Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

trinity246
3. mar 2016

Dobry vecer chcem sa spytat mam 3 den husty hlienity biely vytoka dnes mam nafuknutu spodnu cas podbruska a je mi nejak nevolno cim to moze byt ?? Dakujem za akukolvek radu

baby24
3. mar 2016

@lujzab ahoj ty si menstrusciu mala pri prvom tehu do 16.týždňa? A bola normÁlna ako obvykle?

laska07
3. mar 2016

@trinity246 A ako si na tom z menstruaciou?Skusala si uz aj testy?

lujzab
3. mar 2016

@baby24 no trošku bola slabšia ale trvala 7 dní ako stále. Mne začalo rásť bruško tak som robila brušáky 😀 ja som ani len netušila že som tehotná. Bolo mi aj zle hlavne večer a chodila som po lekároch a dokonca ma poslali aj na sondu do žalúdka či nemám vred...Chvála bohu mala sa držala ako kliešť. Bola som aj u kožnej že mam otrasnú tvar a všade akné :D no a dozvedela som sa to tak že ma začali úplne strašne bolieť prsia som to nevedela vydržať a ako som si tak stlačila prsia tak mi vyšlo mledzivo...v šoku vrieskam na muža niečo mi je asi mám zápal :D no a potom menštruácia prišla slabé zašpinenie jeden deň a koniec...kúpila som si test môj prvý v živote 🙂 čítam na papieriku do 3 min sa objaví výsledok...opišala som paličku a dve čiarku tam boli ešte som ani dopišať nestihla :D :D :D no a najväčší šok bol keď som prišla na gynekológiu lekár na mňa otočil monitor ta tam bolo bábätko v 18tt...a teraz máme krásnu 7 ročnú dcérku. ja mám27. No moja babka mala tri deti a pri každom do 5 mesiaca menštruáciu...neviem čím to je. a teraz čakám ešte stále nič mala som dostať ms 1.3 ak ráno nedostanem kúpim si test a keď bude pozitívny budem sa veľmi tešiť 🙂

baby24
3. mar 2016

@lujzab takže mala si len slabé spinenie? Ja mám normálnu ms a test mi vyšiel slabý duch viditeľný neviem cco si mám o tom myslieť ☹

lujzab
3. mar 2016

@baby24 takto ...moja MS je prvé tri dni extrémne silná a potom sa to zoslabuje 7 deň ešte trošku také ružové a 8 deň nič. No keď som bola tehotná krvácala som normálne ale nie extrémne no určite to nebolo iba špinenie. Normálne som používala tampóny.

lujzab
3. mar 2016

@baby24 no tým ti nechcem dať falošnú nádej. Nie je veľa žien ktoré majú počas tehu MS. ale nájdu sa...je tu niekde aj taká téma tuším

baby24
3. mar 2016

@lujzab som na tom tak isto prvé 4 dní mávam extrém teraz mi stačí jedna vlozka ale bolesti som mala normálne ako obvykle....

lujzab
3. mar 2016

@baby24 ja veľmi túžim po bábätku....a pri každej menštruácii som smutná...no teraz mešká tak som zvedavá. ale nezúfam a maj chladnú hlavu. Ja po bábätko naozaj tak veľmi túžim už druhy rok...ale toho ducha neber do úvahy. Zober to z tej stránky že máš teraz MS to znamená že si plodná 🙂 a miluj sa so svojim mužom a nemyslí na ducha lebo sa tým budeš iba trápiť. Ak budeš naozaj tehotná budú tam dve čiarky. Aj ja si to veľmi želám ver mi...no musíme si počkať na ten správny čas asi...a hlavne sa uvoľni a užívaj si každý jeden deň a netráp sa nad duchom. môžeme sa navzájom podporovať 🙂 ale hlavne treba myslieť pozitívne. čo má prísť príde 🙂

baby24
3. mar 2016

My s manželom sa snažíme o bábätko uz 4 roky strašne by som chcela mať chladnú hlavu nemyslieť na to ale nejde to ta tuzba je obrovska ty sa drz drzim to palceky pokial vies ze ms mas ako svajciarske hodinky a meskaju ti testni drzim palce strasne moc urcite daj vediet

baby24
3. mar 2016
lujzab
3. mar 2016

@baby24 áno nemešká mi nikdy len moja túžba je tiež taká silná že sa bojím že som si to privodila sama psychikou...no dám ti určite vedieť. Dobrú noc 🙂

baby24
3. mar 2016

😴😴😴 dobru nocku 🙂

rebekkita
4. mar 2016

Dobré ránko žienky :( včera som sem písala,dnes som sa testovala :( 14.deň mi mrcha mešká a test znovu NEGATÍVNY :( som bezradná...stále negatívny :(

4barbora4
4. mar 2016

Ahojte, chcem sa spytat ci mozem byt tehotna ked som si robila dva testy a oba negativne, menstruaciu mam stale a pohlavny styk sme mali naposledy pred viac ako 2 mesiacmi. Ale ked nieco zjem zo vsetkeho mi je zle mam ako keby taku kyselinu , stale chodim mocit , v podbrusku ma pobolieva aj hlava ma bolieva s cim som ja nikdy nemala nejaky problem..stale som unavena aj teplotu som mala a hlavne mam nejake vacsie brucho a podbrusko som stale nejaka nafuknuta. Prosim ak mate nejake skusenosti s tymto poradte. Dakujem =)

eliska1986
4. mar 2016

@rebekkita ahoj moja,kamen zo srdca mi odpadol,ze nie som jedina co mi to meska.Meska mi to 13den.Testy mam negativne.Cim to je neviem,ze tak dlho meska.Je pravda,ze v january som mala velke stresy,a teraz som bola chora,bolest svalov silna,kasel dusivy a horucky 39.

katy31
4. mar 2016

@rebekkita zájdi k lekárovi..... 14dni je dosť...

trinity246
4. mar 2016

@laska07 menstruaciu som mala od 8-12.2. A teraz by som mala dostat o tyzden snazime sa uz vyse roka o babetko a nic ....stale jwd pride menzes som sklamana....ze by to mohli byt aj priznaky ?? Lebo toto sa mi este nestalo zeby som mala taky hlienovyty vytok tak dlho....a test som neskusala

adela232
4. mar 2016

@lujzab Mne meškala MS naposledy 10 dní robila som si testy a vyšiel mi slabučký duch. Potom som však MS dostala normálnu. Je to už asi týždeň a pol čo mi skončila a strašne ma picha vaječník na ľavej strane a mám take tlaky v podbrušku ako ked som bola tehu s mojimi prvými dvomi deťmi. Chodím v kuse na WC. Ako nechcem si nič nahovárať ale je to čudné... možno len niečo nie je v poriadku dávame si pozor takže by som tehotná nemala byť. Držím palce nech si tehu a môžeš sa tešiť. Ja dúfam nie som lebo mám ešte malú dcérku a asi by toho bolo moc.

saskaaninka
4. mar 2016

Ahojte zenicky kamoska mi poslala jej tehu test prvy krat ho robila ale nevie ci je tehu ci nieje poradte jej 🙂

adela232
4. mar 2016

@saskaaninka Nič tam nevidím. Záleží koľko jej mešká. Ale zatiaľ nič...

sofia288
4. mar 2016

@saskaaninka nie je. Majú tam byť dve čiarky

andromeda_ja
4. mar 2016

@saskaaninka Na tom teste nevidno druhú čiaročku. To však ešte neznamená, že nemôže byť tehotná. Ak si chce byť istejšia, nech skúsi test o pár dní zopakovať. Ak bude stále negatívny a bude jej meškať menštruácia viac ako 7 dní, nech sa obráti na svojho lekára.

saskaaninka
4. mar 2016

@andromeda_ja no vsak aj ja som jej povedala ze druhu tam nema ciarku ani naznak .. a menzes jej meska 3 den a minule chudina mala silne krce podbrusku lenze predtym brala antikoncepciu Triregol a uz mesiac ju neberie .. tak neviem ja som jej povedala ze nech este pocka a nech potom zajde za DR. ked test zopakuje a bude negativny opet ..

adela232
4. mar 2016

@saskaaninka Nech este zopakuje o par dni test a ak nedostane nech ide k Dr.

saskaaninka
4. mar 2016

@adela232 som jej povedala skus o dva tri dni znova ak budes mat rovnaky a nedostanes menzes chod za svojim lekarom ja ti viacej nepomozem .. :/ ..

gabikamicka
4. mar 2016

Ahojte pridám sa k Vám dievčence
Mám otázočku posledné dva mesiace mám 32,33 dňový cyklus,býval 27dc....S manželom sme mali nechraneny styk na plno od 20.dc každý 2.den pretože som myslela ze uz bude cyklus 27dnovy a mi začíname na plno 8 dni pred ms spravne sú vtedy neplodné dni dnes som 29.dc podla 33.d. cyklu a mám strašne naliate opuchnuté prsníky ,boľavé a teple 😀 bruško pobolieva na ms uz 3.deň a este nikaj nic co myslite co sa mi porobilo hapruje mi to niejak prosím názor dievčence ďakujem 😘.....😋😀

lulu18189
4. mar 2016

@rebekkita ahoj presne toto iste mam ja teraz mrcha mi meska uz 9 ty den . testy su negativne , stale som nervozna podrazdena uz racej s nikym ani nekomunikujem. stale ma boli brucho ako na mrchu stale si myslim ze uz a nic.... prsia ma tiez bolia ale iba ked sa ich dotknem :( ale ten test je stale negativny

babatko2016
4. mar 2016

Ahojte babule
Mam otazocku meskam uz 10 dni dneska ma zacali boliet aj Prsia a citim sa tak trosku inak 
Posledna mrska bola v januari bola som aj u doktorky ktora mi robila tehu test ale bol negativny meskanie by mohlo aj sposobovat to ze som zacala brat antiku naplastie ale spinila som 3 tyzdne v Kuse a potom ma to prestalo uz bavit tak som si posledne naplastie odlepila po 3 dnoch ( ma sa menit kazdych 7 dni ) brala som to iba jeden mesiac ...
Mate stym niektora skusenost 
Za vase odpovede pekne dakujem

sofia288
4. mar 2016

@lulu18189 presne toto mam aj ja...nervózna som, prsia ma bolia tak že sa na to budím a brucho ma boli ako keby som mala dostať každú sekundu krámy ale zatiaľ mi mešká iba 3 dni no mne nemešká nikdy...naozaj nikdy...test som si ešte ani nerobila keď tu píšete že sú negatívne a mešká vám mrcha viac ako mne. Ja ešte počkám...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre