Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

sibalka21
7. dec 2014

Baby ak smiem pochvalim sa 🙂 Myslim ze uz to je jasne 🙂

domi1989
7. dec 2014

@sibalka21 gratulujeeem 🙂

simonnka2014
7. dec 2014

@sibalka21 Gratulujem,už si bola u lekara?

tinkafe
7. dec 2014

@sibalka21 tak to teda je 😉

sibalka21
7. dec 2014

Dakujem baby 🙂 a @simonnka2014 nie v piatok idem na krv a v pondelok k lekarke :D

15snazilka15
8. dec 2014

Baby, nájde sa tu niekto s podobnou skúsenosťou...? S manželom sa snažíme o bábo už skoro 3 roky. MS mi mešká už 4 dni (to sa mi nestáva, skôr že to dostanem už 24.-25.deň) včera sme testovali, no test bol negatívny :( stále ma bolí v podbrušku ako keby som to mala dostať... Čo si o tom myslíte?

boubelka0021
8. dec 2014

Co poviete?Prvy test robeny 26.11 /duch/ a posledne 7.12....Nerastie to pomaly?Bojim sa aby nebolo mimomaternice alebo horsie.K dr.idem stvrtok

madana
8. dec 2014

@boubelka0021 podla mna to moc sledujes.Ved je to jasne zretelne,je tam silna ciarka. 🙂

aredhel
8. dec 2014

@boubelka0021 nechapem preco by to malo byt mimomaternicove 🙂 ved ta ciarka pekne zosilnela 🙂

piacere
8. dec 2014

@boubelka0021 sú určité typy testov,kde kontrolná proste nikdy nebude silnejšia ako testovacia, ak ťa to máta 🙂 Myslím, že sa nemáš čoho obávať.

boubelka0021
8. dec 2014

@madana
@aredhel
@piacere bojim sa lebo po prvom porode mam poklesnutu maternicu ci posvu a obavy aby sa udrzalo su silnejsie..Sem tam ma pobolieva podbrusko a vajecniky.Podla poslednej menstruacie by som mala by v 8tt

veronikax
8. dec 2014

@boubelka0021 mas krasne pozitivne testy 🙂 nemysli na zle veci 🙂 ludia si dokazu rozne veci privolat 🙂 tes sa z dvoch // 🙂 ved uz len par dni a Dr. ti potvrdi ze je vsetko v poriadku 🙂 nestresuj .... raduj sa 🙂 a uz len pozitivne myslienky ;)

6699333
8. dec 2014

Baby neviem kde mam polozit tuto otazku tak ju dam sem brali mi krv na hcg hormon pretoze som.mala dve // vyšlo mi 700 co si o tom myslite som tehotna na 100% dakujem za odpovede

aredhel
8. dec 2014

@boubelka0021 ak nemas silne bolesti tak myslim si ze sa nemas coho bat...ale najistejsie bude ak pojdes k lekarovi...teraz sa nestresuj lebo je to zbytocne a este kvoli tomu si mozes uhnat nejake problemy 🙂 takze klud aby ani male nebolo zostresovane s tebou 🙂

boubelka0021
9. dec 2014

Dnesne vecerne testovanie a testovacia ciarka silnejsia ako druha 😃

veronikax
9. dec 2014

@boubelka0021 kraaaasny testik 🙂 sen asi kazdej .. co sme tu 🙂

boubelka0021
9. dec 2014

@veronikax no ostala som v soku testovacia bola silnejsia ako druha ciarka

lienocka18
9. dec 2014

Ahojte baby.prosim vase nazory 🙂 S priatelom sme mali styk pocas plodnych dni a aj pocas ovulacie. Asi dva dni po tom som citila strasne zvlasny pocit podbruskom. Neprijemne silne krce ale potom to preslo. A teraz asi druhy den sa citim ako keby som mala dostat ms. Na test je este skoro 😕 a niekedy ma zabolia trosku prsia a mam zvecsenu chut do jedla a zvysenu teplotu inak nic ine. Myslite ze by sa nam zadarilo? :/

monicka2510
10. dec 2014

@lienocka18 to uvidiis az casom, ja som tiez teraz v ocakvani, ci sa abo nie, pocity hovoria nieco ine aj príznaky a k lekarke mam ist v najbliysomm case cize mozne to jee

lienocka18
10. dec 2014

@monicka2510 Ah jaj to cakanie je asi najhorsie no bojim sa sklamania.. :( este tyzden aj daco musim cakat ci pride ms alebo nie .. Keby som si slravila test ukazal by uz ci este nie ?

sara92
10. dec 2014

Ahojte žienky. Vidím tu veľa radostných správ, takže vám zo srdca gratulujem 🙂..chcela by som sa poradiť..som 30 DC..zvyčajne mám ms tak 29 dní..neviem, kedy bola ovulácia, nejak zatiaľ nesnažilkujeme, ale jasné, že budeme šťastní, ak sa nám podarilo 🙂. Asi pred 2 týždňami som mala na toal. papieri červenú krv, ale potom už nič..bolo to v období, keď bol aj hlien, tak som myslela, že ovulačný, aj keď nikdy predtým som to nemala. Potom pobolievanie v podbrušku, občasné pichnutie na ľavej strane, momentálna bolesť v prsiach, únava a ozaj časté močenie - mm si myslel, že som prechladla, až kým nám to nezačalo vŕtať v hlave :D...a potom bolesť hrdla, čo nemusí byť žiadny príznak 🙂..no myslíte, že by to už mohlo byť ono? Keď urobím testík v piatok ráno, už by mohol asi ukázať, však? Viem, že pravdu mi povie len lekár, ale padlo mi dobre sa vyrozprávať 🙂 Tak snáď mi niektorá napíšete nejaký názor, budem vďačná 🙂 A držím vám palce 🙂

monicka2510
10. dec 2014

@lienocka18 to je individualne , napr. sestra uz je v 6 mesiaci a jej hned tyzden pomaly od oplodnenia ukazal jasne dve ciarky, a zas kamaratka tak tej az ked bola cca 9-10 tyzdnom jej ukazalo slabucku to zalezi od hladiny HCG...

lienocka18
10. dec 2014

@monicka2510 tak pockam este par dni a potom vyskusam .. A ty si si robila uz test?

monicka2510
10. dec 2014

@lienocka18 robila som si a boli duchovia, ale cakam este par dni lebo som , mam zblbnuty cely cyklus, bo asi pri uzhniezdovani pripadnom mi prislo take nieco ako M, tak preto teraz cakaam

lienocka18
10. dec 2014

Aha tak drzim palce 🙂 a po kolkych dnoch si si robila test ? Ja mam 10 dni este do ms :/

monicka2510
10. dec 2014

@lienocka18 vies co akurat som si popri praci pocitla v kalendary, takze ono svoje dni som dostala normalne ako som mala to bolo 2.11.2014 potom cez plodne dni mohlo dojst teoreticky k oplodneniu ja mávam tak cca okolo 14 dňa cyklu plodne dni a potom na 6 den od teretickeho oplodnenia som dostala opat svoje dni teda ak to boli pretoze ako som to konzultovala, tak medzi 6-12 dnom po oplodneni mozem dojst k takemu krvacaciu , uhnezdovaniu a zeny to vraj beru ako menstruaciu cize tak v tom obdobi test bol len s duchom a tyzden som uz netestovala , takze mozno dnes vecer po praci budem mat klud tak testnem a som zvedava ako bude vyzerat test...🙂 sak skus pockat do MS, alebo skus vyskusat testnuut

gabikamicka
10. dec 2014

Ahojte dievcence mam otazocku od pohlavneho styku uz asi tyzden mam mierne pobolievanie v podbrusku este som nemala taky pocit pohl.styk bol na plno 2 x po sebe .. ovullku podla kalendarov a skrateneho cyklu som mala uz pocas kramov aj pohl.styku 😢 😢 zadari sa co myslite ?

veronikax
10. dec 2014

@boubelka0021 takze uz len dobre myslienky ??? 🙂 ah jaaaaj :D paradne kolajnicky ! :D

lienocka18
10. dec 2014

@monicka2510 noo ja man teraz teoreticky 5 den.. Ale krvacanie som este nemala takze asi zbytocne by som robila test :/ ale uvidim mozno si zajdem kupit test a vyskusam pd zvedavosti 😕

lienka93
10. dec 2014

Ahojte dievčatá. Chcem sa s vami poradiť. Minulý štvrtok som mala dostať ms a neprišla a robila som si 3 testy. A boli // Bola som šťastná pretože sa snažíme viac ako rok. Ale teraz mám strach. Keď tak počítam teraz by som mala končiť 5 tt A bolesti v podbrusku ešte stále cítim. bolesť trvá max. 1 min a potom prestane. Ako dlho zvykne bolieť? K dr. som objednana až na utorok. Už som raz potratila tak mám strach. :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre