Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lenlucia2
15. júl 2015

baby kde v drogerii najdem tehotensky test prosim vas ?

steinarka
15. júl 2015

@lenlucia2 v DM napriklad tam maju tusim Pepino test, ale mnoho zien s nim nema dobre skusenosti. preco nejdes do lekarne?

lenlucia2
15. júl 2015

@steinarka chcem diskretne do drogerie a taky dobry lacnejsi

steinarka
15. júl 2015

@lenlucia2 taky "dobry" a "lacnejsi" myslim ze nejde dokopy.. ale pepino nie je drahy a mozno budes mat s nim dobru skusenost.. ved aj v tescu mozno budu mat pri lubrikantoch napriklad..

ladyblcha
15. júl 2015

@lenlucia2 ja mam s pepinom dobre skusenosti, mne ani raz neduchoval. ked som nebola tehu, bol biely a ked som bola, bola ciarka 🙂 v dm - ako su kontaktne sosovky a roztoky, tak pod nimi v policke.

lenlucia2
15. júl 2015

@steinarka vlastne ja len pre istotu, lebo blanu mam este a priatel sa do mna ani raz nevystriekal a tvrdi mi priatel aj viaceri ze nie som v tom

steinarka
15. júl 2015

@ladyblcha jasne, ja to iste s rapi clear testom.. baby na nho nadavali a mne vobec neduchoval.. az raz 😀 ale to som bola tehu

steinarka
15. júl 2015

@lenlucia2 nekomentujem................................................ 🙄

lenlucia2
15. júl 2015

@steinarka preco ?

steinarka
15. júl 2015

@lenlucia2 no povies ze mas blanu a ze priatel sa do teba nevystriekal, no ved samozrejme, ako by sa do teba aj mohol vystriekat, ked mas teda tu blanu.. predpokladam, ze aj tvoj vek bude podstatne nizky, nakolko chces kupovat test "diskretne".. no a ten hlod, ze aj "viaceri" ti vravia, ze nie si tehotna, to akoze teraz s celou partiou rozoberas, ze mas blanu, ze sa do teba neurobil a aj tak sa bojis??? no sorry...

naco potom sexujes, ked si nechces dat pretrhnut blanu.. po dalsie - poznas taku uzasnu vecicku, ktora sa vola kondom?? a ako posledne ti len poviem - ak mienis stresovat po kazdom sexe, tak nesexuj, lebo ten tvoj ti ujde hned ako mu prasknu nervy z teba.. a dalsi ho budu nasledovat

lenlucia2
15. júl 2015

@steinarka nie, mám 19 rokov ale som neskusena preto si pytam rady od skusenych .. nemam ziadne priznaky nic len som chcela pre istotu

steinarka
15. júl 2015

@lenlucia2 no ty budes po tomto "sexe" tehotna jedine ked uvidis betlehemsku hviezdu na oblohe 🙂 ved si v podstate sex ani nemala.. nestresuj a uzivaj si leto 😉

lili225
15. júl 2015

@lenlucia2 toto isté si tu písala v máji...to si od vtedy nemala menštruáciu?? 🙄

luta13
15. júl 2015

@lenlucia2 kup si tehutesty, aj balik kondomov a uzivaj si leto...alebo si daj predpisat antiku a mas pokoj...mozes sexovat kolko budes mat chut...a neries, ci si tehotna, alebo nie...bud v pohode, ved nejde o zivot ...a v Tvojom veku byt tehotna, nie je az taka katastrofa, ako keby si napr. mala 15-16rokov...🙂

luta13
15. júl 2015

@steinarka nic v zlom, no blana nezakryva vchod do posvy, takze on sa jej tam kludne moze vystriekat aj ked je panna...ja som bola panna do 18 rokov a 8 mesiacov a od 15r. som pouzivala tampony na MS ...blana je akoby prstenec na zaciatku otvoru do posvy a po "odpaneni" sa roztrhne (vyzera ako C)...viem to, lebo som sa sledovala v zrkadle, ked som o to prisla...viem, ako to vyzeralo pred a po styku...potom sa to zahojilo a dodnes to mam akoby roztrhnuty prstenec "C"...🙂

sibalka21
15. júl 2015

@lenlucia2 preboha ty tu zase stresujes? Radsej nesexujte

lemra123
15. júl 2015

@luta13 @steinarka čistý testik som mala 🙂 len jedna čiarka 🙂 ani dusik 🙂

lenlucia2
15. júl 2015

@lili225 mala som menstruaciu ja som len chcela pre istotu si spravit

lenlucia2
15. júl 2015

@luta13 priatel kondom nechce a ja ani lieky nechcem a ani ich brat nemozem .. lenze on sa do mna ani raz nevystriekal

steinarka
15. júl 2015

@lenlucia2 akoze preco nechce kondom? Takemu by som ani nedala... to su povacsine taki machri, ktori babu nabuchaju a zduchnu..
@luta13 ja viem co je to panenska blana.. 🙂 lenze tampon nema sirku penisu, teda aspon dufam, ze jej chlap ma daleko hrubsi penis ako najhrubsi tampon 😀 takze jej maximalne mohol postriekat vchod do posvy, no ale u nej sa nestalo ani to..

lenlucia2
15. júl 2015

@steinarka on mi sam tvrdi, ze ci nechcem dieta, ze on by chcel, ale ja este studujem a nie som pripravena ho mat, vo vyssom veku ked tak 🙂 nie nevystriekal sa, len raz sa mu stalo, ze sa vystriekal mimo mna a o par minut siel dnu s utretym ale nie uplne hlboko, lebo blanu mam, sam mi ju nahmatal prstom

lili225
15. júl 2015

@lenlucia2 tak ak si mala menštruáciu a on sa do teba anilen neurobil a ako tvrdíš, máš aj blanu, tak myslím, že na 99,99 percent tehotná byť nemôžeš

zuzanka3381
15. júl 2015

@steinarka Počuj, dolu klobúk pred tebou, že máš také nervy odpovedať na všetky tie otázky slečny lenlucia2. Veď to už je strašné. Ja bych na ňu nervy nemala, fakt 🙂 Ani neviem, či to myslí vážne, alebo si robí prdel. Podľa mňa už nie je ani panna a je len tak blbá, že o tom ani nevie. fakt.

steinarka
15. júl 2015

@zuzanka3381 😀 no pokial som tu a vidim, ze niekto potrebuje radu, tak rada pomozem.. ale ako pises, niekedy je to tu o drzku 😀

ajka103
15. júl 2015

Ahojte baby s priateľom sa snažíme o bábo pol roka. Naposledy sme mali styk 2 júna , potom odcestoval do Nemecka za prácou a vráti sa budúci týždeň . Od toho 2 júna som mala 2 krát menštruáciu ktorá trvala 9 dní. Tá prvá bola 2 dni špinenie potom 4 dni normálna a este 2 dni špinenie a táto druhá 1 deň špinenie 6 dní krv a zase 2 dni špinenie. Testy som si robila po prvej meštruácii , čiže 21.6 a 22.6 a boli negatívne. Asi niesom tehotná že ? ☹ ..

steinarka
15. júl 2015

@ajka103 no ved je normalne, ze ms sa u niekoho rozbieha a aj konci spinenim.. s najvacsou pravdepodobnostou tehotna nie si, ale pol roka je este kratka doba.. hlavu hore.. drzim palce

tecko28
15. júl 2015

@ajka103 ak nezostupil duch svaty, tak nie

tomasko27
15. júl 2015

@steinarka Ahoj tak porad aj mne.V pondelok sme mali milovanie a poobede dosla ovulacia,mohlo by sa zadarit?To bol 10DC.Vcera mi bolo tak inak ako mi zvykne bit ked mam ovulaciu,nieco bolo rovnake ako minuly mesiac a nieco nove.Mne byva pred ovulaciou pocas nej aj po dost blbo ale teraz mi je uplne ze blbo.V sobotu ideme na dovolenku,a ak sa to aj podarilo teraz nebude mat kupanie a tak daky vplyv nato?Alebo sa tomu vyhnut?

steinarka
15. júl 2015

@tomasko27 tu sa da poradit len jedno - cakat 🙂 cakat a nesledovat sa... kazdopadne sa kupat mozes...

tomasko27
15. júl 2015

@steinarka No ved to ze nesledovat sa,ked nie vzdy to ide 🙂 ,ale zajtra idem do mesta a som zacala balit tak myslienky presmerujem na ine veci 🙂
Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre