Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

majka_ka89
7. aug 2015

@vaapeter66 môžeš byť v pohode tehotna, mamina už končila 3mesiac mala 40r. a testy všetky negatívne, ona sama tomu neverila, že je tehotná, lebo lekár povedal, že už je v menopauze podľa hormonálnych kriviek. A šok. Mám 6ročného bračeka 🙂

nynyky
7. aug 2015

@sara34valentina tak ja som teraz robila test a nic tam nieje :/

misulikes
7. aug 2015

@nynyky ja nastastie nemam test, musim kupit, ale aj tak dobre, bo chcem este pockat akebyze ho mam doma urcite by som si ho urobila...

nynyky
7. aug 2015

@misulikes no ti poviem ja som uz 2 minula este jeden mam a zajtra chcem kupit dalsie :D svagrina ma nahovara nech testujem a ja poslusne pocuvam 😀

sara34valentina
7. aug 2015

@nynyky kolky si dc

nynyky
7. aug 2015
sara34valentina
7. aug 2015

@nynyky a aky mavas dlhy cyklus ja vzdy 29dc cize v nedelu by mala dorazit, podla ovulacie ale v pondelok mam 12dnovu lfazu

flavia1
7. aug 2015

@misulikes áno ja som to mala... bolesti už týždeň pred ms, myslela som, že príde skôr a už neprišla, teraz som v 22t.🙂

vaapeter66
7. aug 2015

Ja poslusne hlasim,ze je pozdny vecer a moja ms zatial nikde...to znamena,ze uz treti den nic...uvidime zajtra☺no bolia krize...mozno pride

nynyky
7. aug 2015

@sara34valentina mavam tak 29-30 dnove take vseliake po potrate.ovulku som mala na 21dc tak este pockam co bude. Menstruacne bolesti presli a uz ich skoro vobec necitim.

aber
8. aug 2015

@vaapeter66 držím palce

majka_ka89
8. aug 2015

@vaapeter66 tak dufam ze mrcha nedosla a dalsie poslusne hlasenie bude s // 🙂

sara34valentina
8. aug 2015

@nynyky dnesny tehu testik reku skusim 9dc len po ovulke

petraslov
8. aug 2015

@sara34valentina niečo sa tam pekne rysuje, je to tam 😵

majka_ka89
8. aug 2015

@sara34valentina malicky dusik tam je 🙂 nech len pekne silnie o 2 dni uz bude lepsie viditelny ale si v tom!

nynyky
8. aug 2015

@sara34valentina drzim palce ne h pekne silnie. Ja som uz dnes netestovala.pockam par dni, ale dnes mi bolo zle ako keby som na vode a to mi byvalo aj pri predoslich tehotenstvach. Manzel tvrdi ze som tehotna 🙂

zlazena
8. aug 2015

@sara34valentina super, vyzera to velmi dobre 😉

steinarka
8. aug 2015

@sara34valentina je tam duch 🙂 toto nebude kanalik, toto bude silniet 😉

majka_ka89
9. aug 2015

Ahojte žienky, potrebujem trocha poradiť, či to tak niektorá mala alebo už je to so mnou zle 🙂
Posledná MS bola 20.7 - slabá 3 dni, styk sme s partnerom mali skoro každý 2-3 den, chut bola tak prečo príjemne nerelaxovať 🙂 30.7. som mala neskutočné krče v bruchu ako keby mala dôjsť mrcha, trvalo to 3 dni, k tomu sa pridal hustý biely výtok, ktorý sa po 2 zmenil na extra tekutý. Ani poriadne neviem ako mi OVU prebehla a či vôbec, lebo mám tento mesiac všetko inak ako som zvyknutá. Aktuálne dnes 21DC a mne je uz od piatka divoko. V piatok som si dala 2 lievance a nesadli mi na žaludok, bolo mi zle. Sobota, ranajky - klasika káva, hrianky so syrom a šunkou, zjedla som to, a žaludok zrazu ako keby som bola na lodi, rozkolísany, začalo ma napínať ale nezvracala som, a to sa opakuje s tým, že je to po každom jedle. Tak teraz neviem čo si myslieť, či PMS ale zle mi nebývalo, alebo mi už z toho troška zašibáva. Mala to niektorá niekedy takto? ďakujem za každú odpoveď.

agathachristie
9. aug 2015

Neskutočne kŕče a extra tekuty výtok som mala aj ja.urob si test možno už niečo ukáže.

ivlo
9. aug 2015

@majka_ka89 Ja ked som otehotnela tak ma po kazdom jedle bolel zaludok. Co inak nezvykol. Takze kludne to moze byt priznak. Najlepsie ked si spravis test. Myslim, ze uz by aspon duch mohol byt vidiet.

majka_ka89
9. aug 2015

@ivlo mam este 7 dni do MS lebo je pravidelna jak hodinky. Asi zajtra vyskusam aj ked sa bojim sklamania, ci mi fakt uz z toho troch nesibe :(

veronika2405
9. aug 2015

zienky..potrebujem radu..přitom si nechcem pripustit, ze mozem byt v tom 🙂
ako som prestala kojit drobca-mal 9 mesiacov-teraz ma 16mesiacov,som dostavala pravidelne ms každých 30-31dni,... Ms som mala dostat 3.8....ale neprisiel :( ,styk sme mali 26.7.... v tie dni, co som mala dostat ms, ma hrozne boleli prsia..asi cca 3dni, teraz nic...len sem tam ma riadne zaboli podbruskom-ako klasicke bolesti před ms... no dodnes nic :( len som hrozne nervozna,pribrala som 4kg :( přitom som ledva zhodila 24kg od porodu..este mi třeba 16kg..aby som sa dostala na svoju vahu... dakujem krasne za vase rady...bojim sa..ist k lekarovi...

flavia1
9. aug 2015

baby vždy to môže byť aj nemusí byť tehotenstvo... nikto z nás nepovie, či naisto áno alebo nie... treba určite robiť testy pri neistote...

ivlo
9. aug 2015

@majka_ka89 Nevolnosti mozu byt prejavom aj niecoho ineho, ale mna zaludok bolel asi v tom case ako teraz ty mas nevolnosti. Skus vydrzat ten tyzden este a budes mat najistejsi vysledok. ☺

sibalka21
9. aug 2015

@veronika2405 to ze si pribrala neznamena ze si tehu. Ked meska treba spravit test

steinarka
9. aug 2015

@veronika2405 ak priberas, problem je v nespranom stravovani.. stravovanie je proste o cistej matematike - ak prijmes viac kalorii nez vydas - priberas.. a naopak.. styri kila som nepribrala doteraz a to som uz v piatom mesiaci..

sara34valentina
9. aug 2015

@steinarka ano silnie zajtra pridam foto dnes uz pekne vidiet 🙂

veronika2405
9. aug 2015

ja prave ani nejem, len 2x za den... nejako mi strajkuju zlcnik a oblicky, tak si davam bacha... mne staci ked sa napijem vody,tak priberiem... a přitom som v pohybe 18hodin denne při 3 detoch a peceni... ale dakujem za rady 🙂

sara34valentina
9. aug 2015

@majka_ka89 ano silnie, dnes pekne bolo vidiet 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre