Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

aduska227
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hope222
15. sep 2012

Zdravim dievcata . Tak dnes je to uz 12 dni , co mi meska menstruacia , co sa nikdy v zivote nestalo a tak zacinam dufat a verit v zazraky. Popravde , test som si este merobila, nenasla som nato este odvahu a co sa tyka priznakov ,tak je to asi take , akoby som mala kazdu chvilu dostat menzes ... brucho mam nafuknute jak klokan minim.s dvoma klokancankami v bruchu 🙂 , pred tyzdnom mi jeden den z nicoho nic vyskocila vysoko teplota ,ale trvalo to len jeden den . Bolesti mam stale akoby sa mi uz mala pustit mrcha kazdu chvilu a predvcerom som mala taky hnedy vytok ako pred zacinajucou mrchou ,ale ta neprisla stale a vytok skoncil .. Vobec neviem, co si mam mysliet ,ale aby som sa dostala aj k mojej otazke , mali ste niekto taky hnedy vytok ,ktory nasledne zmizol ? prajem vsetkym, co dufaju v uspesne tehotenstvo,aby sim skor gulali ocami nad dvoma ciarakami .

dadkaabarino
16. sep 2012

@penelope111 ved ja viem 🙂 🙂 na gyndu nepojdem pretoze mam vsetko v poriadku len moj cyklus si robi co chce odkedy mi dala vyvolavacku 😠 kedy som tam isla tak mi zase da len vyvolavacku ale sak mame v rodine gynekologicku tak sa s nou poradim o nejakom lepsom gynekologovy lebo ta moja je taka divna

penelope111
16. sep 2012

@dadkaabarino Veru áno nájdi si iného lekára lebo taký čo lieči za každým len vyvolávačkou je na ho... 🙂

misselin
16. sep 2012

@mimus265 ahoj ja mam to iste ako ti tiezz ma bolia prsia ,krize a podbrusko ale na menzes je este skoro tak tento mesiac pevne verim ze by to mohlo byt a ked nieco porobim tak uz nevladzem 😕 tak sa nechajme prekvapit 😉

misselin
16. sep 2012

@penelope111 ahoj moja tak ako tiez si na tom ako ja? 😒

delideli
16. sep 2012

@aduska227 : v tomto ti pomoze jedine ten test..skus nejaky 10tkovy ,napr. mamatest ,tie su dost spolahlive z prveho ranneho mocu..drzim palce..

penelope111
16. sep 2012

@misselin Ja stále nič 😒 Ale už sa nerozčuľujem. Ešte jeden mesiac vyskúšam a potom si dávam pauzu lebo to snaženie nieje dobré na moju psychiku 🙂 Tak ale u teba to vyzerá nádejne 🙂

misselin
16. sep 2012

@penelope111 No ja som si tiez povedala ze iba tento mesiac a potom to budem riesit s doktorkou povedala my ze jej mam zavolat a budeme riesit laparoskopiu 😝 tak mam tento mesiac taky cudny nikdy ma neboleli prsia na 12dc ani krize a podbrusko a teraz ako keby ma tam niekto bodal nozikom hlavne na lavej strane 😔 a ty bola si u lekarky

penelope111
16. sep 2012

@misselin Mne robili nejaké vyšetrenia počas toho ked mi robili vyšetrenie na štítnu žľazu a povedal mi Dr. že som v poriadku a viac som to ani neriešila ani nemám na to náladu chodiť po Dr. lebo mám iné zdravotné problémy a musím kvôli tomu chodiť 😒 Ty si teraz 12 DC? To môžeš mať takú silnú ovuláciu 🙂

dudka75
16. sep 2012

Musím Vám povedať, že testy sú spoľahlivé, aj mne to dvakrát meškalo, urobila som si test a lekár mi len potvrdil čo som už vedela, samozrejme aj keď si pri tom dávate pozor človek nikdy nevie, môže ísť ale aj o nejaké poruchy, takže je vhodné navštíviť lekára

linddi
16. sep 2012

@hope222 a prečo sa netestneš? Zbytočne to naťahuješ... Ak ti 12 dní mešká a si tehotná - podľa mňa si, tak na teste to bude už krásne vidieť. Držím palce 😉

mimus265
16. sep 2012

@misselin dúfam že to tak bude, aj si si robila test? ja rozmyslam ze v stredu spravim 🙂

misselin
17. sep 2012

@mimus265 no ja nie este som nerobila ale pockam ci my bude meskat a ako ano tak az potom 😉 tak my je od 12dc a dnes je 16dc tak neviem a ty co si chorucka ak sa smiem spytat 😅

misselin
17. sep 2012

@penelope111 no ja priznaky zacali 12 dc ale dnes uz je 16 dc a stale ma bolia prsia a by som povedala ze este viaca co si chorucka 😕

misselin
17. sep 2012

@misselin troska som tam zaplietla aj nieco ine ale to si nevsimaj 😀 a tebe uz meska??ci to ides iba risknut? 😉

misselin
17. sep 2012

@mimus265 troska som sa tam zaplietla aj nieco ine ale to si nevsimaj 😀 a tebe uz meska?ci to ides iba risknut? 😉

mimus265
17. sep 2012

no len to chcem risknut, mne by mala mrcha prist v sobotu, tak uvidime.... 🙂 som trosku nedockava.........

penelope111
17. sep 2012

@misselin No som na teba zvedavá ako to dopadne 🙂 Ja mám zdravotné problémy už roky 🙂

misselin
17. sep 2012

@penelope111 no veru aj ja som zvedava 😕 dam potom vediet co ako 😉

misselin
17. sep 2012

@mimus265 jaj no mne ma dojst 28 tak sa necham prekvapit 😉 a daj vediet ked testnes co ako si dopadla drzim palceky 😀

mimus265
17. sep 2012

@misselin ja si meriam aj bazalnu teplotu, ale zatial len prvy cyklus, dnes mi stupla na 36,9 neviem ci si o tom citala. a akosi som pribrala neviem cim to je 😎 mam akesi zvacsene bruseno a aj rifle su mi tesnejsie.... uvidime vsimol si to aj moj manzel 🙂))

misselin
17. sep 2012

@mimus265 no ja som merala teplotu ale vykasla som sa na to lebo robim aj nocne tak by sa my to nedalo 😒 no ja som na teba velmi zvedava 😀

mimus265
17. sep 2012

@misselin aj ja na teba, dufam ze nam to víde, este ti je stale zle, moja svagrina bude mat tiez babo, tak by sme chceli ist spolu na matersku, ja som chcela s manzelom letne babenko tak hadam bude.... 🙂

misselin
17. sep 2012

@mimus265 no ja dufam ze tento raz sa to uz podarilo juj moja svagrina uz ma 5 mesacneho chlapceka co ani neplanovali aj ja by som chcela letne babetko 😀 no stale ma bolia hlavne bradavky az nemozne ☹ och a ty ako

willy_wonka
18. sep 2012

@hope222 dievca, nejake new info? Mozem gratulovat?🙂

lucika1503
18. sep 2012

Ahojte kočky. Nasla som si vasu diskusiu pretoze vidim ze riesite nieco podobne.....cakam od vcera na mrchu (30 den) a ona stale nedorazila...uz cca 3 dni citam za ma prist, tie pocity v brisku sa striedaju..ma..nema..ma ..nema..viete tie predmenstruacne napetia v brusku....viem ze vela hra aj psychika ale....fakt som pravidelna....chcem sa teda opytat...ako je to s vami a s vasimi pocitmi pred mrchou?

wilagrande
18. sep 2012

Dobrý deň,chcem sa opýtať na tehotenstvo aj ked síce už mám dve deti tak som akási zmetená...mala som z manželom nechránený pohl.styk cca 6dní po menštruácii a tak som si pre istotu urobila dva teh.testy asi v priebehu týždna po styku pričom prvý mal jednu čiaročku uplne výraznú a druhú len taký tieň o týžden neskor som urobila druhý test (iná značka)kde bola len jedna čiarka menštruáciu mavam pravidelnú vždy 7dní ale tento mesiac to bolo zvláštne tým ze som začala slabučko krvácať jeden deň na druhý deň už nebola krv na tretí znova len krv.výtok na štvrtý zas nič a na piaty deň troška silnejšie krvácanie pričom trvalo len tri dni a dosť takto som to v min.nemala nikdy ani pri prvých dvoch teh.takže neviem či može ísť o tehotenstvo pretože prsia ma boleli len pred krvácaním teraz už nie ani ich nemam citlivé a ku gyn.som obj. až bud. mesiac ,ďakujem Vám za odpoveď na moju otázku

delideli
18. sep 2012

@lucika1503 : aj mne sa obcas stane,ze mam pocity,ze mrcha uz-uz pride a potom nic a trva to aj 2-3 dni..Ale rovnake to bolo aj ked som bola tehu..bola som si ista,ze uz uz je tu a stale nic,az potom som skusila otestovat a neverila som vlastnym ociam..tak drzim palce,nech to dopadne ako si prajes 🙂

lucika1503
18. sep 2012

@delideli jooo dekuji ti moc. Ja mam prave take nejake zmiesane pocity cely mesiac...tak striedavo, citila som akoby som to isla dostat..ale bolo to take slabsie....no uvidime....bud je to fakt psychika ktora ma oblbuje...alebo som tehu...lebo moje telo je fakt pravidelne..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre