Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

termoska15
9. jan 2016

Ahojte kocky..beriem hak, vo stvrtok som brala poslednu tabletku z blistra a mam 7 dnovu pauzu. Pocas mesiaca som zabudla jednu tabletku a brala som aj antibiotika proti zapalu moc.mechura. Uz mam druhy den pauzy a ms zatial nikde. Velmi ma bolia prsia,inak nic, akurat vcera ma tri krat pichlo v lavom vajecniku...myslite ze mozem byt tehotna? Alebo to mozne nie je? Dakujem 🙂

sara34valentina
9. jan 2016

@petkovamiruska meska ti uz?

sara34valentina
9. jan 2016

@termoska15 mozes....znama brala hak každý deň a ma dcerku 😉😉😉brala Antibiotikum a asi to oslabilo hak.....ma krasnu dcerku, neplanovane

petkovamiruska
9. jan 2016

@sara34valentina dnes 4ty den....ale tak testy negativne...cize si pekne pockam este par dni a pojdem na gyndu nech ma prezrie ci nemam cysty alebo nieco ine....

sara34valentina
9. jan 2016

@petkovamiruska tak to chojj,mala som aj ja pred 3r cystu veľku,kramy meskali furt,chceli ma operovat, ale zmizla, mala 8cm,a to som si myslela že som tehu....mozes byt aj nachladnuta,,,,,neboj

mimcurik
9. jan 2016

@radinkaaa povedali mi to iste v podstate ....arok nato som otehotnela prirodzene ,bez ich asistencie ;) a druhykrat takisto prirodzene ;) vajecniky polycysticke mi ostali stale ,no tehtoenstva sami o sebe boli bezproblemove ;) fyziologicke s normalymi porodmi ...a chlapci zdravi takisto ( starsi ma mensi problem ,no snad sa to da do poriadku i u neho ;))

slnieckomyska
9. jan 2016

@sara34valentina to je fakt neuveriteľne.. 😀 Ale napriek tomu moc moc gratulujem

rooni
9. jan 2016

Ahojte baby, dnes ráno som si robila test s tým, že vyšiel negatívny no neskôr som sa nan opäť pozerala a videla aj druhu ciarku, neviem čo si mam o tom myslet 😒 nemáte niektorá podobnu skúsenosť? 😊

zuzanaete
9. jan 2016

@rooni Pozri si navod k testu. Napr. Mamatest ma, ze vysledok po 5 minutach nemas brat do uvahy. Moze sa objavit ciarka, ale neznamena tehotenstvo.

rooni
9. jan 2016

@zuzanaete na letaciku je že do 5 min. , takže po tejto dobe myslis že už nie je šanca veriť tým dvom ciarkam? 😒

gabriella93
9. jan 2016

@rooni ja som tak mala prvý test vyhrabala som ho dokonca s koša a čiarka tam bola taka jemnulinka....a už sme v 24 týždni

rooni
9. jan 2016

@gabriella93 ani nevieš ako si ma teraz potesila 😊 takže dufam že mam aspoň malú šancu 😊 a testovala si ešte pred MS ?

zuzanaete
9. jan 2016

@rooni Tak vyskusaj dalsi test o par dni. Kludne aj mozes byt tehotna. Vsetko je mozne. Len podla navodu netreba brat tento vysledok na 100%. Drzim palce.

petkovamiruska
9. jan 2016

@rooni drzim silno palce 🙂

sara34valentina
9. jan 2016

@slnieckomyska dakujem 🙂

gabriella93
9. jan 2016

@rooni ano testovala som deň pred MS potom som testovala keď mi tri dni meškala a tam boli velke kolajnice tak preto som vyhrabala ten prvý

miminkavi
9. jan 2016

Ahojte baby..Potrebujem pomoc. Dostala som ms, ktora trvala dva dni a aj to som mala ovela slabsiu ako normalne.Dnes(3den) ked som este mala mat ms, uz nemam ale mam priesvitny natahovaci vytok( ako vajec.bielko) no ovu som uz mala tak nechapem..toto sa mi este nestalo..viete mi prosim poradit co to moze byt?? Vdaka

slecnamirk
10. jan 2016

Ahojte. Ženy moje, aký máte názor? S priateľom som mala nechránený styk mesiac aj tri dni do zadu, neurobil sa do mňa a áno viem že existujú kvapôčky lásky len on sa pred tým neurobil a prvý krát až po, jedna odborníčka hovorila že ak sa pred tým neurobil vôbec tak kvapôčky lásky neobsahujú žiadne spermie, čo vy na to? Menzes mi mešká len jeden deň, mám citlivé bradavky, schudla som a pri močení ma pobolieva mechúr alebo skôr maternica ako na WC pri menštruácií, vopred ďakujem za každú odpoveď. 🙂

petkovamiruska
10. jan 2016

No kocky ja meskam 5. den....ak teda ani zajtra nic budem volat lekarovi a uvidime co povie...snad niesom chora a je to len nejakka zmena v organizme....drzim vam vsetkym palce co ste natom podobne 🙂

slecnamirk
10. jan 2016

@petkovamiruska menštruácia je ako rovnica, jedna malá chybička a je to celé zle, môže to súvisieť s problémami čo si dakedy mala 🙂

lenka19951
10. jan 2016

Baby mam na vas otázku robila som si práve test a bol negatívny no robila som si ho podla dost skoro menstruacia mi meskava niekedy aj dva mesiace a potom vsak vzdy pride teraz sa pokusame a niekde som citala ze uz po dvoch tyzdnoch po ps budem vediet vysledok nieje to hovadina? Ďakujem za každu radu/odpoved. 🙂

lenka19951
10. jan 2016

@lenka19951 podla mna dost skoro*

petkovamiruska
10. jan 2016

@slecnamirk no ved hej...ja uz po tych testoch a nazoroch ci skusenostiach si nerobim nadej nejaku velku, kedze sa mi ani duch neukazuje...ale uz ked som sa zapojila tak vam chcem dat aktualne info aby ste vedeli ako som dopadla...a doteraz som bola zdrava ako repa 🙂

jaroska
10. jan 2016

@sara34valentina takže aj napriek tomu,že brala HAK,otehotnela?ja tiež beriem každý deň-bez prestávky,no antibiotiká nie 🙂 Ozaj,poznáte niekoho,kto otehotnel s HAK,no nebral žiadne antibiotiká???...len tak,pre zaujímavosť 😀

rysavka55555
10. jan 2016

Ahojte baby, mam 11dni do ms a dnes zase krce v podbrusku a bolest krizov, taktiez biely vytok, vcera taky tahavy, dnes zatial vodnaty, spinit som nespinila ...myslite si, ze to moze auvisiet z tehu aj bez toho spinenia? Dakujem

detana18
10. jan 2016

zeny, je 4 dni do MS priskoro na test?

slecnamirk
10. jan 2016

@petkovamiruska tak to je dobre že si zdravá 🙂 možno to bude nejaká menšia porucha ale v každom prípade treba kontaktovať doktora 🙂 podľa teba, ako som na tom ja? My ženy vieme stresovať :D

cincila18
10. jan 2016

ahojte... baby, a modre zily ma prsiach a skvrny na dvorcoch nieco znamenaju? vsimla som si to vcera vo vani, skoro som sa utopila 😀 piatok som to este nemala.. som z toho jelen 😨 ms mam dostat najneskor 15steho, lebo cyklus mam 24 -28 dni a okrem toho som par krat znicohonic zvracala.. ach, asi sa moooooooooc sledujem, ale tie zily ma dorazili...

kika1995
10. jan 2016

@cincila18 aj mne sa urobili žily, a taktiež síce nevraciam ale ma napína keď vidím niečo a pritom by som to zjedla 🙂mne MS chvála bohu mešká týždeň a dúfam že už ani nepríde tak skoro 🙂 Ty vydrž do 15-tého a urob test ak MS nepríde 🙂 držím prsty nech ti to víde ako si praješ 😉

cincila18
10. jan 2016

@kika1995 dakujem za odpoved... aj ja ti drzim vsetky prsty 😉 ja uz moc ani nedufam, kedze sa snazime uz viac rokov, ale stale verim, tak snad to vyjde... chcem sa ta spytat, tie zily to vidno moc alebo su take slabsie viditelne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre