Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

fidela86
24. nov 2013

@faminka napodobne, aj ja tebe drzim 🙂 Ja tiey asi v stredu by som chcela, len dufam, ze dovtedy MS nedodje...aj ked u mna uz parkrat dorazila aj na 35den, co je zajtra, tak snad ak by zajtra nedorazila, bola by som spokojnejsia...kazdopadne, vas tu pridem skontrolovat zajtra, co mate nove, tak sa dovtedy vsetky drzte 🙂

faminka
24. nov 2013

@fidela86 ja mela nejdelsi cyklus 34 a to je taky zitra,tak se taky modlim! Tak doufam,ze se tu ve stredu sejdem s pozitivnima testikama 😉

fidela86
24. nov 2013

@faminka och no to ano, to by bolo supeeer, naozaj 🙂
Ja uy sa tak bojim kazdeho nafukntia v brusku, ze sa mi to spusti. ale snazim sa ukludnit, ze co...aj tak to neovplyvnim, ale nech sa neopovazi prist ta hlupa MS...a to plati aj tej tvojej ;)

faminka
24. nov 2013

@fidela86 😉)) Vyridim ji to! 😉 Budeme verit a pak to MUSI vyjit, kdyz budem myslet pozitivne!!!

isabella22
24. nov 2013

@fidela86 jaj ani nevrav no ja mam na testikovanie este vela casu cize najskorej vikend ☹aj ked stalecitim za usami mrchu

fidela86
24. nov 2013

@isabella22 ved to, ze aj ja ju citim....ach...co uz...uz teraz s tym nic bohuzial neurobime :/

dandas
24. nov 2013

@faminka hihi presne aj ja sa stále pozerám a mám pocit že ma bolií brucho akoby som to malo dostať ale stále nechodí a ja tak veľmi nechcem aby to prišlo, už minulý mesiac sa nám bábo nepodarilo a teraz tak dúfam dnes je 34 den ale mávam 36 dnový cyklus...fakt hrozne cakanie..uplne vas chápem baby 😝

isabella22
24. nov 2013

@dandas ale baby zivot ide dalej ked nam to teraz nevyjde vyjde nabuduce hlavu hore🙂

fidela86
24. nov 2013

@isabella22 ale jasne, ja to tak aj beriem, len vobec 1x v zivote mam take stavy, ako mam teraz (myslim to podbrusko a tak...) tak preto to trochu intenzivnejsie prezivam...
@dandas tak to mame veru podobne teda, uplne aj s DC, ktory mame...

Drzte sa, ja padam do postele a asi 1x sa tesim na pracovny tyzden a najma na podelok ;) Takze na nieco to je dobre 🙂

joanaa
24. nov 2013

@fidela86 Dekuju 🙂 A vam vsem drzim pesticky.

isabella22
24. nov 2013

Ja ti verim zvladneme to tiez mam prvy krat taketo stavy ☹tak dobru nocku a by si neverila ze aj ja sa tesim do roboty...

andrejka1234
24. nov 2013

@joanaa Tak to moc GRATULUJUUUUU KOČKO !!!! Nene, druhý test jsem si ještě nedělala, dnes mě normálně bolel podbřišek a děloha jako když mám hodně silnou menstruaci, přesně ty pocity..a stále nic...No u mě je to taky tak, když mám hlad, je mi děsně blbě, pořád dlabu..a šíííílený kombinace- oběd - krokety s kolou a mlíkem 😀 a teď zase má oblíbená marmoška co jím 3x denně s kakaem a na to slenice piva 😀 Noooo jako buď jsem fakt rapidně porouchaná a hormony mi šílí - nebo těhu 😀 ale počkám s testem do úterý do rána a ve středu kdyžtak gynda 🙂

andrejka1234
24. nov 2013

@joanaa A vaječníky taky cítím pořád..teda skoro pořád...vždy na nějaký čas přestanou a pak zase začnou...
@fidela86 No já nakonec až v úterý ráno, pořád to posouvám 😀

andrejka1234
24. nov 2013

@faminka To já jsem zítra už 38 DC 😀 a test byl 35DC negativní.

nika1502
24. nov 2013

@andrejka1234 ahooj no ja zatial ok 🙂 uvidim v stvrtok neviem sa dockat 🙂

fidela86
25. nov 2013

@andrejka1234 ja tiez zvazujem zajtrajsok, ak by mi dnes nedosla, ale este bude asi skoro...hlavne nech nam MS nedojde, no nie? to je zaklad si myslim...ja som dnes 35dc, na mojom historickom maxime, tak snad prezijem den bez MS...drzte mi palce...ja ich samozrejme drzim vam a vecer si podavame spravy ;)drzte sa kocky 🙂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrejka1234
25. nov 2013

@fidela86
@joanaa
@nika1502 Holky, tak dnes jsem začala špinit :( :( :( Sice jen asi půl hoďky, ale i tak :/

andrejka1234
25. nov 2013

@viestta Mě stále bolí vaječník, střeva...a někdy i děloha, jako bych už měla hodně silnou menstruaci..a stále nic..dnes jsem měla asi půl hoďky špinění, spíš růžový výtok, víc nic..tak uvidíme zítra.. :/ Ale pomalu ztrácím naději..

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joanaa
25. nov 2013

@andrejka1234 Děkuji za gratulace. Pořád se bojím aby to nedopadlo jako moje prvné těhu :/ Už aby za mnou byly kriticky tři měsíce a já byla v klidu 🙂
Já v prvním těhu špinila v době MS.. Myslela jsem si že mám jen slabou MS. Tak nevěš hlavu a mysli pozotivně. Na negativa je času dost. To já nemám skoro vubec chutě, žádný změny. Jím uplně normálně.
@andrejka1234
@fidela86
Čekám od vás jen dobré zprávy = // 😀

fidela86
25. nov 2013

@joanaa
@andrejka1234
rozbehla sa mi MS, takze odo mna pozitivne nepride veru nic...

joanaa
25. nov 2013

@fidela86 Tak to je mi lito :/ Snad to brzo vyjde...🙂

andrejka1234
25. nov 2013

@fidela86 To mě mrzí :( Snad nebudu následovnice. Zítra již 39DC - nejdelší cyklus za můj dosavadní život 😀 A zjistila jsem, že mě chytají ty vaječníky jen když jsem celou dobu byla v práci a na chvíli si nesedla, v tu dobu jsem taky špinila. Teď sedím zachumlaná v dece a je to OK, nic nebojí..jen s manželem požíráme pořád něco 😀

@joanaa
@nika1502

fidela86
25. nov 2013

@andrejka1234 ty mas nejake spinenie resp. sii mala?

andrejka1234
25. nov 2013

@fidela86 NO asi půl hodinky jsem měla takový narůžovělý výtok, ale fakt jen kraťounce..a pobolívání vaječníků během celého dne...

fidela86
25. nov 2013

@andrejka1234 tak to mas v pohode 🙂 ja mam spinenie uz asi 3 hodky, ale tiey uplne slabunke s tym, ze u mna sa vzdy MS spusti ako silena a zatial nic a to pobolievanie podbruska je take, ako je uz dva tzydne...tak neviem, viete poradit, co by to mohlo byt?za predpokladu, ze to nie je mS

nika1502
26. nov 2013

@andrejka1234 moja svagrina tiez spinila zo zaciatku tehu. dostala dupfhaston a bolo ok. kedy ides k lekarovi?

andrejka1234
26. nov 2013

@nika1502 Zítra nebo ve čtvrtek si udělám test a v pátek vyrazím.

andrejka1234
26. nov 2013

@nika1502 Jinak dnes jsem špinila taky, tak uvidíme, pokud to nedostanu do rána, tak dělám test 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre