Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lavinis
1. apr 2015

@vali777 ja som ziadne priznaky do 7.tyzdna (krize ma neboleli ani raz) nemala takze na priznaky sa moc nespoliehaj
Vacsina je totozna s predmenstruacnym syndromom alebo jarnou unavou;)

vejooonka
1. apr 2015

@vali777 Podla mna sa len prilis pozorujes... ;) Ona pride len sa opozdila, alebo z ineho dovodu,ale na 99,9 %by som tehu vylucila. To 0,01 by bola meganahoda....

anies10
1. apr 2015

@vali777 aj ja si myslim ze je to stres, ja som tiez mala vzdy jak hodinky ale pred skuskami meskali, niekedy aj tyzden. A presne tie iste pocity ako popisujes. 😉

lucinka3289
1. apr 2015

Myslite ze je to tam?

perky1991
1. apr 2015

@lucinka3289 urcite ano 🙂 gratulujem 🙂

lucinka3289
1. apr 2015

@perky1991 dakujem 🙂

l3yla
1. apr 2015

@lucinka3289 samozrejme ,je to tam 🙂 gratulujem 🙂

lucinka3289
1. apr 2015

@l3yla dakujem 🙂

lavinis
1. apr 2015

@lucinka3289 nie je čo riešiť 😎

lucinka3289
1. apr 2015

@lavinis zajtra idem k dr.tak uvidime co povie

perky1991
1. apr 2015

Kolko ti meska menzes resp. Kedy mas dostat? Mne meskalo dnik a mala som taku istu ciarku. A nic nevidel este treba pockar nejaky cas cca tyzden 🙂

lavinis
1. apr 2015

@lucinka3289 ak ti to mešká menej ako týždeň, tak nič neuvidí podľa mňa, ja som šla po 9 dňoch meškania a videl aspoň gestačný vak v maternici, ale po embryjku ešte ani chýru ani slychu

lucinka3289
1. apr 2015

@perky1991
@lavinis ja neviem baby v marci som mala len slabu ms a teraz uz nedorazila test som robila v prvy den ked mala prist ms takze vobec neviem na com som

perky1991
1. apr 2015

@lucinka3289 pokial si zelas odist s pocitom ze si nieco videla ze sa deje a nebyt na pochybach urcite pockaj aj ja cakam sam ma poslal domov s tym ze som tu skoro a to som aj vedela len mi to nedalo a ja som proste musela ist 🙂 chapem jw to nieco nove a krasne alw je lepsie pockat urxite tak ti zisti ci to je skutocne tehotenstvo kedze moze byt an mimomaternicove a tak co pwvnw verim ze ani v mojom a a ani v tvojom pripade nie je 🙂drzim. Palce 🙂

zuzannaaa
1. apr 2015

@zuzulik75 zuzu cauko ...... Tak ako ?

lucinka3289
1. apr 2015

@perky1991 vsak prave keby je to mimomaternocove treba to skoro zistit.a nie cakat

adulienka92
1. apr 2015

@lucinka3289 kedy ideš k doktorovi??? ja som tiež počkala,ja idem v stredu

lucinka3289
1. apr 2015

@adulienka92 ha idem zajtra

adulienka92
1. apr 2015

@lucinka3289 nad tým som rozmýšľala aj ja,ale asi skoro bude,ktorý tt si približne?

perky1991
1. apr 2015

@lucinka3289 no ano ale ked tam prides velmi skoro a nic neuvidi tak ako zisti ze je mimomaternicove tak skoro? Ja sa pytam lebo som laik netusim som prvy krar tehotna a riez mam obavy a stresy ci je vsetko ok ale sam mj povedal nic nevidim tak pridte o 10 dni.... a nie je to zly doktor 🙂 viem z neru tolko ze pri mimomaternicocom po urcitom case nejakych par dnoch nastane krvacanie z posvy a to ja nemam... ako chces ja ja som tiez necakala a utekala 🙂 takze to chapem

lucinka3289
1. apr 2015

@adulienka92 podla mna uz budem treti az stvrty

lucinka3289
1. apr 2015

@perky1991 jasne v poho uvidime co zajtea povie ale aspon mi zoberie krv a tak Ci ako to u teba prebiehalo?

perky1991
1. apr 2015

U mna tak ze som mu povdala o tehotenskych testoch a vysledkoch a spravil mi prehliadku kde nic nevidel. Videl max zvacsenu sliznicu ale to je aj pred menzesom... ale aj v rehotenstve a takisto zacinajucu mykozu co jw vraj v twhotenstve bezna vec a krv mi odmietol vziat kedze nevie potvrdit tehotenstvo maternicove ked si bude isty ze je to normalna gravidita odoberie mi krv... ked bude vswtko ok kedze tehotenstvo aj mimomaternicovw ti ukaze na vysledkoch v krvi. Takze o 10 dni pevne verim ze uz nieco uvidim kedze ziaden naznak estruacie nemam 🙂 mozno tebe nieco bud vidiet nevravim neviem ale pravdepodobne nie ai je este skoro ja som teraz podla poslednej MS vo 4 tyzdni a zacinam 5 🙂

zmuzmu
2. apr 2015

Zienky, spytam sa este raz na vas nazor, lebo uz mi sibe.od 24.3. Som mala mat menzes, ale mala som len slabe spinenie. Tak som si po 3 dnoch robila test, klasicky pruzkovy. Bol tam slaby duch. O 2 dni opat a duch tiez slaby, o dalsie 2 dni detto. Duch nesilnel. Tak som si kupila vcera digitalny test a ten ukazal pozitivny vysledok, s tym, ze k oplodneniu doslo len pred1-2 tyzdnami, co mote byt, lebo ovolaciu som mavalaokolo 18 dna cyklu. Dnes mi to nedalo a teraz som si robila zas obycajny test ( kazetovy) a neukazal ani ducha. K dokimu idem az buduci piatok. Som zmatena. Mate niekto podobnu skusenost? Dakujem

mimika123
2. apr 2015

@zmuzmu ja by som verila tomu digitalnemu

sibalka21
2. apr 2015

@zmuzmu mozes verit tomu digi testu pretoze nejake hcg v tele urcite mas pokial ho zaregistroval 🙂 s tymi testami si nerob hlavu sprav si cez vikend dalsi a uvidis ze bude silniet 🙂 vela stastia

adulienka92
2. apr 2015

@lucinka3289 aha lebo ja by som mala byť cca 5+3 podľa menzesu posledného. Preto idem až tak neskoro

lucinka3289
2. apr 2015

@adulienka92 ahoj mne dnes zobral odbery na sone este vela toho nevidel hovoril ze mam dojst za dva tyzdne

lucinka3289
2. apr 2015

Dnes som testla co poviete?

edmi
2. apr 2015

Ahojte baby,prosim o radu som 24 dc,a mam 28 dc,ovulku som mala potvrdenu ovu testom na 11 dc,spravila som si teraz tehu test s citlivostou 10 a begativny,mam este nadej ze bude pozitivny? Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre