Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

steinarka
14. nov 2015

@veronika1037 robila si si rovnaku znacku ako vcera?

veronika1037
14. nov 2015

Ano ten isty... pepino z dm ... normalne som zufala a

steinarka
14. nov 2015

@veronika1037 hlavne klud.. preco sa hned vzdavas? Hcg stupa kazdy druhy - treti den dvojnasobne.. to znamena, ze rozdiel v ciarkach na testoch je vidiet obden a nie zakonite hned na druhy den.. mozno len ma tento test menej farbiva.. skus ich odfotit spolu a hod sem.. hlavne klud

veronika1037
14. nov 2015

@steinarka takto to vyzera spolu ;)

steinarka
14. nov 2015

@veronika1037 este vobec nic nie je stratene.. mne to pripada ako rovnaka ciarka.. je to ok.. zajtra budes mudrejsia.. drzim palce 🙂

veronika1037
14. nov 2015

@steinarka urcite dam vediet :D ako sa poznam stresorka som riadna 🙂

steinarka
14. nov 2015

@veronika1037 uplne ta chapem.. tiez som na zaciatku porovnavala intenzitu ciarok ako sialena a mala som pocit, ze to slabne.. 😀

zorilka
14. nov 2015

@veronika1037 Este nezufaj, ja som tiez testovala den po dni a presne toto ma trapilo. Zdalo sa mi, ze to vobec netmavne. Skus ur9bit test zajtra alebo pozajtra a porovnaj si ho s prvym (nie dnesnym). Verim, ze tam stmavnutie uvidis 😉

mones_xy
14. nov 2015

@veronika1037 presne pre toto som testovala po prvom pozitivnom teste az o 5 dni na to ..tam uz bol viditelny rozdiel..stresom si nepomozes len uskodis :/ ..

baaambulkaa
14. nov 2015

@veronika1037 urob si digitálny test 🙂

slunce3
14. nov 2015

@veronika1037 klud, to tam bude. Neboj a nestresuj.

anndy001
14. nov 2015

@lusynka4444
Ahoj je to uz lepsie...nemam uz zadne bolesti citim sa super..som super stastna...dakujem ti..
No to bolo hrozne..obcas este tam sklony su ale uz ne tak..

beruska1108
15. nov 2015

Uz prestavam dufat :( v utorok mam dostat test stale negativny a zacala som spinit.ach jaj zajtra musim ist k doktorovi strasne ma boli hrdlo tak este aj antibiotika pribudnu.

beruska1108
15. nov 2015

Tak baby mrcha dosla uz dneska.ale slaba a prsia ma stale bolia aj su dost zvascene tak ja neviem aj ked som si rano meraka bz tak sa pekne drzala na 36,9 no uvidime ako dalej...

xaxax
16. nov 2015

Dobrý den
Chcem sa opýtať, mam pravidelný cyklus ako hodinky avšak deň mi už meska menštruácia a mam biely výtok, bolesti som mama včera také žeby som ju mala dostať bolesti krížov a dnes mam slabé bolesti a pichanie v podbrušku, dodávam ze pohlavný styk som mala chraneny ale partner sa viac krát spravil na mňa a po chvíli takej pol hodine šiel prstami dnu a (mozno sa dotkol ejaukaltu alebo boli trocha z vonku) tak je moze aby som bola v tom?

steinarka
16. nov 2015

@xaxax nie

steinarka
16. nov 2015

@veronika1037 no ako? 🙂

leto79
16. nov 2015

@xaxax no je to dost nepravdepodobne, ale mozne je vsetko. Sprav si test, budes vediet na isto.

veronika1037
16. nov 2015

@steinarka ciarka silnie den co den 🙂 volala som gynekologovi ten mi povedal ze ked mi bude meskat menstruacia 2 tyzdne sa mu mam ozvat. Len som sa rozhodla ze zmenim gynekologa lebo uz zacal ze by som mala ist do jeho sukromnej ambulancie a nechcem skrachovat pri porode. A budem to mat uz aj daleko do BA ked uz budem na materskej. Takze menim gynekologa a ten mi povedal ze o 7- 10 dni mam prist 🙂

steinarka
16. nov 2015

@veronika1037 takze sa to podarilo 🙂 vyborne! drzim palce a tesim sa s tebou

veronika1037
16. nov 2015

@steinarka no tak dufajme 🙂 vsetko sa uvidi o tyzden 🙂

steinarka
16. nov 2015

@veronika1037 o tyzden ale este nemusi byt nic vidiet.. ak by nahodou nic nevidel, nelakaj sa ;) moja osobna skusenost.. ale drzim palce, aby bolo vidno aspon vačok 🙂 kazdopadne je dobre znamenie, ze silnie ciarocka.. uzivaj si to

trinity246
16. nov 2015

Ahojte chcela by som poradit nevedeli by ste z coho moze bolet okoko pupka az stredom dole sa ta bolest taha ako keby tam mam napichane ihli a neskutocne to boli pri moceni.

evik109
16. nov 2015

ahoj co si myslite o tomto?

snazilka1983
16. nov 2015

@evik109 že gratulujem 😉

baaambulkaa
16. nov 2015

@xaxax nie

evik109
17. nov 2015

@snazilka1983 myslis? dnes som si robila test rano a ciarka je silnejsia.....je tam.... ale bojim sa tesit ze si to ibanahovaram... 🙂

snazilka1983
17. nov 2015

@evik109 to je úplne jasné že si

kendrab
17. nov 2015

Ahojte potrebujem poradiť... Takže týždeň pred MS ma bolievaju prsia, zvacsia sa mi A sú citlivé.. Tak isto to bolo aj pred poslednou MS ktorá začala 4.11. A skočila 10.11. Akási pred dvoma dňami má znova začali bolieť prsia, nalievaju sa mi, tak isto ako pred MS, A dnes ráno som mala dost veľké kŕče V podbrusku ktoré trvali asi hodinu A potom prestali, aj som som si ráno robila trhu test A vyšiel negatívne, A preto sa vás chcem spýtať či je možné že som tehotná aj napriek tomu že som mala MS, či je to teda príznak tehotenstva alebo je to niečo iné, prosím poraďte, dakujem

suz2
17. nov 2015

Ahoj zienky. Rok sa pokusame o druhe dietatko. Tento mesiac som mala ovulku 24 DC, co bolo 11.11. Menzes som mala dostat v nedelu ( vacsinou mam ovulku vzdy okolo 20 DC a cyklus 26-27 dni). V nedelu MS neprisla. Test negat. Dnes, na 3 den meskania som si robila opat test ( nie z ranneho mocu) a opat negat. Myslite, ze je este nejaka sanca? Ja viem, ze cim viac clovek chce., tym je to horsie... Ale ved viete 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre