Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zanet197
21. júl 2016

@sibalka21 povedal dr, že ešte može byť skoro, a otehotnieť som mohla hocikedy počas cyklu...nie cez plodné dni...

zanet197
21. júl 2016

@sibalka21 a aj na nete je kopec komentov, kde im test vyšiel až v 3ťom mesiaci pozitívny, alebo až dva týždne po meškaní a pod....tak neviem teraz

hanelka1
21. júl 2016

@zanet197 podľa mňa si mohla mat posunutu ovulku, to bolo možno to pichanie pred 10 dňami,,, moj názor,,, buď o 4 dní príde menzes alebo testni ešte raz o 4 dní ráno z prvého moču, ak si tehotná, už bude pozitívny.

modraslza
21. júl 2016

Tak ja, len tak davam vediet,pisala som pred par dnami, ze mam podozrenie , ze mozem byt v tom, ale dnes sa mi zacalo spinenie ms cakam "23 ci 24" a som unavena ako stale pred ms, vcera mi bolo na odpadnutie az som si myslela, ze odpadnem uz som hladala niekoho koho poprosim o pomoc , ale postacilo sadnut si na 10minut, sem tam mi je na zvracanie, klasicke ms priznaky u mna , takze tehu na 99 percent niesom, uz ma hlava neboli, prsia mam asi o dva cisla vacsie (tlaci ma kazda podprsenka)a strasne bolia, neviem lezaj na boku , ani na chrbte ani na bruchu takze ani spat neviem, citim sa ako nafuknuta lopta, boli ma kazdy pohyb..takze ms prichadza..u mna to je nejak divne v tehotenstve som sa citila ako zajacik, pruzna a nic mi nebolo ani zle mi nebolo , ale stale pred ms to je hroza... 😀

barbarax9
21. júl 2016

Ja sa este stale bojim, ze sa nieco stalo. Meska mi 14 dni a to sa nikdy nestalo. Ku lekarovi idem az v utorok a osalim sa do vtedy. Test som robila minuly piatok a negativny. Snazila som sa kontrolovat aj krcok, ale ke vzdy inak a kazdy pise inak ako ma byt v tehotenstve ..respektive pred ms. Ciize ja vazne neviem. Moze tak dlho meskat aj zo stresu?

zuzana256
21. júl 2016

Robila som testy a este nic ale dnes ma tak bolia prsia co ma nikdy neboleli

zuzana256
21. júl 2016

A ked sa pozrem do zrkadla vidom sa byt ina

hvolkovamirka
21. júl 2016

@zuzana256 vidis sa byt ina? ako ina?

zanet197
21. júl 2016

@barbarax9 ako si pozeráš krcok?

barbarax9
21. júl 2016

@zanet197 symptotermálna metóda .... na nete je toho dost. Na slovenskych strankach malo ale anglicke som citala tiez. Na svk na MK pisu baby najviac ze v tehotenstve je dole tvrdy a uzavreta branka.
A na anglickych presne naopak. Hore makky a uzavreta tiez ... proste je to inde vsade napisane, preto sa na to nespolieham. Akurat to je dobre mozno na zistenie ovulacie.

zanet197
21. júl 2016

@barbarax9 a to sa dá doma zistit? Ako? Je postup.ci c😂😂😂

barbarax9
21. júl 2016

@zanet197 http://tehotenstvo.rodinka.sk/planujeme-dieta/p...

Tu je na tie plodne dni. Proste, ked poznas svoje telo a zaujimas sa o to (ja to chcem studovat) tak skumas niektore veci ... je toho strasne vela na nete, treba studovat a citat. Najlespie sa to robi v podrepe alebo s jednou nohou vylozenou na vani/stolicke .. to je jedno. Hygiena je dolezita, aby si si tam nezaniesla infekciu ... ale som toho nazoru, ze tehotenstvo tym nezisits .. len ovulaciu+plodne dni

prvorodicka1234
21. júl 2016

Ahojte, Dr. My predpisal lieky na ukonceni laktace(kojeni). Dobrala jsem jich v nedelu. Mlieko sa mi uz netvorilo. S priatelom sme maly pohlavny styk v pondelok. A zasa sa my utvorilo mlieko. Je mozne aby sa my skrz pohlavny styk utvorilo znova mlieko? Bol nechraneny... Mensia nehoda. A mohla by som byt tehotna? Som dva mesace po porode

zuzana256
21. júl 2016

@hvolkovamirka tak ze postava ina taka pribratejsia tvar lepsia

modraslza
21. júl 2016

@zuzana256 ahoj , uz si bola na umelom?

zuzana256
21. júl 2016

@modraslza ahoj este nie rozhodli sme sa ze najprv to bideme riwsit vitaminmy u priatela kedze on je ten co neni v poriadku a potom sa uvido mozno snad aj prirodzene sa zadari a nebude treba ist na umele

modraslza
21. júl 2016

@zuzana256 a ty nic neberes?

nikoolaa
22. júl 2016

Ahojte myslíte žienky že môžem byť tom ?? Ms mám dostat až za týždeň,a už 5 dni ma bolí podbrusko a prsia strašne,na prsiach sa mi spravili viditeľné zily a mám biely výtok. Vcera som robila test,bol tam len duch. Dnes ďalší inú značku ten negatívny :/

kata011
22. júl 2016

@lilly19 mala pravdepodobnost neboj isto nie ......zalezi aj od toho kde sa v cykle nachadzas ak nie si uprostred ked je ovu tak si myslim ze urcite nie,,,,,,,,,,,,,,,,

nikoolaa
22. júl 2016

@kata011 to bolo pre mňa ? Odpoveď ? Asi nie že ??😉:/

sibalka21
22. júl 2016

@nikoolaa pockaj do ms....

sibalka21
22. júl 2016

@kata011 Diskusia je 10 rokov stara....

zuzana256
22. júl 2016

@modraslza ahoj ano aj ja uzivam femibion 1 uz stvrty mesiac a potom ked miniem taklen kyselinu listovu

gerry22
22. júl 2016

Ahojte babulky dnes som 6DPO a po toalete som si vsimla ze mam ruzovkasty vytok, myslite ze to mozem povazovat za priznak tehu respektive priznak uhniezdovania?

christina_petrikova
22. júl 2016

@zuzana256 je dobre ze beriete obaja vitaminy 🙂 moze to pomoct. Drzim palceky

zuzana256
22. júl 2016

@christina_petrikova dakujem vellmi pekne uz to nechavame na osud a snazim sa nemysliet na to aj ked sa to neda

lauritkatesty
22. júl 2016

@zuzana256 a skušala si testovat ? 😉

zuzana256
22. júl 2016

@lauritkatesty ahoj no skusala a nic

lauritkatesty
22. júl 2016

@zuzana256 😖

snehuliacik29
23. júl 2016

Poprosim o radu s manzelom sme to skusali 13,16 a 20.7 mrcha mi ma dojst 3.8 kedy by som si priblizne mohla robit test?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre