Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

sonagolisova
4. jan 2013

@enanena a kolko ma maly mesiacov ? nemyslim si , ze by si musela byt tehotna...niekedy sa to stava...treba len vyckat a castejsie prikladat babo a ono sa to opat nastartuje...ak ma uz 5 mesiacov mozno by som zacala so zavadzanim prikrmov..mozno je hladny a mliecko mu nestaci

enanena
4. jan 2013

@sonagolisova maly uz bude mat 11 mesiacov a doteraz bolo v pohodke mliecka a zrazu nic a mna to bere hlavne preto ze maly ani prikrmom moc neda ☹

sonagolisova
4. jan 2013

no ja by som len castejsie prikladala, kludne by som skusila aj kazdu hodinu...bude to sice na nervy ale treba skusit..skus aj tie caje pre maminy na kojenie...ja som to nepila ale moja znama ano a koji syna kt.ma 2,5 roka 🙂

sonagolisova
4. jan 2013

@enanena no ja by som len castejsie prikladala, kludne by som skusila aj kazdu hodinu...bude to sice na nervy ale treba skusit..skus aj tie caje pre maminy na kojenie...ja som to nepila ale moja znama ano a koji syna kt.ma 2,5 roka

apple15
5. jan 2013

No dnes rano som si robila test a bola tam aj druha ciarka - zase 🙂. Bola sice slaba, ale bola jasne viditelna 🙂

zizimimi
5. jan 2013

AHOJTE BABULKY...
TAKZE...BRALA SOM ANTIKONCEPCIU ASI TAK STYRI MESIACE...KVOLI SILNEMU MENSTRUACNEMU KRVACANIU...POMOHLO TO FAKT CYKLUS PRAVIDELNY...POTOM SOM SKUSILA VYNECHAT ...NEPRISLA DVA MESIACE....POTOM OPAT PRISLA...A NA POSLEDY SOM MALA 25.11.2012 do 01.12.2012...A OD VTEDY NEPRISLA....BYVA MI OD VTEDY DOST ZLE HLAVNE KED SA NAJEM ZA HODINU SOM OPAT HLADNA...AJ MI JE TAK NA ZVRACANIE...TEST SOM SI ROBILA VO STVRTOK JEDEN NEGATIVNY A DRUHY TAK TIEZ ALE TAM KDE MA BYT TA DRUHA CIARKA JE TO DOST VIDITELNE PRIESVITNE...DAKUJEEMMM 😒

bravismi
6. jan 2013

@zizimimi ahoj, snazite sa o mimciatko? mali ste vstyk pocas ovulky? lebo ak ano, a menstruacia ti stale nechodi, je tam urcite velka pravdepodobnost, ze tehotna si.. ak si uz mala aspon naznak na teste, skus si ho spravit este raz zajtra rano a uvidis, ci ciarka stmavla... ak ano, tak je to jasne 🙂 a budeme ti gratulovat..
co by sme mi dali za aspon slabu ciarocku ☹

bravismi
6. jan 2013

@mamina2388 takze s tou kovovou chutou v ustach, ja si myslim, ze si tehotna, moja sestra sa trapila s tou chutou celych prvych 5 mesiacov tehotenstva, musela cely cas nieco zut, aby jej to aspon nejak ustupilo 🙂 no a o tych prsiach a bolestiach v brusku ani nehovorim..
velmi vam to prajem, urcite daj vediet ako si dopadla, som zvedava..
ja som 32DC, po 3 negativnych testoch a menstruacia stale neprichadza, tak len dufame, ze sa to este nejak vycaruje do tych vytuzenych 2 ciarociek..

bravismi
6. jan 2013

@apple15 jeeeeeej gratulujem !!! to je krasa,
nechces mi ten test poziciat? ☹ ja uz po tolkych testoch zacinam mat pocit, ze tie druhe ciarky si tam musis primalovat aby som ich tam vobec nasla 😒

mamina2388
6. jan 2013

Tak babenky ktore mi drzali palceky a aj tie ktore ma povzbudzovali...DAKUJEM VAM,
zrejme s toho nic nebude, pretoze od vcera vecera priserne krce v brusku, i ked bradavky stale bolia ovela viac boli brusko, a uz sa objavilo aj take slabe spinenie...
tuzime po babetku, no ale asi sa budeme musiet zmierit s tym ze nebude...
Drzim Vam vsetkym palceky nech si najdete svoje ocakavane // na testikoch.

javorinka2
6. jan 2013

ahojte baby 🙂 neviem, či sa to se hodí, ale neviem čo si mám myslieť...Pred 10 dňami mi pichli decapeptyl depot kvoli endoske, mam 2 malinke ciastočky na pravom vaječníku, vraj nic vážne, ale dnes mam akýsi cudný hnedý výtok, neviem ci ma s tým niektorá skusenosť, ale neviem co to može byt ☹ Snažime sa o bábo už vyše roka, myslite že by som mohla byť v tom????

bravismi
6. jan 2013

@javorinka2 javorinka urob si testik a daj vediet ako si dopadla.. hnedy vytok predsa nie je menstruacia, takze urcite tam je moznost tehotenstva.. 😉

bravismi
6. jan 2013

@mamina2388 ☹ ale to este stale nic neznamena, nie? pokial to nie je normalna menstruacia, tak by som to este nevzdavala, vsak uvidis..

zizimimi
6. jan 2013

@bravismi ahoj....nesnazime sa o babetko....ale keby to bolo iste urcite by sme boli vsetci stastny a dali by sme mu len to najlepsie a hlavne obrovitaaaaaaaaaaansku lasku...jemi vaaas hrozne luuuuto...drzte sa...

bravismi
6. jan 2013

@zizimimi tak potom sa tesim s tebou a este viac sa budem, ak to vyjde 🙂
tak aj nam je to luto, ale nakolko su aj pariky, co sa uz snazia viac ako rok alebo dva roky, este to nie je take tragicke..
su to este len tri mesiace, co sa snazime, ale miminko uz chcem dva roky, tiahne sa to jak taky slimak slimakovsky 😠

bravismi
6. jan 2013

@lienka19881 ahoj lienuska, no tak uz som ju aj dostala vtedy toho 5teho decembra. no a teraz to uz 5ty den meskaaaa, uz som po 3 negaticnych testoch, ale aj tak este dufame.. vsetky priznaky okrem zvracania.. uvidime, ja si tam tu ciarku asi aj dokreslim 😠 a cervenu farbu nechcem ani vidiet hihihi mam taky pocit, ze som musela neskor ovulovat a otehotniet pred mrskou mrchatou a preto mi to este nejde zachytit.. /teda byt uprimna, takto som si to vysvetlila a checm tomu verit hahaha/ uz som unavena z tych hnusnych skaredych jednociarkovych testov!! ☹

zizimimi
6. jan 2013

@bravismi hmm..poznam jednu co sa snazili tri roky stale nic potom isla na umele oplodnenie...bola v 8tt spadla a potratila....potom sa zobrali skusali este a po pol roku sa im to podarilo...taketo babule co sa snazia dlho a su uz stoho zufale a niektore to ani nechcu a su tehu hned a nestaraju sa to ma vie najviac vytocit...dufam ze sa vam to coskoro podariiii...

bravismi
6. jan 2013

@zizimimi no presne o tomto sme sa bavili s mojim drahym pred par dnami, ze kolko parikov sa snazi v plnej laske splodit miminko a maju tolko tazkosti s tym a kolko inych zase otehotnie okamzite a este hovoria aj o potrate, je to hrozneeee!!! aj ja dufam, a aj za vsetkych, vzdy ma hrozne potesi, ked niektora babulka odtialto napise, ze sa to konecne podarilo, hrozne sa tesim so vsetkymi, ako keby som tie cierky nasla na teste ja.. 🙂 len sa snazit a snazit a nevzdavat to 🙂 ja som uz asi taka preplnena mojim drahym, ze sme uz nacisto zmagorili tu moju menstruaciu a asi preto nechodi hahaha ja uz neviem.. moj milacik mi vravi, aby som sa prestala tolko kontrolovat a kned na to sa vzdy zacneme smiat, lebo on je kned prvy co sa kazdych 10 minut pyta ako sa citim, a ci nie som unavena, a ci nemam divne chute a furt sa mi kuka na prsia a je z toho cely nateseny ze jake su nafuknute, no proste tie nase chlapiata, to je uzas, co by sme si bez nich pocali 😀

zizimimi
6. jan 2013

@bravismi hmmm...tak ja dufam ze sa vam to splni...verim ze budes jedna stych naslepsich mamiciek...drzim palce...ja zajtra skusim este ten testiiikkk...uvidim...ak bude zasa negativny tak musim aj tak zajst dr...

bravismi
6. jan 2013

@zizimimi 🙂 dakujem ti, aj ty 🤐
daj potom okamzite vediet a preco k doktorovi?

zizimimi
6. jan 2013

@bravismi nemas ty co si to zasluzia tym to patriiii...ok dam...no lebo dnes mi meska uz 22den...a keby mi ukazal negativny...tak bude v tom nieco ine...

bravismi
6. jan 2013

no to ano, vsak ale uz si mala na jednom tu slabulinku ciarocku, tak dufam, ze zajtra tam budu 2 meteority 🙂

vejvass
6. jan 2013

@zizimimi ktorý si deň cyklu ked tí mešká 22den?

zizimimi
6. jan 2013

@vejvass ahoj ano 22 den mi meska MS

mamina2388
6. jan 2013

ahojte..tak a teraz mi poradte...zo spinenia je zlty vytok..a krce v brusku na pravej strane krore vyrazaju do krizov trvalo to cca 5 minut a potom klud, len ten tahavy zlty vytok...??? uz nech je pondelok aby som si mohla ist kupit test...

nicolnik
6. jan 2013

Ahoj, jsem necelý měsíc po vysazení antikoncepce, ze zdravotních důvodů jsem jí musela přestat brát , se svým přítelem máme pouze nechráněný sex, před dvouma dněma se mi dostavila divná bolest podbřišku, jako by mě zevnitř něco tlačilo, objevil se bílý výtok, mám tendenci chodit více na malou, zjišťovala jsem polohu čípku a je tak na půl zavřený, sliznice je velmi nateklá o bolesti hlavy a únavě ani nemluvě do menzesu mi zbývá ještě 5 dní, je nějaká pravděpodobnost, že by tyto příznaky mohli souviset s těhotenstvím? Já se spíše přikláním k tomu, že si tělo teprve zvyká být bez hormonů, které obsahuje HA a může být cyklus poněkud rozházený.

lienka19881
6. jan 2013

@bravismi nebooj, mozno si ozaj mala ovulku neskor, a preto ti to test este nezachytil... Podla mna skus testik znovu tak o dva dni a uz bude mozno pozitivny 🙂 drzim siiiiiilno palceky 🙂

bravismi
6. jan 2013

@lienka19881 aj ja aj ja 🙂 si pokladik, dakujem, dam vediet. ani sa od vas odtialto nepohnem 😎 a ty ako? co nove?

bravismi
6. jan 2013

@nicolnik no, ono to celkom aj vyzera na prve priznaky, aj ked ako hovoris, tak po antikoncepcii je velmi tazke posudit ako sa telo zachova najblizsich minimalne 6 mesiacov, viem to preto, lebo mi o tom prave pred par dnami hovorila zenska doktorka. sprav si zajtra rano testik ten 10tkovy najcitlivejsi a uvidis, ak by ti vysiel negativne, tak by som cakala do prichodu menstruacie a ak sa ti nedostavi, skusila by som testnut znova a ak aj potom bude negativny, tak zajdi znova k doktorovi a opytaj sa ho na radu. vravis, ze mate nechraneny vstyk, takze sa asi pokusate o miminko... konzultovala si to s doktorom?

nicolnik
6. jan 2013

@bravismi dekuji za odpoved, test se spise chystam udelat, pokud se ve stredu nedostavi menzes.O miminko se primo nesnazime,nechavame to na nahode.Mam zdravotni problemy a podle meho doktora bych mela mit mimco do 4let,takze se zatim ani extreme nesnazime,ale.ani extremne nechranime🙂 dnes uz bolest podbrisku mirne ustoupila,spise se zacli ozyvat nepopsatelne zvuky😀 a jsem dost nadmuta.Merim 163 cm a vazim 45kg, tim padem jsem hned.poznala,ze se podbrisek mirne zvetsil

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre