Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

anka909
1. dec 2015

Dakujem @ukulela no nechcem este dietatko ... Ano aj krv mi brala aj sono dva krat aj vytery a nic tak nechapem uz neviem co mam robit dalej ....... Uz si namyslam ze mi rastie brusko a je mi stoho setkwho zle ...... A podbrusko boli citim taky podtlak alebo ako keby som mala dostat mens.... :(

ukulela
1. dec 2015

@anka909 tak potom sa iba velmi bojis. lieky si brala na zapal, ten mas prelieceny? lebo moze ta boliet este stale z toho. ked simala sono aj krv, tak sa nemas, ozaj nemas coho bat. teda nemusis sa bat tehotenstva 🙂
ak mas dobre vysledky a ciste sono, tak je to ozaj psychika a strach. jasom napr nemala ziadne tehotenske priznaky (okrem unavy) - ziadne bolesti, ziadne chute, mne len vynechal ms, ale necitilasom nic ine, ako inokedy. takze porad sa s dok, co s tou bolestou, nech este urobi dake vysetrenia, resp. porad sa aj s obvodakom, nejaku pricinu to musi mat, nech ta niekam posle.

ro5
1. dec 2015

@dendabambulka Vcera som dostala kramy :( skoda uz som sa tesila . Ale to by bol asi zazrak hned pri prvom pokuse aby sa nam to podarilo 🙂 Dakujem za pomoc ! 🙂 Snad coskoro budem zase potrebovat poradit 🙂

anka909
1. dec 2015

@ukulela Ano lieky som dobrala predpisala mi este jedne dalacin a ziadna zmena .... Tak teraz by som brala vsetko len teho. nie uz len odpocitavam dni do dalsej mens... Boze kedy prestanem riesit take veci 🙂 a v ktrorom TT si zistila ze si tehu ? No budem musiet zajat aj k obvodnemu....... Nikdy som nebola chora nic ma nebolelo a teraz takw veci och .....

ukulela
1. dec 2015

@anka909 mne meskala MS a tyzden po meskani som uz mala silny pozitivny test, co sa nedal s nicim inym pomylit. ak sa ty obavas do tej vyvolavacky (teda si uz mala dva krat ms), to by si uz mala nie dve, ale 4 ciarky v tolkom tyzdni 🙂
skoc za obvodnym uvidis, drzim palce ....

anka909
1. dec 2015

No mas pravdu asi sa musim odreagovat len doma sedim a hluposti ma napadaju uz 🙂 Ďakujem ti krasne 🙂 :*

kikuska12396
1. dec 2015

baby .. mám šancu ešte že som tehotná? .. ms som mala naposledy 3.10., cyklus mávam 33-35dňový, testy sú negatívne, dnes som bola u dr a zobrala mi iba krv.

dendabambulka
2. dec 2015

@ro5 neboj ono to príde keď to budeš čakať najmenej držím paľuchy 😉

lavinis
2. dec 2015

@kikuska12396 no ved z krvi sa to uz coskoro dozvies, nie? 😉

sara34valentina
2. dec 2015

@kikuska12396 iba krv ? ani ta nevysetrila ci nemas cystu ??????????????? zmen lekara 😉

mirkasan
2. dec 2015

Ahojte baby, chcela by som sa spýtať či nemáte skúsenosť niektorá s týmto skúsenisť. Robila som si test a druhá ciarka mi vyšla takej šedej farby. Myslíte že chybný test? Skusím druhý len mi to stále vrta vvvv hlave

darka252
2. dec 2015

@eninka27 tak dnes rano som si spravila test znova a videla som tam takeho slabeho " ducha" pri okne bol zretelnejsi 🙂 zajtra rano skusim znova. Ale dnes je to 20 dpo a test takyto? Aj ked sestra uz mala matersku knizku od lekara a test mala pozitivny neskor az v 9 tt... zacina vo mne rast nadej a mam ztoho blby pocit 😒 😒 😒

darka252
2. dec 2015

Do kelu!!!!! to cakanie ma zabije 😠 😠 😠

broklin
2. dec 2015

Ahojte baby potrebujem radu menzes mi meska mesiac Mam biely hustý výtok bez zápachu nestipe má nič ... Len ma boli chrbát a v pod brusku. Môžem byť teho? Testy som si robila dva a obe dve vyšli negatívne. K lekárovi nemôžem ísť lebo som v zahraničí a nemam to ešte vybavené všetko dakujem za odpovede.

sara34valentina
2. dec 2015

@broklin tazko povedat, mozes mat ale cystu 😖 a ak ta boli podbrusko tak iny zapal 🙄 skus este o 4dni rano tehu test

sara34valentina
2. dec 2015

@darka252 netrap sa, ja som mala ducha na 9dpo uz,,,,kazda zena je ina a stupa inak hcg ,,,naj bude vysetrenie gyn a hcg z krvi ci pekne stupa

sara34valentina
2. dec 2015

@mirkasan sedy je len kanalik 😕 ak by bol duch je furt do ruzova ! 🙂 skus ale rano este 😉

broklin
2. dec 2015

@sara34valentina dakujem no uvydime 🙂 len nejaké rady ČO by mi pomohlo ? Dostat menzes?

darka252
2. dec 2015

@broklin mne na to aby som dostala menzes vacsinou zaberal pohar cerveneho vinka alebo horuci kupel... skus 🙂

sara34valentina
2. dec 2015

@broklin radsej skoc na gyn ...... mne tak meskalo mesiac a mala som cystu !! skus ale cervene vinko a horucu vanu

darka252
2. dec 2015

@sara34valentina a z toho tvojho ducha sa vycarovali neskor //? 🙂

sara34valentina
2. dec 2015

@darka252 ano z ducha bol na druhy den uz viditelny duch a dnes som 21tyzden 😉

broklin
2. dec 2015

@sara34valentina. No rada by som Isla ale som v zahraničí nemam to tu ešte vybavené všetko. No mam biely výtok sem tam ma zapicha v bruchu no neviem skúsim to vinko kúpeľ som skúšala nepomohlo :(

kikuska12396
2. dec 2015

aj ja som mala biely,priesvitný výtok asi 2dni ale až tak že som mala mokré nohavičky..sem tam ma pichne v podbrušku,alebo ma kríže boleli ..myslela som že prichádza ms no dodnes nič a skúšala som aj horúci kúpeľ,5testov a všetky negatívne ..a cyklus mávam 33-35dňový a dnes som 60dc 😒

darka252
2. dec 2015

@sara34valentina tak to ti gratulujem a zaroven tisko zdravo zavidim.... snad sa aj ja budem coskoro tesit 🙂 ten moj duch nech dalej strasi a nech je coraz viditelnejsi 🙂 rano hned testujem

darka252
2. dec 2015

@kikuska12396 a kedy si ten vytok mala? mozno sa ti posunula ovulka a coskoro dostanes menzes... ja som kedysi mala pravidelne menzes kazde 2 mesiace, lebo ovulku som mala iba raz za 2 mesiace. ked budes moct cim skor chod k lekarovi. A ten kupel ked si si uz dopriala dopraj si aj 2x za den ak mas cas ale fakt horuci a polez si vo vani dlhsie.... mne toto vzdy pomaha a sestre tak isto 🙂 a vinko mozno pomoze alebo aspon ti spravi lepsiu naladu a privedie na ine myslienky 🙂 drz sa

xaxax
2. dec 2015

@momkomonika ahoj no nič vážne všetko bolo nakoniec v poriadku

broklin
2. dec 2015

@kikuska12396. No presne nejako podobne som na tom aj ja

sara34valentina
2. dec 2015

@darka252 tesim sa na tvoj ranny test

darka252
2. dec 2015

@sara34 valentina dam vediet 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre