hovorili co tak spravili,ze spermie vraj k tomu trocha pomahaju, ak uz to chces mat za sebou 🙂 a hlavne vela chodze

zuzanka3381
19. aug 2015

@aber 🙂 🙂 🙂 na toto si pamätám 🙂))))))))))))))))))) a na toto som myslela, keď som písala, že hladnému chleba dáš, ale sprostému rozum nie 🙂))))))))) Sorry, možno budete odcudzovať aj mňa, ale bohužiaľ je to tak. Človek niekedy nevie, či si tu robia z vás srandu, alebo sú naozaj tak blbí

steinarka
19. aug 2015

@zanet1407 mala by si byt s najvacsou pravdepodobnostou tehotna..

zuzanka3381
19. aug 2015

@majka_ka89 áno , aj to sme už robili, na druhý deň mi odišla zátka 🙂, ale to bolo všetko

sara34valentina
19. aug 2015

@aber ty co riesis teraz blanu ? a inu tupanu co tupani pisala ???? keby si bola inteligetna tak na nu neragujes ! a nejednalo sa o toto, ale ako si domna skocila len preto ze ja som mala na 9dpo test pozitivny a pisala som to nie tebe !! ved uz ani nevies co pises ! sa citaj pre boha .... a karma mi dala vsetko krasne naspät ♥ mam najuzasnejsieho muza, cakame babätko a staviame domcek v prirode ♥ nic ine som si nikdy nepriala ♥ ja som bola vzdy cestna ,dobra preto som stastna ♥ ZBOHOM !

luta13
19. aug 2015

@zuzanka3381 dakujem Ti..a drzte sa s malinkou...🙂

majka_ka89
19. aug 2015

@steinarka mozno ide o zazracny organizmus 🙂 nevieme, a mozne je asi vsetko. Je to inak dobry namet na vedecke skumanie 🙂 s neznalostou my nic nespravime. Ja na taketo prispevky aj malokedy odpovedam, lebo som mala skusenost s takouto reakciou na najmama a tam tiez tvrdosijne tvrdili, ze otehotneli dwn pred MS a potom hned4 dni spinili a dalsi mesiac neprisla. Nevysvetlis, len sa pousmejem a radsej nereagujem 🙂

sara34valentina
19. aug 2015

@zanet1407 si tehotna blahozelaaaaammmmmmmmmmmmmmm ♥ ♥ ♥

zanet1407
19. aug 2015

Ďakujem za rady. ☺ vidím to na ďalší zajtra ráno a potom pravdepodobne doktor. Nechcem sa veľmi tešít aby som potom nebola sklamaná ale aj tak ďakujem.☺

zuzanka3381
19. aug 2015

@zanet1407 Zlatko, len neutekaj hneď k doktorovi prosím ťa. Nemusí byť ešte vidieť akciu srdiečka, aby si sa zbytočne nestresovala. To zvykne byť až okolo 7-8 tt. Držím pršteky, teda všetky, ktoré mám momentálne na tele, aj v tele 🙂

steinarka
19. aug 2015

@majka_ka89 jasne, mas pravdu, niekedy je lepsie kusnut si do jazyka, lebo dnes sa hra kazdy na najlepsieho, najdokonalejsieho, najmudrejsieho a za takych istych povadzuje len tych, ktori zdielaju jeho nazor.. kazdy, kto vybocuje je povazovany za hus, za neinteligenta, a tak podobne.. 🙂

steinarka
19. aug 2015

@zanet1407 ale kdeee, na doktora mas este kopu casu........................

majka_ka89
19. aug 2015

@zuzanka3381 no tak to ti zostavaju uz len tie schody a vela chodze. Mamina si takto pomohla pri najmladsom bracekovi, chodila po panelaku po schodoch 🙂 sice jej to pekne dlho trvalo, kym vysla na to 6p. ale pomohlo, popolnoci uz bola v porodnici 🙂

steinarka
19. aug 2015

@zuzanka3381
@majka_ka89 inak, moja znama si porod rozbehla inak 😀 😀 zdochol im motor uprostred krizovatky, nesiel nastartovat.. tak ona v deviatom mesiaci, ako velka dama vybehla von a zacala tlacit auto 😀 😀 😀 😀 😀 do vecera porodila 😀

zuzanka3381
19. aug 2015

@majka_ka89 🙂 na 13. by som sa asi poriadne zapotila 🙂 Vieš čo, ale paradox je, že Dr. aj so sestričkou mi v poradni vraveli, že upratovanie, chodenie po schodoch a umývanie okien je pre tehotnú nič. Že to nepomáha, tak nechápem. a prerábali sme ešte teraz kuchyňu, tak som aj upratovala a nič. Tak ja už neviem. Veď ja mám ešte čas do 29.8., ale tak mi bolo povedané, že to bude skôr 🙂

zuzanka3381
19. aug 2015

@steinarka To mám ísť teraz pokaziť auto? 🙂)) A rozbehne sa pôrod a nebude ma mať načom odniesť muž do pôrodnice.

steinarka
19. aug 2015

@zuzanka3381 tak to nechaj na malicku.. ona najlepsie vie, kedy je pre nu najvhodnejsi cas prist na tento svet 😵

steinarka
19. aug 2015

@zuzanka3381 😀 😀 😀 😀 😀 chod ho tlacit hore dole po parkovisku 😀 😀 😀

zuzanka3381
19. aug 2015

@steinarka 🙂 🙂 , ty máš tuším odpoveď na všetko 🙂
Idem do toho 🙂

steinarka
19. aug 2015

@zuzanka3381 😀 😀

zanet1407
19. aug 2015

Som v strese lebo sme sa s priateľom už dlho snažili☺ a ešte dlhšie trvalo kým som ho na to nahovorila.

steinarka
19. aug 2015

@zanet1407 kym si ho nahovorila na dieta?? hm.. ak mas pocit, ze je spravne niekoho nahovarat na nieco, co nechce, alebo co povazuje v danom momente za "prilis skoro", tak klobuk dole.. a drzim palce, aby sa to neobratilo proti tebe 😉

zuzanka3381
19. aug 2015

@zanet1407 NO tak konečne sa vám to podarilo a teraz budeš stresovať? 🙂 Čo si pipik? 🙂
Veď to je krásne, užívaj si, oddychuj, prekríž a vylož nohy. nechaj sa obskakovať.
Je to krásne čakať bábo.
Všetko bude dobré, len nestresuj prosím ťa. Nie je to dobré

majka_ka89
19. aug 2015

@zuzanka3381 tak to mas este cas, ocividne je malinkej este dobre, ale podla mna to budes mat cez vikend za sebou 🙂 ked uz ta zatka odisla. Malinkej dohovor a ona uz uzna kedy bude pre nu vhodne aby si ju mala uz v naruci 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre