Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

kate013
5. júl 2012

@ciusinka oni ty testy to někdy nemusí ukázat.. no určitě si ho udělej 🙂 a kdyby nic tak se objednej k dr. tam to bude nejjistější 😉 a jak dlouho máš opožděnou ms??

lucinka1104
5. júl 2012

@ciusinka držím palce

ciusinka
5. júl 2012

@kate013 Mala som dostat v pondelok, takze dnes je to stvrty den..Pockam do vikendu a ked stale nic, urobim si druhy test a uvidim, potom pripadne buduci tyzden zbehnem k lekarovi, kebyze stale nic 🙂

ciusinka
5. júl 2012

@lucinka1104 dakujem 🙂

kate013
5. júl 2012

@ciusinka noo tak to je brzoučko 😉málo komu se to ukáže 😉 tak dej hlavně vědět ju🙂 včera jsem na tebe myslela, jak ti asi dopadll testík 😀 jsem strašně zvědavá 😅

kate013
5. júl 2012

@ciusinka kamarádce se to ukázalo až 14 dní po vynechané ms🙂

ciusinka
5. júl 2012

@kate013 Fuuuha, 14 dni, tak to neviem ako este vydrzim 😀

zlatanka
5. júl 2012

ahojte potrebujem vasu radu.menstruacia mi meska uz tyzden myslim ze niesom tehotna pretoze by to bolo strasne lahke 🙂 mam len jeden vajecnik druhy mi zobrali koli cyste.no ale mam vsetky priznaky 🙂
bolia ma prsia uz su mi male skoro vsetky podprsenky,mam nafuknute brucho,niekedy ma v nom tak pobolieva,stale spim,som nervozna ako pes,vsetci mi lezu na nervy a ked sa ma priatel este spyta co ti je tak sa rozplacem lebo neviem co sa robi.proste teraz som nervozna ked je niekto so mnou a musim si ist pospat aby som sa ukludnila.rozplacem sa pri filme a este aj ked som zistila ze bunda ktoru som chcela je vypredana tak som sa rozrevala 🙂 nieje mi na zvracanie len som taka malatna a oblieva ma pot skoro ako prechode 😀 dakujem za rady musim si spravit test len myslim ze je este skoro skusim este pockat.pekny den

zlatanka
5. júl 2012

a este den alebo dva sme mali sex pred ovulaciou potom cez nu nie lebo bol na tyzdnovke takze ci bolo mozne otehotniet aj den pred ovulaciou? niekde som citala ze este dva dni po sexe by sa dalo otehotniet.

trish22
5. júl 2012

@zlatanka jasné že sa dá. spermie prežijú v tele ženy aj niekoľko dní. 😉

mamkabeika
5. júl 2012

@zlatanka podla mna si tehotna, s jednym vajecnikom je to tazsie, ale nie nemozne 😉 spermie prezivaju 48-72 hodin 🙂

trish22
5. júl 2012

@zlatanka ak ti meškajú krámy už týždeň tak si kľudne sprav test. už by mohol byť pozitivny. len si skôr myslím, že sa bojíš výsledku. lebo ked to bude negat.tak to bude sklamanie a ked to bude pozit.tak rýchlo nebudeš vedieť sa s tým zmieriť. ale budeš šťastná. ja by som si rýchlo spravila test 🙂 lepšie je vedieť ako sa trápiť, že nevieš 😉

michalag
5. júl 2012

@zlatanka ak ti meska uz tyzden tak test ti uz moze ukazat krasne // ciarky 😉 , ale pokial neurobis nebudes vediet.Je vela zien ktorym ukaze uz 3 dni pred mrchou slabe //. vyskusaj a uvidis 🙂 ... a daj vediet ako si dopadla

zlatanka
5. júl 2012

od ovulacije su to uz nejake 3tyzdne takze to by som uz mohla robit test ci sa to rata az od dna ked nedostanes menstruaciu?ja by som sa velmi tesila na male kym este mozem mat babo kedze s jednym vajecnikom nemozem moc vyskakovat 😀

zlatanka
5. júl 2012

ja by som bola strasne stastna trochu sa bojim co by som robila ale strach prejde 🙂 len mam take zmiesane pocity ze co teraz ak som tehotna 🙂 ci to nieje skoro.s priatelom sme spolu uz 6rokov tak uz by bolo na case 😀

trish22
5. júl 2012

@zlatanka moja, s jedným vaječníkom nie je nikdy skoro. skôr musíš byť šťastná, že to takto vyšlo...chod si spraviť tent test prosím ťa! 😉

slavkaadusko
5. júl 2012

@zlatanka ahoooj,tak moja sestra tiez,ma len jeden vajecnik a doktorka jej vravela,ze nikdy neotehotnie a podarilo sa jej to hned na prvy raz,skus si urobit test a uvidis na com si 😉

sunny15
5. júl 2012

@zlatanka sprav si co najskor testik aby si nebola na vazkach 😉 uz ti urcite ukaze // Ak si tehulka 😉 a s jednym vajecnikom sa da tak isto otehotniet ako s dvomi. 😉

zlatanka
5. júl 2012

zajtra idem do mesta tak skocim do lekarne ake testy su najlepsie? len sa bojim ak si to len nahovaram a nebude to pravda ☹ aj ked mam dostat menstruaciu tak ma bolievaju prsia ale teraz je to uz dva tyzdne tak chodim stale s vlozkou uz 2tyzdne pre istotu 😀 ale mam taky pocit ze sa nieco deje.stale ked sa pozrem na brucho sa mi zda ze sa hybe 🙂 🙂 alebo ja mam srdce v bruchu 😀 a aky je rozdiel medzi tym ked vas bolia prsia pred menstruaciou a ked ste tehotne?ked sa ich chytim tak tam citim tie zlazy a citala som ze sa modre zilky viac zviditelnia.ja som sa vzdy smiala ze ked som neotehotnela za 6rokov tak asi uz nie ale to sme si vzdy davali pozor ale teraz uz nie takze by mala byt vacsia sanca otehotniet ako ked niektore sa boja ze otehotneli s tych kvapociek lasky ci ako som to citala 😀 mne doktor povedal ze mozem otehotniet ale vtedy ked ja budem naozaj chciet nie len tak nahodne 🙂 nikdy som nechapala ako mozu niektore dievcata mlade otehotniet niekde na zabave opite to asi museli mat dobre nacasovane 😀 a ani to nechceli amy co by sme chceli tak sa nedari to je nespravodlivost ☹

michalag
5. júl 2012

@zlatanka dobre su mamatesty ale aj clearblue digital, ten ti povie aj v kolko si od pocatia tusim

kate013
5. júl 2012

@ciusinka skoč si k dr. a budeš mít jasno 😉 já tam byla a zrovna jsem měla 2 dny zpoždění a měla jsem zvětšenou dělohu a vysokou sliznici..takže by tam určitě měl něco vidět..a jestli tam půjdeš v pondělí, tak už by mohl být vidět gestační váček🙂

zlatanka
5. júl 2012

tak som pocitala a dnes je 10den co mi meskaju 🙂

zlatanka
5. júl 2012

to je uz dost nie? 😀

zlatanka
5. júl 2012

a 3tyzden od poslednej ovulacie tak to znamena ze uz by som mohla byt v 3tyzdni ci ako sa to pocita?

michalag
5. júl 2012

@zlatanka tak to uz dosst a kedy si mala poslednu ms

astonka
5. júl 2012

@zlatanka urob si tehu test a počkaj na vysledok...ak ani neskor nedostaneš mrchu tak navštiv svojho gynekologa...ak si tehu tak ti to potvrdia z krvi...

zlatanka
5. júl 2012

poslednu som mala 29.5. vtedy mi zacala a 4dni
strasne sa bojim za kazdym ked idem na wc tak sa bojim ze dostanem mrchu ☹ len mam vytok to je normalne?

slavkaadusko
5. júl 2012

@zlatanka aj u mna je to presne 10 den co mi meskaju,ale ja som si robila testik aby som vedela na com som,a mala som tam dve ciarky,tak zajtra si kup testik a urob si ho,aby si aj ti vedela na com si 😉

trish22
5. júl 2012

@zlatanka rata sa to od poslednej ms, a mala by si byť už 5tt a 2 dni, to znamená, že si v 6tt 🙂

trish22
5. júl 2012

@zlatanka a termin pôrodu by ti vychádzal 4.3 2013 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre