Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

laurica123
16. máj 2012

@dany85 aha 🙂 🙂 no ja zatial len tri 🙂 este mam jeden ale ak ten nic tak uz kaslem na to 🙂 najradsej by som to hned zajtra nevydrzim 🙂

dany85
16. máj 2012

@laurica123 aj ja som ocikávala asi 3 dni po sebe a aj 2 za deň 😀 a nejak mi teda nesilneli ale stále tam niečo bolo, mrcha nedosla tak som sla k doktorovi a az potom som vedela

laurica123
16. máj 2012

@dany85 🙂 🙂 tak hej ja som tiez dala dnes dva 🙂 ked to sa neda ze 😀 a tebe kolko meskalo ked sisi spravila prvy a uz tam cosi bolo ??

dany85
16. máj 2012

@laurica123 ja som prvy robila deň pred tým ako mala prísť mrcha lebo som mala taký pocit že nepríde 🙂 no veľa mi ten test nepovedal, ten úplne prvý ani nemám nafotený lebo tam ozaj nič nebolo vidieť,len keď som ho riadne študovala 😀 na foťáku absolútne nič.. ten bieloružový mám potom zo dňa´keď mala prísť mrcha a ten ďalší o deň neskôr ale vravím že sú tie fotky upravené...

laurica123
16. máj 2012

no aj ten moj je taky na studovanie 🙂 a len v dobrom svetle ale je troska ..dufam ...zajtra teda asik testnem ranko 🙂 ja som dnes 30 DC tak hadam zajtra to uz ukaze..

petruska10
17. máj 2012

Ahojte ja som v 36 DC a včera som si robila test, vyšla mi jedna palička, robila som si ho iba jeden. No uvidím či príde ms, lebo príznaky mám také ....:(

petruska10
17. máj 2012

@petruska10 ale čo je ešte zaujímavé, tak nemám žiadne špinenie, to je u mňa dosť neobvyklé, vždy mávam aj týždeň pred ms špinenie, a neviem ako vy ale ja mám stále nafúknuté bruško...

petruska10
17. máj 2012

@sunny15 včera som si robila test a to bolo 4.deň meškania a nič, bol negatívny...tak počkám ešte do konca týždňa a ked stále nič pôjdem za gynekológom, ale príznaky mám ako pred ms, pobolieva ma brucho, kríže, nálady...🙂 ale špinenie žiadne....

riana12
17. máj 2012

@petruska10 mohla si mat posunutu ovulaciu alebo ti tento mesiac vynechala... kazdopadne kontrola u gyn to isti... skontrluje na UTZ, pripadne da vyvolavacku a bude 😉

sunny15
17. máj 2012

@petruska10 presne ako pise riana12,ak sa onedlho nedostavi skoc na gyndu a tam uz budu vediet ako ti pomoct 😉 ja som dlhe roky nemala pred ms špinenie,ale posledne mesiace pred tehotenstvom som spinila pred ms uz 3dni...to sa moze v zivote zeny meniť...skratka to su hormony a tie s nami robia co chcu 😉

petruska10
17. máj 2012

@sunny15 presne tie naše hormóny, strašné 🙂, ja to beriem v pohode, som názoru, že nič sa nedeje náhodou, a ked budem tehotná tak budem šťastná, ked nie tak v pohode 🙂

2609
17. máj 2012

ahojte baby som 13 den po iui a robila som si test rano bol negativny a nedalo mi to tak som ho teraz vecer vybrala z kosa a su tam dve ciarky ale ta druha to je len taky velmi priesvitny duch rano si urobim este 1 lebo mi v centre kazali po 14 dnoch az robit test ☹

anulik12
17. máj 2012

@2609 ahoj.aj mne sa stalo,ze prvy test som vyhodila a ked som neskor pozrela bola tam takmer neviditelna ciarka 🙂 skus urobit rano z ranneho mocu alebo keby si vydrzala tak aj o dva dni nech je druhu ciarku poriadne vidno 😉 drzim palce,aby boli ciarky dve a silne 🙂 aj ked viem,ze na teste pise,ze po nejakom case sa vysledok uz neberie do uvahy,no ale ty nevies kedy sa druha ciarka ukazala 😉

2609
17. máj 2012

@anulik12 no skusim urobit este zajtra rano tiez z ranneho mocu ako dnes 😉

2609
18. máj 2012

@anulik12 tak dnesny ranny test zas lem jedna ciarka tak uvidim este skusim v pondelok spravit test.

petruska10
18. máj 2012

Prosím vás vedeli by ste mi poradiť nejaký dobrý ale fakt dobrý - môže byť aj drahý tehotenský test?? Totiž to kúpila som si v DM drogérii ale myslím, že nie je dobrý. Ďakujem

riana12
18. máj 2012

@petruska10 mamatest zhanaj, najcitlivejsi je s citlivstou 10mIU

slavicita
18. máj 2012

@2609 ahoj, skús ešte vydržať aspoň týždeň...mne sa tiež 3 dni po meškaní zjavil len "duch" a včera ( čo je týždeň po meškaní ) sa mi zjavili pekné dve čiarky...jedná bola síce troška svetlejšia ako druhá ale bola jasne viditeľná..viem, že je to ťažké vydržať ale nejako to zvládneš...držím palce🙂))

2609
18. máj 2012

@slavicita no ja uz to vydrzim cakat len bola som na iui a musim do centra zavolat aky mi vysiel test a podla toho budu dalej pokracovat

anulik12
18. máj 2012

@2609 ahoj,nesmut ,to ze dnesny test este nic neukazal neznamena,ze sa to nepodarilo.skus tak ako ti pisala slavicita si test urobit o par dni a uvidis mozno uz budu 2 ciarky 😉 drzim ti silno palce 🙂

dalilali
18. máj 2012

@2609 ked si tam raz mala slabu ciarku tak budes tehotna uvidis skus vydrzat do nedele rana bude uz urcite tam ciarka a budes mat vacsiu radost 🙂

2609
18. máj 2012

no ale aj vcera ta ciarka bola jedna a nevedno kedy sa tam ten druhy duch prisvitny objavil no pockam ale myslim ze ine to nebude 😉

2609
18. máj 2012

@dalilali no len ta ciarka druha sa tam objavila po neviem kolkych hodinach no az v pondelok si urobim a potom zavolam do centra co ako dalej 😉

dalilali
18. máj 2012

@2609 mne sa druha objavila asi po hodine a aj to bola straaaaaaaaaaaaaaaaaasne slaba ledva ju bolo vidno 🙂

petruska10
18. máj 2012

@riana12 Ďakujem, čítala som aj o tom Clearblue čo je digitálny, je dosť drahý a píšu, že tá citlivosť by mala byť ešte vyššia. No dám si poradiť v lekárni.

riana12
18. máj 2012

@petruska10 pytaj si vsak citlivost 10

riana12
18. máj 2012

@petruska10 clearblue ma nizsiu citlivost - 20 alebo 25...

pri testoch je to tak, ze cim vyssie cislo, tym neskor zaznamena test tehotenstvo... tie cisla znamenaju, ze od akej hladiny HCG v moci je test schopny tento hormon zachytit... takze test s citlivostou 10mIU zachyti tehotenstvo skor ako testy s 20mIU alebo 25mIU...

petruska10
18. máj 2012

@riana12 Ahaaa no to som nevedela 😝 , diky za info...

2609
18. máj 2012

@dalilali ako tak pozeram tebe sa to uz krati coskoro bude babetko juun je tu zachvilu 🙂

riana12
18. máj 2012

@petruska10 nemas zac 😉 skor by som poradila, ked uz rozumies tym citlivostiam, prezri si nejake hodnotenia aj tu na MK, ktore testy sa radia k tym spolahlivejsim a uz s konkretnou poziadavkou chod do lekarne... v lekarni predaju aponuknu skor ten test, znacku, z ktorej sa im sypu viac peniazky, ci uz za propagaciu alebo len sa toho potrebuju zbavit, tak nanutia kadeco... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre