Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zuzannaaa
27. apr 2015

@baja28..... A este mam taku neprijemnu chut v ustach cely den ... A skoro vsetko co ziem chuti tak plano nijako ......

baja28
27. apr 2015

je to jeden z priznakov ale radsej by som pockala kym bude meskat menstruacia lebo test nemusi (moze) ukazat aj ked budes nic. 🙂 alebo aspon v den ocakavanej a potom zopakovat 🙂 snad to ale ukaze // @zuzannaaa

zuzannaaa
27. apr 2015

@baja28 Tento mesiac som si povedala ze uz nebudem robit predcasne testy.... Len mam s toho nervy stres.... Nie. Ked bude meskat potom spravym ;)

baja28
27. apr 2015

@zuzannaaa veru, ja som si stale robila uz to nechavam tak nakolko mam nepravidelnu od vysadenia antiky . Vzdy len jedna / a citim sa ako sibnuta Ale to nevadi asi to este nema prist ani to dako neriesime kedy sa ti stane vtedy to bude.. potom napis ak chces som zvedava budem sa tesit s tebou 😉 😵

ninika29
27. apr 2015

Ahojte , chcela by som sa poradiť. Je možné že som tehotná alebo ake ste mali príznaky vy. Menzes my skončil minulý týždeň a o dva dni na to v sobotu sme sa s priateľom milovali. Posledné tri dni mam par krát kŕče v podbrusku hlavne ráno a dnes už piaty krát, bolia má kríze A ráno mi býva zle. Včera som si robila test a vyšiel negatívne. Ale asi to bolo skoro . Bola by som vám vďačná keby ste sa vyjadrili tie čo máte s týmto skúsenosti . Ďakujem pekný večer

vikuska555
27. apr 2015

@baja28 no ahoooj, tak dnes som si robila testik a je poziticny!!! Zajtra idem na gyndu juj čaja jak sa tešim... 🙂

vikuska555
27. apr 2015

@ninika29 ahoj mna takysto bolia krize a mam take pichanie v podbrusku, a som sa dnes dozcedela ze som tehu <3

s8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzannaaa
28. apr 2015

@baja28 tak tak ........ Dnes je 28 dc a zatial nic 🙂

gabi2302
28. apr 2015

Ahojte co myslite ?

janka_by
28. apr 2015

@gabi2302 nieci tam slabulinke vidim, ktory dc si?

baja28
28. apr 2015

@vikuska555 supeeeer strasne ti velaaa gratulujeeem juhuuuu🙂

baja28
28. apr 2015

@zuzannaaa snad nepride 9 mesiacov ;)

baja28
28. apr 2015

@gabi2302 aj ja tam vidim slabu ciarku 😉

gabi2302
28. apr 2015

@janka_by 27dc ale dostala som dnes ráno krami 😟

sibalka21
28. apr 2015

@ninika29 ahoj môžeš mi prosím ťa povedať koľko dní prešlo od vášho styku?

ninika29
28. apr 2015

@sibalka21 Ahoj je to presne 10 dní . A túto noc som sa stále budila na kŕče. Aj cez deň má po bolieva .. neviem kedy si spraviť test druhý. Ďakujem

bia49
28. apr 2015

@ninika29 mám úplne presne také pocity ako ty, pohl. styk bol s plnou palbou 2 dni po ms, cyklus mam ako hodinky 28 dnovy, hned na druhy den po styku som dostala strasne krce, ani postavit ani nic, odvtedy ma pobolieva podbrusko.. od styku je to este len 9 dní a ja uz len cakam na to, kedy spravim sikovno test. My sa o baby nesnazime, to bolo skor take, ze nechajme sa prekvapit. Tak len cakat no, nechcela by som mu nahodou ublizit a vobec nie potratit z nevedomosti... chapete co myslim

ninika29
28. apr 2015

@bia49 presne tak isto aj ja. V nedeľu som si robila test ale to prešlo len 8 dní . Brucho mám ako balón . Robí sa presne to so mnou ako keby som mala dostať. Tak už fakt len čakať a spraviť si ešte test

oliinka
29. apr 2015

Baby ktoré ste mali mikropotrat aj vaše hcg bolo tak nízke 18.5 skusala som test ci nestúpla už nekrvacam nespinim ale mala som bolesti v noci úplne dolu ako by sa maternica stahovala alebo pri mrche silnej ja už neviem môže to byť mimomaternicove zajtra idem na krv.

oliinka
29. apr 2015
sibalka21
29. apr 2015

@oliinka ahoj pokial mas tak velmi nizke hcg je nizka sanca ze ti bude este stupat, pretoze pre MS si mala pozit. test a teraz su negativne.Ja si myslim ze mimomaternicove asi nie skor odislo s MS.. Mrzi ma to a drzim palce aby som sa mylila.

oliinka
29. apr 2015

@sibalka21 včera som mala v noci bolesti v podbrusku a dnes zasa trošku spinim a to som včera už nespinila ja fakt neviem cistim sa takto ešte ci čo bolesti su také menzesove

oliinka
29. apr 2015

Pri mimomaternicovom je vyššie hcg ako to moje?

sibalka21
29. apr 2015

@oliinka no pokial viem tak pri mimomat. ti stupa hcg ale pomalsie ako normalne, tebe asi uz klesa pravdepodobne kedze testy su uz negat.

sunny15
29. apr 2015

@oliinka Ahoj,testy su skor negativne,takze pri mimomat.tehu by si mala pozit.testy len slabsie alebo aj normalne...akurat z krvi by zistili ze hladina je nizsia ako pri normalnom vnutromaternicnom tehu,na usg by nebolo vidno v maternici nič,akurat by mohlo byt vidiet nieco v oblasti vajecnikov,vajcovodov...to ti zistia,ale myslim ze to skor bol mikropotrat...ja som ho mala v 4tt,testy krasne pozitivne,potom krce,krvacanie,silnejsie ako pri ms,no ale aj test bol este pozitivny ale ovela slabsi-klesala hcg hladina,a o 2dni uz negat.testy...skratka to odislo s krvou...vzdy lepsie ako mimom.tehu..drzim palce aby sa opät zadarilo a bolo to na dobrej ceste...

oliinka
29. apr 2015

@sunny15 takže myslíš ze keby to bolo mimomater.teh. Tak nemám také testy?a prečo to pobolievanie v podbrusku a hcg bolo asi veľmi nízke nie?

sunny15
29. apr 2015

@oliinka ako si krvacala silno?a odkedy mas take testy?

oliinka
29. apr 2015

@sunny15 ani nie nejak silno tak ako pri mezese a predtým spinila a aj potom a este občas aj teraz skôr vytok zafarbeny do hneda testy boli takéto pondelok utorok a dnes

dasa10
30. apr 2015

MS som mala 16.4.2015 trva zväčša28-29 dní, prerušovanú súlož sme mali s MM 26.4 večer, 27večer, 28 večer, 29 ráno a 29 večer 2 x .. aka je pravdepodovnosť že by som mohla otehotnieť...
Áno ja viem. Teoretická možnosť u vždy je... a keďže neplanujeme potomka, nejako to zodpovedne nie je.

No od 28. som nejako vemi vzrušená emoticon Hlien by som hodnotila ako plodny až 29.4. no ťažko povedať, či to nie je len po množstve pohlavných stykov a vzrušení ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre