Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

bejka83
1. júl 2013

@tinnky uz prisla mrcha, nic z toho nebude... 😒

bayuska
1. júl 2013

@aanysek 🙂 kujeem 🙂

kahal
2. júl 2013

@tinnky Děkuji za zprávu... ta má druhá čárka už také sílí.. nějak tomu nemůžu uvěřit 🙂.. Dr. se teprve chystám volat.. ten rozhodne 🙂

tinnky
2. júl 2013

@kahal No to bol silny zazitok,ked to,co ukazovali testy preukazalo aj sono 🙂 sama uvidis 🙂

alchemilkazltozelena
2. júl 2013

ahojte dievcata, poradite niektora? dnes som 30DC, cykly mavam ako hodinky presne 29 dnove...BT si meriam od 18DC, cize uz dnes uz 13ty den ju mam vyosku - 37,2. Nikdy som az takuto nemavala....ovu presne neviem kedy bola ale vacsinou mam v strede cyklu cize okolo 15DC...dnes ked som zas namerala 37,2 tak som testla ale bola len jedna palicka myslite ze este je nejaka sanca na tehotenstvo? mate niekto skusenost ze ste testovali napr. tak ako ja a o par dni uz bolo pozitivne? dakujem krasne...

basulienka2
2. júl 2013

Ahojte potrebujem pocut nejaky nazor na to co sa so mnou ddje.takze pred mesiacom som vysadila HAK apotom prisiel tsky ovu hlin aky som este nikdy nemala tak sme sa s mm troska posnszili a o par dni na to som mala priserne citlive bradavky ale to len tak tyzden potom jeden den ruzovy vytok vecer slabo hneducky odvtedy mam mierne bolesti v podbrusku inak nic myslite,ze to moxu byt zblaznene hormony po hak abo v kutiku duse mozem dufat ze tk bude tehu?prosim vyjadrite sa niektora dakujem

lilka246
2. júl 2013

podla mna aj ano, skus si pravit test a uvidis

tramtara
2. júl 2013

@basulienka2 je to 50 na 50 ... záleží na tom , kedy máš dostať ms ... Koľký deň máš od ovulácie ? ak sú to 2týždne a viac tak test by už mal ukázať či si alebo nie si tehu 🙂

biba
2. júl 2013

@tinnky Ved ani ja sa necitim staro, v hlave mam stale 18 prec 😀 ale neviem preco sa mi zdalo, ze amnio robia uz po 30r ale neva. . . som aj trochu sklamana, lebo som priiiserne nedockavy clovek a tak by som na 100% vedela, ci to bude chlapec,alebo dievca 😀

basulienka2
2. júl 2013

@tramtara tak ms by sa mala dostavit zajtra tak uvidim len som hrozne nervozna z toho este som zabudla dopisat,ze ma bolia aj krize a som dost ospala co sa mi cez den nestavalo a je to uz viac ako dva tyzdne len cem pockat ci dojde mrcha skor test necem robit bo mam strach, ze nic tam nebude

tramtara
2. júl 2013

@basulienka2 tak to teda držím moc moc palec nech nedorazí !!! 🙂 och ja odkedy som sa začala pozorovať tak tiež sa mi stávajú také veci aké sa mi nestávali ... a furt nič z toho :-/ ale u teba to vypadá veeeeľmi nááádejne teda !

basulienka2
2. júl 2013

@tramtara jaj bodaj by si mala pravdu bo uz som sk viac krat nahovarala tehu ale taketk prjznaky ete nikdy neboli tak duuuufaaaam🙂 a vy sa kolko snazite?

tramtara
2. júl 2013

@basulienka2 my sa ešte nesnažíme 🙂)) teda moja polovička nie 🙂 ale keďže máme prerušovaný sex a sem tam mu ujde tak dúfam že po vyše dvoch rokoch už by mohla prísť aj nejaká nehoda :-P nebránila by som sa (a myslím že ani on nie, aj keď ešte chceme našetriť niečo a pobehať kade tade po výletoch ) ... ja to mám v tomto s drahým totižto ťažšie no :-/

tinnky
2. júl 2013

@biba no len je to dost nebezpecna procedura, kvoli pohlaviu by som to nedala robit, radsej pockam este ten mesiacik

basulienka2
2. júl 2013

@tramtara moj mm bol tiz taky len nejak ani neviem ako som ho prrsvedcila a teraz je rad,ze sme zacali skor bo pochopil,ze to nie je len take jednoduche tak skus mu aj ty takto prehovorit do duse dufam pomozd🙂

biba
2. júl 2013

@tinnky Tak jasne, ze len koli tomu si to nenecham robit, ale to bol ten svetly bod tejprocedury ak by som ju mala absolvovat, proste snazim sa vsade najst to dobre a nie to zle 🙂

tramtara
2. júl 2013

@basulienka2 och keby to bolo také jednoduché 🙂 on moc o všetkom premýšľa a kombinuje ... a každý deň ako sa vyspí 🙂 a ževraj je ešte mladý (33r) 😀

basulienka2
2. júl 2013

@tramtara mlady?my mame len 24 a skusame bo to moze trvat roky...joj tak to budes mat corobit aby si ho presvecila🙂drzim palce

hviezdicka111
2. júl 2013

@tramtara boze, to moj tiez mal dlho cas, kym sa odhodlal 😀 😀 😀

veverka24
2. júl 2013

@tramtara my sa tiez nesnazime🙂 iba ja a vzdy dufam, ze mu ujde;) ale zatial nic...konecne som ho zlomila na prusovanu doteraz len s kondomom.. Uz sa nam davnejsie minuli a just nekupim🙂 mame 30..

lienka2407
2. júl 2013

@veverka24 🙂 si ma rozosmiala u nas je to naopak 🙂

foofee
2. júl 2013

mam chrobaka v hlave 🙂 v case ked som mala dostat MS sme sli na ostro, kedze som si myslela ze ved co, aj tak uz dostanem, nemoze sa nic stat. No lenze uz odvtedy 2 tyzdne meskam (tyzden po meskani som si robila testik a bol negat) mohla som mat plodne dni 2x do mesiaca aj pred MS? lebo jednu ovu som uz mala v polke cyklu ako bezne mavam (zvyknem vtedy spinit, podla toho viem)

tramtara
3. júl 2013

@hviezdicka111 a koľko mu to odhodlávanie trvalo ??? 🙂 ja čakám dva roky a furt má na všetko čas... ťažko mu vysvetliť že ja už ani toho času tak moc nemám ak si chcem to malé aj nejako užiť :-/

tramtara
3. júl 2013

@basulienka2
@veverka24
babyyyy ... ťažko s tými chlapmi - ešte ťažšie ale bez nich 😀

tramtara
3. júl 2013

@foofee si ty ale zvláštny prípad 🙂 - byť tebou ešte týždeň počkám - spravím test a keď na ňom bude len jedna palica tak bežím ku gynde buď na vyvolávačku, alebo nech ti aspoň objasní túto záhadu :-O

hviezdicka111
3. júl 2013

@tramtara no ja som zo tri, styri roky mrnčala ze babatko chcem 😀 uz som fakt myslela ze nadrzovku vysadim HAK a nepoviem mu to, ale nejak sme sa potoom dohodli, ze ideme na to...ale uz som bola fakt zufala. Teda su nepodareni tito chlapy 😀 na vsetko maju cas....a to si este myslel ze sa musi podarit na prvy raz...a ked sme sa osem mesiacov snazili, tak bol velmi prekvapeny 😀

ematko29
3. júl 2013

@tramtara no ahojte náhodou som kukla do témy som sa zasmiala,že tvoj má 33 a má čas,lebo môj má 33a má dosť,hoci vo mne tá materinská túžba stále je amyslím,že ostane navždy 😀 máme 2deti amanžel už je unavený jemu už stačí aj ked viem čo to všetko obnáša aj zdravie aj financie ,ale...

tramtara
3. júl 2013

@hviezdicka111 nieeeeeeeee to ešte ďalšie dva roky čakania pred sebooou ??? 😀 už ma napadlo aj hľadať nového chlapa, lebo ten môj sa včera rozhodol že mu dieťa vôbec nechýba a sú to len starosti ... ja mu už fakt nerozumiem - ešte pred dvomi rokmi pišťal že deti chce a ja som bola tá čo povedala že ešte si dajme trochu času, potom prišli finančné komplikácie, ale teraz už je dobre ... a teraz je to už opačne ... vrrr :-/

tramtara
3. júl 2013

@ematko29 ja mám skôr pocit, že ten môj chytil buď druhý dych alebo krízu stredného veku ! ešte si chce užívať bezstarostný život .... vrrrr ale vo mne už začalo niečo tikať a on to nechápe :-/

hviezdicka111
3. júl 2013

@tramtara a beres HAK? alebo? hehehe no noveho asi nie, ak si rozumiete, len ho dako spracovat na dieta 🙂 ale viem ze to je tazke...este ostava dufat v nejaku nahodu ak neberies HAK 😀 😀 😀 Ale skus sa s nim poorzpravat nejak aspon zisti, ci si nemysli ako ten moj, ze dieta vyjde na prvy pokus 😀 aby neostal prekvapeny ak sa budete dlho snazit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre