Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

vic7
8. jan 2015

ahojte !!! 86mamca96 Ja mam to iste... vobec nejem nechuti mi, napina ma, v noci sa na to budim, ze mi je zle. Ale niekedy to prechadza az do takych neznesitelnych krcov... :/

Vcera som zjedla len jedno jablko a tuniaka za cely den, dnes par piskotiek a pohar mlieka aj to sa mi chce zvracat z toho.

Aby som dodala : MS mi pravidelne meskava 7-8 dni, no dnes uz je to 22 dni co mi meska!

Test som si robila jeden a to pred vyse tyzdnom, (vecer), a bol negativny

Co sa tyka zmien, tak ta nechut do jedla, nevolnost, hlavne rano aj pocas dne mam taky priesvitny vytok, vo velkom mnozstve, az som si myslela, ze som dostala MS tak zo mna zacal tiect hned rano... Vcera som toez mala bolesti brucha, ale take ostre, naposledy si ich pamatam ked mi nasli cystu. Krcok som si nahmatala tvrdy, nizsie, a dost akokeby bol na lavek strane. Je to normalne ?
Byvam v zahranici uz vyse pol roka a dnes vecer o 7:30 idem k doktorke na vysetrenie...
Co si myslite o mojej situacii ??? Som dost nervozna
Dakujem za rady 🙂)

86mamca86
8. jan 2015

@vic7 u lekarky si nebola? ak mi nepride mrcha do nedele v pondelok sa objednavam

vic7
8. jan 2015

Akurat sa obliekam.... zmenila mi termin z 19:30 na 18:30 dnes ....
Tak drz prsty aby bolo vsetko ok hlavne...

veronikax
8. jan 2015

@vic7 ahoj ;) mozem sa opytat ako to dopadlo? ;)

sabinka123400
9. jan 2015

tak baby hcg v krvi 336...🙂 ale pre istotu idem zajtra este na kontrolu mojmu primarovi do nemocnice aby si bol isty ze je vsetko ok..kedze mam este trosku spinenie...takze uvidime ale rano zas 2 čiarky 🙂

makovypucik
10. jan 2015

@86mamca86 Ahoj, asi sme na tom rovnako.. aj mne mal prist MS 4.1.2015 a doteraz nič, testy mi ukazali že tehu nie som, ale mam take jemne bolesti v podbrušku.. tak neviem čo si mam o tom mysliet... 😒 ja sa ku doktorovi dostanem až v stredu, tak snad uz budem vediet na com som ...

viki186
10. jan 2015

baby prosim vas poradte mi,, s manzelom sa snazime o dieta 5 mesiacov,, vcera som si spravila tehotensky test, kedze ma picha v podbrusku a mierne aj v krizoch a tehotensky test mi vysiel ze druha ciarka bola slabucka ale boli tam dve,, dnes som si robila znovu, ale vysiel negativne,, co si o tom myslite?? podla mna mam aj vacsie prsia a mam dost divne nalady,,ale MS mi ma prist 22.1
dakujem

veronikax
10. jan 2015

@viki186 a nemoze to byt posunuta ovulka?? Lebo na tehu priznaky by bolo asi este skoro 🙂

evittam
10. jan 2015

@viki186 Pockaj ci dostanes MS,a ak nevydrzis kup
si digitalny test. Mne obycajny ukazal slabu 2.ciarku a digi krasne +2-3😉. Drzim prsteky.

viki186
10. jan 2015

dufam ze to uz teraz vyjde, lebo doktor ma stale plasi, kedze som mala problemy s vajecnikmi, a velmi by sme chceli babo,,

viki186
10. jan 2015

@veronikax ovulka? tak to uz vôbec neviem, kedze mam cyklus rozhadzani v poslednej dobe,, naozaj neviem co si mam o tom mysliet,, jeden test vyjde tak a druhy inak,, moze aj to ze test je na chybe??

veronikax
10. jan 2015

@viki186 aj testy su rozne 🙂 aj tam sa mozu najst chybycky 🙂 no asi najlepsie je pockat ;) a skusit test az tesne pred ms 🙂 to cakanie je najhorsie 🙂))) sama poznam a aj som stale testovala 🙂)) skus aspon kazdy druhy den ;) tak by si uz mala vidiet rozdiel ;) mali by tmavnut ;)

viki186
10. jan 2015

@veronikax dakujem velmi pekne

veronikax
10. jan 2015

@viki186 drzim palce ;)

viki186
11. jan 2015

@veronikax ahoj, prosim ta pisala som ti spravu,, diky

veronikax
11. jan 2015

@viki186 ahoj 🙂 akurat som ti odpisala 🙂

janulka2307
11. jan 2015

Dobrý chcem sa spýtať,. S priateľom som mala 31.12 nechraneny styk,bola som 2dni po menštruácii, je malá šanca žeby to vyšlo???
Ďakujem 🙂

alexik11
11. jan 2015

@janulka2307 Nie najväčšia, ale môže sa stať, všetko závisí od tvojho cyklu a tela, ako máš plodné dni a pod... 🙂

macka14
12. jan 2015

Ahojte. Chcela by som poprosit o radu. S manzelom Sa snazime o babo uz 3 roky, manzel teraz mesiac uzival profertil. Poslednu menstruaciu som mala 17.12 a teraz by mi mala prist 14.1. Menstruaciu mavam pravidelnu. no 4-5-6-7 som mala taky slabo ruzovy vytok co som nikdy predtym nemala skusala som si aj spravit test (11.1.) ale neviesiel . dnes rano som Sa zobudila s pocitom ze som asi skor dostala ale mala som Len taky hnedasty vytok a bolesti v pidbrusku akoby som mala dostat ale bolest pred mrchou nemavam. Asi tak 2 tyzdne mi byva nevolne a bolieva ma hlava. Myslite8 ze mozem byt tehotna stretli Ste Sa niekto s niecim podobnym. Za dva dni by som mala dostat a Su to najhorsie dni bo neviem ci Sa tesit ale byt sklamana.

sibalka21
12. jan 2015

@macka14 myslim ze tie dva dni uz vydrzis a pikial hovoris ze 2tyzdne ti je zle chod do lekarne a kup si digi test pokial bude negativny tehotna nie si. Nemusis sa stresovat a tu ti aj tak nikto nic ine nepovie.

macka14
12. jan 2015

@sibalka21 dakujem si velmi mila !!!!

veronikax
13. jan 2015

@macka14 ked ti zajtra mae dojst ms...tak skus zajtra rano zase urobit tehu test ;) mozno uz nieco uvidis ;)

wera_ga
13. jan 2015

@sibalka21 ahoj, keď spomínaš ten digi test, nevieš prosím ťa koľko stojí? 🙂

wera_ga
13. jan 2015

Babušky, aj ja mám jednu dilemu... Od ovulky asi tak dva týždne mávam stále také jemné bolesti v podbrušku ako pred mrchou a stále chodím na wecko aj v noci, čo som pred tým nechodila. Mrcha mi mala prísť včera, no nič zatiaľ. Ale nemám žiadne chute ani mi nebýva zle, len som dnes skoro odpadla ale to pripisujem tomu, že som prechladnutá. Aj prsia ma strašne bolia na dotyk a som samý pupák na xichte pomooooc 😢 dnes som si robila test, a zdalo sa mi že tam bol malý duch, ale podla manžela som ho videla len ja 😀 čo si o tom myslíte?

sibalka21
13. jan 2015

@wera_ga pokiaľ ti už mešká tak skus digi ten ti musí ukázať na 100% ci si alebo nie. Stojí tak okolo 8-10€

wera_ga
13. jan 2015

@sibalka21 ďakujem za odpoveď , skúsim ho, a ten ale už máš na vždy nie? môžeš ho stále používať či? a ty si mala aké príznaky? (vidím že čakáš mimi gratulujem 🙂 ) ja to mám od prvéhu tehu trochu dávnejšie a už si ten začiatok nepamätám.. :D

sibalka21
13. jan 2015

@wera_ga fuha o takom teste som ešte nepočula žeby sa dal použiť na viac krát, ale asi by bol veľmi veľmi drahý. On je taky drahší ten digi kvôli tomu že ti ukazuje presný týždeň v ktorom si ak si teda. A ja som mala týždeň po ovulácie bolesti v podbrušku spravila som test a boli dve čiarky 🙂 mala som šťastie 🙂

cecilia68
13. jan 2015

@kamilecka áno....vzhľadom k tomu, že sa opakuje...už tu bol prednedávnom...presne tie isté slová, aj príbeh ☹

wera_ga
13. jan 2015

@sibalka21 jaaj 😀 😀 tak nič.. no tak to teda patríš k tým šťastnejším 🙂 , mne teda pri prvom test ukázal negatívne aj keď mi mrcha meškala, potom som bola u doktorky a tá nič nevidela ale povedala že mám prísť o dva týždne a potom už videla, už som bola v 6 tt a test stále negatívny!! 😀 potom som si len zo srandy o pár dní urobila test a už bol pozitívny.. preto tým testom moc neverím už.. ale vtedy som mala taký vnútorný pocit že som, a aj teraz mám taký zvláštny pocit.. no uvidíme, skúsim to o pár dni..

labelo
15. jan 2015

@vic7 ahoj ako si dopadla,ja mám presne to iste

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre