Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

miska_hryzka
22. feb 2016

@adela232 šťastná to žena 🙂

adela232
22. feb 2016

@miska_hryzka To áno. Som za to vďačná!

stevvvka
22. feb 2016

@miska_hryzka myslim, ze uz moze ukazat, ale aj nemusi, ja som zvedava, ja by som uz aj stredu testovala 🙂 ale ked bude biely, este nieje nic stratene....kedze lekar videl, ako mi hapruju cykly, a mal podozrenie na pco, nasadil inofolic po dvoch mesiacoch snazenia....aj to vyslo hned na prvykrat, ale babo sa neudrzalo. Presli dalsie dva mesiace, ked kramy prisli iba po vyvolavacke, potom nasadil clostil, a v tom cykle som ostala tehotna, aj ked ovulacia prisla az 29dc

vik_i
22. feb 2016

@adela232 ja som si do tretice spravila aj dneska test a tiež tam bola čiarka☺ chystám sa vo štvrtok k lekárovi, tak uvidíme ☺ a ďakujem

miska_hryzka
22. feb 2016

@stevvvka tak asi nič z toho dnes ráno bola len jedna čiarka ☹

stevvvka
22. feb 2016

@miska_hryzka ved je este len pondelok....najskor az o tri dni testuj 🙂

brcka252
22. feb 2016
Používateľ brcka252 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od brcka252.

este vydrz 🙂 neponahlaj sa tak

miska_hryzka
22. feb 2016

@stevvvka akurát som aj písala do iného fóra, že som sa pred chvíľou utierala na WC a na papieri bola krv. Tak uvidíme čo bude na MS je ešte skoro 6 dní po ovu a teplota sa stále drží hore.

lucy23456
22. feb 2016

Co si myslite o tomto vysledku?

misel0806
22. feb 2016

@lucy23456 vidiet aj ked je slabucka kolko dni si od DPO??

baaambulkaa
22. feb 2016

@lucy23456 nieco tam je 🙂

adela232
22. feb 2016

@vik_určite si tehotná. Tak ešte raz gratulujem a držím palce. Užívaj si to tieto chvíľky si budeš pamätať ako tie najkrajšie vo svojom živote 🙂

lucy23456
22. feb 2016

Tak 11.den...no o 5 dni by som mala dostat menstruaciu....4 testy som si dnes robila a tri mi vysli takto a na jednom inej znacky bola len jedna ciarka.tak dakujem🙂

stevvvka
22. feb 2016

@miska_hryzka mozno uhniezdenie? To by bolo skoro, ale vylucit sa to neda.

luciamichnova
23. feb 2016

Dievčatá myslíte ze môžem byť teho keď mi to už mešká 7 dní,som v 39 týždni cyklu ,bazalka sa mi drží vysoká no napriek tomu tehu test je negatívny?ake máte skúsenosti?Ďakujem za vaše názory

moncici67
23. feb 2016

ahojte baby neviete mi poradit? cyklus mam cca 32-33 dni, ovu bola pravdepodobne 14.2. sex bol v ten den vecer este. teraz od soboty co mam 27DC mam hnede spinenie obcas ma zaboli v podbrusku, obcas sa mi trocha zatoci hlava a mam strasnu chut na sladke 😀 mrchu ocakavam teraz v piatok, kedy by som mohla skusit test ze by som mala sancu ze by mi aj nieco ukazal? dost ma matie to spinenie co by to mohlo byt? mate niektora skusenosti? dakujem 😉

laska07
23. feb 2016

@moncici67 Ak ti do piatku nepridu vyskusaj testnut.Zatial by ti mozno nic neukazalo.Drzim palce.

laska07
23. feb 2016

@luciamichnova kolko dni sa ti uz drzi hore bazalka?

laska07
23. feb 2016

@lucy23456 Uz len aby ciarocka silnela.Vyzera to na tehu 😊

luciamichnova
23. feb 2016

@laska07 troška kolíše v rozmedzí od 36,8 - 37 .trvá to už 16 dní a 7 dní mi už mešká mrcha🙂

moncici67
23. feb 2016

@laska07 dakujem tak skusim piatok, a mozem sa este opytat uhniezdenie nemoze trvat tak dlho nie? spinenie 4 dni sa mi zda uz dlho. bola som asi dva tyzdne dozadu aj u gyn na kontrole aj cyto sa robila a vsetko mam ok, tak mam v tom zmatok 😒

zabkazelena007
23. feb 2016
Používateľ zabkazelena007 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabkazelena007.

@moncici67 nezmatkarci to je to najhorsie 🙂

moncici67
23. feb 2016

@zabkazelena007 celkom sa o to snazim 😀

laska07
23. feb 2016

@luciamichnova citala som ako sa drzi dlhsie ako 16 dni teplota hore znamena to tehotenstvo.Mozno mas len malo HCG co by sa do piatku mohlo zmenit,preto ti zatial test nic neukazal.A kolko sa uz snazite?

laska07
23. feb 2016

@moncici67 fuu neviem.Vies kedy si mala ovulku?

zabkazelena007
23. feb 2016
Používateľ zabkazelena007 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabkazelena007.

🙂)))

luciamichnova
23. feb 2016

Snažíme sa od júla minulého roka.;) tak skúsim byť ešte trpezlivá;)

moncici67
23. feb 2016

@laska07 14.2. tak na 95% 🙂

laska07
23. feb 2016

@moncici67 tak mi to vychadza ze si len 9 DPO.Pri 12 DPO by ti uz mohlo slabucku ciarku ukazat.

moncici67
23. feb 2016

@laska07 dakujem tak mi nic ine neostava len cakat, dam vediet potom 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre