Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

ivanulienka81
9. júl 2011

baby, citam len tuto stranu, ale ak mate o niekom pochybnosti, tak nahlaste adminovi

baramborka
9. júl 2011

ahojte 🙂 chcem sa opytat , ci take bolesti v križoch ako na menzes ci popichavanie v maternici možu byt priznakom ? skor by ma vsak zaujimalo...casto krat cez den a už to trva asi 3 dni mam take tocenia hlavy..nič mi nieje a zrazu sa mi zatoci ako keby som zisla z kolotoca a idem padnut. tlak som si merala 110 na 70 čo je udajne pohode...zrejme zavraty .. mate s niečim z tychto uvedenych mojich problemov niektora skusenost ? 🙂 dakujem za odpoved 🙂)

dianka3
9. júl 2011

@baramborka ahoj, no to je tazko povedat z coho to mas, ja som to mavala aj ked som tehotna nebola.Moze to byt aj pocasim, ze sa strieda jak ponozky.A kedy by si mala dostat mrchu? To ze ta obcas picha v maternici je normalne aj ked tehu niesi, a zvlast sa to deje ked mas mat ovulaciu a tak to vajecniky si robia svoje 😝

baramborka
9. júl 2011

@dianka3 ovulaciu mam mat v pondelok ale kedze ju velmi dobre citim a viem presne kedy ju mam mat tak take niečo ako bolest pŕs a bezne predovulačne syndromy nemam čo je udajne prvy znak toho ze by som mohla byt tehu .. precitlivela na počasie niesom kedze dost casto pendlujem medzi uk a sk tak som zvyknuta na kadejake vykyvy...neviem možno maš pravdu ništ si ani nejdem nahovarat , ja som len cchela pocut subjektivny nazor mamičiek ktore uz boli tehotne a nie čitat bezne priznaky ktore su na nete 🙂

dianka3
9. júl 2011

@baramborka no, ja som ti len napisala z coho to mozes mat tie priznaky.Ja som osobne nemala ziadne pichanie ani zavraty.Citila som sa uplne v pohode a ked som mala dostat mrchu tak bjusko ma pobolievalo jak cert, ako na mrchu a tak som ju cakal kedy uz pride lebo som mala nachystanu antikoncepciu.A brucho bolelo a bolelo a mrcha nikde 🙂 a ked som si spravila test bol pozitivny.To je moja skusenost.Ale nechap to zle ze ti to neprajem alebo take nieco ked si to tak pochopila to nie,ja som ti len povedala moj nazor,necedela som ze ta to nahneva alebo co 😕

baramborka
9. júl 2011

@dianka3 nieeeeeeeeeee jasne ze sa nehnevaam :D čooo siii ja som stastna ze si bola ochotna napisat svoj nazor a dakujem ti zan 🙂 no uvidime , čo to može byt.. len mi to nedalo tak som sa radsej opytala 🙂) dakujem ti este raz 🙂

dianka3
9. júl 2011

@baramborka nemas zac 😉 lebo poniektore su natolko citlive ze sa hned urazia pokial nepocuju to co chcu pocut 😖 pametam si den ked som isla raz z maminou do obchodu a boli tam aj decke,malilinke vecicky a tak velmi som zatuzila po babetku.No potom s tym zacal moj priatel v sucastnosti uz manzel 🙂 a ja som nechcela no napokon som sa na to dala a vyse roka a pol snazilkovania a vysledok bol nulovy,tak sme to volakko pustili z hlavy a potom bacc.Este sa pametam ked sa ma pytal ci vobec budem mat moct deti ked toklo sa snazime a nic 😝 no a teraz mam opacny problem 😀 uz by aj stacilo aspon dve deti som chcela po sebe a tretie az neskor a toto? och som otehotnela ked mal maly 3 mesiace, ja truba 😀 nemali sme vtedy po ruke ochranu a ja a moj manzel sme uz boli tak vzruseny ze som mu povedala ej,kasli nato, nic sa nestane ved este kojim a nemam ani plodne dni a prd! oni si tam pekne zili pokial neslo vajicko okolo a oni sa nanho vrhli 😀 och a ja som sa tak tesila ze sa uz konecne vyspim 😀

baramborka
9. júl 2011

@dianka3 to ja nechapem ,ako sa mozu niektore baby urazit na to čo je realne ...realne je ze babatko necakam rovnako ako ho čakam 🙂 takže som naozaj rada ked mi neaka skusena babula poradi a neak pomoze dopatrat sa k tomu čo somnou je 😀 noooooooooo,,,,,, tak psychika urobi svoje , preto ja uz teraz myslim dopredu ze sustredit sa nato ze chcem dieta a chcem hned uz aj otehotniet nevedie k dvom kolajnickam lebo psychika je silna pani 🙂 takže ja som pohode, klidku , ked bude bude a ked enie nie ,,,ale rada by som čo ti poviem 😀
takžeeeeee vy sa nečakane rozrasttieie ..ale ved to je krasne 🙂 si plodna hruštička , uživaj si to , budes mat doma dva poklady 🙂 drzim palce, a ja sa budem snazit casom dopatrat co to semnou je 😀 ale to chce čas, ten vsetko ukaze 🙂

dianka3
9. júl 2011

@baramborka no vydis, su aj taketo baby by si sa cudovala 😕 a navyse jak si si vsimla tak tu jedna znama menom lulucianka ci ako sa vola stale sa pyta coi moze byt tehotna ked sa jej udajny partner spravil na brucho hned nato sa sla osprchovat ale nieco jej ztieklo do vaginy aj sa umysla penou a po tom udajnom nechranenom styku 😀 mala uz menzes a satle dookola si robi testy a vypituje sa tu inch mam ci moze byt tehotna,darmo jej vsetci po dobrom aj zlom vysvetlili ze tehu nie je no aj napriek tomu sa to stale uz od februara pyta to iste 😀 😀 😀 boze to je hruza 😀 a ano ta psychika robi neeeskutocne vela,som to zazila aj na vlastnej kozi stale sme to robili len za ucelom babatka a nic sa nedarilo. a ked som si vravela pri milovani juuuj dufam ze neotehotniem a just sa to stalo.Trocha je to na hlavu nie? no co uz my sme si to nevymysleli 😝 sak aj sa troska hanbim ze zase som v tom , ved aj svokor sa smeje ze rodim jak jablon 😀 ako keby som za to mohla len ja nie? 😀 😝 ale ja si myslim ze ked na to volako zabudnes ani nevies jako vtedy to pride a budes prekvapena jak ja 😵

dianka3
9. júl 2011

@dianka3 inac a co este nebuvas? 😕 🙂 ja si uz bezkam lahnut bo ma moooc boli usko ☹ bo mam zapal stredneho. musela som cakat do 0:30 kedy som vzala antibiotika a este si znovu supnem kvapky snad sa uz vyspim.A ty uz tiez bezkaj buvat 😉 bo rano budes unavena

baramborka
9. júl 2011

@dianka3 nooooooo to som si vsimla tu kočku spaniluu tu lululinku ci ako sa vola :D no ...to je postavene na hlavu , je to čisty fake baba sa nudi nechapem naco navstevuje takuto stranku na to aby si z niekoho robila srandu jej staci ist len na pokec.. 😀 😀 😀 za tehu sa vobec nemusis hanbit , je to krasne , a uzivaj si to , ja mam 19 a mnohi mi vycitaju prečo tak skoro ...pretoze preto , preto lebo mi prislo na babo chut , pretoze mam staleho partnera s ktorym uz planujeme babo teda kecame o nom pomerne dost často 🙂 ja už som tehu bola ale v 8tt som samovolne abortion :( takže , dudam že to naozaj dojde tak nečako ako hovoriš , mna by to strašne potešilo 🙂

baramborka
9. júl 2011

@dianka3 jaska už idem aj ja zalahnut 🙂 krasne snicky 🙂

jancamad
10. júl 2011

pred tromi dňami som si robila test a bol tam duch (lenže nie hned, ale asi po piatich minútach), no dnes som si robila test a nebolo tam nič. je možne že by som potratila? ale ved som nič necítila, ani ma brucho nebolelo ani nič.

anjelicek26
10. júl 2011

@jancamad - ake testy si si robila? Aku mali citlivost? Su 10-kove 20-kove a 25-kove testy, ked ti vysiel duch na 10-ke a dnes si si robila 25-ku, moze byt snehobiely test a babo je aj tak v brusku. Ja byt tebou, nabehnem v pondelok o siedmej rano k dokyne na krvicku a mas po obede istotu...

jancamad
10. júl 2011

obidva testy boli 10tkove

anjelicek26
10. júl 2011

@jancamad - aj rovnaka znacka? Ktory test?

jancamad
10. júl 2011

@anjelicek26 mamatest10

anjelicek26
10. júl 2011

@jancamad - tie byvaju spolahlive, mozno to nebude ani potrat, ale biochemicke tehu a normalne dostanes menstruaciu. Prave kvoli tomuto sa ma pockat, az ked meska mrcha a netestovat skor... lebo takto konci udajne tretina tehotenstiev...

jancamad
10. júl 2011

@anjelicek26 čo znamená to biochemické tehu? no ten prvý test som si robila v deň kedy by mala prísť mrcha a ten dnešný po 2 dnoch meškania

anjelicek26
10. júl 2011

@jancamad - ze sa babulko zahniezdilo, zacalo tvorit hcg - a potom sa nieco pototo a hcg sa prestalo tvorit. najprv zmizne z mocu, potom z krvi a ty dostanes normalnu menstruaciu. Nie je to potrat. Teda nie v tomto stadiu tehotenstva, lebo to este nebolo tehotenstvo. HCG pod 25 ani ziaden lekar ako tehotenstvo neberie. A duch na 10-kovom teste tolko rozhodne nebolo. Je mi to luto. Ale kazdy doky vravi, ze ak telo "spozna" HCG je sanca otehotniet v dalsom cykle velmi vysoka. Tak drzim palce na snazilkovanie.

jancamad
10. júl 2011

@anjelicek26 dakujeme🙂) dufam, že sa zadarí čim skôr

jancamad
10. júl 2011

@anjelicek26 ešte jedna otázočka, to musím ísť k lekárovi? alebo to vyjde samo ked pride menštruácia? či ako?

anjelicek26
10. júl 2011

@jancamad - normalne dostanes menstruaciu a "to" je velke ako normalne neoplodnene vajicko co odchadza s menstruaciou kazdy mesiac. Bud doslo k chybe pri deleni vajka alebo pri uhniezdovani. Ale je to velkost asi 1mm. K lekarovi urcite ist nemusis.

katkarv
11. júl 2011

@jancamad ani si nemusela byt tehotna,ja som mala takych duchov tiez kopu na teste a tehu som nebola.Niekedy asi test zachyti aj to HCG co je v norma.

night18
11. júl 2011

ahojte baby potrebujem poradit.3dni mi meskal menzes pritom mi chodi o tyzden skor alebo nacas nikdy nie neskor.mam slabe krvacanie teraz a pred menzesom som mala spinenie.pocitujem napetie a pichanie v podbrusi,som casto unavena a mavam nechraneny sex uz2roky.v prsnikoch citim napetie a bolest,bradavky mam vecsie,byva mi zle az tak ze som velmi bleda v tvari.mozem byt tehotna?

vierka0
11. júl 2011

@night18 urob si tehotensky test, ten ti jediny odpovie na tuto otazku 🙂

katia7
11. júl 2011

ahojte, prosim vas baby som na nervy, 24.6. som uzila escapelle,stala sa nam nehoda ale mala som prave ovulaciu,problem je ze partner si myslel ze to funguje aj po a na druhy den (24 hod cca) po uziti si nedal pozor. myslite ze mozem byt tehu? mame dve male deti, tretie sme chceli trochu neskor, ocikala so uz asi milion testov ale kazdy druhy nic a ten medzi tym duch, myslite ze by escapelle mohla ovplyvnit mnozstvo produkovaneho HCG?

eviq
11. júl 2011

@piacere
@lucinocka
@elebe
ahojte kočky, pred časom ste mi radili ohľadom toho, či môžem byť tehotná. tak si predstavte ako sa príroda so mnou zahrala. krv bola negat. a mrcha neprisla. dnes som chcela ist na vyviolavacku a pre istotu som si rano robila test a bol uz jasne pozitivny. uz to mam potvrdene aj z krvi - hcg 120....takze ten mamatest bol nakoniec spolahlivejsi ako krvny test 🙂 teraz uz to len v zdravi donosit, snad do tretice bude vsetko dobre .)

vierka0
11. júl 2011

@eviq tak super, blahozelam 🙂 ale pri hcg 120 mozes byt tak max v 4-5tt a ty si bola na krv co si predtym pisala ovela skor, ci nie?

vierka0
11. júl 2011

@kikuska_nr ahoj, ty si ako dnes dopadla??? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre