Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

liannaa
24. feb 2015

@lili225 ja si mylsím že druhá čiarka môže znamenať len tehu nič iné 🙂

zdencaaaa
24. feb 2015

@zuzannaaa skoro ten isty rocnik 🙂 a uz mas nejake babo?

lili225
24. feb 2015

nie nebral mi krv...to som sa tiež čudovala...nádorové ochorenie??? tak to ma teda vôbec nenapadlo ☹

bombulka666
24. feb 2015

@zdencaaaa teraz som si urobila ...

zdencaaaa
24. feb 2015

@bombulka666 a? nenapinaj 🙂

zuzannaaa
24. feb 2015

Zdencaaaa

Nemam snazime sa o prveee

alaguema
24. feb 2015

@lili225 len nezačni stresovať...mešká ti menzes, test ukázal druhú čiarku...lekár nebral krv, takže robil len sono...pravdepodobne si tehotná.

zuzannaaa
24. feb 2015

Bombulka666

Robila si si test. No sup posli nech sa tesime s tebou🙂

zdencaaaa
24. feb 2015

@lili225 ziadne nadorove ochorenie, to sa inak zistuje a nie tehu testami, podla mna si tehotna len doktor nic nevidel, nema velmi pekny pristup k pacientkam ale on ma cas, to len my sme zvedave a chceme to co najskor vediet.......ja by som za par dni za nim znova isla na vysetrenie

bombulka666
24. feb 2015

@zdencaaaa a nic :/

bombulka666
24. feb 2015

@zuzannaaa
@zdencaaaa žienky nic :/ mám sice este skoro na test ale tak ako sa citim som myslela ze mozno nieco ukaze ... takze bud falosne negativny alebo fakt negativny

zdencaaaa
24. feb 2015

@bombulka666 nic sa nedeje, este je skoro......to pride uvidis

bombulka666
24. feb 2015

@zdencaaaa hladam tam tu druhuuuu čiarku a nič .... oj ....

lili225
24. feb 2015

@zuzannaaa nie nie sú to tehu testy určite...robím si ich už týždeň...je pravda, že na začiatku bola čiarka slabšia, no zosilnela len trocha...to pri prvom tehu som mala hned kolajnice a aj som to mala hneď potvrdené od doktora

zdencaaaa
24. feb 2015

@bombulka666 mna z takeho hladania ducha az oci boleli a vcera ked sa ta ciarka ukazala tak mi skoro oci vypadli.......skus o dva dni

bombulka666
24. feb 2015

@zdencaaaa no pozeram akurat ze ten test sa robi v prvy den meskania menstruacie ... hmmm

bombulka666
24. feb 2015

@zdencaaaa skusim skusim, kupim este iny test .... no dnes uz nie ....

zuzannaaa
24. feb 2015

Bombulka666

Bude bude uvydis ........

Ja budem vediet v piatok abebo v sobotu .

Ale tak ma boli pod bruskom a ak krize uplne dole ......

lili225
24. feb 2015

@alaguema no stres je moje druhé meno 🙂 ...ja už neviem...do pondelka ďaleko...

bombulka666
24. feb 2015

@zuzannaaa
@zdencaaaa podte do IP

zdencaaaa
24. feb 2015

@bombulka666 mna sklamal mamatest 10, tam bol strasne slaby duch a baby ho tak vychvalovali, ked som isla vcera z prace domov tak som kupila nejaky baby top test a tam krasna ciarka

lili225
24. feb 2015

@zdencaaaa hej mám ísť v pondelok...lenže keďže som nedočkavá tak to čakanie ma asi zabije 🙂...

zdencaaaa
24. feb 2015

@bombulka666 ked mi povies co je ip tak tam pojdem :D som novacik na MK

bombulka666
24. feb 2015

@zdencaaaa napisala som vam spravu aj tebe aj zuzanaaaaa

maminkakatkadaniskova2014
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzannaaa
25. feb 2015

Zdencaaaa

Ahojjj. Ako sa mas dnes uz si si spravyla test urcite je silnejsia palicka 🙂

zdencaaaa
25. feb 2015

@zuzannaaa ahoj, ano ciarka silnie, bola som aj u doktorky kvoli mykoze a rovno ma aj pozrela ale nic

A ty ako?

zuzannaaa
25. feb 2015

Ja cakam na testy piatik.....

Nic ti nevydel? Co povedal ze nie si alebo ze este je skoro?

sunny15
25. feb 2015

@zdencaaaa este je skoro dao vidieť,najskor tyzden po vynechani ms uvidis gestacny vak co ma asi 2mm,no a 6-7tt uz aj bijuce srdiecko 😉

zuzannaaa
25. feb 2015

A mozem sa spytat... Ja nikdy neviem kedy mam polodne a neplodne dni .. Viem ze ked mam hliem taky kremovy a netahavy tak su neplodne dni ... Ale ja ja som mala skoro 2tyzne taky priesvitny trosku v nom bolo take milekove a tahavy bol .. A neviem ci to nemohli byt aj spermie .....

Co ti na to ako si to mam zistit . A ozem sa spitat kolko krat ste sexovali tento mesiac

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre