Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

mailinka4
1. aug 2016

@mbabika aj v pripade, ze sa ti to este nestalo? Lebo mna prave vedomie, ze sa mi take meskanie nestalo este, drzi aspon trosku pri myslienke, ze co ak predsa sa zadarilo.

mbabika
1. aug 2016

@mailinka4 nikdy sa mi nic podaopbne nestalo, mrcha chodila pravidelne, ani ten vytok v sobotu, proste nic , je to pre mna v podtate nieco nove 🙂

mailinka4
1. aug 2016

@mbabika joj,tak drzme si paste! Ale ked nic, tak sa nic nedeje, budeme skusat dalej ;) Len nech vieme, ze sme v poriadku a nie je to nic vazne (v pripade, ze to teda nebude tehu).

mbabika
1. aug 2016

@mailinka4 presne ako pises, uzijem si dovolenku, a dalej pracujem, no mi sa ani nesnazime, takze to by bola nahoda ako nic,moj sa este neciti. takze by to bol asi aj sok 🙂

mailinka4
1. aug 2016

@mbabika takze ani nemam drzat palce? 🙂

mbabika
1. aug 2016

@mailinka4 ale ano jasne 🙂 😉 len sme neplanovali, ale urcite budem skakat 6 metrov od radosti 😀 😀 😀 😀 😀

mailinka4
1. aug 2016

@mbabika tak v tom pripade budem isto drzat palce :D

mbabika
1. aug 2016

@mailinka4 dakujem aj ja tebe nech // sa ukazu a potom to uz len dotiahnut do uspedneho konca 🙂

mailinka4
1. aug 2016

@mbabika 🙂 v stredu napiseem, ze ako to vyzera so mnou. Aj ty pis, ked bude nieco nove, kludne az po dovci ;)

mbabika
1. aug 2016

@mailinka4 jasneeeeee napisemm som tiez zvedava ako dopadnes, ja osobne o sebe si myslim, ze nic z toho nebude, no veeeeeelmi ti drzim palceky nech ti to vynde 🙂

sibalka21
1. aug 2016

@maminikuska1993 no pre mna su taketo chute uplne normalne, kysle uhorky moc nemusim ale v prazenici uplne normalne.... ako si napisala kazda sme ina a preto si nemyslim ze chute a to ze ta hocico rozplace neznamena ze si tehu, pravdepodobne mas ovulaciu a telo na to reaguje inak ako predtym... uplne normalne 🙂

natassa
1. aug 2016

Ahojte, potrebovala by som poradiť. Je možné otehotnieť na 17DC, ovulácia bola 14DC, pri prerušovanom styku? Ďakujem veľmi pekne.....

mailinka4
1. aug 2016

Chcem sa opýtať, či je možné, aby bola BT zvýšená ale neboli by ste tehotná? Stalo sa to už niekomu? Mne totiž mešká MS týždeň, BT teplota je stále zvýšená, ale test negativny.

danielocka262
1. aug 2016

@natassa jasne, prerusovany styk nieje velmi dobry sposob ochrany. Na splodenie staci aj malicka kvapocka ktora moze vyjst este pred samotnou ejakulaciou

andika1989
1. aug 2016

Dobrý den.mala by som otazku uz vyse tyzden mam navaly tepla,a dneska aj rana nevolnost.test je negativny :( menzes mam nepravidelny.mam 24,mozem byt tehotna?dakujem

lauritkatesty
1. aug 2016

@andika1989 no skus zase o dva dni test...priznaky vacsinou byvaju uz ked sa vylucuje hormon hcg.vtedy si aj telo uvedomuje.ze je tehotne

andika1989
1. aug 2016

@lauritkatesty dakujem pekne za odpoved.skusim 🙂

beruska992
1. aug 2016

já sa cítím ako pred menzes bolí ma broško takže asi nič :( mám tri dni do menzes a to sme sa naozaj snažili

andika1989
1. aug 2016

@beruska992 mi sa snazime uz 6 mesiacov,menzes teraz mi meska dni

andika1989
1. aug 2016
vilma30
1. aug 2016

@beruska992 este to nie je stratene....nadej umiera posledna. Drz sa a informuj 🙂

beruska992
1. aug 2016

@andika1989 niktoré ženy otehotnia len čo sa slipov chytia ....:( držím ti palce a test?

beruska992
1. aug 2016

@vilma30 já to už cítím že už to prichádzá a ty máš normálnu mrchu? alebo slabšiu? 🙂

beruska992
1. aug 2016

@vilma30 teraz budem asi zlá ale som si otvorila víno lebo ked ma bolí pred menzes brucho tak mi to zvykne pomoct a spustit sa dufam že s tým nič nepokazím 🙄 🤐

vilma30
1. aug 2016

@beruska992 dnes mam uz staru dobru klasiku.

beruska992
1. aug 2016

@vilma30 no tak to je dost na prd :( 😖 nevadí nabuduce človek sa musí ešte vela učit :D hihi

andika1989
1. aug 2016

@beruska992 dneska som robila test negativny :(drzim aj tebe palce 🙂vsak to niektore maju na 1.sup.ja som brala 5 rokov antik.a teraz 7mesiacov uz nemam

andika1989
1. aug 2016

@beruska992 si myslis ze navaly tepla a dneskajsi nevolnost mozu byt priznakom?cely den je mi zle.a mi picha v podbrusku

beruska992
1. aug 2016

@andika1989 aj já som brala pred pol rokom a skončila som a nič sa nedarí vidíš a to už jedno dietatko máme

beruska992
1. aug 2016

@andika1989 kolkátý den si DPO? kolko dní máš do menzes? už ti meška?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre