Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zuzu1122
25. mar 2016

@zenuska11 nemas za co 🙂 len som napisala aku mam skusenost ja 🙂

zenuska11
25. mar 2016

@zuzu1122 aspon niekto, preto ďakujem 🙂

zuzana256
26. mar 2016

Ahojte kolko trva dni po ovu ak by sa uhniezdilo tak sa objavi spinenie

looola
26. mar 2016

@zuzana256 cca.týždeň

zuzana256
26. mar 2016

@looola ok dik

nika_ka
26. mar 2016

Ahojte baby.
Mám na Vás takú otázočku. Mávam pravidelnú menštruáciu ktorá pravidelne trvá cca.4-5 dní, normálne krvácanie. A teraz prvý raz v čase keď som mala dostať menštruáciu, tak som si myslela že už, lenže to bolo špinenie, a to špinenie trvá už 11 deň. Dnes ráno, sa spustilo trošku silnejšie a už vo farbe menštruácie.Prsia mám naliate ako "krava", bolestivé na dotyk, bradavky nie, len prsia mám ťažké, bolavé. A tehotenský test? Dnes ráno čistá čiarka- negatívny.
Ktorá z vás sa s týmto stretla? Ku gynekológovi viem ísť až o 2 týždne, nakoľko som mimo.
Ďakujem pekne 😀 🙂

gabikamicka
27. mar 2016

Ahojte vidime tam nieco ? Plati nieco take?

gabikamicka
27. mar 2016
peta18ha
27. mar 2016

@gabikamicka noooo ozaj nieco veeeelmi slabulinke...skusila by som ešte o pár dní a najlepšie rano

00medved
27. mar 2016

Chcem sa spytat ci tu mala niektora bolesti podbruska ked ste boli tehotne . ako keby mala prist menstruacia a po dvoch dnoch bolesti prestali mala som iba vodnaty vytok..stale som sa citila vlhka ..naposledy som mala menstruaciu 12.1 ..mam ju nepravidelnu ked mi uz meskala dva tyzdne volala som gynekologovi mal dovolenku ale sestricka sa ma pytala ze ci som mohla medzi tym otehotnet..mala som ist na krv ale nebola som musela som odist do zahranicia..mali ste tak niektora

gabikamicka
27. mar 2016

@peta18ha ozaj slabe niekedy sa mi vidi ze uz aj zmyzla do polky uz 2. Tyzden som nemala pohlavny styk tak niekedy pred tym sa to mohlo udjat Lebo Strasne ma niejak ako Nikdy bolia prsia aj su opuchnuté ani sa dotknúť nedá a mam vela Ziliek na nich

malinovka333
27. mar 2016

@gabikamicka vobec nic tam nie je,

vevi123
27. mar 2016

@00medved ahoj ja som mala takyto isty pripad...menstruaciu mam pravidelnu ako hodinky a vzdy par dni pred tym ako som mala dostat ma boleli prsia a samozrejme v den menstruacie som mala klasicke silne krce...to sa opakovalo aj pred dvoma mesiacmi presne v čase menštruacie, boleli ma prsia aj brucho presne jak ked to mam dostat ale nedostala som, mala som presne len taky biely vytok aky popisujes...o par dni som si spravila test a bol pozitivny 🙂 o tyzden na to mi to potvrdil aj doktor a zacali nevolnosti 😝 😀 😀 😀

gabikamicka
27. mar 2016

@malinovka333 ani ja nevidim ked si priblizim zoom fotku

00medved
27. mar 2016

@vevi123 aj ti tie bolesti presli ? lebo ja citim uz iba tlak ako keby citlivy mocovy mechur

trubi
27. mar 2016

@gabikamicka neviem, ja tam tiež asi niečo vidím, ale skús neskôr a hlavne ranný moč a budeš mať istotu. Kedy si mala MS?

gabikamicka
27. mar 2016

@trubi pred troma týždňami ms.....
Akurát pred týždňom som bola na pohotovosti brali mi krv kvoli chrípke ale asi tehu by tak skoro nezistili .... Myslis ze uz tyzden pred ms by ukázať malo poriadnu čiaru?

trubi
28. mar 2016

Skôr si myslím, že ak brali krv kvôli chrípke, tak na tehu to ani netestovali 😉
No ja som mala tusim dva týždne pred bledšiu čiarku, ale to je individuálne. akurát včera som čítala príspevky báb, že im to ukázalo na teste až keď bolo mesiac, dva tehotné. Skúšala si len jeden test? Tento nepoznám, ja som mala len tie obyčajné papierikove, čo kúpiš aj v drogerke, aspoň teda v DM určite a ten Pepíno, ten majú aj v Bille.

gabikamicka
28. mar 2016

@trubi
Len jeden ten kúpila som ho v Carrefouri v Belgicku za 10€ myslim ze hračka by to nebola nie? neskor kúpim z lekárni uz pre istotu
Tu som nevidela este papierikové len take biele male kocky kde kvapkas moc takou slamkou
Aj prsia uz aj mama mi povedala co mam take vypuchle bombule červene 😄 aj bolia na dotyk a zilkaste inak nic ty si ako zistila ze si tehu? Ale boli priznaky ?

gabikamicka
28. mar 2016

@trubi ináč pekne pondelkové rano

trubi
28. mar 2016

@gabikamicka aj tebe 🙂
My sme plánovali, teda, že vyskúšame. Takže som testovala hneď ako sa to dalo.. A podarilo sa na 1x. Ja som sa snažila na to nemyslieť aby som nebola sklamaná a nemala hneď falošné príznaky. Ale musím priznať, že prsia som už cítila.

trubi
28. mar 2016

@gabikamicka a ešte som začala byť taká unavená, chodila som skôr spať ako inokedy..

gabikamicka
28. mar 2016

@trubi aj mi sme sa snažili teraz je to 2. Mesiac,minuly mesiac práveže uz aj mi meškala ms aj prsia ma boleli ale nie tak boleli ako teraz

gabikamicka
28. mar 2016

@trubi kedy si začala byt unavena ?
Ja Spim tiez vela ale asi aj co sa dostavam s chripky

trubi
28. mar 2016

Hlavne sa nestresuj a buď v pohode. Užívajte si to 😉
Ja som to brala tak, že nemusí sa hneď zadarit aj priateľa som tak pripravovala a sama som bola prekvapená, keď som spravila test.

trubi
28. mar 2016

@gabikamicka asi tie 2, 3 týždne pred MS

zuzana256
28. mar 2016

@gabikamicka ahoj je tam vidiet bledunko ruzovu teda aspon ja ju vidim

gabikamicka
28. mar 2016

@trubi nestresuj no nestresujem kvoli tomu ci sa zadarilo 😕 teraz mam iný problem skor sa bojím ako pocestujem k manželovi lietadlom
ja verim ze sa zadarí raz ked aj teraz nic a teším sa na to strasne

gabikamicka
28. mar 2016

@trubi no 2,3 pred teda aj dost skoro je to ako to tak rychlo moze zapôsobiť neuveriteľne

gabikamicka
28. mar 2016

@zuzana256 ďakujem 😍 potešilo ma lebo ja nosím aj okuliare na čítanie a ja niesom si sama sebou istá co to tam je vlastne ci ma oci neklamú

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre