Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

vercatore
6. jan 2014

ajojte, ja mam zas taky problem, dostala som prvy krat menzes po porode 28.11 a doteraz nic, uz mi meska cca 11dni, robila som si dva testy, obidva vysli negativne, s manzelom si davame pozor, bo mame dvoch malych drobcekov a tretie dietatko zatial nechceme. co vy na to mali ste skusenosti?

eli_graf
6. jan 2014

@emma83 kdy mas ovu vis?
Ovulacni hlen poznas, miva pruhlednou barvu, jako vajecny bilek... a byva ho vic nez v prubehu cyklu, vic citis v kalhotkach 'mokro'... a jestli to, ze zatim nic neni tim, ze na to moc myslis,...?

eli_graf
6. jan 2014

@nikol666 vzdycky muzes byt tehotna. 😉a priznaky nemusi mit hned od zacatku kazda tehulka... nektery o tom ani nevi treba cely tehu, takze v tom bych problem nevidela...Pockala bych treba 2 dny a z prvni ranni udelala testik. Pokud si nezazila nejaky velky stres, nebo tak neco, tak bych si skocila ke gynf.dr. , ta ti urco vezme krev, udela utz a event ti pichne vyvolavacku pokud k tomu bude duvod... 🙂 tak drzim palce.

eli_graf
6. jan 2014

@lusindaaa tak coo, tesis se? 🙂 sili //?

nikol666
6. jan 2014

Stres nemam ziadny ani chora som vobec nebola ziadne lieky neberiem tak toto bolo prve co ma napadlo ked mi meskali co sa mne este nestalo ze takto dlho a skusala som aj teply kupel aj cervene vinko a nic dne je to desiaty den tak zajtra zavolam gynekologovi a objednam sa len dufam ze to nie je cysta ale nemam velke bolesti len take slabucke mierne ani ziadny vytok ani naznak menstruacie tak neviem no

emma83
6. jan 2014

@eli_graf ano viem kedy mam ovu a viem ako vyzera ovulacny hlien... ked sa zena snazi, nema na to mysliet? ano myslim, ale zeby som bola na to az velmi upata tak to si nemyslim...

jana_eyre
6. jan 2014

@vercatore, po prvom synovi som dostala menstruaciu po osmich mesiacoch a potom mi jeden mesiac vynechala, dalsi zas prisla.. (mala som ju dokopy asi 4x, potom som znova otehotnela 🙂).. len chcem povedat, ze ak este dojcis, menstruacia nemusi byt pravidelna a tak nemusis byt tehotna, navyse moj gynekolog vravel, ze je velmi mala pravdepodobnost, ze by sa domace teh. testy mylili..

vercatore
6. jan 2014

@jana_eyre ved to a uz mi dva vysli negativne

eli_graf
6. jan 2014

@nikol666 neboj, cysta to nebude... preji at je to tehu. Na gyndu si skoc, to je to nejmensi... 😉 a aspon budes mit jistotu... 🙂

nikol666
6. jan 2014

Dakujem dufam ze to bude tehu 🙂 zajtra volam doktorovi a uvidi sa 🙂

eli_graf
6. jan 2014

@emma83 ja to myslela tak, ze nektery snazilky se k tomj moc upnou, maj sex s partnerem - protoze je vhodny termin... idealni je ye milovat kdyz mate chut, obac to nekdo hodi za hlavu, na chvilku to prestane resit a a sup, // jsou tam... psychika je mocna carodejka...
No a kdyz vis, kdy mas ovu, odpovida ten vytok tomu 9dc?

andy2110
7. jan 2014

@eli_graf souhlasím. hodně snažilek tady píše,že se podařilo otěhotnět, když na to "neměly čas" myslet... našly si třeba novou práci,nebo nějakou novou zábavu,sport, dovča, nebo tak něco... 🙂

emma83
7. jan 2014

@eli_graf mam bolesti, takže čoskoro bude aj výtok... sex máme keď máme chuť, čiže hocikedy, nielen keď sú plodne dni... viem, že psychika robí veľa... Ale nedá sa na to nemysliet, aj keď sa snažil... 🙂

smisulka21
7. jan 2014

Ahojte holky u mne bolesti stale pretvavaji na gindu jsem jeste nesla protoze nase urady se spomaluji v posilani penizku dnes jsem si opetovne mnerila BT RANO JSEM MNELA 37.4 a vecer mam dokonce 37.5 tak si tak nak us nejsem jista zda to mam brat jako ze jsu nebo ne normalne jsem si drive BT nemerila ale nak tet delam vijimku doufam ze penizky dojdou brzy na testik pripadne na gindu pokut mate stimto vzestupem BT nake skusenosti dejte mi vedet co jsi myslite jsem rda aza kazdou odpoved 🙂

baruuuu
7. jan 2014

Ahojky, prosím moc o radu!
S přítelem se snažíme o mimčo. Je to 10 dní, co se do mě udělal. Menstruaci jsem měla dostat před dvěma dny, dnes jsem začala slabě špinit, ale víc nic. Jsem zvyklá, že už od prvního dne menstruace teče "červená".
Včera jsem zkoušela těhotenský test, ale vyšel mi negativně (možná je na to moc brzy). Jinak jsem teď hodně náladová, pobolívá mě v břichu. ☹
Myslíte, že můžu být těhotná?

steffi123
7. jan 2014

@baruuuu ja si myslim, ze mozes byt tehotna....ja som na 14 denzacala mat slabucke spinenie a to dva dni a test som mala. Negativny.......u doktora mi povedal, ze mam vysoku sliznicu a pichol mi vyvolavacku, avsak uz z krvnych testov ukazalo ze som tehotna, ale test neukazal nic.......

steffi123
7. jan 2014

@baruuuu .....upresnujem- na 14 den od oplodnenia......a vlastne meskala mi menstruacia tyzden, vtedy uz mi bral doktor krv na testy a vtedy boli pozitivne....ak ti nepride menstruacia v den, kedy by mala prist, tak az vtedy si rob test tehotensky....skor to asi ani nema vyznam.......

baruuuu
7. jan 2014

@steffi123 No já jsem právě pročítala diskuze různě na internetu a jsem z toho trochu zmatená. Je fakt, že každá to má prostě jinak. 🙂 Zkusím test znovu zase za pár dní a uvidí se. 🙂
Jinak děkuju za odpověď. 😉

steffi123
7. jan 2014

@baruuuu ...určite sama najlepšie vieš, ako sa cítiš, a máš pravdu, treba to skúsiť o pár dní opäť🙂) Držím palce🙂

lusindaaa
7. jan 2014

@eli_graf tak na teste pepino cez vikend bola druha ciarka trosku silnejsia...v pondelok mala prísť mrcha a nic...dnes som si robila mamatest 10 a tam bola taka slabsia ale viditelna....dokopy som si robila 6 testov z toho 5 testov bolo robených par dni pred dnom ocakavanej menstruacie ( a to boli testy pepino a lady max) 😀 ....v piatok idem na gyndu....tak som silno zvedava....

eli_graf
7. jan 2014

@emma83 to je dobře, to je idealni, pokud si to uzivate.... uvidíš, třeba brzo najdes // 😉
to jo, to urcite nepopiram, nemyslet na to vůbec je snad téměř nemozne.... drzim pesti! 🙂

eli_graf
7. jan 2014

@lusindaaa tak to je supr! myslim,ze muzu alespoň tise gratulovat! 😉 dej vedet co ti řekl/a dr. na gyn. 🙂

adka0987
7. jan 2014

Ahojky,chcela by som sa spitat ,,,Chceme babo meska mi ms uz 5 dni robila som si aj testy ale boli negativne .Mam bolesti pod bruskom aj krize ma bolia a prsia mam citlive a sem tam sa mi kruti hlava .Myslela som si ze som tehotna ale kedze testy su negativne tak radcej este pockam .Mozem sa aj mylit kedze som bola chora?velmi som kaslala a soplila moze to bit aj stoho zeze mi meska? 😒

lusindaaa
8. jan 2014

@eli_graf diky... jasneee dam vediet... tento piatok idem na gyndu... 🙂

emma83
8. jan 2014

@eli_graf dakujem pekne 🙂 a ty si ako na tom?

smisulka21
8. jan 2014

Tak jsem si dnes delala test vysel negativni tak sem stoho smutna clovek by nerekl jak stoho budev haji tolik jsem se tesila ze us teda po jednom potratu se mi zadari a ono nic us semdosla nazoru ze se mi us nepovede otehotnet nojo jak se rika zivot je ku...

nikol666
8. jan 2014

Baby merala som si dnes bazalku bola 36.7 ale priznaky menzesu stalel nic uz 13 dni njci ani bolest prs ani taky vytok ako pri ovulke citim sa uplne super myslite ze to moze byt tehu?test som si uz nerobila dva nboli negativne ale mam trochu zavrate som taka malatnesia a stale to steklenie v strede podbruska

eli_graf
8. jan 2014

@adka0987 pokud si byla nemocna, tak to urcite muze byt tim... na druhou stranu i tehu je mozne... nekomu se // ukazou hned v den ocek.MS, nekomu i driv, a nekomu trebaal az 10 dni po ocek. MS... tak par dni vydrz a pak zkus znovu testik... 😉

eli_graf
8. jan 2014

@emma83 my se s manzilkem taky snazime, a ted je to 3.mesic.... predtim jsme meli asi pul roku pauzu, a predtim jsme se snazili taky par mesicu, ale to nsem akorad vysadila po 7letech HA, takze jsem to mela rozhazene hrozne... takze ted merim BT a pouzivam testiky, k tomu femibion 800 (podle rad ostatnich snazilek). my bychom si mimco prali, ale neupiname se k tomu... zatim se nesnazime tak dlouho, a jak jsem psala, snazime si sex uzivat, a ne jen 'delat deti'... 🙂 tak uvidime.

eli_graf
8. jan 2014

@smisulka21 neboooj! Kazda z nas se urcite docka! Hlavu vzhuru... nektera to ma holt jednoduchy, jina velmi slozity.... ale netrap se, uvidis, to prijde! 😉 jak dlouho se snazite?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre