Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lucinka1104
30. jan 2012

@suz2 určite si tehu

suz2
30. jan 2012

@katarinkam tak Maťo je happy, čakali sme na to rok.... ale ešte sa nechceme tešiť, kým to nie je potvrdene lekarom.... tak radsej sa len tak popod fuz usmievame a dufame, ze vsetko dobre dopadne . a Ty si si uz robila testik? 😉

katarinkam
30. jan 2012

@suz2 uz hej ale este nic este je asi skoro a mozno ani nic nebude 🙂 ale za vas sa tesim a za chvilu uz budes mat potvrdene a budu sa tesit vsetci 🙂

suz2
30. jan 2012

@katarinkam kiežby si mala pravdu :o) ved uvidis aj Ty, skus o par dni a budes vediet viac :o)

supi
30. jan 2012

@paula80 a dostala si potom normalne menzes? ci uz nie?

katarinkam
30. jan 2012

@suz2 ste sa ani nepochvalili ze sa snazite 🙂 juj ako drzim place 🙂

katarinkam
30. jan 2012

@paula80 ved to je asi aj moj pripad a kedy ti potom test ukazal ze uz si 🙂 v tom

suz2
30. jan 2012

dakujem, Kati :o) dufam, ze aj vam to vyjde, teda ak by ste uz chceli :o) by sme chodili spolu kocikovat :o)
veru uz skoro rok sme sa snazili, tak uz mi z toho aj hrabkalo.... a dnes som zacala zvracat a hnackovat a to som este v praci, tak ani neviem, ako dojdem domov vlakom, ci im ho "neoznackujem" ale neviem, ci to nie je nejaky virus, lebo aj Matovi je dnes "super".

paula80
30. jan 2012

@supi už som nedostala,momentálne som v 7 týž.

paula80
30. jan 2012

@katarinkam test som si robila po 7 deň po meškaní,čiže 2 týž.od otehotnenia,vyšiel mi hneď pozitívny a utekala som doktorovi, no nič tam nevidel, tak až teraz po 2.týž.videl už aj srdiečko a napísal mi namiesto 4+0 týž.tehotenstva 6+0,podla veľkosti plodu,ale otehotnela som určite ten týždeň pre menzesom.

supi
30. jan 2012

@paula80 ja som na druhy den dostala, tak asi nic...aj ked neviem, mam take divne pocity ale to bude asi psychika. Inak gratulujem 🙂

katarinkam
30. jan 2012

@suz2 jej ze uz ranna nevolnost 🙂 ale to zvladnes sa tesime na maleho/malu 🙂

paula80
31. jan 2012

@supi no neviem,veľa báb písalo, že aj keď boli tehotné menzes dostali, tak nič nie je stratené 😉
A ďakujem za gratulku,je to síce nečakané tehotenstvo,no ale snáď sa nám do tretice podarí dievčatko a ak nie,tak budeme mať plný dom chlapov 🙂

suz2
31. jan 2012

@katarinkam Ďakujem Kati, ale toto asi skor bola viroza, lebo aj Mato bol riadne odpisany vcera... aj ja sa uz tesim, ale zatial len potajomky, aby som nieco neporeiekla... tak pssst, ani Ty to zatial nikomu nehovor :o)

siss_sz
31. jan 2012

@sabinar nieco nove?

supi
31. jan 2012

@paula80 no uvidime :D my by sme chceli teraz chlapceka, tak praveze to skusame cez ovulaciu a az do menzesu, vtedy je velka pravdepodobnost ze vajicko oplodni Y, od menzesu do ovulacie zase X cize dievcatko.

supi
31. jan 2012

@supi ale je to jedno, hlavne nech je to zdrave 🙂

tea333
31. jan 2012

@supi vajicko sa oplodni POCAS ovulacie. sancu ma este den po nej. pred ovulaciou si spermie iba vedia pockat.

katarinkam
31. jan 2012

@suz2 neboj som ticho 🙂 Drzim pesticky nech je vsetko OK a oddychuj, nenamahaj sa a hlavne nerozculuj. 😀

sabinar
31. jan 2012

@siss_sz těhule nejsem sice sem ted mimčo nechtěla ale je mi to aji lito-...

zabka88
3. feb 2012

baby ktoré ste mali mrchu aj počas tehotenstva, bola nejaka ina- slabšia? alebo ste aj take, čo ste si žiaden rozdiel nevšimli a potom boli z toho prekvapene?

paula80
3. feb 2012

@supi 🙂 uvidím,no podľa toho,čo píšeš a čítala som to už viackrát, to isto bude zas chlapec,otehotnela som týždeň pre menzesom,ale aj mám taký pocit,tehotenstvo zatiaľ totožné s predchádzajúcimi 😉

paula80
3. feb 2012

@supi ale ako píšeš hlavne,nech sú zdravé,to je najdoležitejšie

lucinka1104
6. feb 2012

@zabka88 baby hovoria rôzne raz je slapšia a kratčšia iné že bola uplne normálna ....
to ja mam tiež divné mrcha došla na 16 DPO a to mi na 15 den vyšli dva testy pozitívne.....

dianant
8. feb 2012

ANO_NIE?
@cikyta @mirka00 @danu @naty1987 ma tam admin zavrel 😒 🙂
tiez si myslim,ze tam nieco malo je, ale az ma boli hlava od skulenia 😅
moji prvi duchovia ever...ani na ovu teste som ich vela krat nevidela
ach jaj, musim vyckat este chvilku
pekny dnik a dakujem!

romca13
8. feb 2012

@dianant já tam ducha vidím,, na obou,,, kolikátý DC to je?

dianant
8. feb 2012

@romca13 11 a 12DPO
este sa to moze zmenit, dnes som 28DC

romca13
8. feb 2012

@dianant no já ho tam vidím,, uvidíš, jak bude sílit,,, další testík bych udělala ale až tak za 2-3 dny

dianant
8. feb 2012

@romca13 oficialne som ho mala robit v piatok, to budem 14DPO

janulka1989
8. feb 2012

Dobry den.Chcela by som sa opytat s priatelom sexujeme naplno meskali mi 11 dni a dostala som kramy zatial su slabe ale chcem sa opytat ci mozem byt aj tehotna aj ked som dostala kramy,ktore meskali 11 dni.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre