Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lucianellamartin
18. feb 2013

Babuľky chcem sa ešte opýtať tak všeobecne všetkých 🙂 Chceme bábätko a aké by som si mala kúpiť vitamíny aby som mala väčšiu pravdepodobnosť, že otehotniem a plod sa udrží? Máte nejaké skúsenosti?Ktoré by ste odporúčali vy?...plánujeme prvé tak sa chcem spýtať či máte niečo overené 🙂

darazv
18. feb 2013

@lucianellamartin tak na 1 miesto - kyselina listova a to sa dokonca berie uz 3mesiace pred planovanym tehotenstvom a po dobu celeho tehu 😉

lucianellamartin
18. feb 2013

@darazv ouuuu tak idem dnes pre nu 🙂 ďakujeeem 🙂

eviku28
18. feb 2013

@19mirka24 Mysli pozitívne 🙂...ja mám dnes teda riadne potoky :(...vypadla zo mňa strašná krvavá hruda v práci, ma to normálne desí, v živote som tot takéto nemala. Každú hodku musím robiť údržbu. Stalo sa ti také niekedy?

eviku28
18. feb 2013

@lucianellamartin ja to mám od dnes uúlne že celé zle :(....v živote som to také nemala a teraz taká hruda zo mna vypadla :(..tie sa mi zdalo že na teste je slabučká čiaročka, no teraz to by musel byť iný plavec. Zostala som z toho v šoku a vystaršená

eviku28
18. feb 2013

@darazv mne s ataké stalo dnes hruda krvi asi 4cm, tiež som myslela že som a teraz toto. Som z toho mimo. Nebola si potom na nijakom čistení?

darazv
18. feb 2013

@eviku28 to mi je luto ☹ no mne chvalabohu dosla mrcha a sama to zo mna vyplavila za co som rada lebo prestava ist na prečistenie a tri mesiace sa nepokusat o mimi ma desila!!!pokial vam pride menzes cca do 5 dní je to oki ale ak nie utekajte k dr!!!mne meškala dva dni vtedy..

eviku28
18. feb 2013

@darazv no mne práve prišla, šak od rána potoky krvy a tá hrča dnes cez deň, Aaach jo, tak som sa tešila :( ale tak ak by to malo byť možno potom v neporiadku, asi to je takto lepšie.

ela1975
18. feb 2013

Ahojte baby, chcela by som Vás týmto poprosiť o radu alebo postreh , ak máte niektorá s tým skúsenosť.Snažime sa s manželom o bábätko.Poslednú menštruáciu som mala od 23.01.2013 do 01.02.2013, 24.01.2013 som dostala bolesti a išla som na pohotovosť a tam mi lekár povedal že mám cystu.Do 28.01.2013 som mala len slaby menzes a potom už bol normalny. Ovuláciu som mala 08 - 09.02.2013 (robila som si test) kedy sme sa s manželom aj milovali.O niekoľko dní neskôr ma začalo pobolievať podbruško na ľavej strane dosť intenzivne a neprestalo ani do teraz, bazalnu telotu mám stale 37 C, bolia ma prsia a som totalne vyšťavená.Dnes som bola u gynekologa, robil mi sono, cystu som tam už podla neho nemala ale stale ma to boli.POvedal mi že by to mohol byť zápal a že mám prepážku v maternici.Menzes by som mala dostať tento tyždeň ale neviem kedy lebo to mam nepravidelne.Tehotenský test zatial vysiel negativne.Mohla by som byť aj napriek všetkemu tehotná?

darazv
18. feb 2013

@eviku28 presne jak píšeš mne to aj doktor povedal ze je lepšie ked to samo embryjko odide ako keby som mala porodit napriklad postihnute dieta ☹

darazv
18. feb 2013

@ela1975 Ahoj samozrejme ze možes otehotnet a tým padom objavit // dnes si 27DC jak ja,, ja som tiez dostala mrchu 23.1 🙂 čo sa týka prepažky v maternici tak s tým skusenost nemam 😒 prsia inac bolia aj mna a sem tam ma pichne dole podbrušku ...ak si mala ovulku 8-9.2 tak si tym padom dnes cca 10DPO čo test nemusi ukazat hned // ako som uz pisala kazda to mame inak ako aj hcg nie u kazdej hned produkuje.Aky mavas cyklus ja 31DC a test si urobim az v piatok 😉 zbytočne sa potom zena stresuje a to neprospieva...

tinacho
18. feb 2013

Ahojte babule....zapájam sa tu do tejto diskusie prvý krát, ale na základe názvu:Myslíte, že môžem byť tehotná? Tak toto riešim ale mám obavu sa vybrať na gyndu aby to zasa nebol planý poplach ale..... 😀

martinkahc
18. feb 2013

@lucianellamartin je to tazke, ale hlavne usis pozitivne mysliet... viem lahko sa to hovori, ale tazko preziva ...

tinacho
18. feb 2013

Babky písali ste tu niečo o zahniezďovaní... ja som na konci januára mala príšerne bolesti keď som mala dostať mrchu. Myslela som, že som prechladla a nerobila som paniku. Po takých 3-4 dňoch to prešlo a mrcha neprišla. Neriešila som. Začali ma strašne bolieť prsia a mrcha nič. Neriešila som.....veď planý poplach som už zažila toľko krát......Ale včera mi to už nedalo urobila som si test. Sú tam dve čiarky jasné dve čiarky, myslíte že sa mám už začať radovať?????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eviku28
18. feb 2013

@darazv no šak, už len aby to šialené krvácanie prestalo a bola som ok, pripravená na ďalšiu šancu. Ved život nekončí, niekedy sa to zadariť musí.

eviku28
18. feb 2013

@tinacho gratulujem 🙂 a veľa šťastia

darazv
18. feb 2013

@tinacho to je tutovka gratulujem 🙂

tinacho
18. feb 2013

@darazv no ja tomu nemôžem uveriť.....asi sa objednám na gyndu a rozplačem sa od šťastia, snažíme sa už tak dlho a ak by to bola pravda tak ja to nerozchodím.....

lucianellamartin
18. feb 2013

@eviku28 eviiii ja som dnes na tom bola presne rovnako ale, že úplne a darazv ma ukľudnila lebo vraj aj ona to ma a je dobre ak embryjko vyplávalo samo ako keby sa má stať niečo horšie a vraj je to dobrý náznak, že nie je problém otehotnieť 🙂 každopádne sme si s priatelom kupili vitamínky a po mrške budeme pokračovať 🙂 len tak bez toho aby sme nato mysleli a silno veríme,, že to príde 🙂 držkám aj tebe palčeky a uvidiš budeme sa radovať spolu 🙂

darazv
18. feb 2013

@tinacho jasne objednaj sa cim skor 😉 ako dlho sa snažite?to chapem je o to vacsia radost ked sa nedarí že zrazu buuum // 😀

ela1975
18. feb 2013

@darazv ďakujem za odpoveď.ja mávam cyklus aj 26 aj 28 a mala som aj 30 dňový.Stále sa obavam že nie som tehotná a že to dostanem, ale citím sa tak inak.

eviku28
18. feb 2013

@lucianellamartin si zlatá, je to presne tak, lepšie takto akoby malo byť niečo v neporiadku. Držím Vám veľmi palečky a potom daj vedieť, či sa zadarilo 🙂. Ja neprestávam veriť a tešiť sa na ten krásny voňavý uzlíče lásky 🙂

tinacho
18. feb 2013

@darazv vieščo dlho som brala antikoncepciu, všetko sme chceli skôr, postav dom, zasadať strom len ta posledná tretina neako nevychádzala. Vieš už máme po 30-tke a moc som neverila že to víjde do roka, keď tu čítam tie príbehy, ale ešte sa radšej nejdem radovať....joj ale spať asi nebudem....

tinacho
18. feb 2013

@darazv a ozaj ty máš aký presný príbeh? koľko sa snažite? ako čítam máš už tieť 30-tku na krku?

darazv
18. feb 2013

@tinacho kukni do mojho fotobloku tam mam svoj clanok 😉 ja mam 30 a priatel 36 a tiež sme najprv riesili karieru dom a babo si dava nejak zabrat 😒

lucianellamartin
18. feb 2013

@eviku28 neboj dám vedieť 🙂 a ty mi tiež napíš 🙂 uvidíš budeme sa podporovať, nakopávať a všetko pôjde ľahšie 🙂 Aj ja vám veľmi držím palčeky aby si čoskoro zažila ten najkrajší pocit na svete 🙂 uvidiš máme ďaľší mesiac na skušanie a nič nie je stratené 🙂 🙂 kľudne napíš aj o polnoci 🙂

eviku28
18. feb 2013

@lucianellamartin 🙂 podarí sa t, podarí, raz určite 🙂

lucianellamartin
18. feb 2013

@eviku28 tiež tomu verím 🙂

19mirka24
19. feb 2013

@eviku28 mne sa to stalo minuly mesiac viac casu som stravila na vecku pri udrzbe prvy den .... no ja obcas mavam take ale len malinke zrazeniny krvy ale to sa maternica cisti a odlupuje

lucianellamartin
19. feb 2013

http://www.hsmedik.sk/produkty-a-sluzby/nase-pr...
Bábiky kupila som si tuto kyselinu lsitovú brali ste ju niektorá? Je tam napísané 1x denne len na niektorých forach som čítala, že brali aj dve tak preto sa chcem spýtať🙂 A ozaj mmôžem piť aj čaj z alchemilky ked beriem kyselinu listovú? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre