Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

simik22
5. nov 2011

@nativanativa precitala som a veru nemam slov

nativanativa
5. nov 2011

@simik22 tomu sa hovori brnkanie na city 😉 😉 😉

simik22
5. nov 2011

@nativanativa ti poviem... nejaka labilnejsia povaha by sa neovladla, a bolo by zle nedobre... 😀

nativanativa
5. nov 2011

@simik22 vid ja .... 😀 😀 😀 , keby tu sedela vedla mna , tak ju asi cim skor poslem do teplych krajin 😀 😀

simik22
5. nov 2011

@nativanativa no asi jej to bude treba polopatisticky vysvetlit 😅 😅

jetynka
5. nov 2011

😀 😀 😀 😀 😀 nic jiného k tomuto se nedá napsat

lulucinka
5. nov 2011

Neviem preco by som si mala robit srandu,myslim to vazne.Bol by test 45dni a viac od styku jasne pozitivny?Je to normalna otazka.

dm1
5. nov 2011

@lulucinka vies co ked mas cas toto stale dokola vypisovat tak mas cas si aj riadne precitat co uz ti tu baby na tuto otazku a mnoho dalsich odpovedali a vsetky zhodne! Na svoje otazky si uz davno dostala odpovede a napriek tomu pokladas stale tie iste. Toto uz je na liecenie. Aj ked je to pravda aj ked je to sranda lebo normalne to nieje

vejula
5. nov 2011

@lulucinka je to normalna otazka ide o to že už ti to tooolko bab napisalo že nemôžeš byť tehotna, tak neviem prečo sa stale potrebuješ uisťovať. Napada ma jedina možnosť a to je porucha OCD. Spomen si neprenasledovali ťa už v minulosti strachy a myšlienky ktore ti komplikovali život??? Nie v zlom, len sa snažim ťa pochopiť.

jetynka
5. nov 2011

Víš nechci se nikomu smát, ale tohle vtipné opravdu je 😀 😀 😀 , sorry ale tohle je už mimo zdravý rozum, buď ti příjde do té doby normálně menzes nebo nedočkavá do té doby navštívíš gynekologa. Ale komunikace s typem lidí jako ty je asi fakt zbytečná. No nemám pravdu??? Mimi asi opravdu nechceš a holky které se snaží a z jakýkoliv důvodů jim se nedaří, tak by asi kroutily hlavou nad tím čím se zabýváš opravdu prkotiny. ☹

jetynka
5. nov 2011

@dm1 přesně tak souhlasím taky

simik22
5. nov 2011

@lulucinka ved ti tu baby uz 100 krat napisali, ze ano bol by pozitivny, a na 100% nie si tehotna, tak o coti ide?????

nativanativa
5. nov 2011

@lulucinka pocuvaj ma babika , nemas inej zabavy ???!!! sa postav za sporak alebo chod umyvat okna , len uz skonci s tymito tvojimi uz trapnymi otazkami ......, sa cudujem aj tvojmu priatelovi , ci nema strach z teba a ci sa dokaze voobec pri tebe uvolnit .... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jetynka
5. nov 2011

No jak holka toho nenechá nechá se diskuze zrušit u admina. Kolik že má ona slečna let? 😝

simik22
5. nov 2011

@jetynka ze vraj 25

jetynka
5. nov 2011

@simik22 spíše 15ne?myšlením, o jejdááá chudák kluk
😲

nativanativa
5. nov 2011

ZABLOKOVAT , ZABLOKOVAT , ZABLOKOVAT ADMINOM PROSIM !!!!

simik22
5. nov 2011

@jetynka no ja ked som mala 15, tak som takato pribrzdena nebola, ale zas som ani nemusela riesit taketo nieco. veru chudak, sa cudujem ze ta zena pravidelny sex 😅

nativanativa
5. nov 2011

@simik22 co , ze sa ten chlap vobec aj spravi ... pardon za vyraz , ale ved .... 😅 😅

simik22
5. nov 2011

@nativanativa no ktovie :D nakoniec zisti, ze ani nema byt z coho tehotna 😀 😀 😀

nativanativa
5. nov 2011

@simik22 nic nie je nemozne , TOYOTAAAA 😀 😀 😀
ci ona vobec aj toho chlapa ma .... 😝 😝 😝

simik22
5. nov 2011

@nativanativa no to sa mi uz asi nedozvieme, ale ta dievka musela minut majland na tehu testy :D

bettypo
5. nov 2011

@lulucinka neomieľaj to isté, jasné že nie si tehotná. Už si si našla všetky svoje príspevky? Čo si o tom myslíš? Toto rieš a nie imaginárne tehotenstvo

bettypo
5. nov 2011

@vejula aj mne napadlo OCD 😒 😒 😒

bambi2
5. nov 2011

@lulucinka no co ako dopadol test?? tehotna ci nie?? 😉 uz sme zvedave na vysledok 😉

zuzik1983
5. nov 2011

ahojte kocky,myslite, ze je velmi skoro si rob it test na 24 den cyklu?som hrozne nedockava a spravila som si ho uz a ukazal negativne.tak som trochu sklamana.je tu niekto taky, kto si robil test na 24 den cyklu a bol negativny a neskor uz pozitivny?mozem byt este tehu? neviem preco, ale mam strasne silny pocit, ze to tamv brusku je(a mozno si to len nahovaram, kedze tehu chcem byt 😉

lulucinka
5. nov 2011

@bambi2 : urobila som si test,vyzerá byť negatívny.Nič tam nie je,len jedna čiarka ale keď všelijako natáčam test raz tam trošilinku niečo vidím,raz nie.Tak neviem,ukázal by test normálne nejako výraznejšie tú druhú čiarku 33 dní od styku alebo by som ju musela skúmať a hľadať pri okne,pod rôznym uhlom?

lulucinka
5. nov 2011

Ale chcem si zopakovať test 45dní od styku,to už by musela byť druhá čiarka uplne jasná,nie?Ano mám nutkave myslienky,strach,nahovaram si aj ked sa nemilujem,ze sa milujem,rozmyslam ci som vzala vsetky tabeltky co ak sa mi nejaka zasekla v hrdle alebo nieco a tak.Proste asi mam paranoju alebo ja neviem,uvedomujem si to.

lauricka
5. nov 2011

@lulucinka vies co, hod ten test do kosa a chod si von vyvetrat hlavu, OK? Nieco ti asi bude, ale nebude to tehotnost. A uz to tu nevypisuj dokola, najdi si ine hobby.

usacek79
5. nov 2011

@lulucinka neuvazovala si o navsteve psychologa/psychiatra? trpis zjavne akousi paranojou, resp. posadnutostou a to teraz nevtipkujem, ani ta neurazam. Uplne vazne, chod k odbornikovi, nie je to s tebou v poriadku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre