Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

besnota
15. jan 2014

@modrypitrisek ahoj no ja mám len teraz ovu, tak uvidíme co bude 😉
No co sa to to deje s tebou ? Ovu vieš kedy bola? Aký mávam cyklus?

helulik
15. jan 2014

@modrypitrisek ja cakam... :D mala by prist v tychto dnoch... :D uvidime... :D

modrypitrisek
16. jan 2014

@besnota Tak to držím pěsti, určitě se pak pochval, jaks dopadla 😉 .
@helulik Tak to jsme na tom uplně stejně 🙂.
Já teda začala měřit (ne uplně poctivě, takže to zásadní jsem samozřejmě prošvihla :D), ale s potěšením jsem zjistila, že ovuluju. No a vzhledem k tomu, že až 24. nebo 25. den cyklu (mívám pravidelné +-29-30dnů), předpokládala jsem, že budu mít moc krátkou LF, ale s potěšením sleduju své zpoždění (i když BT na těhu není), protože to znamená, že LF může být v pořádku, jen jsem měla ovu později než obvykle 🙂 🙂. A vystudovala jsem, že LF bývá zhruba stejně dlouhá každý cyklus, mění se jen FF, takže paráda, dnes "už" 10.-11.den, takže se začínám uklidňovat, že technicky to asi bude OK 🙂 🙂 🙂 . A ještě že měřím, jinak bych už vyšilovala, že se povedlo a testovala jak blázen, protože 5dnů je na mě opravdu obr zpoždění 😉 .

adadi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
flocik
16. jan 2014

Myslíte, že ak deň po ovulke (štvtok, 2 čiarky) som mala styk (piatok, sobota) a na druhý týždeň (v utorok som bola na krv, tam ale nič ešte nezistili, že je ešte skoro) a vo štvrtok (dnes) som si robila test a je negatívny, že sa tehotenstvo ešte neprejavilo alebo je to pasé...
Miestami ma bolí v podbrušku, akoby mala prísť návšteva a dnes mi dokonca prišlo aj zle...
Ďakujem veľmi pekne za radu.

besnota
16. jan 2014

@modrypitrisek drzim palceky
inac aj ja prave teraz zistujem, ked uz mam 3den take slabe bolesti v podbrusku ako keby som mala dostat MS, a keby som si nemerala BT tak ani neviem, ze je to zjavne kvoli OVU, ze minuly mesiac ked som dostala MS az po 43 dnoch a okolo 29dna co som si myslela, ze mam uz dostat MS, mala som tiez taketo bolesti, a MS nikde, testy negatky, tak zjavne to bola asi OVU okolo 29dna !!! a ja som to pripisovala tehu 😕

macetka
17. jan 2014

@modrypitrisek já to nesleduji 🙂)) asi tak :D ... mám toho teď moc v práci, takže jsem nějak zapomněla, kolikátý den jsem apod :D

ajusska
17. jan 2014

Ahojky holky, tak i já mám na vás otázečku, vím, že asi nesmyslnou, ale musím to aspoň někomu říct a zeptat se.Už nějakou dobu se s manželem snažíme o miminko,ano každý měsíc mám různé příznaky a nikdy nic. I teď mě bolí prsa a píchá mě v podbřišku, možná autosugesce,ale co ranní nevolnosti jsem 7 DPO může to být?? Nebo je to jen střevní chřipka??? Normálně si ráno vstanu, napiju se čaje, jdu do koupelny na hygienu a najednou je mi šoufl a letím zvracet,ale nemám co 🙂. MS má dojít za týden, nemá cenu testovat,ale myslíte že můžu být těhotná?

mysicka_lb
17. jan 2014

@ajusska Možné je všechno. Mně bylo špatně už snad týden po početí (nezvracela jsem, ale zle mi teda bylo). Když jsem říkala, že to bude asi těhotenstvím, všichni na mě koukali jako na blázna, že to ještě v žádném případě není možné, aby se to projevilo tak brzo. No a nevím samozřejmě na sto procent, jestli to bylo tím, ale těhotná jsem v každém případě byla🙂.

besnota
17. jan 2014

@ajusska no môžeš aj nemusíš, už som čítala aj taký prípad ako opisujes, na test by som este pár dni pockala, no ak vylúčis inú chorobu tak moze to byt tehu, držím palce 🙂 tak ja neviem či už by v krvy bolo hcg, ale skús si dat zobrať krv

janedoe
17. jan 2014

@ajusska Podobne... mozes aj nemozes... len naozaj pockat na test, alebo menstruaciu, aby si sa netesila zbytocne. Ja som napr. tento mesiac na tom bola podobne. 3 dni mi meskala MS, ked som sla do obchodu, bolo mi zle, otvorila som chladnicku bolo mi zle, zo vsetkych voni na svete mi bolo zle (este aj z vone manzela :D) a ked som si konecne trosicku pripustila, ze by sa to mohla byt konecne tehotna, tak ta potvora mestruacia dosla s velkou paradou. Ale na druhej strane ako pisali baby, bolo im zle a boli tehotne 🙂 takze je to velmi individualne 🙂 Drzim palec, nech je aj toto ten pripad 🙂

ajusska
17. jan 2014

@mysicka_lb
@besnota
@janedoe holky moc děkuji za odpovědi, no velkou naději si zatím dělat nebudu a uvidíme příští týden, to už budu moct testnout a měla by dorazit i mrcha. Ale to čekání je tak hrozně dlouhé ☹

mysicka_lb
17. jan 2014

@ajusska Všechny to čekání známe🙂. Dej pak vědět, jak jsi dopadla, ju?

ajusska
18. jan 2014

@mysicka_lb vždyť já vím, že to čekání znáte všechny tady 😉 a o to je to lepší když v tom člověk není sám a je nás tady spousta a dokážeme se podržet navzájem, určitě se po neděli ozvu jak jsem dopadla 🙂

katerinap1978
18. jan 2014

Čekání je k zbláznění. Jsem 27 DC. MS má přijít zítra (asi, mám to dost rozházené), příznaky jsou, ale.... manžel mě dnes předvědčil udělat si test a je negativní. Můžu tady čekat s váma ??? 🙂

peterek414
18. jan 2014

ahojte ja som dnes 28 DC a mrcha by mala prist na 32DC a nedalo mi to pokoj a spravila som si dnes rano test co poviete??? 🙂

besnota
18. jan 2014

@katerinap1978 jasne vitaj klube!

besnota
18. jan 2014

@peterek414 no nieco dá tam črtá 🙂 držím prsty nech to je to co si všetky želáme 🙂

katerinap1978
18. jan 2014

@besnota děkuju. Jsem ráda, že je nás takových víc 😀

urmakart
18. jan 2014

Ahoj holky, jak máte normální teplotu prsou ? Já je mývám studené jak psí čumák, stejně jako ruce a nohy... a teď je mám každý den teplý až horký, trošku citlivější bradavky, někdy víc někdy míň, někdy mě v prsou píchne na straně, ale jinak prohmat jsou nebolestivá. Myslíte, že to může být příznak těhotenství ? Ms jsem dostala 29.12.13 trvala sotva 5dní...ms mývám nepravidelnou cyklus +-5dní rozdíl... teď jsme se 4. den ms milovali a přítel se do mě udělal. Bolesti mývám 1-2dny před ms a ještě první den ms, ty se tentokrát jen zmírnily a trvají celý cyklus... po týdnu od ms se zase zhoršily. Bolí mě párkrát za den děsně v kříži nebo bedra, bolest jde až do nohou. Mám citlivější močák, chodím půl dne často čůrat, půl dne je to ok a od odpoledne se to do večera postupně horší... k večeru mám nepříjemný tlak v podbříšku, těsně nad stydkou kostí.. občas mě tam jakoby píchne, řízne. Bolí mě všechny svaly jakobych každý den běžela maraton, tak furt odpočívám, ale nelepší se to... občas křeč jakoby na vaječníku, stídavě vlevo nebo vpravo.. do toho někdy bolest ledvin jako při ms. A celkově se cejtím jakoby dole taková otevřená jako když mám menstruaci.... týden po ms mi nebylo dobře, ale non stop, vše mi smrdělo a zvdeal se mi kufr, teď mě spíš přepadává žravá... V pondělí jsem byla u obvoďáka, přinesla moč , vyšla negativně na bakterie, udělal komplet krevní testy - vše v pořádku, test na okultní krvácení taky v pořádku. Ten den jsem jela i na gyndu, udělala m vnitřní utz a vše prý v pořádku, bála jsem se aby to nebyla cysta nebo zánět dělohy.... ale bolest podbříšku a zad se nelepší...tak mě děsí, že nevím na čem jsem. V pondělí znovu donesu moč. Těhu testy nagativní, ale to bylo stejně brzo. Po ms jsem měla průhledný hojný hlenovitý výtok, který se postupně stal bílý mléčný a taky hustý a teď mám průhledný, ale takový jak gel. Po ms má být období sucha, je možný, že jsem měla ovulace hned po ms ? Bylo by to druhé těhotenství, tak je možné, že by se bolest při roztahování dělohy objevila tak brzo nebo je to uhnizďování ? Omlouvám se, ale už mi z toho šibe, chci být zdravá a vůbec nevim,c o to se mnou je, tak mě to vytáčí, jsem z toho náladová a protivná a nic mě nebaví, na nic nemám sílu... i když vím, že mi nemůžete nijak poradit, třeba se někdo najde s podobným problémem ? Přeji krásný den, všem snažilkám, ať se brzy zadaří a těhulkám přeji hodně pohody, užívejte si mrňousky v bříšku. 🙂

urmakart
18. jan 2014

Jo a ještě když se zvednu tak se mi pokaždý zamotá hlava, že mám pocit, že to se mnou sekne.. :-/

katerinap1978
19. jan 2014

☹ Tak já nic. Dnes přišla, potvora jenda ☹
No nic, příznaky jsem měla úúžasně vsugerované, takže odteď už svému tělu přestávám věřit a dokud se mi nespozdí MS, tak na to házím bobek a žiju bez pozorování 😀
Vám všem drží moc a moc palečky. Mám dvě krásné holčičky, třetí je jen třešínka na dortu, navíc snažilkujeme teprve od 1.1, tak máme čas. Alespoň si to manžílek řádně užije. 😀 😀 😀

aalexandraa
19. jan 2014

V maji 2013 som vysadila HAK, odvtedy sme to nechali na osud, zatial to nesilime ani nebrzdime. Cyklus mam uz 3 mesiace pekne 44 dnovy co je sice dost ale aspon pravidelny z mojho pohladu. Tento mesiac vsak menstruacia meska uz 4 dni, dost ma boli ako keby vo vajecniku, a dokonca som spozorovala malinky biely vytok z oboch bradaviek pri stlaceni, a biely vytok na nohavickach. Test som si robila v dnes ked mi meskali 4 dni, ale bol negativny, tak neviem ako si to mam vysvetlit.

modrypitrisek
19. jan 2014

@macetka Tak to závidím. Čekají mě teď velké změny, tak snad se mi to také podaří aspoň trochu pustit... @besnota Tak to je skvělá zpráva. Já Ti nevím, ale přijde mi, že začátek snažení=začátek problémů s cyklem. Doteď vše v pohodě, a teď najednou takové zpoždění...jinak teda já to 35. den konečně dostala, tak hurá na to znova 😉. Přijde mi, že spousta holek to takhle má.

kulla1
20. jan 2014

Dobrý deň. už niekoľko dní tu čítam fóra a vo väčšine prípadoch len prikyvujem hlavou, že to na mňa sedí. Totižto, mala som nechránený styk, a o 5dní na to ma začali strašne bolieť prsia a akoby sa mi nafúklo bruško. pritom som bola len v 15DC. PMS mávam tak týždeň pred. čiže MS by som mala dostať až cca 26. 1. a tieto príznaky som mala už vtedy. taktiež som v sobotu akoby nachladla, teplota 2 dni okolo 37,2-3 a nádcha. Je v tom však háčik. či tieto príznaky nemôžu byť spôsobené tým, že som brala antibiotíká. bola som u dr., ale keďže som ešte nemala MS, tak mi povedala, že mi nemôže podať korektné inf. lenže čakať ďalší týždeň. je to na nervy. Preto sa chcem opýtať, či môžem byť teda tehotná, či sa vám satalo niečo podobné. a ešte som si vlastne robila dnes aj test, vyšiel negatvívne. budem rada za každú odpoveď.

jani255
20. jan 2014

@kulla1 ahoj,na test je ešte velmi skoro,aj ked ti verim a viem,že ťažko sa to da vydržať 🙂 ja som takisto na 4-5 den po styku zostala k večeru nejaka ubolena,bolelo ma podbruško a vystrelovalo mi to až do noh,no neprijemne,k tomu zvlaštny dost husty vytok,menzes ma prist okolo 30 januara,ale mne sa zda,že som nejaka "iná" 🙂 každopádne držim palce,a vyčkaj do toho 26-ho

jani255
20. jan 2014

Ozaj dievčata,ako to funguje s bazálnou teplotou? V tomto sa nevyznam,ale vraj su kočky,ktore aj podla toho vedia,že su v tom,,dakujem za každu odpoved 🙂

kulla1
20. jan 2014

ďakujem za odpoveď 🙂 tak čakáme teda dve 🙂 držím palčeky. nech je už takto o týždeň 🙂 minimálne...ani na skúšky sa nedá sústrediť, joj :D

miskamiky
20. jan 2014

Babulky, mám jednu otázočku... 5 dní mi meškala mrcha tak som si spravila dnes na 6 deň test a bol negatívny... no a hodinku potom prišlo špinenie... Nemám žiadne bolesti, čo som dosť prekvapená, pretože vždy pred mrchou sa idem zblázniť ... Mohla by som byť teda tehu? Alebo si to zase len nahováram 🙂 ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre