Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

misel0806
18. feb 2016

@matulikm porzi ja som este nez som otehotnela mala cyklusy jak na hojdacke. Jeden mesiac som nedostala na druhy hej potom zasa nie. A otehotnela som. Ked mi menzes meskal nic som si stoho nerobila lebo som vedela ze hapruje. Ale ked prisli tehu priznaky a slabulinke kvapky krvi namiesto menzesu. Spociatku som nevedela preco iba slabucko ruzove kvapky krvi ale doky mi vysvetlil ze vtedy sa mi uhniezdnovalo vajicko a zena vtedy moze slabo krvacat.. Takze urcite je tam sanca otehotniet. Po porode sa mi tak cyklus upravil ze som menzes mala kazdy mesiac boli iba vynimky ked som bola chora prechladnuta vtedy meskal ale prisiel.😀😁Urcite pracuj na babetku vela stastia prajem

adela232
18. feb 2016

@stevvvka
@misel0806 Ahojte dievčatá. Tak dnes po 10 dňoch meškania mrcha prišla. Uľavilo sa mi lebo naozaj by toho bolo na mňa moc mám ešte len 9 mesačnú dcérku a dvojročného syna. Raz však ešte budem chcieť bábo ale neskôr. Držím Vám palce nech sa Vám darí. A môžete sa neskôr tešiť s drobčekov aj vy 🙂

misel0806
18. feb 2016

@adela232 😀☺

matulikm
18. feb 2016

@misel0806 no presne to som chcela vedieť. Či sa tu nájde babuľa s problémom podobným, alebo takým istým. Čiže môžem otehotnieť, len si to nemôžem tak odsledovať ako tie, čo ich majú presne na deň, či hodinu. Lepšie by bolo fakt, kebyže ich mám presne, tak viem, kedy si môžem urobiť test..ale takto? na nervy to je ☹ v podstate sa to ťahá už od 21.11.2015 ☹ už som si za ten čas urobila toľko testov... a neviem či je čas urobiť si ďalší. Počas celých tých mes. ma prsia vobec neboleli, až teraz 3-4 dni..

misel0806
18. feb 2016

@matulikm a po spravnosti by si teraz kedy mala dostat mrchu??

matulikm
18. feb 2016

fúúha, to netuším, pokiaľ som brala anti, tak môj cyklus bol taký že 28-30dní..po vysadení som to mala v septembri, októbri aj v novembri tak medzi 35-40...a posledná začala 21.11.2015

misel0806
18. feb 2016

Tak este pockaj tyzden a otestuj sa. A priznaky ti este pretrvavaju?? Ale myslim si ze ked ti takto skace cyklus tak je jedno kedy si spravis test ci? Mas strach ci bude alebo nebude pozit?😁

matulikm
18. feb 2016

@misel0806 Poslednýn test som robila pred cca viac než 14 dňami...vtedy bol negatívny. No od vtedy sme to skúšali, niekoľko krát (5-7 krát) Test som si ešte nerobila. No pred 4 dňami som začala pociťovať bolesť pŕs. Sem tam ma pichne v brušku, v pravom boku....ale nie také bolesti ako pred mrškou....a taký nepríjemný pocit vlhka. Sem tam mám až pocit, že som sa pocikala 🙂 😀 😀 😀 a strach skôr ten, že nebudú tam 2 paločky

mishelita
18. feb 2016

@matulikm jeziskove oci.ako toto by som ja tak dlho nevydrzala.urob test a budes vediet.lebo ak nie si v tom,tak treba ist k dr.,lebo nemat kramy od novembra nie je v poriadku a moze byt niekde problem.tak sup do drogerky,do lekarne a ocikat test.drzim palce.ja som mala tiez v novembri min. rok posledny krat a uz na vianoce som mala kolajnice,ty si uz dva mesiace po.teraz by si uz bola pomaly aj v druhom trimestri teoreticky

matulikm
18. feb 2016

@mishelita no hej je to také čudné, nemať tak dlho mršku, ale tak, u mňa to nie je nič nové...a chodila som s tým na gyndu, vštko ok...žiaden problém, len že mi to hapruje...nasadila anti, a bolo ok..no pp vysadení opäť hapruje cyklus...po každej kontrole mi však na gynde povedali že som zdravá

mishelita
18. feb 2016

@matulikm to aj 3mesiace nemavas kramy?fuuuu. a nejake bylinky si neskusala?mas nejaku diagnozu?
dokazes spavat na bruchu?to bol u mna signal,ze je daco inak 😂

zunajda
18. feb 2016

@matulikm ahoj...s cyklom sme na tom rovnako...nie a nie sa dočkať MS. Tiež mi doktor povedal, že je všetko OK

misel0806
18. feb 2016

@matulikm sprav test a hotovo. Nie je to ziadna veda..😀

misel0806
18. feb 2016

@matulikm No co uz si si urobila testik??😀😀😀

matulikm
19. feb 2016

@mishelita no, teraz som začala piť čaj z alchemilky...a už asi 14 dní pijem inofolic. Tak uvidím, snáď sa to upraví. Stále som to tak mala, preto som brala anti, ale nie vždy. Dávala som si stále pauzu 3-6 mesiace, predsa nie je to najlepšia varianta...no teraz, od augusta som vysadila uplne....mrška bola, bola, a odrazu nie :-/ posledná začala 21.11.2015 a od vtedy nič...robila som si pár krát test a vždy negatívny, no teraz ma už prsia bolia, citlivé neskutočné, pichá ma v brušku, tak asi cez víkend urobím testík

matulikm
19. feb 2016

@zunajda aj mne stále tvrdí doktorka, že je to ok...vraj sa to môže po pôrode upraviť... aj v rodine čo som sa pýtala, tak žienky to také mali, a po prvom pôrode sa to krásnee upravilo

matulikm
19. feb 2016

@misel0806 nieee, ešte som si nerobila :-/ neviem, či nepočkám do víkendu ☹ aj keď najradšej už teraz by som urobila 😀 😀 😀 a keby tam boli // 🙂 🙂

vik_i
19. feb 2016

Čo myslíte dievčatá?? Nezdá sa mi to??😊

matulikm
19. feb 2016

@vik_i 🙂 🙂 🙂 gratulujem

adria88
19. feb 2016

@vik_i nezdá 😉 gratulujem a nech všetko dopadne super 🙂 🙂 🙂

vik_i
19. feb 2016

@matulikm som trocha na pochybách,pretože raz mi robil aj doky test a boli dve ciarky a bol to klam...ze len zväcsena sliznica a to sposobilo tu druhu ciarku ☺ tak neviem...

matulikm
19. feb 2016

@vik_i budem držať paločky, nech to je tehu 🙂

vik_i
19. feb 2016

Vysadila som koncom roka HAK a sme vyskúšali a možno to fakt vyšlo na prvýkrát😊

matulikm
19. feb 2016

@vik_i ja som vysadila koncom augusta....ale až koncom nov.sme sa začali snažiť....máš aj nejaké príznaky? či len mešká?

vik_i
19. feb 2016

@matulikm mešká a popravde som prešla na inú stravu a chcela som trocha zhodiť. Makám už mesiac a pol a stále nič,tak mi to bolo čudné a aj som bola dosť nafuknutá posledné dni...

matulikm
19. feb 2016

@vik_i 🙂 ja sa tiež teraz cítim jak balón 🙂 ale mňa už asi 4-5 dní veľmi prsia bolia, citlivé sú..tak neviem, asi urobím cez víkend testík

vik_i
19. feb 2016

@matulikm ja som mala tiež posledné dva týždne bolesti ako keby mala prísť mrcha a ona nikde...aj prsia ma trocha boleli,čo nezvyknú vôbec☺

matulikm
19. feb 2016

@vik_i a koľko ti meška?

vik_i
19. feb 2016

@matulikm poslednú som mala 17.1

matulikm
19. feb 2016

@vik_i mne posledná začala 21.11.2015...odvtedy nič ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre