Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

livocka21
7. feb 2013

@voskovka som v 5 tyzdni... ten termin som dala len tak od oka 🙂) uz som to opravila 🙂 ano mam to uz potvrdene 🙂

eviku28
7. feb 2013

@livocka21 ako si to mala ty než si zistila tú krásnu správu, že si? Ja som mala v 14DC splabuliné špinenie a na 15DC tiež ale pak už vôbec nič, iba odvtedy pobolieva podbrušo. Bola som aj u lekára, no aten tam aj tak nič nevidel, ale že mám zväčšenú sliznicu a ostatné je všeto ok.

livocka21
7. feb 2013

@eviku28 ja som nedostala menzes....tak som to uz vedela, lebo inak mam cyklus ako hodinky....tak som si robila test... ked mi meskal prvy den, tak bol test negativny...pozitivny bol az ked mi to meskalo 5 dni...podbrusko ma takisto pobolieva...mne tiez nebolo na sone este nic vidno, len som mala zvacsenu sliznicu no podla krvi to uz bol 4 tyzden...takze takto

eviku28
7. feb 2013

@livocka21no som ja teda strašne zvedavá ako toto dopadne. Ale ako sa hovorí, že trpezlivosť ruže prináša, tak hádam teraz donesie malého prcka 🙂

tremonti
7. feb 2013

@eviku28 ktory den cyklu si teraz?

wilagrande
7. feb 2013

@tremonti baby ja som menstruaciu mala 30.1.ale len 6 dni zvycajne byva 7 dni bola normalna len po nej ma strasne bolia prsia este ma nikdy neboleli po menzese ine priznaky nie su iba horka chut v ustach neviem ci moze ist o tehotenstvo ale ja moc po babu este netuzim....ak nejde o tehotenstvo s coho mozu boliet prsia???

livocka21
7. feb 2013

@eviku28 velmi ti drzim palce 🙂

tremonti
7. feb 2013

@wilagrande tazko povedat ono rozdiel ci 6 alebo 7 dni nie je velky... Ak si niesi ista kludne skus test.mala si silny menzes ci slabsi ako zvycajne? Chut v puse zvykkne byt v tehu taka zelezita

eviku28
7. feb 2013

tremonti teraz som 19 deň

eviku28
7. feb 2013

livocka21 ďakujem moc 🙂

wilagrande
7. feb 2013

@tremonti takto v decembri som mala menzes 31.12. potom cca 10.1-12-1. nechraneni styk z manzelom...radovanky hehe 🙂) no a potom dalsia menstr. toho 30.1. bola trolilinku slabsia ale nie ze by ovela skoro ziaden rozdiel ale bola len o den kratsia...a bum skoncila a mne idu prsia vybuchnut....a ona ta chut je taka kovova horko kysla neviem opisat 😠

tremonti
7. feb 2013

@eviku28 no je este velmi skoro hovorit o tehotenstve, skor by som to pichanie tipovala na ovulaciu teda uvolnovanie vajickja z folikulu.sliznica sa zvysuje postupne pocas celeho cyklu a ked nedojde k oplodneniu a uhniezdeniu vajka tak sa odlupuje- menzes. Aky dlhy zvyknes mat cyklus?

tremonti
7. feb 2013

@wilagrande no videla by som to na test. Moze sa stat ze tehu si len dufam ze ak ano tak ze sa pocas menzesu udrzalo.nemas doma nejaky testik? Od 11.1. By ti uz ukazal dialnice, lebo to by si uz bola cca 6 tt

wilagrande
7. feb 2013

@tremonti nemam musim kupit.....uvidim teraz mam strach ale hadam by ma to aj potesilo no neviem akoze keby sa to pocas menzesu neudrzalo aj tak by ma prsia boleli???

prdelka123
7. feb 2013

Děla jsem si ty papirove ty carkove taky jsme tam měla slabou carku nejsem si jista co myslíte?? budu rada za kazou odpoved

tremonti
7. feb 2013

@wilagrande ano mohli lebo hormony zacinaju pracovat na plne obratky hned.tak ono by to bolo este take zbytkove a ked by to teraz nevyslo tak rychlo snazilkovat tento cyklus kym si nimi este ,,nabita,,

eviku28
7. feb 2013

tremonti cyklus tak 25-27 dnový, ovulka to určite nebude.

wilagrande
7. feb 2013

@tremonti 😉 dakujem ti za tvoje pekne odpovede na moje otazky....si milaaaa 🙂 snazilkovat asi ee lebo este sa nechystam mat baaabatko... 😝

tremonti
7. feb 2013

@eviku28 tak uz len pockat a mysliet pozitivne nech to tam je🙂 kedy ste naposledy snazilkovali? Ja mam cykly 29 dnove a ovu mam 18- 19 den🙂

wilagrande
7. feb 2013

@prdelka123 jasneee je tam jasna caaarecka 😉

tremonti
7. feb 2013

@wilagrande aj tak teda skus ten test🙂 nech si si ista

tremonti
7. feb 2013

@prdelka123 je to taaam je to taam🙂

prdelka123
7. feb 2013

@tremonti mam srach ze to je něco jineho.. 🙂

wilagrande
7. feb 2013

@tremonti skusim ....a vies co???ja ti potom napisem co mi napisal ten test 😀

tremonti
7. feb 2013

@prdelka123 co take byv tvojom tele estemohlo vyvolat zvysenie hcg?

eviku28
7. feb 2013

tremonti 27.1.

prdelka123
7. feb 2013

@tremonti co to znamena Hcg??

tijana
7. feb 2013

@tremonti Zvysene hCg vyvolava aj choriokarcinom, ten je sice zriedkavý a prdelka123 je skor tehotna ako by mala chk 🙂

prdelka123
7. feb 2013

@tremonti jo jeste jsme zaúpomela bolí me prsa a pod bríškem a chodím hodne na Wc

tijana
7. feb 2013

@prdelka123 je to je glykoproteínový hormón produkovaný hlavne v tehotenstve

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre