Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

donaa21
14. apr 2016

@zuzanka3381 dakujem

zuzanka3381
14. apr 2016

@donaa21 zamáličko 🙂

emus123
14. apr 2016

Ahojte tak čakala som na výsledky zo sterov a sú negatívne ani zápal nemám tak som si kúpila test gs mamatest možem sa spýtať ci máte niektorá s ním skúsenosť ešte pred MS po oplodnení by som dnes mala byt 9dni a ci ho možem robiť aj teraz ďakujem 😳

donaa21
14. apr 2016

Je tam minus ale obris pluska tak co to znamena?

zuzana256
14. apr 2016

@donaa21 co som sa docitala vtakomto pripade ako tebe ukazal test ze to je neg.

petka6
14. apr 2016

@pepka123 presne tak :( dnes to prišlo..... opäť ma čaká zopár dní smútku :(

karolina196
14. apr 2016

@donaa21 Ahoj,ten pruzkovy test je akej znacky?Vyzera aj teraz rovnako?Nieco tam je,ale ci je to ciarka alebo roztahane farbivo,tak to neviem posudit.

nika_ka
14. apr 2016

Babulky prikladám svoj dnešný OVU test, čo na to poviete? 🙂 Ja ho totižto robím prvý krát v živote. Ani neviem prečo,len som si povedala že to vyskúšam. Nakoľko mám od rána lepkavý priesvitný výtok ako "sopel" 🙂

majka2211993
14. apr 2016

@zuzanka3381 Nie nedala ale mama sa na ňu lieči a mam otázku no mens. stále nemám je to už okolo 1616 dni nerátam to ... od včera mam bolesti veľké pichanie v pod brušku a ako keby vo vaječníku nie som si istá či je tam presne vaječník kde ma to pichá a dnes od rána cítim veľký tlak a aj nafúknuté pod bruško no nie ako pred alebo počas ms. už sa vám to niekomu stalo?

nika_ka
14. apr 2016

@majka2211993 Koľko nemáš menštr. okolo 1616 dní, či zle som to pochopila, či ako? Aj máš nejaký problém?

majka2211993
14. apr 2016

@nika_ka jeeejda ospravedlňujem sa hodilo mi tam omylom dve 16ky má to bit 16 dní no vlastne môj problém je to že tá ms neprišla vôbec spravila som si dva testy nie te papierové ale také plastové digitálne či ako sa to volá.... a boli negatívne a teraz do toho tie bolesti ...

nika_ka
14. apr 2016

@majka2211993 Už som sa zlaka 😀 že preboha, keby tak bolo tak je hádam na gyne a nie na fóre. A ku gynekolóvi si nešla? Byť tebou by som asi zašla, keď si mala doteraz pravidelnú menštr., asi by som už nečakala. Aby náhodou, môže byť hocičo. Radšej nech ťa prezre gynekológ.

majka2211993
14. apr 2016

@nika_ka ano tam idem zajtra skôr sa mi nedá lebo som opatrovateľka a nemôžem si dovoliť vymeškávať v práci... nechápem to vôbec lebo minulí mesiac mi jeden test vyšiel pozitívne no dalšie 4 negatívne a teraz zase dva negatívne minuli mesiac mi len meškala a bola slabšia a teraz neprišla vôbec a plus bolesti čítala som na rôznych stránkach že to môže byť uhniezďovanie, zápal a podobné bohužiaľ som strachoprd :D ... no ale zajtra už konečne idem na to vyšetrenie. ...

nika_ka
14. apr 2016

@majka2211993 No však to, že príznaky sú všelijaké a každá žena má príznaky iné. Niektoré nevedia ani že otehotneli, iné grcajú už hneď na druhý deň. Niekedy je lepšie ani nečítať a rovno sa objednať. Testy tiež sú na hlavu. Jeden pozitívny, druhý nie 🙂 Tak lepšie bude keď ťa pozrie lekár a uvidíš, že čo. Predsa on to bude vidieť jasnejšie zvnútra ako my tu budeme polemizovať čo môže byť a čo nie 🙂 🙂 🙂

pepka123
14. apr 2016

@donaa21 je to.mínus=negatív

zuzanka3381
14. apr 2016

@donaa21 Je mi ľúto, no podľa testu nie si tehotná. Ale zas môžem byť niekde na začiatku a test to ešte nemusel ukázať. Ale tento test som si robievala aj ja. S tým mám dobré skúsenosti. Tak skús počkať týždeň a skús potom opäť.

zuzanka3381
14. apr 2016

@majka2211993 Ak sa mamina lieči na štítnu žľazu, mala by si aj ty zájsť pre istotu. To či môžeš byť tehotná alebo nie, to ti povie iba test, alebo najlepšie doktor. Vieš každá máme iné príznaky. To čo si ty písala, aké máš príznaky, ja to zvyknem mať počas ovulácie. Pichanie vaječníkov. Teda ja som si to tak odsledovala a k tomu priesvitný ťahavý výtok, vtedy zaručene viem, že je to ovulka. Už do zajtra vydržíš a potom uvidíš.

zuzana256
14. apr 2016

Ahojte vcera celu noc som nemohla dobre spat boleli ma nohy akoby svalstvo a aj dnes a je mi priserne zle nechuti mi nic jest iba mineralku pijem

zuzanka3381
14. apr 2016

@zuzana256 a čo chceš počuť?

zuzu1122
14. apr 2016

@zuzana256 este si nedostala? robila si si ten test? kludne si si uz dnes mohla urobit

veverickav
14. apr 2016

@zuzana256 ano, vieme, ze mas taketo priznaky, kazdy den nejake.... ale musis pockat na adekvatny cas robenia si testu, alebo chod najblizsie k doktorovi.... my ti tu s tym nepomozeme. Cas vsetko ukaze. Vzdy. 😉

zuzanka3381
14. apr 2016

@veverickav Zuzka to tu už rieši dokolečka asi cca rok 🙂 Preto som sa to opýtala.

andrejta
14. apr 2016

@nika_ka este je negativny. Pri ovu teste musi byt testovacia ciarka rovnako silna ako kontrolna. Az vtedy je pozitivny, ale sexovat mozete aj tak. A idealne he robit ho cez den, nie z ranneho mocu. A aspon hodku predtym nepit, nech sa velmi nezriedi moc

veverickav
14. apr 2016

@zuzanka3381 aha, ja som pomerne nova, takze som nevedela 😕 😅

modraslza
14. apr 2016

Oj baby....myslim, ze by tu mohla byt i profesionalna psychologicka poradna. Ja sama som bola minule neista ci som ci niesom tehu...ale nastastie som odpoved uz nasla. nebola som tehu..Ale vypisovat tu kazdy tyzden mesiace tu ma pichlo a tam ma pichlo..boli ma lave prso a prava noha...radcej vyhladat pomoc inde a vyrozpravat sa tam...myslim, ze ucel to splni a budete sa citit lepsie i sebaistejsie, dostojnejsie..mne sa minule ozval niekto ci si mozeme popisat na maily...vypisovala vsetky mozne priznaky tehotenstva ..a potom v den ked mala dostat ms tak, ze jej ms nedosla a ze je urcite tehu a ze sa ozve po navsteve lekara..samozrejme odpoved nedosla nikdy, kedze ms pravdepodobne dosla len sa z toho nevedela vykrutitbez toho aby sa zhovadila...takze baby radcej sa vyrozpravajte inde ak dlhodobo snazilkujete a mate kady den priznaky...mozno vam odborna pomoc pomoze sustredit sa na nieco ine a tym padom pomoze i otehotniet...

zuzana256
14. apr 2016

@zuzanka3381 to chcem pocut ze co by to mohlo bit ci to moze bit nejaky priznak toho ze mozem bit tehu kedze to co som mala teraz tak len dva dni aj to len slabe najprv ruzovohnedy vytok a potom uz le hnedy slaby a krv mozno slaba aj to len nejake kvapky ale to skoro vobec nebola dnes mi je strasne zle test som si este nerobila lebo nemusi este ukazat kedze som mala dostat ms dnes a uz nemam nic bud mohla prist skor a mohla prist aj slaba ale ked sa aj sledujem tak mi inechuti ani jest iba mineralku pijem bolieva ma hlava curat chodim pomenej nie casto nepali ma nic nesvrbi ked curam prsia nebolia brucho nafuknute a je mi divne a dnes mi priatel povedal ze vizeram bit nejaka ina a ze mi rastie brucho tak neviem

zuzana256
14. apr 2016

a bazalna teplota je stale nad 37,

modraslza
14. apr 2016

v podstate ms priznaky a tehotenske mozu byt absolutne rovnake takze tazko povedat...ja som uz mala vlastnu skusenost pr ms...s bolestami prs ..napatie v prsiach..bolesti krizov , bolesti ramena, bolesti v podbrusku, ci naopak ziadne bolesti, zvracanie, hnacky, bolesti hlavy, bolesti noh a bolesti ruk..bolesti koze,unava ako by ma voz presiel..cikanie v kuse ..ci naduvanie, pocit plneho brucha...naladovost ci naopak..tocenie sa hlavy.i bazalne teploty 37..to vsetko pri ms , mala som uz mnoho ms v mojom zivote a niesu nikdy uplne rovnake...nase tela to vedia pekne roztocit a dobre nas poblaznit , hlavne ak velmi tuzime po niecom a presviedcame same seba

zuzana256
14. apr 2016

@zuzu1122 dostala som 12.4 ale ci to bola neviem a bola uplne ina ako ked chodi a ani skor nechodi iba bud meska a potom pride a test som nerobila este kedze neviem ci mam este pockat alebo by mi uz mohlo ukazat

modraslza
14. apr 2016

@zuzana256 mne sa to stalobminuly mesiac mala som iba dva dni ms..z tho jeden den spinenie i dvactyzdne zvracanie...a bolo to ms nic ine ..tento mesiac uz normalna 4dnova ms..hoci prisla skor o4dni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre