Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

miska_hryzka
13. máj 2016

@gabikamicka zle bolo aj mne od 6.-9.týždňa potom to prestalo som schudla 7kg. Teraz už pohodicka. Nálady žiadne.

zuzana256
14. máj 2016

Ahojte ms mi dnes ma koncit vcera sme mali sex po chvilke ma bolelo pod bruchom a aj dnes sme mali sex lebo sme sa rozhodli ze viac krat budeme skusat aby bolo babo obaja to velmi chceme po dnesnom sexe ma p chvilke pbolieva pod bruchom a ked som isla potom na wc curat tak som nasla na papieri bledo ruzove neviem c to moze bit a to som mala uz slabo hnedy vytok ku koncu od dnes ma chyta unava ze by som len spala bt uz si nemeram kedze mam ms

zuzana256
14. máj 2016

nazaciatku ms som robila test a nic

veronikanellka171
14. máj 2016

@zuzana256 sexujte kazdy den, hlavne vecer nech s tymi spermiami v sebe kvazi spis... Ruzovkasty vytok mohli byt pozostatky mrchy

zuzana256
14. máj 2016

@veronikanellka171 vzdy po sexe chvilku lezim a idem na zachod aj curat aj sa utret lebo keby som isla soat tak to mam vsetko na pyzame a pre mna je to neprijemne vzdy sa musim utret ale je toho malo

zuzanka3381
14. máj 2016

@zuzana256 Zuzka, ty najprv navštív psychológa, aby ti trochu pomohol a potom sa snaž o bábo. Nemôžeš takto úpenlivo niečo chcieť, toto je choré a just to nevyjde. Už sme ti tu všetky radili, aby si šla na nejaké výšetrenia, prečo sa nedarí tak dlho. a hlavne, nemôžeš snáď očakávať, že keď ti teraz končí mrcha a včera ste spolu sexovali, že už si tehotná a máš ružové výtoky prosím ťa. Toto nemyslíš vážne.

gabikamicka
14. máj 2016

@miska_hryzka no mne zatiaľ nic nezvracala som len chute strasne vela jem a pobolievanie pod bruškom jemne pichanie
Niesom si istá ci mozem užívať B 9 ak mi ju neodporučil lekár ale beriem ju pravidelne uz 4. Mesiac

gabikamicka
14. máj 2016

@baby24 tak uz daj cim skor vediet ako

nataliaan
14. máj 2016

ahojte.. chcem sa opytat..mam priznaky teh. bolesti prsnikov, bolesti krizov a podbruskom.. a zvecsenu sliz. maternice..ale testy mi vysli negat menstruaciu som mala 2x do mesiaca a teraz mam po 28dnovom cykluse znaky menst.teda mierne vytoky s prim. krvy.. mozem byt aj tak tehot.?

gabikamicka
14. máj 2016

@nataliaan Ajoj ja som nemala ziadne krvavé výtoky iba mliečny a do teraz mam ako PMS tak uvidis krvácať by si v tehu vraj nemala

gabikamicka
14. máj 2016

@nataliaan k dokimu naj

nataliaan
14. máj 2016

@gabikamicka no bola som.. ale tie priznaky som este nemala.. tak tam nechcem zas chodit jak na hodiny klaviru😁

gabikamicka
14. máj 2016

@nataliaan ☺️ a co ti tam povedali ?

liliputka23
14. máj 2016

Ahojte baby chcem sa spytat bola som u dr meskala mi ms tak mi urobil sono ze tam nic nieje ale testy spm mala pozitivne .. tak mi zobrali krv a tam vyslo ze teda som tehotna ale ze to hcg je este male ..myslite ze to znamena nieco zle alebo ja uz neviem strasne stresujem z toho ze tam nic nevidel ..dakujem za kazdu odpoved

gabikamicka
14. máj 2016

@liliputka23 mozno ze si krátko tehotna preto ziadne stresi raduj sa čakaj z radosťou
Kolko ti mešká ms

liliputka23
14. máj 2016

@gabikamicka no aj sestricka to povedala ze asi som este kratko .. no u mna je to tazko kedze nemam pravidelny cyklus

zuzana256
14. máj 2016

@zuzanka3381 a co ak to ms neni a test este necce ukazat nic ako to bolo tu povedane ze aj zeny ktore zistili tehu alebo este vobec netusia ze su tehu tak maju ms a az neskor im ukaze ze su a ja na ziadnu navstevu psychologa nejdem neni som sprosta a neni som jedina co tu tiez taketo veci pisem tak nehovor ze to neni normalne

nataliaan
14. máj 2016

@gabikamicka no takto ja som isla na preventivku.. povedala som mu ze mala som 2x menzes a ze ma pobolieva prso.. on ma vysetril a povedal ze mam zvedsenu sliznicu mat. zobrali mi krv a tie vys. co patria k preven. a ze je vsetko poho ze nemam zapal ani ze nejsom teh. tak nevie preco to mam.. poslal ma na sono prsnikov aj to je okey.. lenze ja som bola 26marca u neho a 24 mi skoncil druhy menzes.. a z poboliavania jedneho prsnika som zacala mat citlive bradavky asi 3dni a potom zacali cele prsa bolet az doteraz..robila som si testy a nic..tak vobec neviem co mam cakat..😑

baby24
14. máj 2016

@gabikamicka zajtra mozem urobit aj ovu test nemam tehotensky.... Co myslis??

gabikamicka
14. máj 2016

@liliputka23 nevadí hlavne si užívaj gratulujem ti ja som tiez mala nepravidelný

gabikamicka
14. máj 2016

@nataliaan nemyslíš ze to druhé krvácanie bola silnejšia ovulacia ? 🤐🤔
A je skoro na testy ? Dnes si kolky den od toho predošlého krvácania? Ideme trosku si urobiť dohady ci je skoro na tehu test

gabikamicka
14. máj 2016

@baby24 neviem neviazala by som sa niejak na ovulacny test ani neverila mu na zistenie tehotenstva skor si kup dalsi tehu 🤔

gabikamicka
14. máj 2016

@baby24 v takej veci z tehu treba ist na istotu nie skúšať Ovu testy na zistenie tehu

nataliaan
14. máj 2016

@gabikamicka no ten prvy si moc nepametam kolkateho boli ale ta druha zacala 17 marca a skoncila 24marca..

nataliaan
14. máj 2016

@gabikamicka viem ze to bolo v ten mesiac 2x

nika_mela
14. máj 2016

Ahoj baby, 🙂 potrebujem od vás radu, už sa stalo niektorej z vás že?? Sex mam nechranení antiku neberem babatku sa nebranim ani sa on nesnazime, ide o to že posledné dva týždne mi je divno, zvracala som asi po 2 rokoch z ničoho nič, hlava sa mi točí, niektore pachy mi strašne smrdia 😀 napina ma z nich, nevedela som že sú to niejaké príznaky tehu až kym som neprisla sem na MK a nezačala čitat prispevky 😀 tak som spravila test bol tam taky slaby duch, V den MS mi prislo spinenie dva dni a na druhy den sa mi jak keby MS spustila ale taka slaba ze taku slabu ani nemavam, pride mi to cele take divne neviem co si mam o tom myslet ci som tehotna alebo nie aj ked sa citim tak inak. O par dni skusim test znova ak nezacne normale ako ma MS 😀 , ďakujem za všetky vaše nazory 🙂

gabikamicka
14. máj 2016

@nataliaan sedem dni je vela na ovulacne

miska_hryzka
14. máj 2016

@gabikamicka ja beriem Femibion. Skús pozrieť tu na nete, ale vitamíny by nemali škodiť. Chute ja nemam vôbec, skôr na nič nemám chuť, nič nechcem jesť 😀

nataliaan
14. máj 2016

@gabikamicka noo to je.. fakt netusim.. :/ uvidim o dva tyzdne ked pojdem gyndosovy... ak by som bola uz to bude videt..

liliputka23
14. máj 2016

@gabikamicka dakujem pekne no uzivam len cloveka to vie vystrasit kedze prve tehu som mala bez nejakych problemov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre