Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

majuszka87
26. máj 2013

@kikasi Ahoj,. tak dnes ráno som si urobila test a boli tam // len tá druhá bola slabšia, neviem čo to znamená, či si mám urobiť neskôr další aby to bolo silnejšie?

darazv
26. máj 2013

@majuszka87 no ale to je super 😉 urob si za dva dni znova 😉

tinnky
26. máj 2013

@majuszka87 ciarka nemusi byt hned silna, ta tmavne so stupajucim hcg, mne tmavla kazdy den, pozri moj album, gratulujem k tehu!!!!

tinnky
26. máj 2013

@lucka.lucy tyzden po je velmi skoro,este nemusi nic ukazat, az na teke 9-10dpo, aj ked krv by asi mala ukazat skor..pockaj par dni a testni

ejkapod
26. máj 2013

@laska1982 , vyskušaj o 2 dní..držím palčeky strašne... 🙂

ejkapod
26. máj 2013

@maciki , ja som si test robil den pred menzesom..a dnes další 🙂 dakujem a prajem aby si aj ty videla čoskoro // čiaročky

ejkapod
26. máj 2013

baby dnes urobený další testík, ale fotený je o niekolko hodín neskôr..čiarka bola slabšia ako je na obrazku

ratatooy
26. máj 2013

@broucinekzka no ja bych ted nesnedla ani jedno😀dneska sem to zas pokoušela snedla sem proužeček z řízku a je mi opet zleee

broucinekzka
26. máj 2013

@ratatooy jujda, tak to me moc mrzi ☹, ja teda nevim, co se se mnou deje, ale dneska od 12ti h.jsem snedla polevku (vyvar), hned na to zapykany brambory s kur.masem, asi po hodine susenky,před hodinou 2 toasty a na to cokol.korneto...normalne takhle nejim ☹, a ted premyslim, co si zrovna dam...

akvy
26. máj 2013

ejkapod.......gratulace 😵 , je to jasné, hcg roste, pro jasnější rozdíl, testuj ob den, ale chápu, že nevydržíš, taky snad tu slávu uvidím po třetí 😉 🙂 🙂

akvy
26. máj 2013

ratatooy........ať je špatně, jenať se drží 🙂)))), gratulace🙂

extensaa
26. máj 2013

Ahojte, chcem sa opytat...neviem presne kedy som mala ovulaciu, nakolko som sa na to nesustredila a cely mesiac sme s priatelom nepouzivali ochranu, lebo sme sa rozhodli pre babatko, mestruacia mi meska dva dni, test je negativny, nejake priznaky mam ako precitlivelnost, unava, bolesti v podbrusku a aj ine...(uvedomujem si, ze niektore z nich si mozem aj nahovarat, psychika je psychika) Vzdy asi tyzden pred menstruaciou ma zacali boliet prsia co prislo aj teraz, no uz asi pred dvoma tyzdnami a dokonca posledne dni som si vsimla(aj priatel), ze sa mi prsia zvacsili skoro o cislo a bolia ze nemozem byt bez podprsenky ani priatel ma nemoze objat...stalo sa to niekomu ako priznak takto vcasneho tehotenstva, lebo ja som o niecom takom pocula len v pokrocilom tehotenstve. Dakujem

laska1982
26. máj 2013

@ejkapod jasne testnem..a vidis tam nieco, ci ani nie? ono nazivo to je tiez veeelmi slabe... 😠 prubnem v utorok.. a dakujem za palceky 😉

ejkapod
26. máj 2013

@laska1982 , no pravdu povediac ani nie ale v skutočnosti je to určite ine potom hod foto oki 🙂 držím palce

akvy
26. máj 2013

extensaa... testni ve středu a uvidíš 😉

laska1982
26. máj 2013

@ejkapod no skutocnost byva vzdy troska ina ako foto.. a foto hodim urcite, alebo aspon info 🙂 vdakaaa

extensaa
26. máj 2013

@akvy testujem snad kazdy den z nedockavosti...o chvilu to zacne ist do penazi 🙂 nemerala som si bazalku od zaciatku cyklu ale len posledny tyzden a stale zostava nad 37, sice neviem ci to nieco znamena ked neviem cely mesiac, ale dava mi to vacsiu nadej 🙂

maciki
26. máj 2013

Jsem docela zmatena. ☹ Poznam na sobe ovulaci, takze jsme to v tech dnech zkouseli. Priblizne za tyden jsem citila divne v podbrisku, nekdy az skoro paleni, pak se objevilo naruzovele spineni. Včera jsem nasla stranky na vypocet plodnych dni a nejvyšší sance vychazela na dny, kdy jsme opravdu hopkali, dokonce tam byl i odhad dne, kdy se usazuje vajicko v děloze. A podle toho to byl presne den, kdy me podbřišek bolel a objevilo se to naruzovele spineni. Nicmene dva tehotenske testy jsou negativni, není tam jediny naznak druhého prouzku. Mam cca 4-5 dni do menzesu, to uz by se snad na testu něco ukazalo, nebo ne? Uz si rikam, ze jsem se zbláznila a mam "falešnou brezost". 😀 😀 Ale ja tam proste něco citim.☹

katyrozy
26. máj 2013

Caute Baby,som tu nova chcem sa opytam mrcha mi meska 12 den pobolieva ma v pod brusku taha sa to az ku krizom mozem byt tehotna s priatelom sa snazime o babo vyse roka bolesti su take ako pred menstruaciu,, bola som fajciarka no teras ked si zapalim dofajcim a hnem ma boli zaludok ,,,prosim vas mozem byt tehotna

ejkapod
26. máj 2013

@katyrozy , skušala si test??ked ti to tak dlho meška určite sa otestuj možno budeš milo prekvapená 🙂

ejkapod
26. máj 2013

baby ja dnes celý den grcam, boli ma prišerne hlava, čo zjem po chvili ide preč zo mna...

kikasi
26. máj 2013

@luci452 ahojki, cely vikend som sa sem nedostala...a ako tak citam, pribudli dalsie tehulky..to je super.. 🙂 , drzim palce na utorok, aby si bola aj ty.. 😉. co nove? ja som ok..vobec mi neni zle, len strasne velke brusko..uz nech je stvrtok.

kikasi
26. máj 2013

@ejkapod jaaj..tak prerabate..? no, my staviame novy..ale uz toho mam chvilami dost..kiez uz by sme sa stahovali. jeej..pozeram, ze uz si testovala..a mas dve ciarky, tesim sa s tebou..a potichucky gratulujem..to je super 😀 . takze dvojicky mate v rodine.. ? u nas je to tiez celkom realne..lebo maminka je z dvojiciek..ale tak uvidime.. 😀 . to co ma prist, to pride.

kikasi
26. máj 2013

@majuszka87 drzim palecky, aby aj druhy potvrdzujuci testik bol pozitivny.. 😉

akvy
26. máj 2013

@extensaa hele kašli na bazálku, nenervuj se a užívej si těhu 😵

akvy
26. máj 2013

@ejkapod jo a počkej, až začneš prdět 😀

ejkapod
26. máj 2013

@akvy , tak neviem ale v poslednej dobe prdím statočne 😀

ejkapod
26. máj 2013

@kikasi , no veru nevhame sa prekvapiť 🙂 no aj ja by som sa už najradčej sťahovala, hlavne teraz ak sa potvrdí tehu..potrebujem pokoj svoj mať 🙂

akvy
26. máj 2013

@ejkapod tak to je jasný 😀 😀 😀 😀

kikasi
26. máj 2013

@ejkapod presne tak..ja rovnako, ak mi doki potvrdi tehu vo stvrtok, tak musime zacat konat rychlejsie..chcela by som potom uz do noveho prist s novym babatkom 🙂 . a ty kedy ides k dokimu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre