Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zlaticko122
21. aug 2016

@nivea777 napisem urcite. Dakujem

veronika141
21. aug 2016

Ahojte kočky, par dni mi mešká menštruácia mam príznaky, nevoľnosti, balenie bruška, únava.. Ale tehotenský test mi nevyšiel.. Gynekológ mi povedal ze tehotenstvo nieje vidno.. Myslite ze môžem byť tehotná? V pondelok idem na krv už sa neviem dočkať výsledkov

lucka313
21. aug 2016

Ahojte baby, mám 2 mesačného syna a mám taký pocit že som zas tehotna. Môže sa to stať? Tak skoro po pôrode.? Uz nekojim a menzes som ešte nedostala. Bazalnu teplotu som mala 37,1. Stalo sa aj vám že ste otehotneli po šestonedelí alebo počas?

zlaticko122
21. aug 2016

@lucka313 osobne poznam jednu pani ktora takto otehotnela

lucka313
21. aug 2016

@zlaticko122 takže môžem čakať že mi gynekológ dá zas knižku. Dakujem

catherinah
21. aug 2016

@lucka313 aj ja poznam. Este pocas sestonedelia otehotnela.

catherinah
21. aug 2016

@veronika141 skus este iny test.

marienka1703
21. aug 2016

@lucka313 vraj po sestonedeli je najvacsia pravdepodobnost, 🙂 ale mozno niesi, mozno ti este nenabehli,,,, ja som bola po laparke,,,,mrcha mala prist do 6 tyzdnov, cakam cakam a nic,,,, otehotnela som🙂 a to som nemala od laparky vobec mrchu, takze mozne je vsetko 🙂

zlaticko122
22. aug 2016

Tak dnes som bola u gynekologa a mam silny zapal na lavej strane. Dostala som a tibiotika....

noname101
22. aug 2016

Ahojte baby, mam taky mensi problem...V nedelu 14.8. som pri moceni krvacala a neskor asi o 3-4 hodiny som pocitovala silnu bolest krizov. Dnes mi druhy den meska menstruacia (inak mavam pravidelny 26-dnovy cyklus a uz 5 dni ma boli brucho ako pred MS). Robila som si tehotensky test ale vysiel mi negativny. Mam sa bat tehotenstva alebo moze ist o nejaky zapal? Dakujem

matrina234
22. aug 2016

Baby tyzden meska mrcha ... ale pred dvoma mesiacmi som vysadila ant ... kvoli 3tyzdnovemu spineniu ... robila som si test a negativny ...

nivea777
22. aug 2016

@matrina234 mozes mat rozhadzany cyklus..mne tak meskalo 5 dni..ale moze to byt aj tehu.. skus test o dva dni

lili225
22. aug 2016

@noname101 treba lekárovi...to bude nejaké ochorenie, zápal....

noname101
22. aug 2016

@lili225 dufam ja sa trosku obavam aj toho tehotenstva totizto....

veronika141
22. aug 2016

@catherinah dnes sa mi potvrdilo ze som tehu 🙂 som šťastná

matulikm
23. aug 2016

@veronika141 Gratulujem ♥ prajem krásne tehulkovanie 🙂 a nezabudni poslať tehu bacilky 🙂

janie7
24. aug 2016

Zdravim dievcence, neviete nahodou poradit v mojom pripade? Pred dvom tyzdnami sme sa vratili z dovolenky a 19.8. som mala dostat mrsku no zatial stale nic. Obcas ma pichne v podbrusku a mavam biely až leskly vytok bez zapachu. Pocas dovolenky som trosku spinila, ale iba co som si nasla na toaletnom paperi trosku ruzovej a na treti den trosku tmavsej krvi (ale tie dni mi vychadzali na ovulku). Prsia ma bolia len trosku a tehotensky test/Mamatest uplne snehobiely: zajtra idem ku gynekologovi, len by som chcela vediet ci ste sa s takymto niecim uz nestretli. Dakujem.

katka1601
24. aug 2016

@janie7 ja mavam toto dost casto ako pises ale ja mavam nepravidelnu ms.bude to mozno len prechladnutie.ale test by ti uz ukazal ze si tehotna.mamatest je dobry spolahlivi aspon podla mna.

katka1601
24. aug 2016

@janie7 gynekolog este neuvidi ci si tehu to je este kratko.ale mal by ti spravit vyter ci nemas zapal.
ale drzim palce abz ti to dopadlo ako si zelas 😉

xixiximyxi
24. aug 2016

Poradte co si myslite
Testy negativne
Meskam 7 dni. Pm bola 11.7. Cyklu mavam 32_38.... bolia ma krize... podbrusko no teraz menej a prsia dotknut ....

lucka313
24. aug 2016

@xixiximyxi myslím si že si tehotná 🙂

mausy21
24. aug 2016

@xixiximyxi nemas foto testu mpzno tam najdeme toho ducha..tak ono je vela faktorov co moze sposobit meskajucu mrchu...

xixiximyxi
24. aug 2016

@mausy21 ja som si robila digitale Oba😥tak velmi by som sa potesila jedne ak pojdem pohladat do lekarne niejake ine take obycajne ale tie som tu velmi nevidela s priatelom zijeme v zahranici po je ho navrate zo svk sme si povedali ze naco si davat pozor .....

xixiximyxi
24. aug 2016

@lucka313 kiez by to bolo tak ale digitalne testy od clar blue neviem ci sa mylia

snazilka19993
24. aug 2016

Ahojte baby potrebujem poradit.. Dnes som si spravila tehu testy gsmamatest10.. Zabudla som si zobrat do kupelky nadobku na vzorku mocu,tam som ten pruzkovy testik troska viacej az nad ten maximum .. Cize na to policko kde sa ukazuje vysledok.. Hned v tom momente sa objavili 2 //.. Ta druha ciarka pekna ruzova,ajked uz uschla.. Potom mi to nedalo a skusila som aj duhy,ale ten uz normalne ako treba .. Dala som testik do nadobky a tam sa uz iba objavil slabulilinky duch skoro neviditelny.. Co myslite? Stalo sa to uz niekomu?

nivea777
24. aug 2016

@snazilka19993 ber do uvahy trn druhy..prvy si zjavne premocila..neviem ako vam ale mne postupne ruzovel,vyskocila prva ciarka a o chvilu po nej sa zacala objavovat druha ciarka

snazilka19993
24. aug 2016

Lebo jedna znama mi povedala,ze prud mocu je silnejsi ako ked sa namoci.. Tak preto si niesom moc ista

nivea777
24. aug 2016

@snazilka19993 ak si presiahla znacku max alebo rysku tak ho podla mna neber do uvahy..ja som to tiez tak raz spravila a bol cely rozpity..ten druhy je lepsi..skus o dva rano,ak bude silniet si tehotna..hcg stupa obden

janie7
24. aug 2016

@katka1601 Ahoj, dakujem velmi pekne za info. Aj ja mavam nepravidelny, bolestivy ms a dlhsie cykly, no od minuleho mesiaca sa mi ms skratil zo 7 na 5 dni a bol aj menej intenzivny a skoro bez bolesti. Gynekolog mi vzdy bere vytery, kedze sa snazime o babo, tak som fakt zvedava co z tohto ide byt. Zelam vsetko dobre 🙂

xixiximyxi
24. aug 2016

@mausy21 to poznam niekolko vyvolavaciek mam zasebou naposleddy v vo february ale teraz toto cele je ine aj prsia ma zacali boliet najskor bradavky a podbrusko tyzdny cele .... koli krizom som sa v noci zpbudila na bolest.. ako nespoznà am sa a to som zdravotna sestra

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre