Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

blairgossip
17. aug 2015

@aber ja som nikde nepísala ze beriem tabletku po po kazdom styku. Zobrala som ju v aprili ked sa roztrhol kondom a aj v juni. A teraz na konci jula po prerusovanom styku. S kondomami uz nikdy, je to neprijemne a su take problemy, dam si teliesko.

merrykovacova
17. aug 2015

ahojte mam dostat ms .. ale s mužom sme sa snažili ..chcem sa spytat že či by mi už test ukazal alebo ešte nie dakujem..

aber
17. aug 2015

@blairgossip no lebo takto to vyznelo a čo ti lekár povedal?

aber
17. aug 2015

@merrykovacova ja som si robila test po troch dňoch meškania a už bol pozit 😉skôr sa neoplatí, lebo telo ešte tehotenstvo neregistruje

sara34valentina
17. aug 2015

@aber ale registruje, mylis sa !! ja som si robila na 9dpo a bol tam duch a na druhy den silny !! cize na 10dpo !! kukni moj album ♥

steinarka
17. aug 2015

@merrykovacova mne ukazalo slabeho ducha 12 dni po ovulacii, teda cca 2-4 dni pred ms.. zalezi od toho aku dlhu mas lutealnu fazu.. ale to zena nevie, kym si nemeria bazalnu teplotu.. kazdopadne ak sa zadarilo, zistis.. drzim palce 😉

sara34valentina
17. aug 2015

@merrykovacova kukni moj album mne ukazal uz ducha na 9dpo !! ♥ na 10dpo bol uz jasny !! ♥

blairgossip
17. aug 2015

@aber ze tehotenstvo nevidi, mam vysoku sliznicu ako pred menstruaciou, pichol mi vyvolavacku a videl okolo vajecnika malu volnu tekutinu ze moze byt ze som mala cistu, a mam peist na krvne testy ze ci nemam neaku poruchu na tretí den krvacania.

merrykovacova
17. aug 2015

@aber dakujem no ved uvidim ak bude meškať spravim si test .. 🙂

aber
17. aug 2015

@blairgossip presne ako som si myslela, meškanie menzesu viac ako 7 dní bez pozitívneho testu hlási problém

aber
17. aug 2015

@sara34valentina robila som si test 5 dní pred menzesom a bol negat a tri dni meškania už bol pozit u každej je to inak ale tvrdiť to čo odborníci vedia Je trochu silná káva moja 😉

andi1234
17. aug 2015

Baby som den pred menzesoma styk sme mali 12,13,14 augusta neurobil sa do mna ale kto vie co spravili tie kvapocky lasky.ako som uz pisala nemam presny menzes tak si zvyknem kontrolovat čípok.Dnes rano som si kontrolovala bol vysoko a tvrdy ale som mala na prste hnenu tekutinu.Moze to byt zaciatok menzesu?? 🙂alebo uhniezdovanie?

steinarka
17. aug 2015

@andi1234 bohvie..

sara34valentina
17. aug 2015

@aber si dajaka bujara tak sa zlosti na inej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ukludni si hormony slecna !!!! som len napisala ze ja som mala pozitivny na 10dpo 🙂 a aj ostatne moje kamaratky ..... kazda zena je ina ..dakomu ide pomalicky hcg a dakomu rychlejsie, mne rychlejsie :P a odbornici sa bohuzial tak isto mylia a dost casto , bola som nie raz pri tom ako sa 4lekari zmylili a rozhodol primar a ten mal jediny pravdu!!!! a 4lekari spochybili draha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sestricka :P

bronto227
17. aug 2015

Ahoj baby potrebujem poradiť s mužom sme mali 1 augusta nechránený pohlavný styk a skončilo to tak že to pustil do mňa ale o 3 dni som dostala menzes ale bol slabší ako obvykle.môžem byť aj tak tehotná aj keď s som malá menzes? Prvý test som si urobila a bol negatívny tak som to skúsila po týždni čo je dneska a tiež mi vyšiel negatívny. mam taký pocit že som tehotná aj príznaky mam a to nafúknuté brucho ako pred kramami a keď som si nahmatala kŕčok maternice tak bol nízko a zatvorený. Prosím vás poraďte mi či malá niektorá z vás nejakú takú skusenost a či môžem byť tehotná aj keď som malá menzes a testy mi to neukázali. Ďakujem veľmi pekne za každú dobrú radu alebo skúsenosť ktorá poteší.papa 🙂 🙂

sibalka21
17. aug 2015

Ja si myslim ze pokial by si bola tehotna test by ti uz ukazal aspon naznak ducha. Je to uz skoro tri tyzdne tajze treba pockat ci pride dalsia ms

sibalka21
17. aug 2015

@andi1234 pockaj dva tyzdne a dozvies sa

sara34valentina
17. aug 2015

@bronto227 tehotna nie si,,,,,krcok je vtedy uplne vzadu nedotiahnutelny skoro !!

aber
17. aug 2015

@sara34valentina ja nie som ani bujara ani už slečna avonkoncom nie draha 😉taká ako ty ma nikdy nevytoci

zlaticko31
18. aug 2015

Baby co si myslite ? Kramy mam este dostať za cca tyždeň,prsia ma bolia veľmi ale to ma pred menzesom vzdy bolia,strasne ma uz 3 dni nadúva

steinarka
18. aug 2015

@zlaticko31 nechcem ta sklamat, ale obavam sa, ze to je len chybny test.. skus o dva dni a budes vediet

sara34valentina
18. aug 2015

@aber pises ako hlupe decko ked si myslis ze som Ta vytocit chcela, vidis len negativum, si chora asi ,,,,over si fakty a potom tu pis somariny na ine tapa

sara34valentina
18. aug 2015

@zlaticko31 ahojky, to je este skoro moja tyzden pred ms, ja som si robila 2dni pred a bol duch uz 🙂 kukni moj albumik ♥ drzim Ti palce ! 🙂

lili225
18. aug 2015

@zlaticko31 tiež si myslím, že je to skoro na testovanie 🙂 ...ja som sa pučila, že testovať sa oplatí keď už aspoň deň mešká ms 😉

1234lubka
18. aug 2015

@zlaticko31 naco tak skoro? Ved to este ani nemoze byt za hniezdene. Je tam kanal

zdencaaaa
18. aug 2015

@lili225 haha ty pučadlo 🙂 preklepy prehliadam ale tebe sa to dnes podarilo 🙂

lili225
18. aug 2015

@zdencaaaa ha ha ha šlahne ma :D...vypadne mi jedno písmenko a zrazu je z toho niečo úplne iné :D

aber
18. aug 2015

@sara34valentina 😉tvoj názor 😉

aber
18. aug 2015

@sara34valentina vieš aký je tvoj problém? , že nevieš uznať aj iné fakty, ja beriem z medicínskeho a ty laickeho, asi tak, chorá som to áno mám alergiu, ale iné nič, neobuvaj sa do mňa, pre mňa si nezaujímava zakomplexovana žena, tu si každý môže povedať svoj názor, sloboda slova ti asi nič nehovorí, daj si do kopy tvoje sebavedomie lebo už padlo na dno pa

majka_ka89
18. aug 2015

Ahojte ženy, potrebujem poradiť. Viem, že mi prevažne všetky napíšete urob si test, robila som včera v 1.deň meškania menštruácie (poznajú tu však iba 25mIU testy) a bol biely iba biely kanálik bolo vidno, tak budem musieť počkať s testovaním min do piatka. to už bude 33DC ak nepríde.
Teraz k problému veci. Snažíme sa o bábo. Mrcha pravidelná ako hodinky nedošla a už 2 deň mešká. Mám pravidelný 28DC. Týždeň po ovulke mi bolo trocha nevoľno po každom jedle ale prešlo to, potom som ako na potvoru dostala miernu mykozu, rosalgin pomohol. A teraz na to, že mám biely test, tak mám pichavú bolesť v podbrušku na ľavej strane ale viac tak k stredu podbruška. Bolesť nie je stála ale je počas dna tak na 10-15 min. Kríže sa ma pobolievajú až večer, ale to môže byť spôsobené aj dlhým státim. Prsia sa ma boleli 2 dni pred MS som myslela ze mi odpadnu. Teraz su len vačšie (poznámka môjho chlapa "nenárastli ti prsia?") a bolia len občas ale je to taká nepríjemná bolesť akoby tlak do prs. Každá somarina ma rozplače a ešte si na mňa zo dňa na deň sadla nadcha, ale taká, že mi z nosa tečie nonstop. Mala niektorá z Vás, ktoré už máte dieťa alebo čakáte niečo podobné? Som aktuálne z toho trocha vedľa. Lebo pri prvom (neuspešnom) som mala rovnaké pichavé bolesti v podbrušku, ale vtedy som sa prs ani dotknuť nemohla.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre