Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

nika_ka
29. mar 2016

@miska_hryzka Krásne 🙂 😉

gabikamicka
29. mar 2016

@miska_hryzka veľmi pekne gratulujem ti moc mas sa tešiť
A co hovoríš na to vyššie niekto tam nevidí nic

miska_hryzka
29. mar 2016

@gabikamicka
@nika_ka ďakujem ešte sa netesim až keď to lekár potvrdí 🙂

miska_hryzka
29. mar 2016

@gabikamicka ešte počkaj potom testni možno je ešte skoro mne sa tam niečo zdá..

katkas114
29. mar 2016

Ahojte som 5 mesiacov po sekcii a mala som už dva krát MS presne ako som očakávala , teraz mešká 10dní testy sú negatívne , k doktork e sa chystám koncom týždňa , prosím poraďte

gabikamicka
29. mar 2016

@miska_hryzka kamoska hovorí ze nevidí a ze ona vraj uz mala čiarku tyzden po snažení tmavú

gabikamicka
29. mar 2016

@miska_hryzka no ja by som sa Tešila uz zajtra ides k lekárovi co

miska_hryzka
29. mar 2016

@gabikamicka každý sme iný niekto ma pozitívny test až neskôr niekomu dokonca tehu test ani neukaze takže nestresuj dobre bude držím palce 🙂

trubi
29. mar 2016

@miska_hryzka gratulujem, snáď to aj ďalším ženám, tak krásne stmavne 🙂

miska_hryzka
29. mar 2016

@trubi ďakujem dúfam, že pozitívny výsledok potvrdí aj lekár 🙂

trubi
29. mar 2016

Tu je môj test, ten bol dva dni pred MS, ktorá našťastie neprišla. Schválne nepíšem koľko po snažení pretože sme sa v tom období snažili 3x 😉 tak neviem presne

trubi
29. mar 2016

@miska_hryzka verím, že áno. Ja som musela čakať mesiac. Ale aspoň mi dal hneď knižku 🙂

miska_hryzka
29. mar 2016

@trubi prečo si musela mesiac čakať?

trubi
29. mar 2016

@miska_hryzka tak ma vtedy objednali, skôr sa nedalo, ale už som zmenila gynekológa, síce teraz pekne platím, ale mám istotu, že je z najlepších

gabikamicka
29. mar 2016

@miska_hryzka ďakujem no držíme palce

zuzu1122
30. mar 2016

@katkas114 ja som tiez po cisarskom, ms prisla tri mesiace po porode a tiez mi lietala par dni hore dole kazdy mesiac ale to je vraj normalne... Potom sa mi to ustalilo na pol roka-dostavala som na den presne a v decembri prisla presne v termine a na 20-ty DC som dostala znova... Takze v decembri som mala dvakrat... Bola som aj u lekara a vsetko je v poriadku...

puna1983
30. mar 2016

Ahojte baby, prosím vás, môžete sa mi pozrieť na môj graf? 27.3. ( nedeľa) som mala dostať mrchu, ktorá však doteraz neprišla. Včera som sa testla mamatestom, ktorý je negatívny. Teplota sa mi pár dní drží na úrovni 37°C. Môžem sa dúfať, že by som snáď bola tehotná?

mirkabbb
30. mar 2016

Ahojte, som tu nová a chcela by som si nechat poradit. snazime sa o babatko. tento mesiac sme sa trafili do plodných dní aj presne na ovulaciu. Chcem sa opýtat je to 5 dní od ovulacie a ja mam take vseliake pochody v zaludku a vo vajecnikoch. Vyrazna nechut do jedla. Moze to byt tehotenstvo? Stretli ste sa niektora s tým.? mam 27 dnový cyklus. Dakujem za rady

zdencaaaa
30. mar 2016

@zara_24 toto je trhu. Ja som štyri dni pred menzesom spala cez ly deň. Všetci si mysleli že na mňa ide chripka ale nie. To sa už mala zabyvavala. Cez ly deň som bola v pyzame a v posteli. Na druhy deň nič pohodka išla som do práce a cestou domov kúpila test. Snazili sme sa par mesiacov ale aj tak to bol sok 😉

zdencaaaa
30. mar 2016

@mirkabbb veľmi skoro by si mala tehu priznaky. Tie prichádzajú neskôr

mirkabbb
30. mar 2016

@zdencaaaa ahoj dakujem za reakciu. Nejako sa mi aj zmenil cyklus za posledne dva mesiace. vcera som si robila cytlivý test 20 tku a bola slaba ciarka viditelna, dnes rano nic len tien. Vobec tomu nerozumiem. Pojdem asi rano na krv ci to nie je nejaka choroba. Uz si tak velmi prajem aby sa nam to podarilo. a stale nic. zacinam prepadat panike...

zdencaaaa
30. mar 2016

@mirkabbb viem ako sa citis ale nesmies zufat. 20 test je mi moc. Kúp si 10. My keď sme začali snažiť tak sa mi cyklus skratil z 28 na 24-26 dni. Telo niečo tusilo 😃 kúp ten desiatkovy a ráno sprav

zara_24
30. mar 2016

@zdencaaa dnes rano mi clerblue ukazal 1-2 tt...akurat cakam na potvrdenie HCGcka lebo som chora..tak uvidime

stevvvka
30. mar 2016

@puna1983 ahoj, podla grafu sa mi zda, ze este len teraz prebehla ovulacia...niekedy sa posunie aj o dva tyzdne. Meraj teplotu dalej a ak nepride ms do styroch dni, a teplota bude hore, tak to bola ovulacia 🙂

zuzana256
30. mar 2016

@zara_24 a podla clear blue testu ako ma ukazat ze neni tehi -?

zuzana256
30. mar 2016

Ja uzivam femibion 1 tak hadam sa zadari

erikule
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
22erik
30. mar 2016

Ahojte mešká mi menzes dnes prvý den v piatok mi vložili bublinku 👼Teplota sa mi tretí den drzí na 37,2 no ranný test mi ukázal len jednu čiarku viem je na šiesty den je to skoro no ajtak sa obávam ze nam to nevyšlo 😞

lavender84
30. mar 2016

@22erik ahoj obavy ti nepomozu pozitivne mysli, urcite to vyjde skus testnut aspon na 12den ✊ ked bude hcg vyssie

zara_24
30. mar 2016

@zuzana256 takto mi to ukazalo rano ..na letaku je - (minuska) ako nie si tehotna a +(pluska) ti ukazuje zhruba tyzdne v akom si

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre