Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zuzana256
9. mar 2015

Ahojte chcem sa spytat leboo neviem ci by to co myslim sa mohlo stat.Casto byvam velmi unavena chodim casto curat pobolievama hlava ale zle mi neni aj som som vazila teraz nedavno som mala 66 kg a dnes som sa vazila a mam 68kg jedlom to neni lebo nejem vela drzzim sa merala som si aj bazalnu teplotu a druhy den ju mam 37°C myslite ze by som mohlamat uz babo? dakujem

lavinis
9. mar 2015

@zuzana256 myslíš si že sme jasnovidci? AKo to máme podĺa tebe zistiť?

ladyblcha
9. mar 2015

nie vazne, preco si nespravis test? @zuzana256
a take nedolezite udaje uvadzas, ze si pribrala 2kg, ale neuvadzas, ci ti uz meska mrcha alebo kolky den DPO si. ani, ci si si uz robila test a ako vysiel.

zuzana256
9. mar 2015

@lavinis ok ja sa len podla mojho popisu pytam

zuzana256
9. mar 2015

@ladyblcha mrchu mam dostat okolo 14.3

ladyblcha
9. mar 2015

@zuzana256 tak z moznej tehotnosti si 2kila pribrat urcite nemohla.

lavinis
9. mar 2015

Takze nam netreba tehu testy, ani lekarov ani sono lebo na koniku sa sa urcit tehotenstvo podla popisu

zuzana256
9. mar 2015

@ladyblcha a co to potom moze bit

lavinis
9. mar 2015

@zuzana256 my nevieme urcit ani vylucit tehotenstvo. Treba navstivit lekara. Drzim palce

zellva
9. mar 2015

@zuzana256 ahoj. " pribrať " 2kila môžeš kľudne pred menstruaciou. Je to voda nahromadena V tele, spôsobené to je hormonmi. Počkaj do termínu MS a potom testuJ. Zbytočné sledovanie sa je na palicu ;)

steinarka
9. mar 2015

@zuzana256 jezis maria :D a z coho si akoze pribrala 2 kila :D asi to bude novinka pre teba, ale oplodnene vajko 2 kila nevazi... :D a zo vzduchu to tiez nebude, takze sa ti ulozil tuk z jedla 🙂 vela zdaru pri chudnuti

ladyblcha
9. mar 2015

@zuzana256 pozri, ja nevylucujem ze mozes byt tehotna. ale ked to nevies ty sama, ako to mozeme vediet my virtualne? pockaj na mrchu a sprav si test ked nepride. to je najjednoduchsie a najschodnejsie riesenie.
ale aj keby si bola, 2kg si pribrat z toho nemohla. priberat sa sice pribera v tehotenstve, ale nie v case este pomaly len hniezdenia vajicka.

steinarka
9. mar 2015

@ladyblcha 😀 tak tak ako vravis.. tie slecny s "tehu priznakmi" si asi myslia, ze pisu do Vestiarne TV8 😀

zdencaaaa
9. mar 2015

@mara7887 ako?

niki21
9. mar 2015

babule dnes rano som si spravila test a vyzera to ze sa zadarilo ciarka je sice slabsia ale je tam...no moja otazka je ze poslednu MS som mala 25.1. ale ovu az na 32DC sposobene chorobou cize teraz som 43DC no a ked to vsetko dobre dopadne ako by sa mi pocital termín porodu??
podla velkosti plodu????

sibalka21
9. mar 2015

@niki21 ved to ti povedia na ultrazvuku. Podľa veľkosti plodu ti vypočítaju v ktorom týždni si.

niki21
9. mar 2015

@sibalka21 no ved jasne len stale sa odpichuju od prveho dna poslednej MS ...tak preto sa pytam... 🙂

lili225
9. mar 2015

@sunny15 tak od dens potvrdene srdiecko 😉 som tak stastna...

zdencaaaa
9. mar 2015

@lili225 gratulujem 🙂. My sme dnes videli len gestacny vacok, na srdiecko sa tesim aj ja 🙂

lili225
9. mar 2015

@zdencaaaa dakujeem...ale ja som bola na takom lepsom sone v nemocnici...inak by ho ani mne nebolo este vidno...a aky tyzden si?

zdencaaaa
9. mar 2015

@lili225 podla poslednej ms a merania na sone som 5+3 a ty?

lili225
9. mar 2015

Aj ja...presne 😀

zdencaaaa
9. mar 2015

@lili225 super, tak budeme cakat spolu 🙂

katuska2709
9. mar 2015

@niki21 mne napríklad podľa menštruácie vyšiel termín 14.9. ale gynekolog na to veľmi neprizeral, lebo som mala vždy nepravidelný... a podľa ultrazvuku mám termín 27.9.

mara7887
9. mar 2015

@zdencaaaa ahoj, mne dnes brali iba krvicku, nepozeral ma, ale zajtra dostanem vysledok a ze podla toho dostanem nove instrukcie. Uz by som tam aj ja chcela nieco vidiet, len zas asi az o tyzden. Od poslednej ms mam aj ja 5 + 2. Dam zajtra vediet

mara7887
9. mar 2015

@zdencaaaa a samozrejme velmi sa s tebou tesim a gratulujem

zdencaaaa
9. mar 2015

@mara7887 dakujem, tak daj zajtra vediet, ja idem v piatok zase zevraj uz uvidime viac tak som zvedava, mne dnes brala krv prvykrat

le4
10. mar 2015

@lili225 gratulujem!

sunny15
10. mar 2015

@lili225 ahoj,gratulujem...vravela som ti,ze TO hormonalna porucha ani anembriomola nebude 😉 tesim sa 😀

sunny15
10. mar 2015

@zuzana256 ahoj,tehotna byt mozes,ani nemusis...kila hore idu az neskor mozno o mesiac najskor, nejake to kilo...viac nie...a ked si pribrala,tak bud z jedla,voda sa ti zadrziava v tele vzhladom na pms,...alebo mas plne creva... 😉
hlava tiez boli pri pms,tak treba spravit test...viac uz ti nevyvestime...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre