Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zuzana256
9. sep 2015

@sibalka21 ved uvidim teda kedy

vlasze
9. sep 2015

@misinkam12 gratulujem

klaudinka363
10. sep 2015

@veronka033 ano, dam vediet 🙂ozvi sa aj ty potom 🙂

luta13
10. sep 2015

@veronka033 dakujem...😉

luta13
10. sep 2015

@misinkam12 krasne //...gratulujem...pre istotu sprav este dalsi aspon 1 testik a objednaj sa k Dr., nech Ti povie na 100%...ale je to tam...ja som mala slabsiu po 2 dnoch meskania MS...😉

aber
10. sep 2015

@luta13 načo míňať na druhý test, nech sa objedná, také zbytočné si robiť opakovane testy, keď už je jeden pozitívny, radšej nech si šetrí

misinkam12
10. sep 2015

luta@13
Ďakujem. Spravila som ďalší a tiež bola slabšia čiarka..Zajtra idem k doktorov tak som zvedavá,MS mešká 4 dní,tak dúfam,že nepríde. 🙂

petkashop
11. sep 2015

No čo si myslíte, baby?

veronka033
11. sep 2015

@petkashop podla mna tam nieco je, gratulujem 😉

steinarka
11. sep 2015

@petkashop vyzera to pekne.. 🙂

luta13
11. sep 2015

@aber mas pravdu, radsej nech sa hned objedna k Dr...😉

luta13
11. sep 2015

@misinkam12 daj potom vediet, ako si dopadla u Dr...snad je vsetko o.k...

luta13
11. sep 2015

@petkashop krasne //...gratulujem...😉

vlasze
11. sep 2015

@petkashop ahoj a kolko dni ti mešká ms?

petkashop
11. sep 2015

@vlasze Ahoj, 6 dní. Ja som si testy robila v pondelok a utorok a ešte boli negatívne. Tak som dobrala antibiotiká :/ moze to mat nejaky efekt na babo?

vlasze
11. sep 2015

@petkashop myslím že ešter nie ale gratulujem nech je všetko ako má byť

aber
11. sep 2015

@luta13 lebo mne sám Dr. Povedal, keď vám menzes už nejaký čas mešká, treba ísť k Dr a zbytočne nevyhadzovať peniaze 💵, viem, že je ťažké vydržať, hlavne pre tie ktoré sa dlho snažia, ale niekomu poradiť, že si má zopakovať už pozitívny test je na hlavu, veď keď raz je test pozit, tak je zbytočné si kupovať ďalší...

steinarka
11. sep 2015

@aber ja som si napriklad robila vela tehotenskych testov, lebo zo zaciatku, ked lekar este neobjedna, nakolko je este skoro, tak ma proste ukludnovalo, ze ciarka pekne silnie 🙂 robila som si testy do 21dpo..

adela232
11. sep 2015

Je to tam nie je o čom gratulujem 🙂

aber
11. sep 2015

@steinarka môže byť, každý lekár je iný mne normalne vynadal 😜😜😜😜😜😜😜samozrejme zo srandy, neviem či dobre viem ale keď si prinesiete pozit test, musí ťa vyšetriť.. Každý lekár iný, ja som povedala, že mám pozit a hneď mi sono robila ☺

steinarka
11. sep 2015

@aber ja som nechcela ist k doktorovi velmi skoro, nakolko som sa chcela vyhnut stresom, ak nic nebude vidno.. zavolala som sestricke skôr s tym, aby ma objednala az o tyzden, dva.. ale ona ma objednala hned.. samozrejme, nic nebolo vidno, hoci hcg som mala takmer 4000.. no a uz ma zacali strasit mimomaternicovym tehotenstvom a do toho sa zaplietla skusenost s debilnym lekarom, ktory ma chcel pre istotu poslat na kyret.. nastastie som odmietla a dnes je vsetko ok.. takze pri dalsom tehotenstve ma skôr ako v 8tt k lekarovi nedostane nikto 🙂

zuzana256
11. sep 2015

ahojte ms mi meskala 3 dni a vcera som dostala tiekla zomna iba cista krv nemoze to bit aj spinenie v podobe krvi a nemusi bit hnedy vytok mavam zavrate dnes uz nic nemam nemoze to bit aj ze by som mohla bit tehu kolko by som mala cakat aby som robila test ak by nieco ukazalo citla som ze po ms je dobre si urobir test

aber
11. sep 2015

@zuzana256 a prosím ťa pekne načo by si si robila test??? Veď tebe chodí menzes nepravidelne, mala si normálny menzes a test si nemusíš robiť... By som ti radila, ale Keďže sa potom budeš aj tak pýtať ďalej nebude ti vyhovovať čo som radila , tak si možno bola tehotná a urob si test, toto chceš počuť, či sa mýlim? A to špinenie v podobe krvi, ach jaj dievča, špinenie je slabe krvácanie červenej alebo hnedej farby a ty si liala, závrate môžeš mať lebo si stratila veľa krvi alebo si málo pila

steinarka
11. sep 2015

@zuzana256 zuzka, drzim palce dalsi cyklus.. tentokrat si budes test robit uz zbytocne.. ;) po menstruacii zacni robit ovulacne testy a, prosim ta, vykasli sa uz na tu trapnu aplikaciu, lebo menstruacia ti urcite ani nemeskala.. a trosku to ber s nadhladom, lebo mam pocit, ze uz ti to chcenie babatka prerasta cez hlavu.. fakt nic v zlom, ale treba stat pevne nohami na zemi.. vsetkeho vela skodi..

aber
11. sep 2015

@steinarka a aby potom nedopadla ako milenka 12323

steinarka
11. sep 2015

@aber a to je kto? cosi mi to hovori, ale neviem s akou groteskou si ju spojit 😀

luta13
11. sep 2015

@aber presne som tym chcela povedat to, co steinarka, ze sledovat ako ciarka silnie...preto som jej pisala, aby este dalsi test spravila...pre nic ine...ja som testovala 3 dni, aby som sa uistila, ze mi ciarka silnie...a urcite som pre to na hlavu!... 🙄

aber
11. sep 2015

To bola tá čo pár dní po ovulacii išla na krv či nie je tehotná

steinarka
11. sep 2015

@aber 😀 jesis, uz si spominam 😀 😀 😀 😀 😀

aber
11. sep 2015

@luta13 každý to berie ináč, mne môj Dr minulý rok aj vynadal, že načo som kupovala a to na hlavu som myslela nie na osobu ale, všeobecne to zvyknem hovoriť, určite som ťa nechcela uraziť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre