Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

ninika29
23. jún 2015

@sibalka21 dosť silné :( nič dobré ? Takže je to celé zle

sibalka21
23. jún 2015

@ninika29 joj to ma mrzí. Ja som si tým tiež prešla takže viem co to je. Musíš už len vydržať ako to bude ďalej. Držím palce

katuska123456789
23. jún 2015

ahojte som tu nová asi od vás dost aj staršia 😉 chcem sa spýtať mam týžden pred menzesom myslite žeby som si mohla urobiť test...neviem mam veľkých synov a 41 rokov ale babätko by sme chceli 🙂

laurinka239
23. jún 2015

@luta13 Dakujem 🙂 idem kunut 🙂

lili225
23. jún 2015

@katuska123456789 joj to je skoro ešte...ja by som počkala aspoň do očakávanej ms...a najlepšie tak 2 dni po meškaní 😉

katuska123456789
23. jún 2015

lili225 dakujem 🙂 som nedočkavá veľmi boli ma podbrušie a som unavená strasne...bojim sa že si to vsugerujem

jaja018
23. jún 2015

@ninika29 dr mohla dar aspon duphaston

lili225
23. jún 2015

@katuska123456789 to verím...veď to...aj ja som si také veci pár krát vsugerovala...netreba na to tak intenzívne myslieť, aj keď je to ťažké

katuska123456789
23. jún 2015

no to áno ale ma to chytilo akosi a sme si s manželom povedali že vek nevadí hlavne že sa máme radi 😎 len sa mi zdá že v mojom veku na prvý krát by to bol zázrak...aj ked sme mali styk cez plodné dni

lili225
23. jún 2015

@katuska123456789 ha ha aj zázraky sa stávajú 😎

katuska123456789
23. jún 2015

som veľa na internete študovala aj o hliene atd...ale píšu tam aj o rizikách tehotenstva vo vyššom veku 😖

lili225
23. jún 2015

@katuska123456789 tak ano...riziko je to vždy a vekom to zvykne stúpať, no netreba všetko študovať na nete...nerobí to dobrotu

luta13
23. jún 2015

@ninika29 drzim palceky, aby babätko vydrzalo a pekne sa uvelebilo v Tvojom brusku...oddychuj a co najviac lez...nic tazke nezdvihaj...mozno sa Ti krvacanie zastavi...🙂

luta13
23. jún 2015

@katuska123456789 pockaj este aspon 2-3 dni po meskani MS a potom testuj...drzim palce...daj potom vediet, ci sa Tvoja unava tykala tehu...co sa tyka zazraku, co si pisala, tak ver Bohu, pretoze zazraky sa deju v kazdom case a v kazdom veku...prajem vam to babätko...😉

lavinis
23. jún 2015

@katuska123456789 nam sa podarilo babatko tiez na prvy krat a to mam 36 rokov a endometriozu ;) plodne dni som nesledovala ani ovulaciu. drzim palce

vevericka13
23. jún 2015

@ninika29 ahoj, mne sa stalo presne to iste a mala som len cakat, mozem ti poradit magnezium, ten je proti krcom a ulavi sa ti, mne to vtedy odislo a ked to babatko nema byt zdrave je to lepsie aby odislo, aj ked to velmi boli, prezila som to, viem o com to je, ale pokial len spinis je to v pohode a bude v tebe rast dalej

lilimoni
23. jún 2015

@vevericka13 pravda. Ja mam za sebou biochemicke a radsej takto ako som mala riesit v nejakom 16tt kyret ☹ cloveka ale zaboli, ze po polrocnom snazeni to takto vypalilo 😠

steinarka
23. jún 2015

@luta13 dakujem ti pekne 😵 no ale kedze vsetko zle je na nieco dobre, potvrdilo sa to aj tentokrat.. "vdaka" tomu som odisla od svojho doktora a dostala som sa k tej najlepsej lekarke v okoli.. Dakujem este raz a napodobne prajem!

meca
23. jún 2015

Baby ja som mala nechraneny pohlavny styk s partnerom 9 a 10 DC cyklu. Moj cyklus sa pohybuje od 27 - 31 DC. Dnes som zistila , ze mi vo vytere nasli enteroccocusa feacalis. Bojim sa, ze ak by som otehotnela tak ohrozim plod. Nemate s tym niektora skusenost.

ninika29
23. jún 2015

Bola som na pohotovosti . Potratila som ☹ ☹

vevericka13
23. jún 2015

@ninika29 je mi to luto, mne sa to iste stalo, tiez ma poslali na pohotovost a odislo to, ale hlavu hore, pride dalsie, apson vies, ze vies otehotniet 🙂

ninika29
23. jún 2015

@vevericka13 rozmýšľala som s priateľom nad tým A asi to tak málo byť .. A ukludnujem sa tým že lepšie takto na začiatku ako by sa to malo stať neskôr ..

vevericka13
23. jún 2015

@ninika29 presne tak, lepsie ako ist potom na kyretas a cakat pol roka, kym sa zase mozete snazit, hlavne ze mate jeden druheho

steinarka
24. jún 2015

@meca tak nabuduce praktizuj analny sex trocha viac "cistejsie", popripade sa na wcku dokladnejsie utieraj spredu dozadu a nie naopak.. a robila si si test ci vobec si tehotna?

luta13
24. jún 2015

@ninika29 je mi luto a velmi, az mi tu slzy vybehli, ked to teraz citam, co si vcera vecer pisala...Vela sily Ti prajem...poplac si, zdvihni hlavu a chod dalej...je to urcite tazke, no my ZENY sme silnejsie ako nikto iny...drz sa!...🙂

lilimoni
24. jún 2015

@ninika29 aj ja to mam zasebou. Doki povedal, ze tam urcite nieco neprebehlo ako malo. Ak odislo same, netreba davat pauzu a mozete sa snazit dalej. Nasadila som sebe infolic a drahemu folandrol, tak snad to tentokrat dopadne dobre 🙂 kup si aj ty nejaky vitamin a hura do snazenia 🙂 drzim palceky 🙂

meca
24. jún 2015

@steinarka analny sex vobec neprektizujem.. Styk bol len cez vikend takze test som si este nerobila..

sunny15
24. jún 2015

@meca neboj sa,neohrozi,daju ti nejake globule do pošvy na preliečenie...
@steinarka enterococus faecalis,vobec sa nemusi prenasat analnym stykom a ani nespravnou hygienou,ma ho kazda zena v posve ako aj e.coli,len za urcitych okolnosti sa moze premnoziť...

steinarka
24. jún 2015

@sunny15 bakteria sa nachadza v crevach..

@meca nemas sa coho bat nakolko vajko nie je potencialne ani uhniezdene..

sunny15
24. jún 2015

@steinarka jasne ze je v crevach ale aj v posve ho mozes mat...nakolko konecnik je blizko pri posve a bakterie putuju...takuto odpoved najdes aj na nete aj u lekara...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre