Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

anndy001
11. nov 2015

Ahojte mam velky strach..a priserne pocity..bojim sa..mozno budem zla a odsudite ma ale uz som přemýšlela nad tým najhorsim..bud su to hormony ale som to ja neviem....co mam robit neviem...
Uz my je lepsie bolesti uz take nemam ale hormony utrogestan berem , vraj neni silny ani nebezpecni ale ja neviem..uz neviem nic..baby co je somnou..su to hormony alebo nesom na dieta pripravena?:'(:'(:'(:'(

anndy001
11. nov 2015

Mam 23 rokou som mlada na dieta?

travnerka12
11. nov 2015
Používateľ travnerka12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od travnerka12.

@anndy001 to zalezi len na tebe ci sa uz na to citis

anndy001
11. nov 2015

Myslím si ze strach a nerozhodnost k romu tehotenstvu patri..tesim sa..to su asi hormony..

anndy001
11. nov 2015

Vsetkym velmi krasne dakujem za rady a skusenosti...
Dakujem krasne ....

123choco123
11. nov 2015

Ahojte dievčatá. Pred tromi týždňami mi z prsníkov po stlačení vytiekol dvojfarebný "výtok" jedna kvapka biela druha priesvitna ale na druhy den uz nic.teraz po troch týždňoch znovu a uz to trva pár dni. V piatok som dostala menzes a v sobotu som odpadla,odvtedy mam každý den nižší tlak 104/70 a podobne.Menstruacia mi meškala 3mesiace (mam problem so SZ) a mala som nechránený styk viac ako raz nakoľko by sme babo uvítali ale nesnažíme sa nejako extrémne. Robila som si aj test dvakrat a vyšiel negatívny Rapiclear ale ked som čítala niektoré diskusie ze testy skúmate aj po hodine som v rozpakoch nakoľko mne vyšiel negat a po 2min som ho vyhodila. Na gyndu ma objednali az na 30.11. A dovtedy sa zbláznim 😣 Plus strasne mi začala vadit napriklad chut niektorých jogurtov a to jogurty milujem plus z niektorých pachov ma uplne naťahuje.vo myslite môžu to byt príznaky tehu aj ked som mala menzes alebo to bude skor nieco iné?najviac ma trápi ten výtok z prsníkov ....budem vďačná za kazdu odpoved

lusynka4444
11. nov 2015

@anndy001 ja mam tiez 23 a keby som zistila ze som tehotna som velmi stastna ;) neboj toto ta prejde...mala som kamosku ktora rozmyslala tak isto....bola zdepkovana...a teraz uz ked jej rastie brusko je stastna a zacina sa tesit....aj ty sa zacni a uzivaj si najkrajsie obdobie zeny ;)

beruska1108
12. nov 2015

Ahojte.tak v utorok mam dostat a dneska som testovala no vysiel negativne.este mozem dufat?

mones_xy
12. nov 2015

@beruska1108 ja neviem moj test vysiel den pred ms velmi velmi slaby...ja by som netestovala skor ako den pred alebo v den ocakavanej ms...

evelyn102
12. nov 2015

@beruska1108 ja som sa testla asi 3 dni pred a už som mala slabulinkú čiaročku a potom len silnela. A už sme 9 týždeň 👍💓 nie každá to tak ale má niekomu ukáže až po meškaní ms. Skús tak deň pred ms alebo deň očakávanej ms. Držím palce ✌️👍

aber
12. nov 2015

@beruska1108 to je veľmi skoro, zbytočne si vyhodila peniazky, mala si počkať až keď ti bude menzes, ja som tiež testla pár dní pred a bol negatívne a keď mi meskala týždeň tak bol pozit

kikuska12396
12. nov 2015

Mne dnes mešká 6dní a test je negatívny

beruska1108
12. nov 2015

Dakujem vam pekne za odpovede.netestovala by som tak skoro len som ochorela.strasne ma boli hrdlo tak som sla k doktorovi ale som mu povedala ze sa snazime o babtko tak mi nedal antibiotika preistotu.a vcera ma celi den boli krize ale strasne a vecer som vracala dneska som radsej ani do roboty nesla lebo stale ma pobolievaju

anndy001
12. nov 2015

@lusynka4444
Este ked som nebola tehotna tak som to strasne chcela a teraz ma prenasleduje strach a plac..kedy sa to zmeni stale sa chvejem uz som zufala neviem co sa deje 😢

kace22
12. nov 2015

@steinarka uz tri dni som mala bolesti brucha a dnes mi prisiel nejaky divny hnedy vytok,som teraz troska zmetena ze tym ze som tie tabletky prestala brat si asi telo mysli ze som v 7dnovej pauze a dostanem menstruaciu alebo je to zvest ze budeme rodicia 🙂

veronika1037
13. nov 2015

Dievčatá, využijem túto diskusiu a spýtam sa robila som si dnes test a druhá čiarka je len taká trošičku ak duch pomaly čo to môže znamenať prosiiiiim poraďte mi ....

steinarka
13. nov 2015

@veronika1037 no co by to asi znamenalo.. ze test je pozitivny.. vela stastia

veronika1037
13. nov 2015

@steinarka aj keď to je len takáto čiaročka neviditeľná???? Ak je pozitívny ja vyskočím z kože 🙂 🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂

mones_xy
13. nov 2015

@veronika1037 ciarka je dost viditelna🙂 .. Kolko dni pred ms?

steinarka
13. nov 2015

@veronika1037 nevadi, ze je slaba.. to znamena, ze vajicko sa len nedavno uhniezdilo, a teda nemas este v tele tak vela hcg.. dolezite je, aby tato ciarka silnela kazdy druhy den.. rob si testy kazdy druhy den a uvidis, ze silnie ;)

veronika1037
13. nov 2015

@mones_xy včera mala dojsť a krvácanie nikde 🙂

mones_xy
13. nov 2015

@veronika1037 ak ani po tyzdni nedojde urob dalsi test a uvidis co ukaze ..uplne zbytocne by si testovala kazdy druhy den..vsetko bude ako ma byt a ak je plod dost silny tak sa udrzi..skor ako 7tt nechod ani k lekarovivak sa budes citit fajn a nebudes krvacat ..vela stastia!!

veronika1037
13. nov 2015

@steinarka ešte otázočka prepáčte že som takáto ale mám už menšie nervy aby to už konečne vyšlo , keďže sme sa snažili 🙂 Doktorovi sa mám ozvať až keď bude čiarka viditeľnejšia?

steinarka
13. nov 2015

@veronika1037 k doktorovi mas este kooopec casu ist.. na sone nic neuvidi a zbytocne budes stresovat, ze ci je vsetko v poriadku.. teraz pekne testuj a ked ciarocka bude silniet, tak to je len a len dobre.. kym nespinis, nekrvacas, ci nemas extremne bolesti, tak si to uzivaj..

veronika1037
13. nov 2015

Ďakujem baby tak mi držte palčeky ;) aby to silnelo 🙂

mones_xy
13. nov 2015

@veronika1037 este mozno tolko ze slabe menstruacne bolesti, pichanie v podbruskunje prirodzene, vtedy si lahni a oddychuj, to postupne prejde 🙂 drzte sa teste sa 🙂

steinarka
13. nov 2015

@veronika1037 drzim 🙂 a ver tomu, ze bude

lusynka4444
13. nov 2015

@anndy001 to urcite prejde to su hormony...zacni sa tesit a hlavne si to uzivat ;) ale ja budem mozno taka ista chapem ta

zorilka
14. nov 2015

@veronika1037 Ahoj, gratulujem, toto je ciarka ako vysita 🙂. Mne napr. doktor povedal, ze sa mam objednat ked mi menzes bude meskat aspon tyzden, tak po tyzdni tam kludne zavolaj a oni ti povedia kedy mas prist 🙂

veronika1037
14. nov 2015

@zorilka no dnes som si robila znova test a este slabšia čiarka sa bojím že sa zbytočne teším :( zatial mi len 1 deň mešká menzes :/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre