Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zuzannaaa
1. mar 2015

Steinarka. A na umelon oplodneny si nerozmislala ja len ked tak dlho a nic ,,, ja by som mozno uz nad tym pouvazovala .....

steinarka
1. mar 2015

@zuzannaaa 4 mesiace .. 😀 co to je z mojho pohladu, ked sa snazime 4 roky.. nebud zufala.. je to normalne 😉

janesa1984
1. mar 2015

@steinarka ja som vcera nasla graf kde mala + az na 16dpo 😉

zuzannaaa
1. mar 2015

Kudusko........ Dakujem. Si zlata aj ja si to vravym ale pravdu povedat je to narocne na psychiku....
Kazdy mesiac sa tesim a stale nic .... Este mam 9dni do menstruacie. Testy som si robila vcera dnes a nic tam neni. Ani duch .....

steinarka
1. mar 2015

@zuzannaaa hormony v ziadnom pripade do seba tlacit nenecham.. v car sme boli len kvoli tomu, aby sme mali potvrdeny nas zdravotny stav.. 🙂 mozno niektore ma ukrizuju, ale my sme sa s manzelom nebrali kvoli plodeniu deti.. takze ano, dietatko nas potesi, ale nezblaznime sa, ked nebude..
NEUKAMENUJTE MA KVOLI NAZORU.. 😵 dakujem

steinarka
1. mar 2015

@janesa1984 😵 jeeej potesila si ma.. och.. ja som si testy nerobila uz daavno.. ked sme zacinali "plodit" tak som merala a testovala ako sialena.. po dvoch rokoch ma to preslo, treti rok som vobec nemerala ani netestovala a toto bol prvy tehu test po dlllhej dobe 😀

steinarka
1. mar 2015

@zuzannaaa prepac, ale ak mas 9 dni do ms, tak potom dost skoro robit testy, nie?? 🙂 kolko dpo si?

zuzannaaa
1. mar 2015

Dpo znamena dni po ovulacii ... Ved ani to neviem ja si to neviem ratat len podla hlienou som mala 19do 25 alebo tak a v tom case sme mali stik .... Myslis ze je este skoro na test?

zuzannaaa
1. mar 2015

Steinarka ...... No mala b som dostat 9viateho menstruaciu....

steinarka
1. mar 2015

@zuzannaaa tak najprv si skus o tom nieco nastudovat.. mozno sa totiz snazite v uplne nevhodne dni a tym padom presvihnete ovulku kazdy mesiac 😉 skus si zacat napriklad merat bazalnu teplotu.. je na to viac programov, mne osobne vyhovuje fertility friend.. nacitaj si o tom na nete, precitaj si o ovulacii a potom sa dockas 😉

steinarka
1. mar 2015

@zuzannaaa no ak az 9. marca mas dostat, tak fuuu.. to teda testujes velmi skoro 😉

trgypadl
1. mar 2015

@simcake a co strava??

simcake
1. mar 2015

@trgypadl - snazim sa obmedzovat sladkosti - i ked pred dnami to byva tazsie. Vlaknina, biely jogurt aspon raz denne, ovocie tiez tak, teple obedy - ziadne polotovary a co najmenej peciva a bielej muky. Tohto sa dva roky drzim ale jedine,v com mi to pomohlo, bolo travenie, to sa mi skutocne upravilo - nepali ma zaha, nemam problemy s vyprazdnovanim ap. Ale na vlasy nic :( a uz som zufala. U teba to ako dlho pretrvava??

trgypadl
1. mar 2015

@simcake prvy krat mi padali silno vlasy po porode 6 mesiacov,ale vtedy to je normalne su tam hormonalne zmeny....potom sa to rok po porode upravilo,ale je to tu zas..
je to tusim nejake 2 roky co mi extremne padaju...od porodu mam 7 rokov...
len u mna je problem,ze som alergik,mam hist.intoleranciu a este sa mi zacal vytvarat atopicky ekzem,

vierkac
1. mar 2015

@zuzannaaa Zufala je moc silne slovo pre ten kratky cas. Priemerne trva snazenie 6 mesiacov, pricom zena pozna svoje plodne dni! A snazenie rok je normalka. Tak najprv pekne treba zistit ako ti funguje telo a az potom treba zacat pocitat mesiace snazenia 😉

simcake
1. mar 2015

@trgypadl - a tiez ti je to tak vidiet, ked si, napriklad, urobis cop?? Lebo ja mam normalne po bokoch hlavy take vypadnute pasiky, ako mi padaju cele pramienky niekedy. Neskusala si fytohormony? O tych som citala, ze pomerne dost pomahaju na vyrovnanie horm.disbalancov.

janesa1984
1. mar 2015

@zuzannaaa testovat 9dni pred menzesom je hlupost. Velmi skoro. Test ti nema co ukazat. Este nemuselo prist ani k uhniezdeniu 😉
Jaj a pouzivaj "odpovedz" inak baby nebudu vediet ze si im pisala

kudusko
1. mar 2015

@zuzannaaa ano velmi skoro testujes ked chces tak skor ako 2 dni pred ms sa ti neoplati ale najlepsie je ked uz meska toto je velmi skoro to ti sa este ani nestihne zahniezdit treba si vygooglit o tom volaco a tsyk treba mat kazdy 2 den po ms az do ms🙂

steinarka
1. mar 2015

@kudusko
@janesa1984 inak, len tak pomimo, nakolko niekto si mozno aj plodne dni odsleduje, ale neviem ci poznate znameho sexuologa Radim Uzel.. on sa raz povedal historku: Dievča prišlo za gynekológom, že tri roky nemôže otehotnieť a nakoniec sa zistilo, že súložia len medzi stehná. A keď jej gynekológ povedal, kam sa penis strká, tak odpovedala, že to počuje prvýkrát v živote a takú hnusnú vec robiť nebudú. 😀 😀 😀 😀 a to udajne islo o vysokoskolsky vzdelany par 😅

trgypadl
1. mar 2015

@simcake ja uz uzivam zopar liekov,,a niekedy mam aj z vyzivovych doplnkov uz razobu na zaludku....ja som,ale hormonalne v poriadku...cop urobim,ale je tenucky,konceky vlasov su uple riedke a ako je ofinka tak mam kuty a je uplne rieddka

simcake
1. mar 2015

@trgypadl- a co take pouzivas?? Mne na spevnenie stabill hair velmi pomohol....podrastli a zhustli mi vlasy, akurat, ze iba docasne =(

rybicka133
1. mar 2015

@petulda333 ahoj moja, chcem sa opýtať aká značka tehu testu to je?

petulda333
1. mar 2015

@rybicka133 ten biely je babytest a ruzovy rapiclear

rybicka133
1. mar 2015

@petulda333
ten biely som mala na mysli dakujem

petulda333
1. mar 2015

@rybicka133 nie je zaco...obal vyzera takto len ja som mala v ruzovej farbe a kupila som ho v hypernove

lili225
1. mar 2015

@sunny15 tak zajtra idem k tomu lekárovi...už som fakt dosť nervozna...testy som si ešte robila, boli stále pozitívne, už ma ani brucho nebolí, len trocha prsia...dúfam, že to dopadne lepšie ak si predstavujem, aj keď neviem, nemám z toho až tak dobrý pocit...drž palce, popravde začínam sa už aj trocha báť ☹

trgypadl
1. mar 2015

@simcake ja mam lieky na moc.mechur,na alergiu,magnezium a ten revalid,takze mne je uz dakedy z liekov tazko na zaludok

leak61
1. mar 2015

Babyyy?? Myslite, ze je to normalne? Dnes som mala dostat dni, este nic neprislo ani nejake naznaky ako bolesti v krizoch, ale vo svrtok a piatok som mala asi kvapku krvy, je to normalne aby sa to tak dlho rozbiehalo??Este som to tak nemala, ale citala som, ze taketo mini krvacanie mali baby na zaciatku tehu,... Robila som si dnes rano test ci nahodou nieco, ale zatial ani naznak. :/

steinarka
1. mar 2015

@leak61 no pockaj este take dva dni a pokial stale nic, tak skoc za lekarom 😉 kolegyna spinila, ale hned sa jej ukazala druha ciarka, ked si urobila test

simcake
1. mar 2015

@trgypadl - verim ti a b-komplex si neskusala? Ja som pri zapale zen.veci brala lieky protizapalove 3 tyzdne, davka ako pre slona. A jedine, co ma ochranilo od mykozy a zaludocnych problemov bol prave B-komplex. To jedine pomohlo a ani ma to "nelizlo" ako vzdy predtym...dokonca mi ani probiotika nezaberali ale prave to Becko...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre