Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

paaola
19. apr 2013

No já v to doufám 🙂

kika112
19. apr 2013

@paaola slaby menzes nevylucuje tehotenstvo. Skus zopakovat o par dni, vyratat, kolko je od posledneho "poriadneho" menzesu. Ak bude test opat pozitivny, chod k lekarovi, nech to potvrdi. Moja kolegyna mala menzes skoro do piateho mesiaca tehotenstva 🙂

paaola
19. apr 2013

Tak uvidím, no 🙂 Spíš mě i překvapilo, že ta druhá čárka na testu je dobře viditelně, že to není jen duch. Tak snad 🙂

lucka1022
20. apr 2013

Ahojte,uz minimalne treti mesiac ma boli pravy prsnik,mam ho taky ako zdureny a boli ma to na dotyk,,aj v bradavke mam taku pichavu bolest..uz to teraz neni take intenzivne ale este to pretrvava,...bola som s tym v bystrici na sonografii a nic mi nenasli,povedali ze su to hormonalne zmeny nejake,no najnovsie ma zacali pobolievat obidve prsniky,myslite si ze ta hormonlna zmena moze byt aj tehotenstvo?mame totiz s priatelom uz rok nechraneny styk a pred asi 3 mesiacmi sa do mna ''spravil''okrem toho prsnika nemam ziadne ine problemy,menzes mam stale akurat tento mesiac mi meska este som nedostala co nebyva zvykom lebo mavam pravidelne,dost som pribrala no...ja som v pomykove sama netusim na com som ://poradte

monicka79
20. apr 2013

@lucka1022 ma tvojom mieste by som už urobila test

tamarar
21. apr 2013

@adikbs ja som dnes 40DC a mrcha nikde....test negativny. Ale ze by ti citlivý test na 52DC neukazal // ??? Som velmi zvedava, ako dopadnes. Ale drzim ti palce, moc!🙂 Ozvi sa.....

tamarar
21. apr 2013

@tuqanqa A v ktory DC si testovala prvy krat? boli hned //? Gratulujem🙂

tuqanqa
21. apr 2013

@tamarar Ja jsem testovala myslim 26 nebo 27DC vecer v 17:00 a byla tam slaba carka. Pak jsem den pockala a na dalsi den rano jsem zkousela znovu a to uz byla carka silnejsi. Cyklus nemam uplne pravidelny..nekdy 23, 26, 28 DC

lucka1022
21. apr 2013

@monicka79 ja som si test praveze uz robila pred asi 4 dnami a predtym asi 2 mesiace dozadu a nic negativne,neviem ale citala som niekde ze uz v tych vyssich stadiach nemusi ukazat dobre ked je zena uz napr v 3-4 mesiaci asi skocim na gyndu

monicka79
21. apr 2013

@lucka1022 to bude najlepšie, urobí sono a budeš vidieť na čom si

adamedik
22. apr 2013

Ahojte Dievčatá mám na Vás takú prozbičku... Práve som si urobila testík som 30 den cyklu a menštruácia mi mešká už 2 deň zvyčajne chodí tak ako má... a testík ukázal toto : mohlo nám to výjsť???

yuriko
22. apr 2013

@adamedik Jasné, že si!!! Gratulujem. Už som tu raz písala, že nezáleží na intenzite farby (to býva aj v návode napísané). Tento test je určite pozitívny.

adamedik
22. apr 2013

@yuriko jeeeeeej ja som tak stastnááá... idem k zubárovi a neviem sa začať ani chystať... konečne sa nám to podarilo... Kedy by som mala ist k mojej Gynekologičke? Niekto hovorí čím skôr niekto zase ešte počkať... ? 😒 a dakujem za gratuláciu... Este ako to jedinečne oznámiť môjmu manželovi ..
😀

yuriko
22. apr 2013

@adamedik Choď s močom a na lačno na gyndu. Zoberú ti krv, lebo na sonografe toho ešte doktor nič neuvidí. Možno iba malú bodku. Povie ti, aby si prišla za dva týždne. Ale aspoň si choď dať tú krv zobrať, aby ti hCG v krvi zistili, či máš zvýšený.

adamedik
22. apr 2013

@yuriko Super, tak pojdem asi v stredu.. Ďakujem krásne :D

lusib24
22. apr 2013

ahojte kočky... už mi to pride vtipne ale 2 dni mi meška :D ... 2 týždne dozadu ma vkuse pobolievalo podbruško, každý den mi bývalo na figu... niekedy som aj zvracala... robila som si DIGI test 1 deň čo meškala, takže včera a test negativny... kedy mam skusiť ďalši test? od predpokladanej ovulacie mam 16ty deň. neviem čo si myslieť chytila ma ešte aj alergia, alebo čo to je soplim a pokaslievam... poradi volakto? 🙂 dikes :D

minnie2013
22. apr 2013

@lentilka3000 Ahojky a pomohol ti k otehotneniu alebo preco si ho uzivala ty?

lusib24
22. apr 2013

@lentilka3000 ahoj... MS už mešká 2 dni... test včera bol znova negativny... čo si o tom myslis?

lentilka3000
22. apr 2013

@minnie2013 ano,pomohol mi k otehotneniu uz 2x. Pri prvom dietati som ho uzivala cc 6 mesiacov a zadarilo sa 🙂 a teraz pri druhom sa zadarilo ani nie po mesiaci. On sa berie,aj ak mas napr nepravidelny cyklus,ak mas caste zapaly a tak...

lentilka3000
22. apr 2013

@lusib24 tak potom neviem. A zvykne ti takto meskat? Alebo skus zajst k lekarke,nech ti spravi UTZ.

lusib24
22. apr 2013

keď som bola mladšia zvyklo, teraz už nie... tak neviem... ak tento týždeň nedojde pôjdem k doktorke...

patka23
22. apr 2013

ahoj baby, prosím Vás máte niektorá skúsenosť s tým že ste si robili testík a nie sú dve čiarky ale tá druhá je akoby iba náznak? sa mi objavil iba kúsok tej druhej....no a pár testov pred tým som mala iba slabulinkého ducháčika🙂 ďakujem 🙂

adamedik
22. apr 2013

@patka23 ja som mala ten náznak vcera a dnes ked som pozerala ten test zo vcera tak tam pomaly nic nebolo a dnes mi ukazal testik kukni obrazok vyssie... som stastna ale nejako tomu tazsie verim ze sa mi to podarilo...

patka23
22. apr 2013

@adamedik ale ta tvoja ciarka je krasne viditelna a jasna, no to co som tam mala ja......no sotva.....az mam pocit ze si ju tam nahovaram.....no uvidim po par dnoch....snad ano....ale je to aj tak zvlastne, lebo jeden den mam pocit akoby mala prist mrska a na druhy nic, alebo vcera ma dost silno bolel podbrusok a dnes nic, alebo to je tak ze chvilu mam bolesti ako pri MS a chvilu nie.....

adamedik
22. apr 2013

@patka23 to iste mam aj ja uz som si aj par krat myslela ze uz som dostala a je po srande ale nic zatial... hej ona bude silnieť hladina toho hormonu HCG sa zvyšuje zo dna na den viac a viac ja som mala vcera fakt len slabunku co zmizla, a dnes uz bola silnejsia dufam ze zajtra bude silnejsia... :D drzim paste

ratatooy
22. apr 2013

@patka23 i duch značí těhu,a nektery testy sou špatny a ten kousek co se ti na testu oblevil nebyl nový mamatest?ty sou totiž uplne k prdu,nejlepši sou obyč dr,max

patka23
22. apr 2013

@adamedik dakujem krasne....

patka23
22. apr 2013

@ratatooy prave ze to bol mamatest.... to vazne su na prd? ja som si myslela ze su dobre.....tak budem musiet kupit nejake ine.....dr.max? a daju sa kupit aj cez net? lebo byvam na dedine a do mesta sa nedostanem bez muza a ten stale pracuje....

adamedik
22. apr 2013

@ratatooy
@patka23 praveze ja som mala mamatest a ten mi ukazal trosku vyraznejsiu ciarocku ako obycajny neviem aky to bol... tak neviem... možno je ešte skoro preto je tam len dusik skus pockat 2 alebo 3 dni... a uvidis... drzim paste nech to je cim skor silnaaa čára 😀

ratatooy
22. apr 2013

@patka23 no oni vyrobily nejaky novy mamatesty a co sem videla za čárky rozmazaný po celým testu des a hruza,a nekde tu byla diskuze že jsou strašny,dobry byli ty tmave modry,svetle modry sou blby,tak to nevim možna se daji přes net skus lekarna dr.max a nebo třeba nejakej jinej obyč test

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre