Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

steinarka
11. sep 2015

@aber niektore veci sa lekarom neoplati hovorit 😀

aber
11. sep 2015

@steinarka no a tak tlačila že nedopadla dobre

aber
11. sep 2015

@steinarka zistila som, už som opatrná ☺

simonaparis
11. sep 2015

@luta13 kazda normalna zena ktorej vyjde slabsia palicka na tehu teste sa chce upokojit a preto si urobi este dva tri ine testy, ci silnie, a ci je vsetko v poriadku, kasli na tu aber, jej nazor nezaujima nikoho

simonaparis
11. sep 2015

@zuzana256 urob si rano test a uvidis na com si, nerad sa tu s dakou aber co ma ponatia tak na zobak papule ! pise tu same hluposti a odradza zeny .. nech si zalozi inu stranku chudera...netrap sa, rano si urob test vela zien ma aj ms a je tehu, mam take pacientky ! drzim palce

steinarka
11. sep 2015

@simonaparis fotka stiahnuta z netu, profil vytvoreny dnes.. blahozelam, ze si si vytvorila druhy nick a ides komunikovat sama so sebou.. vela stastia
http://www.nadinefriedrich.com/

zuzana256
11. sep 2015

@simonaparis ahoj dik za radu a jasne ze ich uz nebudem pocuvat co pisu

aber
11. sep 2015

@simonaparis veď som jej napísala nech si ho urobí, lebo si ju nezažila pred mesiacom, pridá otázku a akceptuje len tie ktoré odpovedia čo chce počuť, som úprimná a nikoho neodradzam, ako mnohé tu píšeme svoje skúsenosti, tak som napísala svoju, chudera nie som, bacha na karmu aby si ňou sa nestala náhodou ty, Zuzka písala, že veľmi krvacala a druhá vec jej nechodí pravidelne menštruácia, ovulácia sa jej posúva a riadi sa len aplikáciou, nech sa naučí rozpoznávať svoje telo, nech začne s ovulacnymi testami a potom bude vedieť kedy má plodné dni, asi tak a mňa uraziť vie len inteligent, takže ty nie a mier stebou a svoju zlosť a frustráciu si vybijaj na svojej rodine a pekný večer

aber
11. sep 2015

@zuzana256 Zuzka máš pravdu škoda prstov na také aké si ty, o mesiac napíš aj želanu odpoveď aby sme vedeli čo čakáš, jajj ešte sa musíš učiť...A hlavne počúvaj také ako simonaparis čo jej kvapká do nosa a nudí sa doma paaaa

baaambulkaa
11. sep 2015

@zuzana256 asi si dostala menštruáciu, neviem čo tu riešiš...tehotná nie si s veľkou pravdepodobnosťou

aber
12. sep 2015

@baaambulkaa ona to nechce počuť, ale to že je tehotná a bolo to špinenie...

veronka033
12. sep 2015

@aber podla mna zuzana si vytvorila nick simonaparis,takze nema vyznam si kazit den ☺
Kasli na nu,ved jej simonaparis moze odpisovat,co chce pocut 😉

aber
12. sep 2015

@veronka033 hej hej môže byť, ale keď je taká hustá, čo nepíše vo svojom mene? čo už každý sme nejaký 😜

simonaparis
12. sep 2015

@aber zuzana je mozno tehotna , vsak sa nechaj prekvapit, mam pacientky co normalne menstruuju a su v 4mes , este mas otazky?

simonaparis
12. sep 2015

@baaambulkaa mam mozno 24pacientiek co mensturuju a su tehu ... kazda 11zena menstruuje do 4mes je to norma

steinarka
12. sep 2015

😀 😀 😀 😀 😀

simonaparis
12. sep 2015

@zuzana256 tie ovu testiky co ti ale radia zeny su 100% takze skus tie a nie akesi vypocty cez internet .. ak mas nepravidelny cyklus tazko trafis ovu bez nich, ok?

steinarka
12. sep 2015

😀 😀 😀

simonaparis
12. sep 2015

@steinarka
@steinarkaku akej milej osobke si ma prirovnala, dakujem pekne 🙂 ta nema ale 3tituly ako ja, takze skoda :D

steinarka
12. sep 2015

@simonaparis 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sibalka21
12. sep 2015

@zuzana256 zbytocne si budes robit testy, len si dostala menstruaciu. Drzim palce dalsi mesiac nrch to vijde

aber
12. sep 2015

@simonaparis ako lekárka o čom pochybujem ako sa tu prezentujes, ak si dovolís tvrdiť, že máš 24 pacientiek ktoré a toto slovo MOŽNO menštruuju, tak moja krásna, mala by si presne vedieť koľko ich máš, či nie bla bla, doktorkou si tak len vo sne a tie tituly??? A ako ťa máme volať? si obyčajná zakomplexovana žienka, toľko ako tých je tu dosť, vytvoria si profil a útočia... To čo si jej radila už dávno vie, mesiac čo mesiac jej to vysvetľujeme, a vieš čo odkiaľ vieš, že okrem teba nemá aj niekto iný tituly? Uvedom sa a nájdi si inú zábavku, tu sú skutočné ženy a nie také ako ty s prevzatou fotkou,som sestrička, tak viem čo musí lekár ovládať... Máš smolu, tu ti nik neuverí, len niekto s IQ morského koníka

ivca88
12. sep 2015

suhlasim ... to ze sa odlupuje sliznica maternice a dochadza ku menstruacnemu krvacaniu nie je v prípade tehotenstva " vpohode "...
Je to hormonalny problem ...
Hned po prvom zisteni že žena krváca sa dava progesteron vo forme duphastonu ci utrogestanu ...

ivca88
12. sep 2015

Tým som chcela napísať že vyjadrenia o tom ze menstruacia je bezna v gravidite ..a ze ju ma 24 pacientiek a je to v pohode ... je blbost

simonaparis
12. sep 2015

@aber nepisala som tebe sliepka ,,,ale zuzane ak nevies citat tak si depky ries na hajzli s,..citala som tvoje prispevky ako tu utocis na viacere zeny ze si namaju robit tehu testy , ze ked je pozitivny je zena tehu a bodka, ak ty si sestricka tak by ta mali za nevedomosti vykopnut, no sestricky s tvojim vzdelanim pomooooc snad ta raz vyrazia ! chudera jedna ! nemas ziadne znalosti ako vidim ! co sa tyka tych tehu testov KAZDA normalna zena si urobi 2.3ks aby si bola ista pretoze vela zien dostane ms a potrati .... a su tu x zien co sa im to stalo aj 7x !! ved to citaju................................. naco sa miesat do inych ked si chce urobit testy aj 100ks nech si urobi aspon vidno jej zodpovedny pristup ! co o tvojom pristupe tupom niet pochyb ze si chudera ,,,snad sestricka ha ha ha a pisat si budem co chem a kedy chem pani sestricka bez titulu !

simonaparis
12. sep 2015

@ivca88 bola u mna zena na prehliadku a oznamila som jej graviditiu a je v 14tyzdni tehu ! ako vidim ste vsetky akesi primudre 🙂 zena normlane mala menstruaciu o trosku slabsiu , placenta a hormony strajkovali ale uz je to v poriadku ..

aber
12. sep 2015

@simonaparis 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂keby si naozaj čítala čo som písala, tak by si mala vedieť, že ja som len úprimná a odkiaľ vieš, že som bez titulu? Ja nemám zapotreby sa dačim oháňať, ty nie si doktorka, neodpovedala si na moju poznámku takže asi tak, radšej niektorým poviem tvrdo a na rovinu ako ty čo sa na niečo hráš a ja nikdy neprajem nikomu zlé aby sa to mne nevrátilo, takže daj si pozor raz ťa karma dobehne, vieš čo chcem vedieť? Tvoje meno ambulanciu aby som si zistila, či náhodou nie si len obyčajná klamárka čo určite neurobíš 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

steinarka
12. sep 2015

😀 😀 😀 😀 😀 pani doktorko? vy ste doktorka?? a věříte v Boha? 😀 😀 😀

steinarka
12. sep 2015

@simonaparis prepac, prednedavnom si pisala, ze tie zeny mali NORMALNU menstruaciu.. teraz uz pises, ze mali o trosku slabsiu.. na margo zuzany - ona pisala, ze krv sa z nej LIALA, takze si kus DOST protirecis, pani doktorka 😀

aber
12. sep 2015

@simonaparis ja viem, že si nepísala mne ale len ja viem čo má a čo nemá ovládať lekár moja

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre