Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

vikuska555
23. apr 2015

@s8 ďakujem krásne, tak sa mi ozvy ak budeš vedieť načom si, určite sa ozvem aj ja :-*

baja28
25. apr 2015

Babule ja zas od januara neberiem antikoncepciu prvu menstruaciu som dostala 22.3. teda neviem ci to bolo ono trvalo to len 4 dni a slabe spinenie svetlo hnedej farby. Teraz som nedostala meska tyzden a mam bolesti brucha niekedy pichnutie v prsiach a biely vytok nepali nesvrbi nezapacha ako pred mrchou. S priatelom spavame bez ochrany, tak teraz neviem ci to moze este byt ta antika alebo ci si mam radsej urobit test? dlhsie mi byva nevolno ale nevraciam ale ked ja som taka citlivka :D takze to moze byt z hocicoho 🙂 dakujeem

lili225
25. apr 2015

@baja28 skús test a budeš múdrejšia 😉

vikuska555
25. apr 2015

Baby ja v testoch neverím, mám známe ktorým ukázal test len jednu ciarocku a pritom bola tehu. Počkaj podľa mňa ešte dva tri dni a choď na gyndu 🙂

baja28
25. apr 2015

@vikuska555 dakujeeem asi pojdem a ked nie aspon si to spojim s preventivkou 🙂 tiez sa snazite?

lili225
25. apr 2015

tak mne napríklad test ukázal, šla som k lekárovi a ten mi povedal, že tehotná nie som...a pritom som naozaj bola....

baja28
25. apr 2015

to aj tak sa da? ......:/ to uz co je

oliinka
26. apr 2015

Baby prosim vás testy v pondelok pozitivne ale začala som hneď spinit po týždňovom meskani mrchy ale vo štvrtok som začala krvácať a piatok som bola na gyne sliznica nízko ze vyzerá to na mrchu ale ze ked bude test pozitívny v pondelok tam mám prísť na krv ci to nebude mimomaternicove dnes som testovala a po štvrtej minute sa objavila ciarka ale nie ružová čo si myslite už nekrvacam len tak spinim ako konci menzes mám sa obávať

vikuska555
26. apr 2015

@baja28 no snaziiime dnes je iz 4 den čo mi mešká a strašne blbý pocit mam v bruchu

baja28
26. apr 2015

@vikuska555 tak mozno to bude konecne ono!!!🙂 ides rovno ku gynde ?

sebaastian
26. apr 2015

@oliinka išla by som k lekarovi hneď zajtra a spravila by som si zajtra ešte jeden test v kazdom pripade chod na gyndu. Ak ti vyjde pozitívny test a spinila si netreba ešte stresovať tehotna mozes byt aj keď máš mrchu.

martinka270888
26. apr 2015

Ahojte žienky som tu nová, konečne som sa zaregistrovala doteraz som Vás len čítala.
Snažíme sa o bábo už pomaly rok a stále nič :( babenky viete mi poradiť ako je to s krčom na začiatku tehu ?? aký by mal byt ?? tuhý, mäkký, dole, hore ?? ďakujem za odpoveď ;)

baja28
26. apr 2015

@martinka2700888 ahoj martinka tiez som tu nova ale vela som citala este ked som tu nebola ale zevraj sa na to neda spoliehat 😉

vikuska555
26. apr 2015

@baja28 no zajtra sa chystam kupit test a uvidim 🙂

sebaastian
26. apr 2015

@martinka270888 ja som to mala resp.stále mam krče v brušku ako keby som mala dostať mrchu a mam pocit akoby mi chcelo všetko vypadnúť zo spodku. Neviem ti to lepšie opísať ale mne meškala 6 dni alebo 7 už neviem a stále som mala pocit ze už už dostanem bo krče take na spodku ze som sa nálada ísť na WC ze všetko zo mňa vypadne potom som si urobila testy a sup cakame mimi ale myslim ze je to u kazdej individualne 😉

baja28
26. apr 2015

@vikuska555 drzim palce!!!🙂

baja28
26. apr 2015

skus spravit testik ;)
@martinka270888

sebaastian
26. apr 2015

Ja som za 4 roky co sme sa snazili o miminko očurala toľko testov na stovky 😀 určite keď nevies co a ako sprav si testik a budeš viac vedieť..

vikuska555
26. apr 2015

@baja28 dakujem velmi krasneeee

baja28
26. apr 2015

@vikuska555 daj potom vediet budem🙂) budem rada

renata5
26. apr 2015

Baby co myslite ked som mala ovulku v polovici cyklu a dneska je 31den cyklu uz asi neni sanca ze som tehu ked je test negativny

janka_by
26. apr 2015

@renata5 tak nic nie je stratene, kolko dnovy mas cyklus? mnohym zenam neukaze aj niekolko dni po meskani menzesu. Uz ti meska?

renata5
26. apr 2015

@janka_by ahoj ani neviem ci meska pretoze ho mam nepravidelne ovulku viem kedy som mala taky 17 den cyklu brala som klostyl dneska mam 31den a test negativny

janka_by
26. apr 2015

tak to ti este nemeska, ked vies kedy prebehla ovulacia, tak to je odrazovy mostik k menstruacii, ak bola na 17 DC, tak menzes pride tak do 14-16 dni, takze este nemeska, tak ak je este negativny, je nato dôvod aj keby si tehotna bola. Mne tiez vysiel negativny a az za 3 dni som tam mala uplneho ducha, ze bol vidno len v urcitych náklonoch a dnes ma ten duch 1,5 roka, nic nie je stratene 🙂

renata5
26. apr 2015

@janka_by keby si tak mala pravdu velmi by som bola stastna

janka_by
26. apr 2015

@renata5 drzim palce, mne tiez tesne pred meskanim test nic neukazal. Daj vediet ako si dopadla 🙂

renata5
26. apr 2015

@janka_by kedy si mam spravit test

janka_by
26. apr 2015

@renata5 kedy si si robila ten prvy? ja viem, ze to testovanie je take pokusenie, ked clovek velmi tuzi. Poznam podla seba. Robila som si 3 dni pred ocakavanym menzesom a bol negativny, v den menzesu slabulililinky duch. Skus tak mozno den, dva potom akoby mala meskat

renata5
26. apr 2015

@janka_by teraz si pozeram do kalendara ze na 14den cyklu som mala hlien ale den na to pichanie v podbrusku a potom dalsi hlien testovala som na 27,28,31den cyklu a nic

janka_by
26. apr 2015

@renata5 skus este tak za den za dva a uvidis, ja dufam, ze to bude ok a budes sa tesit. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre