Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

vladla
19. okt 2012

@marsi017 Jak dlouho cítíš ty tlaky?

marsi017
19. okt 2012

Už asi týden.. Čekám tedkom kdy mi příjde MS. Ale nejspíš ve středu půjdu na krev,protože sem si dělala test a sestra mi řekla že sem si to udělala moc brzo ale prý příznaky jsou no. Tak nevim 🙂

angelsb
20. okt 2012

zdravím ,chtěla jsem se zeptat když jsem vysadila HA celé plato nedobrané zbyly 4pilulky , 11.10 nastala ms a skončily 16.10 je možnost že mohu hned po vysazení být těhotná ?

bambulkabambulka
22. okt 2012

ahojte dnes som si urobila testík a je tam úplne slabulinka druhá čiarka,fakt slabučká ani odfotiť sa nedá,ale je tam... teraz som si urobila ďalší a tam už nič nevidím-......:(( môžem byť tehotná alebo je len falošný ten prvý testík???stretli ste sa s tým niekotorá???? tak veľmi by som chcela byť tehuľka.... 🙂)

twistybaby
22. okt 2012

Ahojte zienky... Ja som ako na ihlách... v den kedy som mala mat menzes sme mali s manzelom nechraneny PS,to bolo 14.10. ale este mi mrcha nedosla a ked som bola kôli bolestiam žaludka na pohotovosti asi 5 dni po tom co sme mali ten nechraneny,museli mi brat krv a doktrka mi povedala ze mam mierne zvysene HCG v krvi,ale len malinko... ostala som zarazená,urobili mi aj gyn. sono ale ziadne cysty ani nic.proste vsetko vpoho... kramy nikde ale tehu test po 8 dnoch od styku negatývny :( chceli by sme druhe bejby, len teraz neviem co si mam mysliet. Cele dni mam 37,2 teplotu ale niesom vôbec chorá,pobolieva ma v podbrusku a krizoch ako ked ma prist navsteva uz tri dni ale furt nic... tlak mam len 90/60 a som taka uzimená a ospalá... jedno bejby uz mám ale tam mi test ukazal konecne dve // az ked mi menzes meskal 4 týždne...dovtedy negativ.ja sa uz asi zblaznim jako na to myslim od rana do vecera... myslite si ze zvysene hcg v krvi moze mat clovek aj ked neni tehu?

twistybaby
22. okt 2012

@bambulkabambulka ja som mala slabulilinku druhu ciarku ked som cakala prve dieta, a to j napriek tomu ze som si test robila az 4 týždne po planovanej menštruacii... proste malo hormonu bolo,aj ked mam syna uz 2,5 ročneho a zdraveho ako buk ;) (klop klop klop)

puhinka
22. okt 2012

@twistybaby ,ahoj,ja si myslím,že asi nemôže byť zvýšené,ale neviem...inak ja som tiež mala pri synovi neg.testy...
malý má 2,3 roka 🙂 tiež zdravý a veľký chlap 😀

puhinka
22. okt 2012

@angelsb ,ahoj,ako myslíš hneď po vysadení? hneď po poslednej tabletke,alebo nasledujúci cyklus?

puhinka
22. okt 2012

@bambulkabambulka ,aký test si si robila?akú značku a v akom dennom čase včera a dnes?

anjelicek26
22. okt 2012

@twistybaby - zbehni na sono, ine nic nevymyslis, niektorym zenam stupa hcg strasne pomaly....

twistybaby
22. okt 2012

@anjelicek26 na sono je moc skoro,keby som bola teoreticky tehu tak by to bolo len 8den po oplodneni...to by nevidel nist... to mi aj dneska sestricka do telefonu vravela... och či ja som nedočkavááá 😠 nervozitou sa mi cele dni trasie zaludok jak moc by som si zelala aby boli dve // 😅

anjelicek26
22. okt 2012

@twistybaby - jaj takto 😀 Tak nohy v teple a cakat, ja mam rovnake priznaky 😀 😀

twistybaby
22. okt 2012

@anjelicek26 no pekne 😀 najlepšie je že tuto sobotu idem kamarátom na svadbu a by som rada vedela ci dajake to vinko aj popit môžem... 😖 kazdopadne by som bola radsej keby som ho pit nemohla 😀 ale keby som zbytocne sa radovala a nakoniec by zas prisla mrcha tak aspon sa dobre opit od zialu... 😢 skusim si v sobotu rano urobit dalsi test len neviem či dovtedy vydrzim... uz som si ich robila 6 a v lekarni sa uz na mne smeju 😠

twistybaby
22. okt 2012

@anjelicek26 o a kazdopadne tebe gratulujem 😉 uzivaj si to 😉 ja by som teraz aj s radostou prijala grcanie tri mesiace len aby so bola uz tehu 😀

anjelicek26
22. okt 2012

@twistybaby - ja som si tiez kupila par testov v planej nadeji, ze tam tie kolajnice nebudu a teda vyskocili hned 😀 😀 😀 Ja jaaaj, uz sa tesim, ale su to soky riadne 😀 Treti raz v juni do porodnice 😀 😀 😀

twistybaby
22. okt 2012

@anjelicek26 aspon mas narodeniny v jeden mesiac na cely rok odkrutene 😀 a ja kebyze to vyjde tak mam konecne letné bábo co som aj chcela...ale predbieham dobu,ked dostanem kramy tak ma porazi 😠

anjelicek26
22. okt 2012

@twistybaby - jaaaj ved mozno neprijdu 🙂 Ja idem zajtra na prve sono, hadam je zaba tam, kde ma byt 😀 No a narodky budu dost des, tri deti a manzel jeden mesiac? To sa hadam ani neda zorganizovat 😀 😀

twistybaby
22. okt 2012

@anjelicek26 ešte aj manžel??? 😀 no to vyzerá na mega narodeninové párty každý rok?! 😀 ja by som brala heh 😢 no tak drzim palceky na tom sone 😉

petkave
22. okt 2012

@anjelicek26 jéééj, dobre vidím? ďalšie bábo na ceste? Gratulujem a želám na zajtra všetko dobré! 😵

bambulkabambulka
22. okt 2012

@twistybaby juj kiežby to tak bolo aj u mňa.... 🙂)

petkave
22. okt 2012

@twistybaby prečítala som si tvoj opis... znie mi to veľmi podobne ako to, čo som zažívala ja. Rovnaké pocity a zdravotný stav som mala aj ja pri tehu. Ale test mi // ukázal asi 4 dni po meškaní ms.

bambulkabambulka
22. okt 2012

@puhinka robila som si mamatest podvečer a bola tam slabunká čiarka,ráno som opakovala a už nič nevidím....???

puhinka
22. okt 2012

@bambulkabambulka ,hm...tak neviem...akús ešte počkať dva -tri dni a otestovať znova

hanuska89
22. okt 2012

Zienky, mozem otehotniet z toho, ked sa moj muz neokupal a znova sme mali pohlavny styk?

puhinka
22. okt 2012

@hanuska89 ,moja mama vždy tvrdila,že hej 😀

anjelicek26
22. okt 2012

@hanuska89 - spermie odumieraju na vzduchu do par minut.. skor nejaka kvapocka lasky z novej davky 😀 Isteze mozes byt tehotna 😉

hanuska89
22. okt 2012

@puhinka
@anjelicek26 Dakujem baby, akoo ja by som sa aj potesila 🙂 Test si nerobim, lebo neznasam to sklamanie, ked tam je len jedna ciarka...Taze si pockam ci dojde ms

puhinka
22. okt 2012

@anjelicek26
@hanuska89 ,to mi úplne pripomenulo výrok mojej svokry o jej sestre.Tá tak zúfalo chcela mať deti,že po sexe zbierala semeno kade tade a pchala si ho do ehm...no to je už diagnóza 🤐

twistybaby
22. okt 2012

@bambulkabambulka velmi ti to prajem 🙂
@petkave mne tak naozaj je,len uz neviem či som si to neprivolala a nevsugerovala,ci sa to vobec teda da 😠 a otehotniet v den ked mala byt MS ? to by bola obrovska nahoda nie? 😖

hanuska89
22. okt 2012

@puhinka o jeeeeeeeeeeeeeej, tak ako ja nechcem neako velmi otehotniet..ale keby sa stalo, tak by som nebola nestastna...Az tak na tom niesom....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre