Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

katkasofi
30. sep 2012

@niki5 skús ešte raz test. Z ranneho mocu. Na sone by ešte aj tak nebolo nič vidieť. Jedine žeby ti vzali krv na rozbor hcg. Skús podľa mna kvalitnejší test. Ovulacne testy si nerobila? Prsia by volí priznakom. Brucho baby väčšinou neboli stále... Prajem veľa stastia 😉

niki5
1. okt 2012

@ematko29
@katkasofi
dakujem vam. nebude uz ale treba zrovna na mna prisla mrcha. ach jo.

golla
1. okt 2012

ahoj holky, myslíte, že mám už udělat test, když mám MS dostat kolem 8.10.?
Niki5 - to mě mrzí, ale příští měsíc už určitě bude ten ideální. 😵

sjuzocka
1. okt 2012

@golla ak si 10 DPO tak mozes.

milagrosss20
1. okt 2012

ahojte...ja sa ccem opytat ze mam taky problem ze ma boli brucho ako ked mam dostat mmsku ale mne skoncila minuly tyzden vo stvrtok...a chcem sa opytat mozem mat mmsku a byt tehotna aj napriek tomu?poslednu som dostala 22.9. no a neviem teda...mi sa casto milujeme kedze sa snazime o male..je to mozne?

martina1309
1. okt 2012

ahojte, tak aj ja sa s vami podelím o moju skúsenosť... v júni som prišla v 5tt o bábo (potvrdené TT a tiež lekárom, sonom a odberom HCG) a odvtedy mi inak pravidelný 28-dňový cyklus dosť "hapruje"... prvú ms (po samovoľnom potrate, kde krvácanie trvalo 5 dní) meškalo 11 dní, druhú ms som dostala na 26 deň no a teraz mi už mešká (ak rátam 28-dňový cyklus) zase 11 dní. PM bola 22.08.2012. Lenže tento mesiac som mala ovuláciu na 30dc - meriam si BT, mám bolesť vaječníka, hlien a kŕče, čiže moja ovulácia je rokmi odsledovaná. Včera - teda 9 DPO som mala najskôr červenú krv - ale len pri utretí na WC a potom už len tmavo-hnedý výtok - aj to len pri utrení - po celý deň som nemala nič na intimke. Dnes je moja BT 37 C, bolia ma neskutočne prsia, bradavky, kríže... ale to mávam aj pred ms. 🙂 🙂 🙂 MS mávam presne 14 dní po ovulácii, čiže mám ešte 6 dní čas... Máte niekto podobnú skúsenosť? Ďakujem

tramtara
1. okt 2012

@niki5 @ematko29 ahojte baby, niekde som čítala, že dr berie krv na hcg keď ms mešká min. 10 dní - a najideálnejšie je ísť k dr keď ms mešká dva týždne - vtedy už môže vidieť, či tam niečo je alebo nie - aj keď nič neuvidí tak pichne vyvolávačku (ktorá v prípade tehotenstva len pomôže udržať plod a ak nie je žena tehu tak vyvolá ms) ... a z toho testu by som si nič moc nerobila - moja kamoška sa testovala keď jej 2 týždne meškala ms a test bol negatívny - išla teda na vyvolávačku a tam sa dozvedela že čaká bábatko 😉

yasminne
1. okt 2012

Ahojte, tiez sa chcem podelit s pocitmy. Moj posledny cyklus bol dlhsi o tyzden, kedze mi to "meskalo" resp spinila som uz 5 den a MS nikde spravila som si dva dni po sebe tehotensky test a oba vysli pozitivne na dalsi den som si urobila opat test ( kazdy test bol iny) a uz bol negativny a vecer sa dostavilo slabe krvacanie,ktore bolo v slabej intenzite dalsie dva dni, potom este 2 dni spinenie. Po cely cas mam zvysenu BT 37,2 . V piatok mi brali krv na hcg ale vysledok budem mat az v utorok a som z toho uz pekne nervozna, povedala som si ze uz si nebudem robit dalsi tehu test a pockam do vysledkov z krvi. Dalsie priznaky su ze poslednych 5 dni ma v priebehu dna aj noci picha a boli v pravo v podbrusku, avsak pocas krvacania som nemala bolest aku mavam bezne pri ms, ze ma bolia krize a cely spodok ale bolesti boli a su uplne rovnake ako ked mavam ovulaciu. Prsia ma nebolia no su zvacsene, inak mi nic nie je. Mam obavy ci to nebude cysta. ☹

nevestickaaaa
1. okt 2012

@basulienka2 áno, snažíme sa o bábo a tiež mám všetky príznaky tehotenstva, ale test negatívny 😀

@niki5 ja som bola u lekárky keď som mi týždeň a pol meškala, čiže cca 38-39 DC, 3 testy pozitívne a povedala mi, že mám prísť o 2 týždne, aby bolo niečo vidieť. Podľa mňa žiadny lekár neberie krv kvôli hcg ak si nebola na umelom alebo niečo podobné. Nemá zmysel zistiť, či si tehu o 2 týždne skôr alebo neskôr...

golla
1. okt 2012

@sjuzocka já vůbec nevím, kdy jsem měla Ovu. podle bolesti a tradičních výpočtů to bylo 23.9., takže teoreticky je to dneska 9DPO..

dorekapa
1. okt 2012

AHojte babky,neviem ci ste niektora online,ale dufam,ze ano.Potrebujem s niekym o tom rozpravat.Moj cyklus je presny a aj ovulaciu mam cca na 14 den v cykle.Moja posledna ovulacia bola 16.9 a vtedy ako stale od januara sme sa milovali s manzelom.Kramy som mala dostat 28.9 v piatok,ale nedosli.Urobila som si vecer test a bol negativny.Vecer sme si dali s manzelom kolecko a po ukonceny som trochu spinila krv,tak som cakala,ze a mi uz spusti mrcha.ale cely vikend nic.teplotu som si vcera merala..bazalnu a mala som 37,5, a dnes rano som mala teplotu 36,9 a dnes je pondelok,kramy nikde,tak sme si dali s manzelom opat kolecko,a zase som trochu stipinila,ale to je vsetko..akurat po vytiahnuti..ja nechapem.Citim sa inak len ospala a po brusku take ako chvenie motylov a potom taky pocit,ako na wc...Manzel je zlaty,vsetko s nim preberam,som az prekvapena ze ma trpezlivost to tolko pocuvat,ale predsa my zeny si vieme lepsie poradit,vypocut,tak vas prosim o par pismenok.Som sama doma.Dcera je v skolke a manzel na domceku kt.renovujeme.Tak cakam a pevne dufam,ze aj ked je nas vela co sa snazilkujeme,verim,ze sa nam to podari.Ja som uz z toho smutna,ze tak dlho skusame a nic.Boli sme aj v lele len my dvaja pri mori a aj tam nic..tak prosm piste.Budem rada,ked nas bude viac a budeme si vymienat pocity,radosti a starosoti.

dorekapa
1. okt 2012

@yasminne ahoj,ja mam podobny problem.Kramy mi meskaju a torchu som spinila piatok,ale len pri sexiku,lebo uz viem,ze kd mam dostat tak to mi vyprovukuje a potom sa spustia,ale teraz nie..cely vikend nic a dnes rano po sexiku trosku a inak nic.Ako dlsho sa snazilkujete.My sme zacali 10 mesiac.Uz som sa dnes pytala v lekarni na domaci spermiogram test,tak ho asi kupim manzelovi a aj sebe test na plodnost.

yasminne
1. okt 2012

@dorekapa ahojky daj tomu este chvilku cas ja viem ze to cakanie a neistota je hrozne. Ale nic ine neostava len si pockat bud sa to pusti alebo o par dni zopakuj test pripadne sa objednaj k lekarovi na hcg test. to je najistejsie.
Ja som nervozna kvoli bolesti nikdy ma tolko dni nebolelo v pravo ako je vajecnik. Zajtra vecer by som mala vediet vysledky z hcg testu. Ja som si kupila tri testy kazdy iny 🙂 a dva z nich boli pozitivne a ten treti nic az po polhodine co uz som neratala za ok vysledok. Vyckaj do konca tyzdna a snaz sa moc nepozorovat a nestresovat hlavne ! citam ze uz mas dieta tak uz si raz prezila tehu priznaky ja som prvo snazilka ale uz 4 roky, mame za sebou niekolko iui a jedno ivf. teraz sme mali od jula pauzu s fertility centrom. Tak ak by som bola tehu bude to spontanne co ma velmi potesi 😉.
Dnes mam vsak chvilami silnu bolest tak sa bojim ci to nie je cysta ale ta vraj raastie min tri mesiace aby bola tak velka ze by mohla prasknut a boliet vraj inak cyata neboli....neviem tolko som citala na nete...drzim palce a skus ak sa mrcha nedostavi ani dnes si spavit zajtra z ranneho mocu opat baby test. 😉

dorekapa
1. okt 2012

ja si myslim,ze si prechladena.Nie je to taka bolest ako pred menstuaciou?A nechapem,ako dva testy ti ukazali pozitivnyvysledok a jeden negativny.Ja som si robila vecer test najlacnejsi aky mali v tescu.No mam dietatko,ale to je z prveho manzelstva.Rebeka ma 6 rockov,a v juni sme mali svadbu a s manzelom sa snazilkujeme od januara.Uz sme si povedali,ze ak do konca roka neotehotniem,tak ideme k Dr.Ja som bola v marci u zenskeho,robil mi sono aj palpacne vysetrenie a povedal,ze vsetko ok.Krv mi nebral.Mozno ak mi zoberie krv,tak mu tam ukaze,ze mi chyba nejaka laska,hormony...Kto vie..Vies,to cakanie a domyslanie si je najhorsie.A manzel uz ma reci toho typu ze je ozno neplodny

yasminne
1. okt 2012

@dorekapa nemyslim si ze som prechladena nikdy som nemala bolest pri prechladnuti. Teraz mam prave inu bolest ako menstruacnu je ako pri ovulke taka tupa intenzivn ale bez krcov...ale to je jedno pockam do vysledkov a budem mudrejsia a zajdem za gynekologom ak tie bolesti bude aj zajtra pokracovat.
Ty skus urobit test co mozno najcitlivejsi na SR je to mamatest a rob si z ranneho mocu ten je najkoncentrovanejsi 😉
Ak vam to nevyjde necakajte na koniec roka a chodte obaja na vysetrenia 😉 Neviem kolko mate rokov no naco stracat drahocenny cas ak je nahodou v ceste prekazka? Hlavne sa snaz byt stale v pohode a uvolnena.

tucnacik
1. okt 2012

ahojky holky delala som tehu testik a ukazali sa mi uplneeee slabulinke carky myslite ze budem tentokrat stastna🙂))

dorekapa
1. okt 2012

@yasminne no ja mam 32 co chvila 33 a manzel 36.Dcerku som mala v 26.Zajtra idem na preventivnu,tak neviem ci aj pri tom odbere im ukaze ci som alebo nie som.Ja stale nemam kramy..Stale si menim ciste vlozky,keby nahodou sa spustila..a stale vyhadzujem biele..No ako vravi manzel..radsej tisko budme a cakajme a modlime sa.Ty podla mna si tehulka uz.Ja som mala pri prvej dcerke take bolesti v podbrusku,ze som myslela ze sa mi zleje mrcha,ale preslo to.

dorekapa
1. okt 2012

@tucnacik ahojky,tak jedna by mala byt silna,respektive silnejsia a ta druha ak si v uplnom zaciatku tehotenstva tak ta by mohla byt slabunka..ako ju dievcata volaju..duch.tak drzim palce,aby o dva-tri dni boli silne kolajnice

sjuzocka
2. okt 2012

@yasminne ty si tehulka 🙂 to ze bol test pozitivny az po polhodine vobec nevadi... ked si na zaciatku tehu, tak to testy tazsie zachytavaju. ale druha ciarka tam nema z coho ineho byt ;) takze gratulka!

yasminne
2. okt 2012

@dorekapa ked na preventivke popises ze ti to meska urcite ti spravia test na hcg 😉 drzim ti palceky!

@sjuzocka vdaka ale nepredbiehajme 😉 ja sa len bojim aby neslo o ranne tehotenstvo ktore zanikne....dnes poobede by som mala mat vysledky hcg. Na ne sa spolieham najviac. Od 19.septembra spinim jeden den viac druhy den menej a 28.-29. som mala velmi slaby menzik bez bolesti...bezne mavam krce a prve dva dni mavam silne krvacanie...tak toto ma na tom myli asi najviac a BT stale zvysena aj prsia zvacsene no nebolia. uz aby som mala tie vysledky 😀
Vidim ze cakas tretie, tak to gratulujem!!! A kedze mas termin v maji tak to si cerstva tehulka 😉

bibinkaleo
2. okt 2012

@tanickaskorokubikova no ako??? zatial nic ? ci di uz tobila test.

tanickaskorokubikova
2. okt 2012

@bibinkaleo ešte nie zatial som v 20dni cyklu to je asi ešte skoro 🙂

bibinkaleo
3. okt 2012

@tanickaskorokubikova no ako??? zatial nic ? ci di uz tobila test.

moodymare
4. okt 2012

Ahoj holky, omlouvam se, ze vam sem lezu. Moc prosim o radu, pripadne vas nazor. Mam 9.5 mesicniho syna, ktereho porad kojim. Jsem 11dpo, od vcera spinim, po zatlaceni na velkou je to spis jako cerstva cervena krev, pak to ustane, vlozka je cista. Dnes jsem si delala tehot test a to Clearblue digital ktery vysel pozitivni + 1-2 tydny. Je mozne, ze by vysel falesne pozitivni, kdyz kojim? Pokud je tam uhnizdeny zarodek, neodejde s tim krvacenim? Moc bych si prala, aby to vydrzelo.
Moc dekuji za jakoukoli odpoved.

asma
5. okt 2012

@moodymare no mala by si utekat k dokymu... môze sa stat vselico.. da ti najskôr nejake lieky ja som brala duphaston..

moodymare
5. okt 2012

@asma - s doktorem jsem mluvila, nic mi dat nemuze, protoze kojim 9.5 mesicniho synka. Rikal klid, decko nezvedat, no nejde to. Koncem pristiho tydne se ukazat na pripadne sono, do te doby nebude nic videt. Tak cekam, jestli si to to mrne vyresi samo. V pondeli by mel dorazit ms, tak snad nedorazi .

asma
5. okt 2012

@moodymare joj moja tak to rychlo prestan... sice su na to rôzdne nazory ale ja som Asmu skooro potratila na zaciatku tiez som kojjila tak som v 8 mesiacov SAlmu nutene odstavila

janinka1987
5. okt 2012

Tak jdu nakonec sem i já 🙂 Vím že nejlepší je prostě pár dní počkat, ale znáte to nervy nervičky a aspoň zabiju čas 🙂 V době ovulace jsme měli s manželem nechráněný sex, teď mi dva dny mešká MS. Normálně den před nástupem MS už slabě špiním a druhý den se mi to rozjede a mám křeče...Špinění neproběhlo, včera křeče v břiše jako při MS ale jinak vůbec nic. Vevnitř jsem taková nateklá, čípek tvrdý s dírkou (už jsem rodila), jde ze mě bílej hlen po troškách...Testy negativní, ale jelikož se mi u prvního prcka objevila slabá čárka až 3.den po vynechání, tak se může teprve objevit...Tak co, jaký je váš názor? 🙂

ematko29
6. okt 2012

@janinka1987 mohlo by to byť aj tehu,hlavne tie krče v bruchu by to mohli nasvedčovať mne takbolelo brucho pri oboch tehu.tak skus testnuť zajtra ,že čo bude.aja?skus poradiť aj mne.tiež sex na 11den,prsia citlivé kedy ako ale bradavky dosť vvystúpené atie také malé žliazky sa mi na dvvorcoch urobili.citlivé na dotyk ,rano už som myslela,že niesú ateraz večer opäť tak viac.apo dalšie mám svrbenie v pošve,husty biely vytok.a menzes má dojsť o 4dni..

janinka1987
6. okt 2012

@ematko29 no, vyřešeno, ráno jsem to dostala 🙂 Jinak k tobě - když jsem byla těhu, poznala jsem to právě podle té bolesti prsou, začli snad týden po sexu...Výtok by mohl znamenat taky těhu, čípek ho produkuje aby zabránil vnitknutí cizích látek do dělohy...Ale víš jak, taky jsem si byla všera skoro jistá že těhu jsem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre